Houštecký cyklomaraton
DATUM : | 25.6.2011 | MÍSTO : | Stadion Houštka, Stará Boleslav |
---|
POŘADATEL : | Cyklosport Čelákovice | WEBOVÉ STRÁNKY : | cyklocelakovice.cz |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | DLASK Petr |
Rubena Birell Specialized |
CZE | 2:28:36.7 | 0:00:00.0 |
2. | KOBR Otakar |
Merida Biking Team |
CZE | 2:30:47.6 | 0:02:10.9 |
3. | TATÍČEK Petr |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 2:33:49.8 | 0:05:13.1 |
4. | STRNAD Aleš |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 2:39:02.9 | 0:10:26.2 |
5. | PUŠ Petr |
ČS MTB |
CZE | 2:39:03.0 | 0:10:26.3 |
6. | MIŠKOVSKÝ Libor |
Kolín |
CZE | 2:40:16.1 | 0:11:39.4 |
7. | MACH Jiří |
Praha 9 |
CZE | 2:40:16.8 | 0:11:40.1 |
8. | VÁCLAVÍK Jan |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 2:40:17.9 | 0:11:41.2 |
9. | VESELÝ Václav |
Stará Boleslav |
CZE | 2:40:51.4 | 0:12:14.7 |
10. | VOSYKA Richard |
Hermann - Irsap |
CZE | 2:40:52.1 | 0:12:15.4 |
11. | BRYNDA Jarda |
TRI STAR KUČERA |
CZE | 2:41:56.6 | 0:13:19.9 |
12. | KNYTTL Jan |
Sokol Kbely |
CZE | 2:42:45.0 | 0:14:08.3 |
13. | MYŠKA Vojtěch |
STARÁ BOLESLAV |
CZE | 2:43:23.6 | 0:14:46.9 |
14. | VÁŇA Petr |
SOS Team Praha |
CZE | 2:43:24.1 | 0:14:47.4 |
15. | SVIBA Michal |
Praha |
CZE | 2:43:56.6 | 0:15:19.9 |
16. | SEKYRA Miroslav |
MTB-Angels pits-top |
CZE | 2:43:57.1 | 0:15:20.4 |
17. | POPIOLEK Pavel |
CZE | 2:43:57.3 | 0:15:20.6 | |
18. | ŠESTÁK Martin |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:43:58.3 | 0:15:21.6 |
19. | ŠPERK Petr |
Deloitte |
CZE | 2:43:59.8 | 0:15:23.1 |
20. | VESELÝ Pavel |
Mělník |
CZE | 2:44:31.8 | 0:15:55.1 |
21. | PŘIBYL Tomáš |
Praha 3 |
CZE | 2:44:53.6 | 0:16:16.9 |
22. | SYTAŘ Tomáš |
Alltraining.cz |
CZE | 2:45:29.9 | 0:16:53.2 |
23. | VITVAR Tomáš |
SOS Team Praha |
CZE | 2:47:12.4 | 0:18:35.7 |
24. | JÍŠA Václav |
Kominíci Kolín |
CZE | 2:47:55.8 | 0:19:19.1 |
25. | JOHN Vladislav |
www.T4T.cz |
CZE | 2:47:59.4 | 0:19:22.7 |
26. | SVOBODA Miroslav |
Sokol Kbely |
CZE | 2:48:36.0 | 0:19:59.3 |
27. | CHALOUPKA Daniel |
PCK LOUDA |
CZE | 2:49:10.7 | 0:20:34.0 |
28. | TYXA Jan |
Nejlepšínula |
CZE | 2:49:13.3 | 0:20:36.6 |
29. | CANDRA Václav |
Planet Toys Cycling |
CZE | 2:49:13.6 | 0:20:36.9 |
30. | HOLAS Jiří |
Maraton centrum Jičín |
CZE | 2:49:40.8 | 0:21:04.1 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HANUŠOVÁ Barbora |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 2:54:12.2 | 0:00:00.0 |
2. | PICKOVÁ Michaela |
Sodafresh Cannondale |
CZE | 3:01:59.0 | 0:07:46.8 |
3. | ŽÁČKOVÁ Jana |
Bike service Klecany MTB |
CZE | 3:12:59.8 | 0:18:47.6 |
4. | SKOŘEPOVÁ Ladislava |
RockMachine-Cyklomax |
CZE | 3:21:07.3 | 0:26:55.1 |
5. | CANDROVÁ Hedvika |
Planet Toys Cycling |
