Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : serie logo

Trans Brdy České spořitelny

MTB
DATUM :28.4.2012 MÍSTO :Lety u Prahy

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZL Jan
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED
CZE 1:54:33.9 0:00:00.0
2.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:55:23.1 0:00:49.2
3.
HYNEK Kristián
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:55:57.2 0:01:23.3
4.
HRUŠKA Jan
NISSAN DOLÁK
CZE 1:57:05.1 0:02:31.2
5.
FOJTÍK Jan
NISSAN DOLAK
CZE 2:00:15.0 0:05:41.1
6.
SÁBLÍK Lukáš
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED
CZE 2:01:02.0 0:06:28.1
7.
DLASK Petr
Madeta Fitness/Specialized
CZE 2:01:06.5 0:06:32.6
8.
HEJDUK Stanislav
Madeta Fitness/Specialized
CZE 2:01:28.3 0:06:54.4
9.
BUBÍLEK Michal
KELLYS Bike Ranch
CZE 2:02:16.0 0:07:42.1
10.
NESVADBA Jan
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 2:02:48.1 0:08:14.2
11.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:04:05.6 0:09:31.7
12.
BACHMAN Milan
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:04:52.1 0:10:18.2
13.
ŠILAR Jakub
JS Sport - GIANT
CZE 2:05:40.9 0:11:07.0
14.
STROŽ Jan
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:07:05.0 0:12:31.1
15.
FOJTÍK Ondřej
NISSAN DOLAK
CZE 2:07:31.9 0:12:58.0
16.
NEPUSTIL Matěj
Anlen Kenda Galaxi
CZE 2:08:28.8 0:13:54.9
17.
MALÍK Michal
Kc Kooperativa SG Jablonec nad. Nisou
CZE 2:08:30.6 0:13:56.7
18.
NOVOTNÝ Robert
Sweep cycling
CZE 2:08:51.6 0:14:17.7
19.
JEŽEK Václav
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:08:52.8 0:14:18.9
20.
VASTL Jan
ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 2:08:53.6 0:14:19.7
21.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:09:09.3 0:14:35.4
22.
FABIŠOVSKÝ Ladislav
Madeta Fitness Specialized
CZE 2:09:33.7 0:14:59.8
23.
KLOUČEK František
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:10:33.1 0:15:59.2
24.
KUBÍČEK Jan
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:11:01.7 0:16:27.8
25.
ŠUSTEK Milan
TOYOTA DOLÁK
CZE 2:11:40.2 0:17:06.3
26.
BUKSA Dominik
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:13:08.9 0:18:35.0
27.
ZELENÝ Ondřej
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED
CZE 2:13:10.1 0:18:36.2
28.
HOLUB Václav
Velosport Valenta scott team
CZE 2:13:17.8 0:18:43.9
29.
STOŠEK Viktor
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:14:22.8 0:19:48.9
30.
SPLÍTEK Martin
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:15:22.7 0:20:48.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED
CZE 2:27:46.2 0:00:00.0
2.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
KONA CYCLING POINT
CZE 2:37:32.3 0:09:46.1
3.
KYPTOVÁ Jana
Alltraining Racing Lawi team
CZE 2:40:17.0 0:12:30.8
4.
STODŮLKOVÁ Denisa
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:41:06.1 0:13:19.9
5.
VEJVODOVÁ Šárka
Merida Biking Team
CZE 2:50:03.4 0:22:17.2
6.
ČERNÁ Pavlína
ELEVEN team Příchovice
CZE 2:50:17.9 0:22:31.7
7.
KALAŠOVÁ Karolína
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED
CZE 2:52:58.8 0:25:12.6
8.
VALEŠOVÁ Jana
Superior Riders
CZE 2:55:15.2 0:27:29.0
9.
BUŠKOVÁ Leona
TOYOTA Dolák MTB tým
CZE 3:02:54.9 0:35:08.7
10.
VOZÁKOVÁ Vladimíra
CZE 3:03:56.6 0:36:10.4
11.
BÁRTOVÁ Růžena
Merrell
CZE 3:05:30.6 0:37:44.4
12.
KREJCÁRKOVÁ Adéla
KC Kooperativa SG Jablonec n. N
CZE 3:06:07.2 0:38:21.0
13.
PEZOVÁ Hana
Autodoprava Jan Peza
CZE 3:09:35.8 0:41:49.6
14.
