Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Skadi Loppet

Běžecké lyžování
DATUM :17 - 18.3.2012 MÍSTO :Bodenmais

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SEIFERT Benjamin
fischer racing team
GER 1:43:23.0 0:00:00.0
2.
HEUN Daniel
SKG Gersfeld
GER 1:44:43.5 0:01:20.5
3.
KOZISEK Dusan
-
CZE 1:48:27.3 0:05:04.3
4.
RAZYM Vladislav
Sport Club Plzen
CZE 1:48:28.2 0:05:05.2
5.
KRSKA Jan
fischer racing team
CZE 1:48:33.3 0:05:10.3
6.
ESCHER Toni
fischer racing team
GER 1:50:15.4 0:06:52.4
7.
JANOŠEC Miroslav
Nové Město na Moravě
CZE 1:51:22.3 0:07:59.3
8.
SIKORA Jakub
Czech Ski Team
CZE 1:52:20.7 0:08:57.7
9.
SCHALLER Rico
fischer racing team
GER 1:52:21.2 0:08:58.2
10.
KYNCL Tomáš
Nové Město na Moravě
CZE 1:54:32.8 0:11:09.8
11.
MÖSE Andreas
Löffler-Skadi-Loppet Team
GER 1:55:50.3 0:12:27.3
12.
MILZ Peter
Team Rossignol
GER 1:56:03.4 0:12:40.4
13.
KRACIK Josef
Czech Ski Team
CZE 1:56:17.6 0:12:54.6
14.
HÄNNI Reto
SC-Speer
SUI 1:58:00.7 0:14:37.7
15.
EIFERT Erik
SG Adelsberg
GER 1:58:15.8 0:14:52.8
16.
SCHNEIDER Silvio
BERTSDORFER SV
GER 1:59:04.5 0:15:41.5
17.
LAU Michael
SV Oberreute
GER 1:59:43.4 0:16:20.4
18.
NEUBER Jens
SC Norweger Annaberg
GER 2:00:31.4 0:17:08.4
19.
FRIEDL Christoph
Löffler-Skadi-Loppet Team
GER 2:00:41.7 0:17:18.7
20.
JANKE Maximilian
WSV Oberhof
GER 2:01:16.5 0:17:53.5
21.
BRUNNER Lorenz
Salomon Team Schweiz
SUI 2:01:21.0 0:17:58.0
22.
SCHWENTNER Christian
SU Eidenberg
AUT 2:02:00.8 0:18:37.8
23.
DEBERTIN Dirk
eintracht braunschweig
GER 2:02:45.0 0:19:22.0
24.
FRATSCHER Lucas
WSV Oberhof
GER 2:03:00.4 0:19:37.4
25.
HOLLANDT Florian
WSV Oberhof
GER 2:03:00.5 0:19:37.5
26.
RICHTER Michael
Team Slow
GER 2:03:00.6 0:19:37.6
27.
ECKERT Alexander
WSV Oberweißenbrunn
GER 2:04:46.6 0:21:23.6
28.
ENDERS Markus
Team Salomon/LEKI
GER 2:04:46.7 0:21:23.7
29.
SCHODER Jörg
SV Friedenweiler
GER 2:06:08.5 0:22:45.5
30.
PETZOLD Mike
SV Stützengrün
GER 2:06:34.5 0:23:11.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SANNIKAVA Alena
National Team
BLR 2:05:02.2 0:00:00.0
2.
BOUDIKOVA Adela
Czech Ski Team
CZE 2:10:11.9 0:05:09.7
3.
CHRÁSTKOVÁ Martina
Ski Klub Nové Město
CZE 2:12:26.5 0:07:24.3
4.
STURSOVA Martina
Policka
CZE 2:17:10.9 0:12:08.7
5.
SKRYPNIK Irina
National Team
BLR 2:25:58.9 0:20:56.7
6.
TANNER Petra
Atomic Team - Svachensee
AUT 2:29:01.4 0:23:59.2
7.
