Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : serie logo

Fox Galaxy maraton Prachatice

MTB
DATUM :19.5.2012 MÍSTO :Prachatice

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MAREK Oskar
Česká spořitelna - Specialized Junior team
CZE 0:08:37.3 0:00:00.0
2.
FEIDLER Zdeněk
LYKO klub Prachatice
CZE 0:08:49.6 0:00:12.3
3.
VONDRÁČEK Jaroslav
Česká Spořetlna Specialized Junior MTB team
CZE 0:08:51.7 0:00:14.4
4.
DRHA Tadeáš
CZE 0:09:26.2 0:00:48.9
5.
POKORNÝ Patrik
MTB Citrus Team
CZE 0:09:42.4 0:01:05.1
6.
POLANSKÝ Adam
Galaxy Bike Tálín
CZE 0:09:51.1 0:01:13.8
7.
ŘIMNÁČ Martin
Z BIKE TEAM TŘEBOŇ
CZE 0:09:54.1 0:01:16.8
8.
ŠTĚPÁN Jiří
www.vikingfootwear.cz
CZE 0:10:11.2 0:01:33.9
9.
ŽÍPEK Radek
CZE 0:10:12.6 0:01:35.3
10.
NEUŽIL Vít
Ly:Ko klub Prachatice
CZE 0:10:13.0 0:01:35.7
11.
NOVOTNÝ Filip
LYKO klub Prachatice
CZE 0:10:13.2 0:01:35.9
12.
SECHOVEC Jiří
MTB Citrus Team
CZE 0:10:14.5 0:01:37.2
13.
JÁCHIM Jan
Z BIKE TEAM TŘEBOŇ
CZE 0:10:26.5 0:01:49.2
14.
FREY Marcel
CT SAUNA BAR HORNÍ CEREKEV
CZE 0:10:27.1 0:01:49.8
15.
ŘÍHA Kryštof
Z BIKE TEAM TŘEBOŇ
CZE 0:10:27.2 0:01:49.9
16.
BLOCH Fabián
alltrainig.cz
CZE 0:10:38.2 0:02:00.9
17.
VEJVODA Jiří
LYKO klub Prachatice
CZE 0:10:52.4 0:02:15.1
18.
VAKOČ Martin
CZE 0:11:04.6 0:02:27.3
19.
KODRAS Jan
CZE 0:11:17.0 0:02:39.7
20.
KOFROŇ Radek
CT SAUNA BAR HORNÍ CEREKEV
CZE 0:12:04.3 0:03:27.0
21.
ČEJKA Adam
CZE 0:13:25.9 0:04:48.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SOUČKOVÁ Celestýna
Bikespace.cz
CZE 0:09:12.5 0:00:00.0
2.
HAUPTOVÁ Karolína
LYKO klub Prachatice
CZE 0:09:30.9 0:00:18.4
3.
JANŮ Kamila
VELOSPORT VALENTA TEAM
CZE 0:10:11.1 0:00:58.6
4.
SOUMAROVÁ Adéla
LYKO klub Prachatice
CZE 0:10:38.0 0:01:25.5
5.
ŽENÍŠKOVÁ Pavla
LYKO klub Prachatice
CZE 0:10:41.0 0:01:28.5
6.
KHEKOVÁ Anna
Kraken Team Dobříš
CZE 0:10:50.2 0:01:37.7
7.
KOFROŇOVÁ Karolína
CT SAUNA BAR HORNÍ CEREKEV
CZE 0:11:10.0 0:01:57.5
8.
ČERNOHORSKÁ Jitka
Ly:Ko klub Prachatice
CZE 0:11:22.1 0:02:09.6
9.
TURKOVÁ Anna
CZE 0:13:02.5 0:03:50.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SANDAMY David
LYKO klub Prachatice
CZE 0:15:29.1 0:00:00.0
2.
PIKL Vladan
Z BIKE TEAM TŘEBOŇ
CZE 0:15:48.0 0:00:18.9
3.
PIKL Martin
Z BIKE TEAM TŘEBOŇ
CZE 0:15:53.1 0:00:24.0
4.
VACLÍK Marek
Z BIKE TEAM TŘEBOŇ
