Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP MX 2011 Znovín MTB cup

Sudety Rallye - 6.ČP MX MTB

MTB
DATUM :10.9.2011 MÍSTO :Teplice nad Metují
POŘADATEL : RedPoint Team

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FRIEDL Jiří
Rubena Birell Specialized
CZE 5:00:22.7 0:00:00.0
2.
JOBÁNEK Jan
Merida Biking Team
CZE 5:02:26.6 0:02:03.9
3.
FOJTÍK Ondřej
Nissan Dolak
CZE 5:07:36.6 0:07:13.9
4.
BUBÍLEK Michal
KELLYS BIKERANCH TEAM
CZE 5:10:44.3 0:10:21.6
5.
SPLÍTEK Martin
ROCK MACHINE - CYKLOMAX
CZE 5:13:23.8 0:13:01.1
6.
FOJTÍK Jan
Nissan Dolak
CZE 5:15:23.7 0:15:01.0
7.
ŠILAR Jakub
JS Sport - GIANT
CZE 5:22:10.7 0:21:48.0
8.
TATÍČEK Petr
KELLYS BIKERANCH TEAM
CZE 5:23:57.0 0:23:34.3
9.
HARTL Karel
KELLYS BIKERANCH TEAM
CZE 5:28:20.4 0:27:57.7
10.
SULZBACHER Petr
GIANT Pítrs bikes
CZE 5:28:28.9 0:28:06.2
11.
RYBAŘÍK Ivan
Merida Biking Team
CZE 5:28:43.0 0:28:20.3
12.
KANĚRA Michal
Rubena Birell Specialized
CZE 5:34:20.7 0:33:58.0
13.
ŠÍBL Radoslav
4EVER Cyklobulis Bystřice pH
CZE 5:35:17.6 0:34:54.9
14.
NĚMEC Luboš
VOKOLEK-CYCLING-TEAM
CZE 5:40:37.8 0:40:15.1
15.
LIEBICH Petr
JS Sport - GIANT
CZE 5:40:43.9 0:40:21.2
16.
STUNA Tomáš
menX - HAIBIKE.CZ
CZE 5:41:49.5 0:41:26.8
17.
ŽILÁK František
Ghost - Mojekolo.cz
CZE 5:42:33.3 0:42:10.6
18.
MICHAL Pavel
Tepelná čerpadla IVT
CZE 5:43:20.5 0:42:57.8
19.
ČÁP Lukáš
HSK Cycling team
CZE 5:44:37.7 0:44:15.0
20.
KECHRT Tomáš
Pells Team
CZE 5:48:59.2 0:48:36.5
21.
KOZÁK Tomáš
Focus Bad Salzdetfurth racing
CZE 5:49:03.5 0:48:40.8
22.
KUGLER Zbynek
Kofola Sensor MTB Team
CZE 5:49:44.5 0:49:21.8
23.
KREJCAR Jaroslav
Bike Sport Hradec Králové
CZE 5:49:49.8 0:49:27.1
24.
SVOBODA Pavel
VOKOLEK-CYCLING-TEAM
CZE 5:52:56.3 0:52:33.6
25.
HAVEL Josef
Tepelná čerpadla IVT
CZE 5:53:23.3 0:53:00.6
26.
BRENDL Tomáš
SK BP LUMEN ÚPICE
CZE 5:54:45.7 0:54:23.0
27.
KLAP David
Kofola Sensor MTB Team
CZE 5:55:12.0 0:54:49.3
28.
ADEL Filip
CK MTB Maraton Hlinsko
CZE 5:56:32.4 0:56:09.7
29.
MELŠA Zdeněk
JJ - Potocký
CZE 5:56:49.7 0:56:27.0
30.
SLÁDEK Marcel
Ghost - Mojekolo.cz
CZE 5:57:14.6 0:56:51.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVÁKOVÁ Pavla
Merida Biking Team
CZE 7:03:57.5 0:00:00.0
2.
VLÁŠKOVÁ Lucie
CZE 7:08:50.9 0:04:53.4
3.
VEŽNÍKOVÁ Lucia
VEUS KLUB Vyškov
CZE 7:25:06.1 0:21:08.6
4.
HEJNOVÁ Klára
BeManiax
CZE 7:28:40.5 0:24:43.0
5.
PICKOVÁ Michaela
Sodafresh Cannondale
CZE 7:29:56.5 0:25:59.0
6.
KOLÁŘOVÁ Hana
Team Cube
CZE 7:41:10.9 0:37:13.4
7.
NENADÁLOVÁ Hanka
Maraton.cz
CZE 7:54:55.7 0:50:58.2
8.