KRATOCHVÍLOVÁ Eva
Alpine Pro Author Team
CZE 3:11:12.0 0:43:25.8
15.
JUZOVÁ Andrea
TOYOTA Dolák MTB team
CZE 3:13:09.0 0:45:22.8
16.
OTÁHALOVÁ Lucie
CZE 3:13:49.8 0:46:03.6
17.
STROUHALOVÁ Veronika
KONA CYCLING POINT
CZE 3:15:04.4 0:47:18.2
18.
CHARVÁTOVÁ Kateřina
AC Sparta Praha
CZE 3:15:19.7 0:47:33.5
19.
RUDOLFOVÁ Tereza
SK AxitDoldy
CZE 3:15:36.8 0:47:50.6
20.
FALCOVÁ Hana
CZE 3:16:11.2 0:48:25.0
21.
FOŠUMOVÁ Michaela
GO!!!Nutrixxion
CZE 3:18:39.9 0:50:53.7
22.
NEDĚLOVÁ Ilona
CZE 3:19:17.5 0:51:31.3
23.
JELÍNEK Luboš
CAG
CZE 3:19:30.7 0:51:44.5
24.
HLŮŽKOVÁ Markéta
SYMBIO+cycling
CZE 3:21:50.2 0:54:04.0
25.
ŘEHÁKOVÁ Jana
Allivictus kofola race team
CZE 3:23:50.2 0:56:04.0
26.
PUČEGLOVÁ Jana
SIX MONKEYS
CZE 3:23:54.7 0:56:08.5
27.
MACOURKOVÁ Klára
BRCYKL
CZE 3:29:36.4 1:01:50.2
28.
DLABOVÁ Zuzana
Škoda Auto
CZE 3:31:28.8 1:03:42.6
29.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ cycling
CZE 3:34:10.3 1:06:24.1
30.
KOVÁŘOVÁ Petra
CZE 3:34:25.6 1:06:39.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠULC Jakub
Bike and Ski Bakajda
CZE 1:26:26.9 0:00:00.0
2.
DOLEŽAL Václav
Česká spořitelna Specialized - Junior MTB Team
CZE 1:29:18.8 0:02:51.9
3.
BLÁHA Roman
GO! NUTRIXXION
CZE 1:30:34.5 0:04:07.6
4.
SCHÜHLER Tomáš
KL sport Most
CZE 1:30:49.1 0:04:22.2
5.
ZVOLSKÝ Roman
KELLYS BIKERANCH TEAM
CZE 1:31:00.0 0:04:33.1
6.
KAŠPAR Adam
SK VELO PRAHA
CZE 1:32:42.7 0:06:15.8
7.
SEDLÁČEK Jiří
AUTHOR BIKE CENTRUM SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:33:24.7 0:06:57.8
8.
BŘEZINA Jonáš
CZE 1:34:01.7 0:07:34.8
9.
MIKOLÁŠEK Jan
CYKLOTEAM SAUNABAR HORNÍ CEREKEV
CZE 1:34:01.8 0:07:34.9
10.
ŠTĚPANÍK Jiří
SYMBIO+ cycling
CZE 1:34:35.6 0:08:08.7
11.
KYSELA Marek
Alpine Pro Author Team
CZE 1:35:28.9 0:09:02.0
12.
DOLEJŠÍ Václav
CZE 1:36:54.9 0:10:28.0
13.
JIRKŮ Jakub
UFO
CZE 1:37:12.1 0:10:45.2
14.
HOLEČEK Karel
Dexter BSK racing
CZE 1:39:08.1 0:12:41.2
15.
JÍLEK Zdeněk
ČS Specialized junior MTB TEAM
CZE 1:40:30.3 0:14:03.4
16.
PEJŠA Robert
Merida Biking Team
CZE 1:41:49.1 0:15:22.2
17.
PECH Martin
GO! NUTRIXXION
CZE 1:42:07.3 0:15:40.4
18.
BUBLA Ladislav
CZE 1:42:08.4 0:15:41.5
19.
BROŽÍK Michal
CZE 1:42:25.7 0:15:58.8
20.
MALÝ David
CZE 1:43:07.6 0:16:40.7
21.
KLABOUCH Petr
Madeta Fitness / SPECIALIZED
CZE 1:45:40.4 0:19:13.5
22.
