Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCO MTB 2012

ČP XCO MTB Kutná Hora #3

MTB
DATUM :2.6.2012 MÍSTO :Kutná Hora

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠAFÁŘOVÁ Adéla
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM
CZE 0:13:02.0 0:00:00.0
2.
KOZELSKÁ Petra
BIKE 2000
CZE 0:13:35.0 0:00:33.0
3.
KRUPOVÁ Lucie
VRV TEAM
CZE 0:13:41.0 0:00:39.0
4.
VOPATOVÁ Kateřina
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:14:06.0 0:01:04.0
5.
LUKEŠOVÁ Denisa
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:14:07.0 0:01:05.0
6.
OLIVOVÁ Alexandra
BIKE 2000
CZE 0:14:14.0 0:01:12.0
7.
DŽERENGOVÁ Barbora
SK VELO PRAHA
CZE 0:14:42.0 0:01:40.0
8.
NOVÁKOVÁ Barbora
VRV TEAM
CZE 0:14:43.0 0:01:41.0
9.
KNAPKOVÁ Denisa
VRV TEAM
CZE 0:14:49.0 0:01:47.0
10.
PREJDOVÁ Marie
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:14:56.0 0:01:54.0
11.
SLÁMOVÁ Michaela
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:15:00.0 0:01:58.0
12.
JOANNIDU Sofie
BIKE 2000
CZE 0:15:01.0 0:01:59.0
13.
SOUČKOVÁ Celestýna
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:15:08.0 0:02:06.0
14.
LACINOVÁ Kateřina
AŠŠTÍ BAJKEŘI o.s.
CZE 0:15:34.0 0:02:32.0
15.
SANDANYOVÁ Saša
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:15:37.0 0:02:35.0
16.
POLÁKOVÁ Karolína
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:15:39.0 0:02:37.0
17.
NOVÁKOVÁ Anežka
PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB
CZE 0:15:49.0 0:02:47.0
18.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:16:29.0 0:03:27.0
19.
HAUPTOVÁ Karolína
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:16:55.0 0:03:53.0
20.
MATĚJŮ Kamila
TJ CYKLOPRAG
CZE 0:18:28.0 0:05:26.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MARTINEK Tomáš
SK VELO PRAHA
CZE 0:22:00.0 0:00:00.0
2.
JELÍNEK Josef
BIG SHOCK TEAM o. s.
CZE 0:22:22.0 0:00:22.0
3.
ZEŤÁK Michael
VRV TEAM
CZE 0:23:13.0 0:01:13.0
4.
BÁRTEK David
VRV TEAM
CZE 0:24:42.0 0:02:42.0
5.
POLÁČEK Albert
BIKE 2000
CZE 0:25:28.0 0:03:28.0
6.
BŘEZINA Jonáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:26:01.0 0:04:01.0
7.
HONZÁK David
TJ CYKLOPRAG
CZE 0:26:12.0 0:04:12.0
8.
MUSIL Filip
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:26:30.0 0:04:30.0
9.
KLAUDA Jan
SK VELO PRAHA
CZE 0:26:32.0 0:04:32.0
10.
SOLAŘ Kryštof
VRV TEAM
CZE 0:26:44.0 0:04:44.0
11.
SIRŮČEK Václav
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:26:55.0 0:04:55.0
12.
PRUDEK Dominik
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM
CZE 0:27:22.0 0:05:22.0
13.
LUTOVSKÝ Ondřej
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:27:38.0 0:05:38.0
14.
HERMAN Ondřej
VRV TEAM
CZE 0:27:48.0 0:05:48.0
15.
PEŠŤÁK Martin
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:27:49.0 0:05:49.0
16.
VANÍČEK Šimon
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:28:01.0 0:06:01.0
17.
SANDANY David
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:28:03.0 0:06:03.0
18.
ČERNOHORSKÝ Zdeněk
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:28:11.0 0:06:11.0
19.
VAVŘÍK Michael
BIKE PRO RACING o.s.
CZE 0:28:15.0 0:06:15.0
20.
ČAPEK Tomáš
TJ CYKLOPRAG
CZE 0:29:19.0 0:07:19.0
21.
BARTOŠ Martin
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:30:18.0 0:08:18.0
22.
SCHIERL Jakub
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:30:36.0 0:08:36.0
23.
VOZNIČKA Vojtěch
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:30:50.0 0:08:50.0
24.
NOVÁK Oskar
SK BRNO
CZE 0:30:58.0 0:08:58.0
25.
MIŠOŇ Matěj
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:31:06.0 0:09:06.0
26.
VOPAT Milan
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:31:42.0 0:09:42.0
27.
WEBER Lukáš
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:31:57.0 0:09:57.0
28.