HARTLOVÁ Lenka
KELLYS BIKERANCH TEAM
CZE 8:02:14.1 0:58:16.6
9.
CHLÍBKOVÁ Daniela
REDPOINT PEARL IZUMI
CZE 8:02:51.2 0:58:53.7
10.
KAVANOVÁ Růžena
DIANA SPORT
CZE 8:19:11.9 1:15:14.4
11.
STRÄMEL Katrin
Bikeland 262
CZE 8:43:30.6 1:39:33.1
12.
PUGNEROVÁ Irena
Mufloni PV
CZE 8:49:43.6 1:45:46.1
13.
HOPOVÁ Marcela
Martínkovický ventilek
CZE 9:04:06.1 2:00:08.6
14.
MARKOVÁ Barbora
motorteam.cz
CZE 9:04:58.1 2:01:00.6
15.
PÍŽOVÁ Pavlína
CZE 9:08:48.6 2:04:51.1
16.
NEKOLOVÁ Martina
KT Tryskomyš
CZE 9:11:55.6 2:07:58.1
17.
ŠVANDOVÁ Lenka
CZE 9:18:16.6 2:14:19.1
18.
SYSLOVÁ Eva
Cyklo klub Kučera Znojmo
CZE 9:24:21.7 2:20:24.2
19.
SOLIZ RUDON Veronika
OCELOVí LETCI
CZE 9:36:02.3 2:32:04.8
20.
VAŠALOVSKÁ Petra
CK Komín Brno
CZE 9:52:41.7 2:48:44.2
21.
TESAŘOVÁ Simona
TJ Ski Rudník
CZE 9:59:21.3 2:55:23.8
22.
GORGANOVÁ Jana
Egzoti s.r..o.
CZE 10:02:27.0 2:58:29.5
23.
MARUŠÁKOVÁ Iveta
CZE 10:14:42.6 3:10:45.1
24.
HAVRANOVÁ Stanislava
KT Tryskomyš
CZE 10:26:25.5 3:22:28.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SKALICKY Pavel
SK Žamberk Tessuti Sport
CZE 1:59:41.7 0:00:00.0
2.
BUKOVSKÝ Lukáš
Body Color-Amix
CZE 2:01:34.3 0:01:52.6
3.
VEVERKA Vlastimil
ROCK MACHINE - CYKLOMAX
CZE 2:01:34.4 0:01:52.7
4.
ČÍŽEK Jan
axitdoldy
CZE 2:03:37.0 0:03:55.3
5.
KALOJIROS Tomáš
ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIORS
CZE 2:04:30.9 0:04:49.2
6.
ADÁMEK Petr
APACHE LOKO Trutnov
CZE 2:05:47.2 0:06:05.5
7.
VESELÝ Daniel
CK Kolokrám - Svijany
CZE 2:05:50.4 0:06:08.7
8.
FIALA Radek
WITZENMANN OPAVA
CZE 2:06:45.6 0:07:03.9
9.
TUČEK Libor
TJ Agro Kolín
CZE 2:07:20.9 0:07:39.2
10.
MEDEK Miroslav
OA Tanvald
CZE 2:07:49.6 0:08:07.9
11.
TICHÝ Tomáš
I-TRENINK.COM
CZE 2:08:29.8 0:08:48.1
12.
TOMAN Luboš
Carla - kupkolo.cz
CZE 2:09:29.0 0:09:47.3
13.
OSLIZLO Jiří
Novatop-Lapierre
CZE 2:11:46.8 0:12:05.1
14.
PLZÁK Matěj
Team Cube
CZE 2:12:47.7 0:13:06.0
15.
ŠTANCL Daniel
SK Žamberk Tessuti Sport
CZE 2:13:05.0 0:13:23.3
16.
NÁHLÍK Marek
SUPERIOR RIDERS
CZE 2:13:13.2 0:13:31.5
17.
HLADÍK Tomáš
CykloTony
CZE 2:13:38.0 0:13:56.3
18.
MELIŠÍK Jan
REDPOINT PEARL IZUMI
CZE 2:13:41.2 0:13:59.5
19.
KARAJANIS Petr
REMERX CYCLING TEAM KOLÍN
CZE 2:13:51.2 0:14:09.5
20.
HANOUSEK Lukáš
APACHE LOKO Trutnov
CZE 2:15:39.6 0:15:57.9
21.
RÝVA Martin
REDPOINT PEARL IZUMI
CZE 2:16:38.0 0:16:56.3
22.
BUBÁK David
APACHE LOKO Trutnov
CZE 2:17:16.4 0:17:34.7
23.
