Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2011

Jestřebí hory Škoda auto

MTB
DATUM :4.6.2011 MÍSTO :Úpice SLUŽBY :
POŘADATEL : SK BP Lumen Úpice WEBOVÉ STRÁNKY :www.festivalcyklistiky.cz

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:54:03.1 0:00:00.0
2.
HRUŠKA Jan
NISSAN DOLÁK
CZE 1:54:04.5 0:00:01.4
3.
FRIEDL Jiří
RUBENA BIRELL SPECIALIZED CYCLING TEAM
CZE 1:55:26.3 0:01:23.2
4.
FOJTÍK Jan
Nissan Dolak
CZE 1:55:34.6 0:01:31.5
5.
JEŽEK Václav
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 1:59:17.7 0:05:14.6
6.
HEJDUK Stanislav
Top Ten Trek
CZE 2:01:23.0 0:07:19.9
7.
KANĚRA Michal
RUBENA BIRELL SPECIALIZED CYCLING TEAM
CZE 2:01:23.3 0:07:20.2
8.
NESVADBA Jan
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 2:02:32.0 0:08:28.9
9.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:03:39.3 0:09:36.2
10.
JINDRA Pavel
CZE 2:03:41.5 0:09:38.4
11.
NOVOTA Jan
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem
CZE 2:05:50.8 0:11:47.7
12.
PLESNÍK Michal
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:06:20.3 0:12:17.2
13.
SVOBODA Tomáš
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 2:06:35.0 0:12:31.9
14.
STRÁNSKÝ Vojtěch
Alltraining.cz
CZE 2:07:01.6 0:12:58.5
15.
MATĚJKA Jan
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:07:32.8 0:13:29.7
16.
ŠULC Ladislav
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:07:37.6 0:13:34.5
17.
KOBLIHA Ondřej
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:07:45.4 0:13:42.3
18.
STIEBER Zdeněk
NISSAN Dolák
CZE 2:07:49.0 0:13:45.9
19.
HOLUB Josef
Alltraining.cz
CZE 2:08:13.4 0:14:10.3
20.
RYDVAL Jakub
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 2:08:19.9 0:14:16.8
21.
BERAN Vojtěch
Alltraining.cz
CZE 2:08:21.1 0:14:18.0
22.
SOUKUP Petr
GS cykloteam Jistebnice
CZE 2:08:23.1 0:14:20.0
23.
TOMÁŠEK Martin
AUTHOR MASTERS
CZE 2:09:04.2 0:15:01.1
24.
KOCIAN Václav
AUTHOR MASTERS
CZE 2:10:04.9 0:16:01.8
25.
KAMLER Josef
ČS Specialized junior MTB TEAM
CZE 2:10:13.2 0:16:10.1
26.
STROŽ Jan
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:10:23.2 0:16:20.1
27.
CSIRIK Jiri
ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 2:10:43.5 0:16:40.4
28.
ŠRETR Radek
CZE 2:11:00.4 0:16:57.3
29.
ŠUSTEK Milan
NISSAN Dolák
CZE 2:11:09.7 0:17:06.6
30.
KUCHAŘÍK Milan
Golds Gym-Cyklopoint Brno
CZE 2:11:16.0 0:17:12.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa SG Jablonec n.N.
CZE 2:19:05.0 0:00:00.0
2.
ERBENOVÁ Helena
Ski klub Jablonec/Eleven team
CZE 2:22:43.6 0:03:38.6
3.
HANUŠOVÁ Barbora
BIKERANCH TEAM
CZE 2:25:34.1 0:06:29.1
4.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
Merrell
CZE 2:30:45.3 0:11:40.3
5.
KOTTOVÁ Petra
NISSAN Dolák
CZE 2:33:02.0 0:13:57.0
6.
KYPTOVÁ Jana
CZE 2:35:31.6 0:16:26.6
7.
PEŠINOVÁ Jitka
REDPOINT PEARL IZUMI
CZE 2:37:03.7 0:17:58.7
8.
MATLAŠKOVÁ Jana
GALAXY CYKLOŠVEC PÍSEK
CZE 2:43:30.0 0:24:25.0
9.
BLAŽKOVÁ Lucie
CARLA.KUPKOLO.CZ
CZE 2:44:10.0 0:25:05.0
10.
PRSKAVCOVÁ Marcela
CZE 2:46:30.3 0:27:25.3
11.
VOSYKOVÁ Jana
Hermann - Irsap
CZE 2:49:01.0 0:29:56.0
12.
BÁRTOVÁ Růžena
Merrell
CZE 2:50:23.8 0:31:18.8
13.
STODŮLKOVÁ Denisa
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:53:08.7 0:34:03.7
14.
VOZÁKOVÁ Vladimíra
Centrum Babylon Liberec
CZE 2:54:18.6 0:35:13.6
15.
NEKVINDOVÁ Jana
Wild cat Norskamoda.cz team
CZE 2:55:47.1 0:36:42.1
16.
LORENCOVÁ Judita