PELIKÁN Tomáš
VRV TEAM
CZE 0:32:00.0 0:10:00.0
29.
KRÝDA Miloslav
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:32:18.0 0:10:18.0
30.
TLÁSKAL Hynek
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:34:08.0 0:12:08.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOGUSŁAWSKI Marceli
Integral Collections MTB Team LKK LUKS Sławno
POL 0:55:49.0 0:00:00.0
2.
KOBES Lukáš
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 0:56:35.0 0:00:46.0
3.
RAJCHART Jan
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:57:01.0 0:01:12.0
4.
PRŮDEK Matěj
BIKE 2000
CZE 0:57:20.0 0:01:31.0
5.
DEJMEK Martin
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:58:20.0 0:02:31.0
6.
ŤOUPALÍK Adam
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:59:31.0 0:03:42.0
7.
KOVÁŘ Jan
MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ
CZE 1:00:30.0 0:04:41.0
8.
PAPEŽ Vít
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 1:00:41.0 0:04:52.0
9.
OUDA Matěj
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 1:01:38.0 0:05:49.0
10.
LEHKÝ Roman
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:01:48.0 0:05:59.0
11.
SROVNALÍK Filip
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:01:52.0 0:06:03.0
12.
DUDEK Ondřej
APACHE BIKE TEAM ÚPICE
CZE 1:02:25.0 0:06:36.0
13.
JÍLEK Zdeněk
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:03:56.0 0:08:07.0
14.
BYSTROŇ Vilém
BIKE PRO RACING
CZE 1:04:15.0 0:08:26.0
15.
ŠÍREK Adrian
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:04:32.0 0:08:43.0
16.
VRÁNA Dominik
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:05:17.0 0:09:28.0
17.
NOVÁK Přemysl
PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB
CZE 1:05:22.0 0:09:33.0
18.
DZIEWA Mikołaj
KTM Racing Team Złoty Stok
POL 1:05:34.0 0:09:45.0
19.
MATĚJKA Petr
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:05:35.0 0:09:46.0
20.
NAVAŘÍK Robert
SALITH - SUMTEX
CZE 1:06:49.0 0:11:00.0
21.
KRUMPHANZL Matyáš
SK VELO PRAHA
CZE 1:07:05.0 0:11:16.0
22.
STARÝ Dominik
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 1:07:41.0 0:11:52.0
23.
VYKOUKAL Marek
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:08:23.0 0:12:34.0
24.
BARTOŇ Jan
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:08:54.0 0:13:05.0
25.
MORAVEC Karel
UNIQA Jihlava
CZE 1:09:36.0 0:13:47.0
26.
BARTOSZ Lesiuk
Warszawski Klub Kolarski
POL 1:09:54.0 0:14:05.0
27.
ŠORM Jiří
Carla Dvůr Králové n.L
CZE 1:10:29.0 0:14:40.0
28.
KOUKAL Filip
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM
CZE 1:10:30.0 0:14:41.0
29.
KOLÁŘ Patrik
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM
CZE 1:10:45.0 0:14:56.0
30.
ŠUBR Martin
CK Carla Dvůr Králové nad Labem
CZE 1:11:12.0 0:15:23.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MACHULKOVÁ Barbora
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:54:20.0 0:00:00.0
2.
PODGORSKA Aleksandra
VIKING DREAM BIKE SZCZAWNO ZDROJ
POL 0:55:04.0 0:00:44.0
3.
HLUBINKOVÁ Nikola
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM
CZE 0:58:38.0 0:04:18.0
4.
ZIÓŁKOWSKA Maria
Integral Collections MTB Team LKK LUKS Sławno
POL 1:04:32.0 0:10:12.0
5.
DRAHOVZALOVÁ Markéta
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:06:30.0 0:12:10.0
6.
PAROLKOVÁ Markéta
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM
CZE 1:09:58.0 0:15:38.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOGAR Kryštof
BOHEMIE NOVÝ BOR
CZE 1:09:42.0 0:00:00.0
2.
VASTL Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:10:30.0 0:00:48.0
3.
LUKEŠ Daniel
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:10:41.0 0:00:59.0
4.
STOŠEK Martin
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:11:37.0 0:01:55.0
5.
FUSEK Martin
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:11:54.0 0:02:12.0
6.
ŠELLER Luděk
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:12:43.0 0:03:01.0
7.
SEKANINA Adam
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM
CZE 1:13:17.0 0:03:35.0
8.
VOMÁČKO Václav
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:13:53.0 0:04:11.0
9.
JOHÁNEK Jakub
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:14:06.0 0:04:24.0
10.
RYDVAL Jakub
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:14:14.0 0:04:32.0
11.
SVRČINA Karel
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 1:14:25.0 0:04:43.0
12.
KUBÍN Filip
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:14:51.0 0:05:09.0
13.