SCHAIRER Sabrina
Salomon-Leki-Racingteam
AUT 2:30:42.3 0:25:40.1
8.
HENNIG Karen
SV Sparkasse Erzgebirge
GER 2:32:19.9 0:27:17.7
9.
GATTERMANN Kathi
Craft-Women
GER 2:37:32.1 0:32:29.9
10.
MICHALOWSKI Skadi
SC Motor Zella-Mehlis
GER 2:38:02.9 0:33:00.7
11.
GLASL Kathrin
SC Ruhpolding
GER 2:38:13.1 0:33:10.9
12.
EGER Susi
SC Grossberg
GER 2:41:00.8 0:35:58.6
13.
BARTOLMÄS Julia
WSV Brotterode
GER 2:41:32.4 0:36:30.2
14.
KUMMER Luise
SV Fankenhain
GER 2:41:32.4 0:36:30.2
15.
HENGELHAUPT Laura
SCM Zella-Mehlis
GER 2:41:32.5 0:36:30.3
16.
HIERSCHLÄGER Maria
SU Eidenberg
AUT 2:42:23.7 0:37:21.5
17.
CHERNILOVSKAYA Anna
SLT
RUS 2:45:56.1 0:40:53.9
18.
BAUMGÄRTEL Katharina
Ski-Club-Carlsfeld
GER 2:51:26.0 0:46:23.8
19.
MEY Stefanie
Dresden
GER 3:09:49.8 1:04:47.6
20.
FRANZ Birgit
Hohburger SV 1990
GER 3:16:39.9 1:11:37.7
21.
MOEBIUS Annett
Hohburger SV 1990
GER 3:17:43.5 1:12:41.3
22.
VERDIESEN-WOLTHUIS Anja
Stichts Langlauf Team
NED 3:20:41.7 1:15:39.5
23.
HOPPENBROUWER Astrid
Stichts Langlauf Team
NED 3:21:08.3 1:16:06.1
24.
PROCHÁZKOVÁ Irena
PRAHA 4
CZE 3:31:18.7 1:26:16.5
25.
KUHNE Angela
Elgersburg
GER 3:34:22.9 1:29:20.7
26.
NOWAK Steffi
rostock
GER 3:35:41.2 1:30:39.0
27.
CERNA Jolana
Kvilda
CZE 3:47:37.7 1:42:35.5
28.
BURDENSKI Ina
rostock
GER 3:53:13.5 1:48:11.3
29.
GILL Elke
Riesa
GER 4:01:09.2 1:56:07.0
30.
KRITZINGER Maria
Loipenfüchse Neukirchen
AUT 4:04:17.3 1:59:15.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ROCAREK Jiri
fischer racing team
CZE 1:06:47.5 0:00:00.0
2.
NOVOTNY Viktor
fischer racing team
CZE 1:07:26.6 0:00:39.1
3.
ONDRÁŠEK Pavel
TEREX-FUCHS
CZE 1:07:26.9 0:00:39.4
4.
HÄNEL Erik
Fischer Subaru Racing Team
GER 1:07:36.7 0:00:49.2
5.
HÄNEL Lars
Fischer Subaru Racing Team
GER 1:08:53.9 0:02:06.4
6.
HOPF Sebastian
Rhöner WSV
GER 1:09:01.8 0:02:14.3
7.
SVEJNOHA Marek
Sport Club Plzen
CZE 1:09:06.9 0:02:19.4
8.
KUFFNER Philipp
Salomon-Leki-Racingteam
GER 1:09:19.5 0:02:32.0
9.
ALBRECHT Matthias
Atomic Ski Team/WSV Oberhof 05 e.V.
GER 1:09:48.1 0:03:00.6
10.
BIDMON Jiří
SK Nové Město na Moravě
CZE 1:11:25.2 0:04:37.7
11.
OLEX Max
Salomon-Leki-Racingteam
GER 1:11:39.0 0:04:51.5
12.
LANGER bernhard
SCMK Hirschau
CZE 1:11:41.1 0:04:53.6
13.
