Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2011

Manitou Železné hory ČS

MTB
DATUM :27.8.2011 MÍSTO :Chrudim SLUŽBY :
POŘADATEL : Kolo pro život WEBOVÉ STRÁNKY :kolopro.cz

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KULHAVÝ Jaroslav
Rubena Birell Specialized
CZE 1:32:49.6 0:00:00.0
2.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:32:52.3 0:00:02.7
3.
HRUŠKA Jan
NISSAN DOLÁK
CZE 1:33:30.0 0:00:40.4
4.
FOJTÍK Jan
Nissan Dolak
CZE 1:33:46.3 0:00:56.7
5.
DLASK Petr
Rubena Birell Specialized
CZE 1:33:51.1 0:01:01.5
6.
JEŽEK Václav
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 1:34:22.1 0:01:32.5
7.
FOJTÍK Ondřej
Nissan Dolak
CZE 1:34:25.9 0:01:36.3
8.
BUBÍLEK Michal
KELLYS Bike Ranch
CZE 1:36:25.6 0:03:36.0
9.
RAUCHFUSS Marek
SCOTT CYCLING TEAM KOLÍN
CZE 1:37:37.4 0:04:47.8
10.
KANĚRA Michal
RUBENA BIRELL SPECIALIZED CYCLING TEAM
CZE 1:38:38.5 0:05:48.9
11.
KLOUČEK František
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 1:39:24.4 0:06:34.8
12.
PLESNÍK Michal
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 1:39:38.9 0:06:49.3
13.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:39:39.3 0:06:49.7
14.
ŠILAR Jakub
JS Sport - GIANT
CZE 1:39:47.3 0:06:57.7
15.
ŠUSTEK Milan
NISSAN Dolák
CZE 1:41:25.2 0:08:35.6
16.
MALÍK Michal
Kc Kooperativa SG Jablonec nad. Nisou
CZE 1:41:28.2 0:08:38.6
17.
VOJTA Aleš 
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 1:44:20.5 0:11:30.9
18.
HEJDUK Stanislav
Top Ten Trek
CZE 1:44:22.1 0:11:32.5
19.
TATÍČEK Petr
KELLY´S BIKE RANCH TEAM
CZE 1:44:26.9 0:11:37.3
20.
SÁBLÍK Lukáš
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 1:45:19.2 0:12:29.6
21.
VLČEK Michal
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 1:45:23.4 0:12:33.8
22.
KOBLIHA Ondřej
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:45:29.3 0:12:39.7
23.
KUČERA Vladimír
NISSAN DOLÁK
CZE 1:45:29.8 0:12:40.2
24.
HOLUB Josef
Alltraining.cz
CZE 1:45:50.6 0:13:01.0
25.
KOPÁČ Dalibor
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 1:46:04.0 0:13:14.4
26.
TOMAN Lukáš
www.carla.kupkolo.cz
CZE 1:46:13.6 0:13:24.0
27.
BERAN Vojtěch
Alltraining.cz
CZE 1:46:19.4 0:13:29.8
28.
ČÍŽEK Jan
axitdoldy
CZE 1:46:27.4 0:13:37.8
29.
BLAŽEK Jiří
AUTHOR MASTERS
CZE 1:46:29.1 0:13:39.5
30.
TOMÁŠEK Martin
AUTHOR MASTERS
CZE 1:46:32.0 0:13:42.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KALAŠOVÁ Karolína
RUBENA BIRELL SPECIALIZED CYCLING TEAM
CZE 1:56:38.9 0:00:00.0
2.
KOTTOVÁ Petra
NISSAN Dolák
CZE 2:00:34.6 0:03:55.7
3.
KYPTOVÁ Jana
NISSAN Dolák Ladies
CZE 2:03:03.0 0:06:24.1
4.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
Merrell
CZE 2:04:46.8 0:08:07.9
5.
HANUŠOVÁ Barbora
KELLYS BIKERANCH TEAM
CZE 2:08:30.0 0:11:51.1
6.
PŮLPÁNOVÁ Bohdana
www.scottmtb.cz
CZE 2:13:39.1 0:17:00.2
7.
BUŠKOVÁ Leona
NISSAN DOLÁK
CZE 2:16:03.7 0:19:24.8
8.
STODŮLKOVÁ Denisa
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:17:38.3 0:20:59.4
9.
LORENCOVÁ Judita
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 2:18:21.9 0:21:43.0
10.
BÁRTOVÁ Růžena
Merrell
CZE 2:19:20.9 0:22:42.0
11.
VOZÁKOVÁ Vladimíra
CZE 2:20:14.8 0:23:35.9
12.
DOLÁKOVÁ Táňa
Nissan Dolak
CZE 2:21:44.5 0:25:05.6
13.
MÜLLEROVÁ Lucie
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 2:22:15.8 0:25:36.9
14.
PIBYLOVÁ Petra
OK MTB TEAM Pardubice
CZE 2:24:49.5 0:28:10.6