BLAŽEK Josef
TJ STADION LOUNY
CZE 1:14:52.0 0:05:10.0
14.
JĘDRZEJCZYK Maksymilian
Integral Collections MTB Team LKK LUKS Sławno
POL 1:15:41.0 0:05:59.0
15.
POMEZNÝ Lukáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:16:18.0 0:06:36.0
16.
SÁDLO Dominik
APACHE BIKE TEAM ÚPICE
CZE 1:17:18.0 0:07:36.0
17.
GRZYBOWSKI Jacek
VIKING DREAM BIKE SZCZAWNO ZDROJ
POL 1:17:45.0 0:08:03.0
18.
ZÁBRANSKÝ Stanislav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:18:22.0 0:08:40.0
19.
SVOBODA Jiří
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:18:57.0 0:09:15.0
20.
ŠAFÁŘ Jakub
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM
CZE 1:19:07.0 0:09:25.0
21.
CÍSAŘ Vojtěch
SK VELO PRAHA
CZE 1:20:13.0 0:10:31.0
22.
ŘEHÁK Vít
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:20:19.0 0:10:37.0
23.
KALITA Lukáš
KL SPORT MOST
CZE 1:20:20.0 0:10:38.0
24.
KADLEC Josef
VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
CZE 1:21:26.0 0:11:44.0
25.
KALOJÍROS Tomáš
BEMANIAX
CZE 1:21:39.0 0:11:57.0
26.
ZRŮST Adam
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:22:35.0 0:12:53.0
27.
PATRY Martin
PATRY CYCLING TEAM TŘEŠŤ
CZE 1:22:47.0 0:13:05.0
28.
SCHÜHLER Tomáš
KL SPORT MOST
CZE 1:23:49.0 0:14:07.0
29.
HECZKO Filip
TJ TŽ TŘINEC
CZE 1:25:01.0 0:15:19.0
30.
BERECKEI Ondřej
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:25:39.0 0:15:57.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠTEVKOVÁ Janka
CK EPIC Dohnany
SVK 1:29:13.0 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED
CZE 1:32:06.0 0:02:53.0
3.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
KONA CYCLING POINT
CZE 1:33:46.0 0:04:33.0
4.
VESELÁ Lucie
GT bicycles opportunity
CZE 1:34:29.0 0:05:16.0
5.
PIRZKALLOVÁ Zuzana
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:36:06.0 0:06:53.0
6.
ZIÓŁKOWSKA Michalina
KROSS RACING TEAM
POL 1:36:30.0 0:07:17.0
7.
ŠULCOVÁ Pavlína
MERIDA BIKING TEAM
CZE 1:37:33.0 0:08:20.0
8.
BERKOVÁ Irena
JUVACYKLO TEAM
CZE 1:39:22.0 0:10:09.0
9.
TUROBOŚ Marta
Integral Collections MTB Team LKK LUKS Sławno
POL 1:40:05.0 0:10:52.0
10.
JURKOVÁ Soňa
BIKE 2000
CZE 1:41:34.0 0:12:21.0
11.
RYBARCZYK Weronika
SUPERIOR MTB Energy team
CZE 1:42:42.0 0:13:29.0
12.
BULISOVÁ Lenka
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:43:10.0 0:13:57.0
13.
JEŽKOVÁ Hana
GT bicycles opportunity
CZE 1:44:22.0 0:15:09.0
14.
POSPÍŠILOVÁ Radka
MAIRACING TEAM
CZE 1:45:10.0 0:15:57.0
15.
VALEŠOVÁ Jana
SUPERIOR RIDERS
CZE 1:46:57.0 0:17:44.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MALÍK Michal
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:54:52.0 0:00:00.0
2.
PODRAZIL Jiří
TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
CZE 0:55:05.0 0:00:13.0
3.
VLČEK Michal
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:57:24.0 0:02:32.0
4.
KOHOUTEK Michal
KELLYS BIKEranch
CZE 0:58:08.0 0:03:16.0
5.
BAMBULA Stanislav
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:58:48.0 0:03:56.0
6.
HRABAL Jakub
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:00:06.0 0:05:14.0
7.
ŠIRC Matěj
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:00:16.0 0:05:24.0
8.
BOŘIL Petr
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM
CZE 1:01:22.0 0:06:30.0
9.
FRANK Petr
MERIDA BIKING TEAM
CZE 1:01:27.0 0:06:35.0
10.
STRACH Jakub
Hořovice
CZE 1:01:31.0 0:06:39.0
11.
KUBÍN Michael
JOHNSON CONTROLS AŠ ML.BOL.
CZE 1:02:32.0 0:07:40.0
12.
NOSEK Pavel
Allroad cycling team M.B.