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 2:59:16.9 0:40:11.9
17.
HODÁŇOVÁ Jitka
SK PRIMA Polička
CZE 3:01:04.6 0:41:59.6
18.
ZAHRADNÍKOVÁ Lucie
Ludgeřovice
CZE 3:02:42.3 0:43:37.3
19.
FALCOVÁ Hana
CZE 3:04:45.3 0:45:40.3
20.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ KTM
CZE 3:06:12.7 0:47:07.7
21.
PIBYLOVÁ Petra
OK MTB TEAM Pardubice
CZE 3:07:05.0 0:48:00.0
22.
PUČEGLOVÁ Jana
SIX MONKEYS
CZE 3:07:18.9 0:48:13.9
23.
DOLÁKOVÁ Táňa
VOLVO AUTO HASE MTB TEAM
CZE 3:07:36.6 0:48:31.6
24.
KOLINGEROVÁ Zuzana
Nissan Dolám MTB team
CZE 3:07:43.3 0:48:38.3
25.
GRACÍKOVÁ Gabriela
CZE 3:10:02.6 0:50:57.6
26.
KADLECOVÁ Veronika
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 3:11:05.5 0:52:00.5
27.
HAVRANOVÁ Stanislava
KT Tryskomyš
CZE 3:13:48.3 0:54:43.3
28.
BÍLKOVÁ Andrea
STOPRO bike team
CZE 3:14:53.1 0:55:48.1
29.
TESAŘOVÁ Simona
TJ Ski Rudník
CZE 3:21:21.6 1:02:16.6
30.
KOVÁŘOVÁ Petra
CZE 3:25:32.4 1:06:27.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZL Jan
RUBENA BIRELL SPECIALIZED CYCLING TEAM
CZE 4:29:39.9 0:00:00.0
2.
FOJTÍK Ondřej
Nissan Dolak
CZE 4:36:16.6 0:06:36.7
3.
ŠILAR Jakub
JS Sport - GIANT
CZE 4:37:29.0 0:07:49.1
4.
VEVERKA Vlastimil
Cyklomax - Rock Machine
CZE 4:52:11.8 0:22:31.9
5.
ZELENÝ Ondřej
Rubena Birell Specialized
CZE 4:58:38.1 0:28:58.2
6.
SPLÍTEK Martin
RockMachine-Cyklomax
CZE 5:01:20.4 0:31:40.5
7.
SLÁDEK Marcel
GHOST-MOJEKOLO.cz
CZE 5:03:32.8 0:33:52.9
8.
JINDŘIŠEK Vojtěch
ELEVEN team Příchovice
CZE 5:07:25.6 0:37:45.7
9.
LIEBICH Petr
JS Sport - GIANT
CZE 5:08:16.3 0:38:36.4
10.
FRÝBA Lukáš
A JE TO - Relax Třebíč
CZE 5:08:31.9 0:38:52.0
11.
HAVEL Josef
Tepelná čerpadla IVT
CZE 5:11:00.9 0:41:21.0
12.
KREJCAR Jaroslav
Bike Sport Hradec Králové
CZE 5:13:07.7 0:43:27.8
13.
TRMATA Štěpán
Alltraining.cz
CZE 5:19:42.9 0:50:03.0
14.
JANDA Jakub
axitdoldy
CZE 5:21:02.0 0:51:22.1
15.
VOCEĎÁLEK Jaroslav
SK BON SERVIS Trutnov
CZE 5:23:46.6 0:54:06.7
16.
ŠUPICH Martin
GIANT Pítrs bikes
CZE 5:25:47.3 0:56:07.4
17.
HORNYCH Vena
Sportchallenge timing
CZE 5:26:42.5 0:57:02.6
18.
KANĚRA Pavel
axitdoldy
CZE 5:28:01.4 0:58:21.5
19.
ČERNÝ Jan
ELEVEN team Příchovice
CZE 5:28:44.1 0:59:04.2
20.
NEHONSKÝ Zdenek
AUTHOR MASTERS
CZE 5:29:17.5 0:59:37.6
21.
SEDLÁŘ Jakub
Novatop-Lapierre
CZE 5:30:14.8 1:00:34.9
22.
ČADA Tomáš
REDPOiNT-PEARL iZUMi
CZE 5:30:24.2 1:00:44.3
23.
GRANÁT David
RockMachine Cyklomax
CZE 5:33:12.8 1:03:32.9
24.
JIŘENA Pajin
BeManiax
CZE 5:35:14.7 1:05:34.8
25.
SEDLÁČEK Jiří
VOLVO AUTO HASE MTB TEAM
CZE 5:36:21.1 1:06:41.2
26.
ŘEHÁK Kamil
GIANT Pítrs bikes
CZE 5:36:37.3 1:06:57.4
27.
DEMJANOVIČ Michal
REDPOiNT-PEARL iZUMi
CZE 5:37:27.1 1:07:47.2
28.
DUCH Miroslav
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 5:38:25.8 1:08:45.9
29.
MÁCA Kamil
Uniqa Jihlava
CZE 5:39:10.0 1:09:30.1
30.
NESVADBA Martin
BFC Jilemnice
CZE 5:40:16.9 1:10:37.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ČERNÁ Pavlína
ELEVEN team Příchovice
CZE 5:58:57.2 0:00:00.0
2.
VLÁŠKOVÁ Lucie
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 6:01:49.1 0:02:51.9
3.
ŠLÉGROVÁ Kateřina
SK Autorest
CZE 6:59:13.3 1:00:16.1
4.
SOLIZ RUDON Veronika
OCELOVí LETCI
CZE 7:07:10.6 1:08:13.4
5.
PREISLEROVÁ Ivana
Author Team Stupno
CZE 7:07:10.6 1:08:13.4
6.
VIDROVÁ Kristýna
Česká spořitelna Specialized MTB Hobby 1
CZE 7:54:57.9 1:56:00.7
7.
STODŮLKOVÁ Lekna
CZE 8:43:20.1 2:44:22.9
8.
PÍŽOVÁ Pavlína
Police nad Metují
CZE 8:48:26.9 2:49:29.7