MAJERČÍK Ondřej
ŠkodaAuto
CZE 2:18:10.4 0:18:28.7
24.
KUBÍN Filip
SK VELO PRAHA
CZE 2:18:33.9 0:18:52.2
25.
CÍSAŘ Vojtěch
SK VELO PRAHA
CZE 2:18:41.4 0:18:59.7
26.
PETR Jiří
INS ATELIER NÁCHOD
CZE 2:18:50.7 0:19:09.0
27.
VOŇKA Jiří
LOKO TRUTNOV
CZE 2:19:01.3 0:19:19.6
28.
NOVOTNY Jan
Continental Sport Club
CZE 2:19:11.4 0:19:29.7
29.
HOFMAN Petr
cyklomax-rock machine
CZE 2:20:25.6 0:20:43.9
30.
HULAČ Ondřej
SCV Blatná
CZE 2:22:02.2 0:22:20.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HAVLASOVÁ Alžběta
menX - HAIBIKE.CZ
CZE 2:23:34.0 0:00:00.0
2.
NECKÁŘOVÁ Zuzana
T.J.Sokol Kraslice
CZE 2:28:53.5 0:05:19.5
3.
MARTÍNKOVÁ Jana
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:29:24.0 0:05:50.0
4.
BUKOVSKÁ Lucie
Body Color-Amix
CZE 2:31:39.3 0:08:05.3
5.
HANUŠOVÁ Barbora
CZE 2:31:57.2 0:08:23.2
6.
KARKOŠKOVÁ Renáta
HAKR Brno
CZE 2:35:11.6 0:11:37.6
7.
BLAŽKOVÁ Lucie
Carla kupkolo.cz
CZE 2:36:23.9 0:12:49.9
8.
HERTLOVÁ Lucie
eps KUNOVICE
CZE 2:43:03.0 0:19:29.0
9.
CHOCHOLOUŠKOVÁ Jana
PELL´S BIKE TEAM LOMNICE N. P.
CZE 2:46:16.1 0:22:42.1
10.
JURAČKOVÁ Jana
Z ničeho nic
CZE 2:47:01.6 0:23:27.6
11.
PRAŽÁKOVÁ Aneta
Maraton centrum Jičín
CZE 2:47:57.0 0:24:23.0
12.
KUCIRKOVA Maria
SK PEGAS
SVK 2:50:25.0 0:26:51.0
13.
STROUHALOVÁ Veronika
Kona Cycling Point
CZE 2:50:55.5 0:27:21.5
14.
JOHNOVÁ Ivana
SK Pobřeží kocoviny
CZE 2:51:00.7 0:27:26.7
15.
ŘEHÁKOVÁ Jana
Kofola Sensor MTB Team
CZE 2:51:01.9 0:27:27.9
16.
TUČKOVÁ Monika
I-TRENINK.COM
CZE 2:52:07.3 0:28:33.3
17.
PAJEROVÁ Zuzka
WIDEBIKE LIBEREC
CZE 2:52:17.0 0:28:43.0
18.
TROJANOVÁ Zuzana
V-TOUR
CZE 2:53:41.8 0:30:07.8
19.
PIBYLOVÁ Petra
OK MTB TEAM Pardubice
CZE 2:56:31.6 0:32:57.6
20.
ČUPOVÁ Jana
CK Frenštát p.R.
CZE 2:56:48.7 0:33:14.7
21.
MACHOVÁ Zuzana
SK Pobřeží kocoviny
CZE 2:57:05.2 0:33:31.2
22.
NÝVLTOVÁ Lucie
Bike Sport Hradec Králové
CZE 2:57:17.8 0:33:43.8
23.
PŮLPÁNOVÁ Bohdana
www.scottmtb.cz
CZE 2:58:52.3 0:35:18.3
24.
ELICHOVÁ Jitka
CZE 3:01:56.7 0:38:22.7
25.
KUČEROVÁ Tamara
KL sport Most
CZE 3:05:55.7 0:42:21.7
26.
JOUKALOVÁ Sysa
CZE 3:06:18.8 0:42:44.8
27.
BOHÁČOVÁ Lenka
Klub extrémních běžkařů
CZE 3:06:21.7 0:42:47.7
28.
HRBKOVÁ Jiřina
Sokol Kbely
CZE 3:06:35.9 0:43:01.9
29.
PAŠKOVÁ Gabriela
Continental Sport Club
CZE 3:06:40.3 0:43:06.3
30.
HYNKOVÁ Tamara
DSA Trutnov
CZE 3:06:49.0 0:43:15.0