15.
KOLINGEROVÁ Zuzana
Nissan Dolák MTB team
CZE 2:25:56.0 0:29:17.1
16.
CHARVÁTOVÁ Kateřina
CZE 2:27:40.6 0:31:01.7
17.
GRACÍKOVÁ Gabriela
CZE 2:29:24.7 0:32:45.8
18.
KOVÁŘOVÁ Petra
CZE 2:32:50.3 0:36:11.4
19.
VOGELOVÁ Dagmar
CZE 2:33:30.5 0:36:51.6
20.
PAZDEROVÁ Monika
CZE 2:34:32.9 0:37:54.0
21.
VIDROVÁ Kristýna
Česká spořitelna Specialized MTB Hobby 1
CZE 2:36:03.5 0:39:24.6
22.
KOLBOVÁ Šárka
CZE 2:36:19.9 0:39:41.0
23.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ KTM
CZE 2:38:35.1 0:41:56.2
24.
BÍLKOVÁ Andrea
STOPRO bike team
CZE 2:39:04.1 0:42:25.2
25.
HUNDÁKOVÁ Ivana
eSeNBáci
CZE 2:40:40.2 0:44:01.3
26.
PŘIBÍKOVÁ Pavlína
ČS MTB HOBBY
CZE 2:43:41.6 0:47:02.7
27.
DOLEŽALOVÁ Dana
CYKLO DOLEŽAL
CZE 2:44:21.2 0:47:42.3
28.
ČUPOVÁ Jana
CK Frenštát p.R.
CZE 2:44:31.0 0:47:52.1
29.
POUROVÁ Alžběta
CZE 2:48:24.8 0:51:45.9
30.
KRÁTKÁ Michaela
CZE 2:49:40.2 0:53:01.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HUŠEK Martin
ELEVEN team Příchovice
CZE 4:44:02.1 0:00:00.0
2.
NOVOTNÝ Robert
Sweep cycling
CZE 4:45:10.1 0:01:08.0
3.
PILNÁČEK Petr
HSK Cycling team
CZE 4:45:37.9 0:01:35.8
4.
STUNA Tomáš
MenX - HAIBIKE.CZ
CZE 4:47:33.1 0:03:31.0
5.
SVOBODA Pavel
CK VOKOLEK-IMPORT HLINSKO
CZE 4:49:19.8 0:05:17.7
6.
SLÁDEK Marcel
GHOST-MOJEKOLO.cz
CZE 4:49:37.0 0:05:34.9
7.
SLÁMA Jaroslav
CK MTB Maraton Hlinsko
CZE 4:50:46.8 0:06:44.7
8.
ADEL Filip
CK MTB Maraton Hlinsko
CZE 5:02:45.5 0:18:43.4
9.
NĚMEC Luboš
CK VOKOLEK-IMPORT HLINSKO
CZE 5:04:26.8 0:20:24.7
10.
ZELENÝ Ondřej
Rubena Birell Specialized
CZE 5:04:27.5 0:20:25.4
11.
VAGENKNECHT Tomáš
MYSLÍŠ, ZAPLATÍŠ!&LIVESTRONG
CZE 5:04:55.0 0:20:52.9
12.
SVOBODA Petr
CK MTB Maraton Hlinsko
CZE 5:06:34.7 0:22:32.6
13.
KAVAN Marek
DIANA SPORT
CZE 5:08:05.4 0:24:03.3
14.
BUDINSKÝ Ondřej
MTB Chrudim
CZE 5:08:21.4 0:24:19.3
15.
FRANK Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB Team B
CZE 5:12:18.3 0:28:16.2
16.
FUKSA Radek
CZE 5:15:56.6 0:31:54.5
17.
IBEHEJ Josef
NISSAN DOLÁK
CZE 5:16:21.3 0:32:19.2
18.
BÍLEK Aleš
Maratoncentrum Jičín
CZE 5:17:50.8 0:33:48.7
19.
KOPECKÝ Lukáš
Hartman CZ
CZE 5:18:03.0 0:34:00.9
20.
TŘÍSKA Lukáš
Merida Biking Team CZ
CZE 5:23:07.5 0:39:05.4
21.
HONS Libor
Bike Sport Chrudim
CZE 5:27:19.5 0:43:17.4
22.
KUČERA Tomáš
Hannah
CZE 5:27:20.2 0:43:18.1
23.
LINHART Martin
BIG Hamry
CZE 5:28:20.0 0:44:17.9
24.
PŘIBYL Tomáš
ELEVEN MTB TEAM Příchovice
CZE 5:29:54.0 0:45:51.9
25.
MORAVEC Marek
Snails
CZE 5:31:24.9 0:47:22.8
26.
VLK Pavel
NISSAN Dolák
CZE 5:33:56.8 0:49:54.7
27.
KOVAŘÍK Vít
CZE 5:36:15.7 0:52:13.6
28.
KUTHAN Roman
Kofola Sensor race team
CZE 5:37:30.3 0:53:28.2
29.
LELEK Josef
CZE 5:38:14.5 0:54:12.4
30.
DUBEC Jan
CK Vinohradské šlapky
CZE 5:39:22.0 0:55:19.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠULCOVÁ Pavlína
Rock Machine cyklomax Women
CZE 5:10:36.1 0:00:00.0
2.
HAVLASOVÁ Alžběta
MenX - HAIBIKE.CZ
CZE 5:53:37.2 0:43:01.1
3.
SOLIZ RUDON Veronika
OCELOVí LETCI
CZE 6:34:14.4 1:23:38.3
4.
JURAČKOVÁ Jana
CZE 6:36:49.0 1:26:12.9
5.
LUDVÍKOVÁ Katarína
Peksport
CZE 6:59:36.4 1:49:00.3
6.
VOTŘELOVÁ Kateřina
Vinohradské šlapky
CZE 7:18:47.7 2:08:11.6
7.
LANDOVÁ Lenka
Kofola Sensor race team
CZE 7:58:07.6 2:47:31.5
8.
KLIMEŠOVÁ Gabriela
Traged team
CZE 8:00:09.1 2:49:33.0
9.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ cycling
CZE 8:15:21.2 3:04:45.1