Krušnohorská 30
DATUM : | 28 - 29.1.2012 | MÍSTO : | Nové Město v Krušných Horách |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
- 15 km volně po kategorích
- 15 km volně - absolutně
- 5 km klasicky - po kategorích
- 5 km klasicky - absolutně
- 1 km klasicky - po kategorích
- 1 km klasicky - absolutně
- 30 km klasicky - Muži - absolutní pořadí
- 30 km klasicky - Muži nad 40 let
- 15 km klasicky - Ženy absolutní pořadí, Muži rámcový závod
- 15 km klasicky - Ženy nad 40 let
- Krušnohorská 30 - celkové pořadí - MUŽI
- Krušnohorská 30 - celkové pořadí - ŽENY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠTOCHL Jan |
LOTE |
CZE | 1:39:55.0 | 0:00:00.0 |
2. | ŽIŽKA Filip |
LOTE |
CZE | 1:42:24.3 | 0:02:29.3 |
3. | HAVEL Aleš |
LOTE |
CZE | 1:44:55.6 | 0:05:00.6 |
4. | POLÁŠEK Jan Ferdinand |
VŠSK MFF UK |
CZE | 1:45:09.1 | 0:05:14.1 |
5. | MATĚJKA Tomáš |
Sokol Senohraby |
CZE | 1:47:06.0 | 0:07:11.0 |
6. | SAJDL Martin |
Ekonom - Žižkovský Tygři |
CZE | 1:48:31.6 | 0:08:36.6 |
7. | ŠIMUNEK Jaromír |
SKP Jablonec |
CZE | 1:48:32.3 | 0:08:37.3 |
8. | CHARVÁT Tomáš |
Kajak Děčín |
CZE | 1:48:34.7 | 0:08:39.7 |
9. | MYŠÍK Kamil |
Gctp |
CZE | 1:51:54.4 | 0:11:59.4 |
10. | MATOUŠEK Ondřej |
SKP Ústí nad Labem |
CZE | 1:53:02.4 | 0:13:07.4 |
11. | POLÁŠEK Petr |
HO Alpin 4 |
CZE | 1:55:47.3 | 0:15:52.3 |
12. | ČERNÝ Hynek |
FEL Praha |
CZE | 1:57:00.6 | 0:17:05.6 |
13. | PRAVDA Ivo |
LOKO |
CZE | 1:57:21.8 | 0:17:26.8 |
14. | KUBEŠ Petr |
Sokol Vrát |
CZE | 1:57:52.6 | 0:17:57.6 |
15. | MACAJ Jan |
TJ Sokol Ruprechtice |
CZE | 1:59:04.8 | 0:19:09.8 |
16. | FIŠER Jiří |
VŠSK MFF UK |
CZE | 1:59:17.3 | 0:19:22.3 |
17. | ŠOULA Oldřich |
Skiclub Homolka |
CZE | 1:59:21.0 | 0:19:26.0 |
18. | KOUCKÝ Roman |
Viking Jilemnice |
CZE | 2:00:10.7 | 0:20:15.7 |
19. | ADAMEC Jan |
CZE | 2:00:34.6 | 0:20:39.6 | |
20. | TAJTL Tomáš |
Novis TK Praha |
CZE | 2:01:00.7 | 0:21:05.7 |
21. | GOTVALD Josef |
Ski Club Výlet Liberec |
CZE | 2:01:40.1 | 0:21:45.1 |
22. | JANOUŠEK Josef |
Ski Polevsko |
CZE | 2:02:03.6 | 0:22:08.6 |
23. | KLINGER Pavel |
Zásada |
CZE | 2:02:27.3 | 0:22:32.3 |
24. | VESELÝ Jiří |
Go nutrixxion |
CZE | 2:02:40.1 | 0:22:45.1 |
25. | SCHLECHTER Vojta |
Ekonom - Žižkovský Tygři |
CZE | 2:04:13.9 | 0:24:18.9 |
26. | WITKE Thomas |
Dresden |
GER | 2:04:34.7 | 0:24:39.7 |
27. | OBERLANDER Jan |
Sokol Senohraby |
CZE | 2:05:53.4 | 0:25:58.4 |
28. | ŘEHÁK Miroslav |
Patria Direct Open Team |
CZE | 2:07:20.1 | 0:27:25.1 |
29. | PIPEK Jan |
VŠSK MFF UK hrbatý pes |
CZE | 2:07:56.9 | 0:28:01.9 |
30. | HAMR Jan |
Dukla Liberec |
CZE | 2:08:04.7 | 0:28:09.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | VAŇKOVÁ Kateřina |
LOTE |
CZE | 1:02:24.8 | 0:00:00.0 |
2. | SUCHÁNKOVÁ Heidi |
Ski Janov Bedřichov |
CZE | 1:04:40.0 | 0:02:15.2 |
3. | KRÁLOVÁ Pavlína |
LOTE |
CZE | 1:05:24.7 | 0:02:59.9 |
4. | SAJDLOVÁ Jana |
Ekonom - Žižkovský Tygři |
CZE | 1:07:10.1 | 0:04:45.3 |
5. | CHARVÁTOVÁ Alena |
TJ Kajak Děčín |
CZE | 1:08:17.6 | 0:05:52.8 |
6. | KUSÁ Kristýna |
CZE | 1:10:35.3 | 0:08:10.5 | |
7. | MATOUŠKOVÁ Lenka |
SKP Ústí nad Labem |
CZE | 1:11:48.0 | 0:09:23.2 |
8. | UHLIG Ines |
Ski Klub Dresden |
CZE | 1:19:02.9 | 0:16:38.1 |
9. | GAZDOVÁ Renáta |
LOTE |
CZE | 1:19:28.4 | 0:17:03.6 |
10. | HENDRYCHOVÁ Petra |
Eden Litoměřice |
CZE | 1:25:15.6 | 0:22:50.8 |
11. | JINDROVÁ Jana |
TJ Úvn |
CZE | 1:27:46.2 | 0:25:21.4 |
12. | POLANSKÁ Silvie |
CZE | 1:30:38.3 | 0:28:13.5 | |
13. | VAŇKOVÁ Agáta |
Lokomotiva Teplice |
CZE | 1:36:59.6 | 0:34:34.8 |
14. | RUSÍNOVÁ Zuzana |
Ústí nad Labem |
CZE | 1:41:42.0 | 0:39:17.2 |
15. | ŠPÍRKOVÁ Lenka |
LOTE |
CZE | 1:43:58.4 | 0:41:33.6 |
16. | HAMROVÁ Ladislava |
LOTE |
CZE | 2:19:24.0 | 1:16:59.2 |
17. | GERLICKÁ Věra |
Teplice |
CZE | 2:26:36.9 | 1:24:12.1 |