SIEBER Manuel
Salomon-Leki-Racing Team
GER 1:11:41.9 0:04:54.4
14.
WURM Norbert
Löffler-Skadi-Loppet Team
GER 1:12:16.2 0:05:28.7
15.
PROPP Jurij
Salomon-Leki-Racing Team
GER 1:12:33.2 0:05:45.7
16.
PUMP Carsten
Salomon-Leki-Racingteam
GER 1:12:36.2 0:05:48.7
17.
HOFFMANN Peter
SSV Altenberg
GER 1:13:10.5 0:06:23.0
18.
SCHÖNBERGER Matthias
Salomon-Leki-Racingteam
GER 1:13:14.3 0:06:26.8
19.
HASEK Jan
Czech Ski Team
CZE 1:13:16.3 0:06:28.8
20.
HEINZ Kristian
Atomic Racing Team / SC Motor Zella-Mehlis
GER 1:13:50.6 0:07:03.1
21.
ESCHER Rene
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 1:14:35.7 0:07:48.2
22.
FRANC Jan
LK Slovan Karlovy Vari
CZE 1:14:58.0 0:08:10.5
23.
ONDRUSKA Vojtech
Fortex ski Moravsey Beroun
CZE 1:15:48.0 0:09:00.5
24.
FREYER Gerald
BW Neuhausen
GER 1:15:49.3 0:09:01.8
25.
VATER Gerhard
Löffler-Skadi-Loppet Team
GER 1:16:02.6 0:09:15.1
26.
SELTER Benjamin
TV Attendorf
GER 1:16:02.7 0:09:15.2
27.
TANNERT Andreas
SKG Gersfeld
GER 1:17:45.1 0:10:57.6
28.
RÄß Christian
Fischer Subaru Racing Team
AUT 1:17:48.3 0:11:00.8
29.
SPIELBAUER Michael
Langdorf
GER 1:18:04.7 0:11:17.2
30.
FIŠNAR Jiří
Ski klub Šumperk
CZE 1:18:23.1 0:11:35.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MORAVCOVA Klara
Czech Ski Team
CZE 1:14:58.2 0:00:00.0
2.
HENNIG Katharina
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 1:18:15.5 0:03:17.3
3.
GOLZOW Alina
LBC Banfetal
GER 1:22:49.6 0:07:51.4
4.
WOLF Eva
SV / Agenbach /BPol
GER 1:24:43.3 0:09:45.1
5.
FORSTNER Renate
sc aising-pang
GER 1:25:55.9 0:10:57.7
6.
DAUDERT Anna
WSV Bad Lobenstein
GER 1:26:31.8 0:11:33.6
7.
OTTO Grit
SSV Altenberg
GER 1:26:47.4 0:11:49.2
8.
KLOSS Anne-Kathrin
Neudorf
GER 1:27:44.4 0:12:46.2
9.
VOIGT Lisa
Atomic Racing Team
GER 1:28:03.1 0:13:04.9
10.
WEIDLICH Antje
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 1:28:12.8 0:13:14.6
11.
KRACIKOVA Petra
Czech Ski Team
CZE 1:28:43.4 0:13:45.2
12.
HIERSCHLÄGER Michaela
SU Eidenberg
AUT 1:29:07.1 0:14:08.9
13.
DEIGENTESCH Manuela
SV Oberteisendorf
GER 1:29:37.0 0:14:38.8
14.
BÖHME Annett
Ski Club Carlsfeld
GER 1:30:19.1 0:15:20.9
15.
HEINDL Katharina
TSG-SZ Leutkirch
GER 1:32:35.6 0:17:37.4
16.
BANI Sina
SC Buntenbock
GER 1:33:05.7 0:18:07.5
17.
MÜLLER Katrin
SV Grün-Weiß Pirna
GER 1:34:05.6 0:19:07.4
18.
TEUCHER Madlen
ATSV Gebirge-Gelobtland
GER 1:35:04.6 0:20:06.4
19.