CZE | 3:21:07.7 | 0:26:55.5 |
6. | KORDAČOVÁ Zuzana |
TJ Cykloprag |
CZE | 3:24:38.3 | 0:30:26.1 |
7. | DOUŠOVÁ Vlasta |
MILOVICE |
CZE | 3:25:15.0 | 0:31:02.8 |
8. | NEMCOVA Petra |
BOSKOVICE |
CZE | 3:26:19.8 | 0:32:07.6 |
9. | HRBKOVÁ Jiřina |
Sokol Kbely |
CZE | 3:29:16.6 | 0:35:04.4 |
10. | JURKANINOVÁ Ivana |
HOVORČOVICE |
CZE | 3:30:50.8 | 0:36:38.6 |
11. | HŘEBÍČKOVÁ Karolína |
Praha 5 |
CZE | 3:37:54.1 | 0:43:41.9 |
12. | FRYDRYCHOVÁ Dita |
Lysá nad Labem |
CZE | 3:40:18.7 | 0:46:06.5 |
13. | BRABCOVÁ Markéta |
Čistá |
CZE | 3:47:49.5 | 0:53:37.3 |
14. | HORKÁ Anna |
BRANDÝS NAD LABEM |
CZE | 3:57:31.7 | 1:03:19.5 |
15. | KARBULKOVÁ Alice |
www.muddysport.net |
CZE | 3:57:58.1 | 1:03:45.9 |
16. | KOUBKOVÁ Ilona |
Stavební fakulta - katedra TZB |
CZE | 4:51:15.4 | 1:57:03.2 |
17. | PŘÍPLATOVÁ Klára |
AFK NEHVIZDY |
CZE | 4:57:24.5 | 2:03:12.3 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HOLUB Václav |
Velosport Valenta Team |
CZE | 1:46:11.2 | 0:00:00.0 |
2. | KOHOUTEK Michal |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 1:46:11.5 | 0:00:00.3 |
3. | KUBÍN Michael |
J.C. A.Š. Ml.Boleslav |
CZE | 1:46:12.5 | 0:00:01.3 |
4. | JANŮ Martin |
Velosport Valenta Team |
CZE | 1:46:13.5 | 0:00:02.3 |
5. | VLÁŠEK Michal |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 1:47:01.9 | 0:00:50.7 |
6. | VITÁČEK Tomáš |
Viessmann Cycling Team |
CZE | 1:47:02.1 | 0:00:50.9 |
7. | JINDRA Pavel |
Hrádek N Nisou |
CZE | 1:47:03.1 | 0:00:51.9 |
8. | MESTEK Míra |
Kofola Sensor race team |
CZE | 1:47:03.3 | 0:00:52.1 |
9. | KOTEK Jaroslav |
Stará Boleslav |
CZE | 1:47:04.2 | 0:00:53.0 |
10. | PITHART Jan |
Nutrend Specialized Team |
CZE | 1:47:04.4 | 0:00:53.2 |
11. | VÍT Jakub |
Cykloservis Petr |
CZE | 1:47:05.4 | 0:00:54.2 |
12. | NOVÁK Jan |
Cyklo Erben Mělník |
CZE | 1:47:06.4 | 0:00:55.2 |
13. | VESELÝ Jiří |
Mělník |
CZE | 1:47:07.4 | 0:00:56.2 |
14. | PRAGER Karel |
CK Vinohradské šlapky |
CZE | 1:53:44.1 | 0:07:32.9 |
15. | JANURA Jan |
Sokol Kbely |
CZE | 1:53:44.5 | 0:07:33.3 |
16. | RÁKOSNÍK Jiří |
Bike-team Újezd nad Lesy |
CZE | 1:54:19.5 | 0:08:08.3 |
17. | ČÍŽEK Martin |
PRAHA 7 |
CZE | 1:54:21.4 | 0:08:10.2 |
18. | URBANEC David |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 1:54:21.4 | 0:08:10.2 |
19. | SKOUPIL Ondřej |
MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 1:54:21.7 | 0:08:10.5 |
20. | NOVÝ Milan |
Vissmann |
CZE | 1:54:21.8 | 0:08:10.6 |
21. | ŠMÍD Ondřej |
Sokol Kbely |
CZE | 1:54:22.2 | 0:08:11.0 |
22. | KOVÁŘ Petr |
UDVK |
CZE | 1:54:23.3 | 0:08:12.1 |
23. | PFEIFER Jiří |
AC Sparta Praha Cycling |
CZE | 1:54:23.3 | 0:08:12.1 |
24. | MRÁČEK Pavel |
Stránka |
CZE | 1:54:23.7 | 0:08:12.5 |
25. | ŠIBRAVA Pavel |
T-MOBILE MTB TEAM |