KRUMPHANZL Matyáš
SK VELO PRAHA
CZE 1:45:41.8 0:19:14.9
23.
POPEK Radek
CZE 1:45:42.0 0:19:15.1
24.
PRENĚK Ondřej
Bike&Ski Bakajda
CZE 1:46:48.1 0:20:21.2
25.
HENDRYCH Tomáš
Team Bike Perštejn
CZE 1:48:08.7 0:21:41.8
26.
HRUBÝ Petr
CZE 1:48:33.2 0:22:06.3
27.
OTČENÁŠEK Vít
Šemíci
CZE 1:48:57.2 0:22:30.3
28.
PETRUZELKA Filip
CZE 1:49:35.9 0:23:09.0
29.
SVOBODA Petr
NISSAN DOLÁK
CZE 1:49:41.4 0:23:14.5
30.
ELSNIC Petr
CZE 1:52:32.6 0:26:05.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠIMÁNKOVÁ Jana
Aseko cycling team
CZE 1:45:22.5 0:00:00.0
2.
DOBROVODSKÁ Natalie
CZE 1:47:28.8 0:02:06.3
3.
PECHOUTOVÁ Ivana
CZE 1:52:56.8 0:07:34.3
4.
SIXTOVÁ Anička
ELEVEN team Příchovice
CZE 1:58:41.6 0:13:19.1
5.
BUZKOVÁ Kateřina
CZE 1:58:41.9 0:13:19.4
6.
VIDROVÁ Kristýna
Česká spořitelna Specialized MTB Hobby 1
CZE 2:02:17.7 0:16:55.2
7.
PROCHÁZKOVÁ Patrícia
KALAS Racing Team
CZE 2:02:49.0 0:17:26.5
8.
MATĚJOVSKÁ Zdeňka
CZE 2:06:12.6 0:20:50.1
9.
JONÁŠOVÁ Anna
KEBEK CHOMUTOV
CZE 2:09:59.3 0:24:36.8
10.
PŘIBÍKOVÁ Pavlína
Česká Spořitelna MTB Hobby B
CZE 2:11:11.2 0:25:48.7
11.
KRČKOVÁ Eliška
ELEVEN team Příchovice
CZE 2:11:48.0 0:26:25.5
12.
PODZIMKOVÁ Markéta
Alltraining.cz
CZE 2:12:29.8 0:27:07.3
13.
HUMPOLCOVÁ Pavla
CZE 2:13:27.0 0:28:04.5
14.
POSPÍŠILOVÁ Marie
Slovnaft
CZE 2:17:07.5 0:31:45.0
15.
ŠERTLEROVÁ Klára
AVELI MTB
CZE 2:17:22.0 0:31:59.5
16.
KOSTROUNOVÁ Hana
CZE 2:21:46.3 0:36:23.8
17.
ČERNOHORSKÁ Simona
Ceska Sporitelna MTB Hobby A
CZE 2:23:21.2 0:37:58.7
18.
PIDRMANOVÁ Olga
CZE 2:29:02.3 0:43:39.8
19.
SÝKOROVA Mária
Sykora team
CZE 2:33:55.7 0:48:33.2
20.
NEKOLOVÁ Iveta
CZE 2:33:57.4 0:48:34.9
21.
VAŠINOVÁ Renata
NN Bike Team
CZE 2:36:31.6 0:51:09.1
22.
ŠPOLCOVÁ Zuzana
PRAHA 6
CZE 2:36:32.9 0:51:10.4
23.
HENDLINGEROVÁ Radka
CZE 2:36:44.3 0:51:21.8
24.
TRČKOVÁ Daniela
ČS BIKE TEAM
CZE 2:39:44.8 0:54:22.3
25.
MIKOLÁŠKOVÁ Anna
Velosport Valenta scott team
CZE 2:42:25.2 0:57:02.7
26.
SŮSOVÁ Petra
CZE 2:44:55.2 0:59:32.7
27.
MIKOVA Michaela
CZE 2:46:34.7 1:01:12.2
28.
HAVLÍKOVÁ Martina
CZE 3:13:07.6 1:27:45.1
29.
KOFROŇOVÁ Karolína
CT SAUNABAR Horní Cerekev
CZE 3:15:49.8 1:30:27.3
30.
PROVÁZKOVÁ Věra
CZE 3:19:18.3 1:33:55.8