LÖSCHKE Sabine
TSV Leuna e.V.
GER 1:35:53.8 0:20:55.6
20.
LEITSCHUH Laura
TSV Poppenhausen
GER 1:36:25.5 0:21:27.3
21.
ULRICH Irene
Unterseen
SUI 1:36:26.7 0:21:28.5
22.
ECKERT Ricarda
WSV Oberweißenbrunn
GER 1:36:28.5 0:21:30.3
23.
STRAßBERGER Theresa
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 1:36:41.8 0:21:43.6
24.
WALLNER Sabine
WSV Rabenstein
GER 1:36:41.8 0:21:43.6
25.
ENDERS Katrin
TSV Poppenhausen
GER 1:36:57.5 0:21:59.3
26.
VOGL Mandy
FTSV Straubing
GER 1:37:27.4 0:22:29.2
27.
HASKOVA Katerina
Czech Ski Team
CZE 1:39:04.3 0:24:06.1
28.
SCHÖFERLE Bianca
Rettenberg
GER 1:39:34.6 0:24:36.4
29.
LEHMANN Jana
VSC Klingenthal
GER 1:39:35.5 0:24:37.3
30.
HENGST Justine
SSV-Blau-Weiß Neuhausen
GER 1:39:55.4 0:24:57.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOZISEK Dusan
-
CZE 1:29:15.1 0:00:00.0
2.
ROCAREK Jiri
Fischer Subaru Racing Team
CZE 1:29:16.1 0:00:00.9
3.
NOVOTNY Viktor
Fischer Subaru Racing Team
CZE 1:30:45.1 0:01:29.9
4.
KÜHN Johannes
WSV Reit im Winkl
GER 1:30:49.7 0:01:34.5
5.
ESCHER Toni
Fischer Subaru Racing Team
GER 1:31:07.6 0:01:52.4
6.
HOFFMANN Peter
SSV Altenberg
GER 1:33:19.7 0:04:04.5
7.
ONDRÁŠEK Pavel
TEREX-FUCHS
CZE 1:33:33.9 0:04:18.7
8.
BRUNNER Lorenz
Salomon Team Schweiz
SUI 1:33:59.7 0:04:44.5
9.
HÄNEL Erik
Fischer Subaru Racing Team
GER 1:34:45.9 0:05:30.7
10.
SIKORA Jakub
Czech Ski Team
CZE 1:35:24.8 0:06:09.6
11.
FRATSCHER Lucas
WSV Oberhof
GER 1:36:09.3 0:06:54.1
12.
HOCHREITER Christian
Eisenärzt
GER 1:36:13.3 0:06:58.1
13.
HÄNEL Lars
Fischer Subaru Racing Team
GER 1:36:17.8 0:07:02.6
14.
JANKE Maximilian
WSV Oberhof
GER 1:36:24.1 0:07:08.9
15.
HOLLANDT Florian
WSV Oberhof
GER 1:36:30.7 0:07:15.6
16.
METZLAFF Michél
Bundesstützpunkt Skilanglauf Obewiesenthal
GER 1:36:34.4 0:07:19.2
17.
CIHA Daniel
Bundesstützpunkt Skilanglauf Obewiesenthal
GER 1:36:36.7 0:07:21.5
18.
HOPF Sebastian
Rhöner WSV
GER 1:36:38.8 0:07:23.6
19.
RASCHKE Korbinian
SC Bergen
GER 1:36:56.1 0:07:40.9
20.
ALBRECHT Matthias
Atomic Ski Team/WSV Oberhof 05 e.V.
GER 1:37:06.3 0:07:51.1
21.
SCHODER Jörg
SV Friedenweiler
GER 1:37:40.2 0:08:25.0
22.
DEBERTIN Dirk
eintracht braunschweig
GER 1:38:07.4 0:08:52.3
23.
VOLKAU Aliaksandr
National Team
BLR 1:38:18.3 0:09:03.1
24.
FREYER Gerald
BW Neuhausen
GER 1:38:19.9 0:09:04.7
25.
