Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

AUTHOR Dětská Pražská padesátka 2011

MTB
DATUM :8.6.2011 MÍSTO :Stadion „Na Markétě“, Praha
POŘADATEL : MoHiLa SPORT WEBOVÉ STRÁNKY :mohila.cz/

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LUPAČ Jonáš
Praha 9 - Vinoř
CZE 0:02:02.7 0:00:00.0
2.
BLÁHA Šimon
Praha 7
CZE 0:02:13.9 0:00:11.2
3.
JAKAB Daniel
Praha 6
CZE 0:02:13.9 0:00:11.2
4.
TICHÝ Tadeáš
Praha 6
CZE 0:02:23.1 0:00:20.4
5.
VYSYPAL Jakub
Praha 4
CZE 0:02:28.7 0:00:26.0
6.
KREJCHA Maxmilián
Praha 6
CZE 0:02:57.5 0:00:54.8
7.
PLESKOT Saša
Praha 6
CZE 0:02:59.4 0:00:56.7
8.
FULLER Matyáš
Praha 6
CZE 0:03:00.5 0:00:57.8
9.
ZIKMUND Matěj
Kladno
CZE 0:03:06.0 0:01:03.3
10.
MATERNA Jakub
Praha 6
CZE 0:04:06.0 0:02:03.3
11.
TOMÁŠ Opravil
Praha 6
CZE 0:04:08.6 0:02:05.9
12.
LUPAČ Antonín
Praha 9 - Vinoř
CZE 0:04:09.0 0:02:06.3
13.
SVOBODA Adam
Praha 10
CZE 0:04:19.9 0:02:17.2
14.
PRIBYL Tomas
Praha
CZE 0:04:50.3 0:02:47.6
15.
KREJCHA Alexandr
Praha 6
CZE 0:06:05.6 0:04:02.9
16.
POTŮČEK Oldřich
Praha 6 - Řepy
CZE 0:06:28.6 0:04:25.9
17.
VYČÍTAL Tomáš
Praha 4
CZE 0:06:46.1 0:04:43.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SELLNEROVÁ Anna
Praha 5
CZE 0:02:14.7 0:00:00.0
2.
POTŮČKOVÁ Julie
Praha 6 - Řepy
CZE 0:02:22.7 0:00:08.0
3.
HROMASOVÁ Magdaléna
Praha 6
CZE 0:02:48.9 0:00:34.2
4.
PETSCHOVÁ Kristýna
Praha 6
CZE 0:02:57.6 0:00:42.9
5.
SELLNEROVÁ Lucie
Praha 5
CZE 0:03:09.4 0:00:54.7
6.
LÁLOVÁ Vendulka
Jablonné v Podještědí
CZE 0:03:44.0 0:01:29.3
7.
CHOCHOLOUŠKOVÁ Anička
Kunratice u Cvikova
CZE 0:04:27.3 0:02:12.6
8.
FULLEROVÁ Karolína
Praha 6
CZE 0:04:46.1 0:02:31.4
9.
HLADÍKOVÁ Dominika
Kladno
CZE 0:06:13.4 0:03:58.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVOTNÝ Jakub
Líbeznice
CZE 0:05:45.7 0:00:00.0
2.
BANSZEL Vojtěch
Praha 4
CZE 0:05:45.9 0:00:00.2
3.
STRÁNSKÝ Matěj
Praha
CZE 0:05:53.2 0:00:07.5
4.
TOULA Jan
Praha 6
CZE 0:06:46.6 0:01:00.9
5.
NAVRÁTIL Matěj
Praha 6
CZE 0:07:00.8 0:01:15.1
6.
BURGET Matouš
Praha 9
CZE 0:07:16.6 0:01:30.9
7.
SVAROVSKÝ Josef
Praha 6
CZE 0:07:43.8 0:01:58.1
8.
ROČOVSKÝ Jan
Praha 6
CZE 0:07:46.2 0:02:00.5
9.
MOTTL Jan
LETY
CZE 0:07:49.3 0:02:03.6
10.
PECHAČ Adam
Praha 6
CZE 0:07:56.4 0:02:10.7
11.
MAREK Němec
Praha 6
CZE 0:08:13.3 0:02:27.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
Líbeznice
CZE 0:05:57.8 0:00:00.0
2.
KADLECOVÁ Zuzana
Kladno
CZE 0:06:24.6 0:00:26.8
3.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
Pacov u Říčan
CZE 0:06:41.0 0:00:43.2
4.
VACULÍKOVÁ Edita
Praha 6
CZE 0:07:03.0 0:01:05.2
5.
ŠPIČKOVÁ Adéla
Praha 9
CZE 0:07:13.3 0:01:15.5
6.
ŠEDIVÁ Emma
Zdiby
CZE 0:07:32.6 0:01:34.8
7.
ŠEDIVÁ Emma
Zdiby
CZE 0:07:39.8 0:01:42.0
8.
JAKABOVA Natálie
Praha 6
CZE 0:07:52.8 0:01:55.0
9.
MIŠOŇOVÁ Veronika
Líbeznice
CZE 0:07:54.3 0:01:56.5
10.
TOULOVÁ Klaudia
Praha 6
CZE 0:14:56.0 0:08:58.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MARTINEK Tomáš
Praha
CZE 0:09:49.6 0:00:00.0
2.
BEDRNÍK Matěj
Pacov u Říčan
CZE 0:10:10.8 0:00:21.2
3.
BLAHA Oskar
Praha
CZE 0:10:32.0 0:00:42.4
4.
KYSLÍK Filip
Praha 4 - Šeberov
CZE 0:10:33.4 0:00:43.8
5.
MIŠOŇ Matěj
Líbeznice
CZE 0:10:36.2 0:00:46.6
6.
SKOPEC Jan
Praha 6
CZE 0:11:34.8 0:01:45.2
7.
DOŠEK Pavel
Praha 8
CZE 0:11:51.9 0:02:02.3
8.
NOVÁK Kryštof
Praha 6
CZE 0:12:03.6 0:02:14.0
9.
VACULÍK Jonáš
Praha 6
CZE 0:12:07.0 0:02:17.4
10.
KYSLÍK Ondřej
Praha 4 - Šeberov
CZE 0:12:44.1 0:02:54.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MARTINKOVÁ Adéla
Praha 4
CZE 0:11:15.0 0:00:00.0
2.
ŠABAKOVÁ Klára
Hnízdil Team
CZE 0:11:15.1 0:00:00.1