CZE | 1:54:24.1 | 0:08:12.9 |
26. | SWÁROVSKÝ Pavel |
BeManiax |
CZE | 1:54:24.5 | 0:08:13.3 |
27. | JÍCHA Roman |
BBC Zaječov |
CZE | 1:54:26.7 | 0:08:15.5 |
28. | SUCHOMEL Milan |
Bikestars Vrchlabí |
CZE | 1:54:33.4 | 0:08:22.2 |
29. | NOVOTNÝ Ladislav |
Sokol Kbely |
CZE | 1:54:51.1 | 0:08:39.9 |
30. | WESTFAL Radek |
AC Sparta Praha Cycling |
CZE | 1:54:53.9 | 0:08:42.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KUBÁČOVÁ Jana |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 1:57:39.9 | 0:00:00.0 |
2. | VOSYKOVÁ Jana |
Sychrov |
CZE | 1:57:40.0 | 0:00:00.1 |
3. | BAREŠOVÁ Nikola |
dukla praha |
CZE | 2:02:11.3 | 0:04:31.4 |
4. | ROUBALOVÁ Markéta |
JÍlovÉ U Prahy |
CZE | 2:09:44.4 | 0:12:04.5 |
5. | MRÁZKOVÁ Zuzana |
DRÁSAL TEAM HOLEŠOV |
CZE | 2:11:44.6 | 0:14:04.7 |
6. | VIDIMOVÁ Dana |
VIDIM KOLA |
CZE | 2:15:23.2 | 0:17:43.3 |
7. | MIMRÁNKOVÁ Jitka |
SOS Team Praha |
CZE | 2:18:04.2 | 0:20:24.3 |
8. | KORBELOVÁ Věra |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 2:19:49.5 | 0:22:09.6 |
9. | ČIHÁKOVÁ Iva |
SEMICE |
CZE | 2:20:26.2 | 0:22:46.3 |
10. | HRUBÁ Hana |
Hrm - Polák Toyota |
CZE | 2:22:59.6 | 0:25:19.7 |
11. | JÍŠOVÁ Marie |
KOMINÍCI KOLÍN |
CZE | 2:23:49.1 | 0:26:09.2 |
12. | JANUROVÁ Marie |
Sokol Kbely |
CZE | 2:24:25.9 | 0:26:46.0 |
13. | HEMELÍKOVÁ Markéta |
Rock Machine Cyklomax |
CZE | 2:27:08.8 | 0:29:28.9 |
14. | BURDOVÁ Lucie |
Stavokomplet |
CZE | 2:28:21.3 | 0:30:41.4 |
15. | BÍLKOVÁ Andrea |
STOPRO bike team |
CZE | 2:28:47.7 | 0:31:07.8 |
16. | ŠVAMBERKOVÁ Hana |
BBC Zaječov |
CZE | 2:29:43.6 | 0:32:03.7 |
17. | ONDRÁČKOVÁ Barbora |
Ziehl-Abegg |
CZE | 2:30:02.8 | 0:32:22.9 |
18. | SPILKOVÁ Jana |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 2:30:05.9 | 0:32:26.0 |
19. | POSPĚCHOVÁ Lenka |
Ostrava |
CZE | 2:31:58.8 | 0:34:18.9 |
20. | RUSSWURMOVÁ Nikol |
Praha 3 |
CZE | 2:32:19.5 | 0:34:39.6 |
21. | ORDOGOVÁ Libuše |
Brandýs nad Labem |
CZE | 2:34:55.4 | 0:37:15.5 |
22. | PEŘINOVÁ Zdenka |
Brno |
CZE | 2:35:38.8 | 0:37:58.9 |
23. | HAVELKOVÁ Petra |
Brandýs n. Labem |
CZE | 2:36:18.7 | 0:38:38.8 |
24. | JERMÁŘOVÁ Pavlína |
Praha |
CZE | 2:37:12.2 | 0:39:32.3 |
25. | SMOTLACHOVÁ Jana |
Brandýs nad Labem |
CZE | 2:39:55.2 | 0:42:15.3 |
26. | CHROUSTOVÁ Blanka |
Čelákovice |
CZE | 2:40:10.9 | 0:42:31.0 |
27. | VONDRÁČKOVÁ Irena |
Sokol Kbely |
CZE | 2:40:12.5 | 0:42:32.6 |
28. | DAŇOVÁ Stanislava |
SK Sklopísek Střeleč |
CZE | 2:40:49.4 | 0:43:09.5 |
29. | ČERNÁ Jitka |
bike ST |
CZE | 2:43:58.8 | 0:46:18.9 |
30. | MACOURKOVÁ Klára |
BRCYKL |
CZE | 2:44:02.8 | 0:46:22.9 |
Statistiky
Počet přihlášených | 1020 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 851 |
Přihlášeno - Ženy | 169 |
Odstartovalo | 911 |
V cíli | 889 |