CZE 1:05:20.0 0:10:28.0
13.
VOBORA Pavel
ALLROAD CYCLING TEAM MB
CZE 1:05:47.0 0:10:55.0
14.
ŠTICHA Pavel
CYKLOmax specialized
CZE 1:06:09.0 0:11:17.0
15.
HAPALA Radim
SUPERIOR RIDERS
CZE 1:06:20.0 0:11:28.0
16.
SLÁMA Michal
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:07:12.0 0:12:20.0
17.
KOS Pavel
UNIQA Jihlava
CZE 1:07:55.0 0:13:03.0
18.
KOLAJA Jan
MTB Trilogy
CZE 1:09:04.0 0:14:12.0
19.
POSPÍŠILÍK Martin
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:10:49.0 0:15:57.0
20.
STUPKA Ondřej
KC Brno
CZE 1:14:26.0 0:19:34.0
21.
ŠEDIVÝ Pavel
BIKE TEAM Kralupy rozlet servis.cz
CZE 1:15:50.0 0:20:58.0
22.
MÜLLER Martin
dimp GIANT team
CZE 1:18:21.0 0:23:29.0
23.
SVITÁK Pavel
KH tour
CZE 1:19:12.0 0:24:20.0
24.
ŠTĚPÁN Petr
KONA CYCLING POINT
CZE 1:19:22.0 0:24:30.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BARTOŇ Pavel
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 0:54:31.0 0:00:00.0
2.
ZELENÝ Ondřej
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED
CZE 0:56:45.0 0:02:14.0
3.
KOBES Miroslav
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 0:58:17.0 0:03:46.0
4.
KLAP David
ALLVICTUS KOFOLA
CZE 0:59:37.0 0:05:06.0
5.
KOUDELKA Petr
KONA CYCLING POINT
CZE 1:01:44.0 0:07:13.0
6.
DOBRÝ Robert
Rakovník
CZE 1:02:47.0 0:08:16.0
7.
PITHART Jan
AMULET RACING TEAM
CZE 1:04:49.0 0:10:18.0
8.
VOKOUN Jan
KL SPORT MOST
CZE 1:06:28.0 0:11:57.0
9.
NOVOTNÝ Petr
AMULET RACING TEAM
CZE 1:07:06.0 0:12:35.0
10.
WOJCZAL Jarek
WOJCZAL-BIKE
POL 1:09:52.0 0:15:21.0
11.
DOLEŽAL Ladislav
HNÍZDIL TEAM
CZE 1:16:11.0 0:21:40.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KONWA Marek
Milka Superior MTB Racing Team
POL 1:25:45.0 0:00:00.0
2.
NOVÁK Jiří
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:26:09.0 0:00:24.0
3.
ŠKARNITZL Jan
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED
CZE 1:26:34.0 0:00:49.0
4.
CINK Ondřej
MERIDA BIKING TEAM
CZE 1:27:05.0 0:01:20.0
5.
BOUDNÝ Pavel
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED
CZE 1:27:23.0 0:01:38.0
6.
SPĚŠNÝ Milan
S&H SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:28:00.0 0:02:15.0
7.
ULMAN Matouš
S&H SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:29:18.0 0:03:33.0
8.
PAPRSTKA Tomáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:29:32.0 0:03:47.0
9.
FRIEDL Jiří
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED
CZE 1:30:06.0 0:04:21.0
10.
BRZOZKA Piotr
JBG-2 Professional MTB Team
POL 1:30:22.0 0:04:37.0
11.
RAUCHFUSS Marek
S&H SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:31:59.0 0:06:14.0
12.
JOBÁNEK Jan
MERIDA BIKING TEAM
CZE 1:33:16.0 0:07:31.0
13.
SÁBLÍK Lukáš
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED
CZE 1:33:37.0 0:07:52.0
14.
NEPUSTIL Matěj
MERIDA BIKING TEAM
CZE 1:34:02.0 0:08:17.0
15.
KANĚRA Michal
GHOST - MOJEKOLO
CZE 1:34:42.0 0:08:57.0
16.
KURCZAB Piotr
KTM Racing Team Złoty Stok
POL 1:35:12.0 0:09:27.0
17.
ALCHIMOWICZ Rafał
KTM RACING TEAM ZLOTY STOK
POL 1:35:52.0 0:10:07.0
18.
POLNICKÝ Radek
JIRAPO-GIANT
CZE 1:37:09.0 0:11:24.0
19.
MICHALSKI Karol
SUPERIOR MTB Energy team
CZE 1:38:29.0 0:12:44.0
20.
BOHATA Tomáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:38:55.0 0:13:10.0
21.
KAWALEC Marcin
KTM Racing Team Złoty Stok
POL 1:39:04.0 0:13:19.0