BELAU Robin
SV Frankenhain
GER 1:39:12.1 0:09:56.9
26.
HASEK Jan
Czech Ski Team
CZE 1:39:24.4 0:10:09.2
27.
NEUBER Jens
SC Norweger Annaberg
GER 1:39:27.2 0:10:12.0
28.
LANGER Thomas
TSV Mindelheim
GER 1:39:40.0 0:10:24.8
29.
HUBER Maxi
TSV Siegsdorf
GER 1:39:42.9 0:10:27.7
30.
PUMP Carsten
Salomon-Leki-Racingteam
GER 1:39:54.7 0:10:39.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SANNIKAVA Alena
National Team
BLR 1:36:52.7 0:00:00.0
2.
MORAVCOVA Klara
Czech Ski Team
CZE 1:37:12.4 0:00:19.7
3.
LINGL Regina
SCMK Hirschau / Craft Women
GER 1:38:01.4 0:01:08.7
4.
MUTSCHELLER Sigrid
Fischer Subaru Racing Team
GER 1:42:15.0 0:05:22.3
5.
GOLZOW Alina
LBC Banfetal
GER 1:44:04.8 0:07:12.1
6.
BIRNBÖCK Silvia
FC Rinchnach
GER 1:45:08.4 0:08:15.7
7.
HEINRICH Marie
SV Großbreitenbach
GER 1:49:08.3 0:12:15.6
8.
SCHRÖTTER Christina
Löffler-Skadi-Loppet Team
GER 1:50:55.2 0:14:02.5
9.
KLOSS Marie- Christin
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 1:51:17.7 0:14:25.0
10.
WEIDLICH Antje
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 1:51:23.3 0:14:30.6
11.
SCHAIRER Sabrina
Salomon-Leki-Racingteam
AUT 1:53:07.3 0:16:14.6
12.
KLOSS Anne-Kathrin
Neudorf
GER 1:54:00.1 0:17:07.4
13.
LUTSYKOVICH Aliona
National Team
BLR 1:54:30.7 0:17:38.0
14.
EGERER Sophie
Bundesstützpunkt Skilanglauf Obewiesenthal
GER 1:55:05.1 0:18:12.4
15.
HEYNEN Anna-Lena
SCMK Hirschau
GER 1:55:12.2 0:18:19.5
16.
HENGELHAUPT Laura
SCM Zella-Mehlis
GER 1:55:30.4 0:18:37.7
17.
BARTOLMÄS Julia
WSV Brotterode
GER 1:55:30.6 0:18:37.9
18.
KUMMER Luise
SV Frankenhain
GER 1:55:30.8 0:18:38.1
19.
KRACIKOVA Petra
Czech Ski Team
CZE 1:56:03.2 0:19:10.5
20.
PIEPER Julia
SK Winterberg
GER 1:56:21.1 0:19:28.4
21.
EGER Susi
SC Grossberg
GER 1:56:43.6 0:19:50.9
22.
FISCHER Laura
WSV Oberhof
GER 1:56:51.4 0:19:58.7
23.
WÖTZEL Nicole
SG Klotzsche e.V.
GER 1:57:26.6 0:20:33.9
24.
SCHRÖTTER Verena
Löffler-Skadi-Loppet Team
GER 1:58:21.8 0:21:29.1
25.
OTTO Grit
SSV Altenberg
GER 1:59:11.6 0:22:18.9
26.
ESCHER Silke
SC Norweger Annaberg
GER 1:59:20.5 0:22:27.8
27.
FICKENSCHER Wiebke
SV Großbreitenbach
GER 1:59:44.2 0:22:51.5
28.
KAHL Amanda
SV Großbreitenbach
GER 2:01:59.2 0:25:06.5
29.
KAHL Anne-Marie
SCM Zella-Mehlis
GER 2:01:59.3 0:25:06.6
30.
RICKL Juliane
Spvgg Lam Ski Nordisch
GER 2:02:05.1 0:25:12.4