CZE 0:16:15.4 0:00:46.3
5.
ČERNOHORSKÝ Zdeněk
LYKO klub Prachatice
CZE 0:16:29.3 0:01:00.2
6.
WEBER Lukáš
LYKO klub Prachatice
CZE 0:16:53.2 0:01:24.1
7.
ŠULC Michal
Galaxy Bike Tálín
CZE 0:17:01.2 0:01:32.1
8.
NEUŽIL Jan
LYKO klub Prachatice
CZE 0:18:30.9 0:03:01.8
9.
ŘEHOŘ David
Ski klub Šumava
CZE 0:19:17.1 0:03:48.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SLÁMOVÁ Michaela
LYKO klub Prachatice
CZE 0:16:52.5 0:00:00.0
2.
SANDANYOVÁ Saša
LYKO klub Prachatice
CZE 0:17:04.1 0:00:11.6
3.
NOVÁKOVÁ Nikola
GS cyklo JIstebnice
CZE 0:17:27.2 0:00:34.7
4.
NOVÁKOVÁ Kristýna
GS cyklo JIstebnice
CZE 0:17:49.6 0:00:57.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MINKA Jakub
MotoŠikule CITIZEN
CZE 1:54:09.5 0:00:00.0
2.
HRON Milan
Eurofoam
CZE 1:56:12.1 0:02:02.6
3.
KUČERA Jan
INKOSPOR-TEAM
CZE 1:57:45.9 0:03:36.4
4.
DEJMEK Martin
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:58:49.7 0:04:40.2
5.
ANDRLE David
Velosport Valenta Scott Team
CZE 1:58:50.9 0:04:41.4
6.
PÍSAŘ Jan
MotoŠikule CITIZEN
CZE 1:59:33.4 0:05:23.9
7.
MENTL Jan
Eng Plzeň
CZE 2:00:45.4 0:06:35.9
8.
ŠAROUN Libor
CKK Znojmo
CZE 2:02:55.4 0:08:45.9
9.
PÍSKO Jan
Dům barev Český Krumlov
CZE 2:03:01.3 0:08:51.8
10.
MIKESKA Ondřej
TOYOTA
CZE 2:03:22.9 0:09:13.4
11.
DIVIŠ Jiří
CT Saunabar H. Cerekev
CZE 2:03:54.7 0:09:45.2
12.
LEPIČ Martin
MotoŠikule CITIZEN
CZE 2:03:56.5 0:09:47.0
13.
KŘÍŽ Václav
Neplachov
CZE 2:04:04.5 0:09:55.0
14.
FREY Mario
cykloteam saunabar horni cerekev
CZE 2:04:17.2 0:10:07.7
15.
HRABÝ Michal
JIKO Čácha Sušice
CZE 2:04:30.6 0:10:21.1
16.
MIČAN František
LINDE pohony
CZE 2:05:54.0 0:11:44.5
17.
SOVA Ondřej
Mk servis Lčovice
CZE 2:07:01.6 0:12:52.1
18.
ČECH Milan
CT SAUNABAR Horní Cerekev
CZE 2:09:00.8 0:14:51.3
19.
BEZDĚKOVSKÝ František
CT Sauna Bar Horni Cerekev
CZE 2:09:19.5 0:15:10.0
20.
MIKOLÁŠEK Jan
CykloTeam SaunaBar H.Cerekev
CZE 2:09:34.0 0:15:24.5
21.
ZÍBR Roman
Kraken Team Dobříš
CZE 2:09:34.8 0:15:25.3
22.
HOLEC David
BS Joma J.Hradec
CZE 2:10:08.4 0:15:58.9
23.
MITGUTSCH Kurt
RAD U. NABE UNION OEPPING-HT
AUT 2:10:32.9 0:16:23.4
24.
ČEJKA Jiří
HAIBIKE XENOFIT TEAM
CZE 2:10:56.2 0:16:46.7
25.
KOTRBA Jaroslav
GS Jistebnice
CZE 2:11:19.8 0:17:10.3
26.
LANGHANS Jürgen
RSC Neukirchen/Bersch Bikes
GER 2:11:39.7 0:17:30.2
27.
MELOUN Martin
Sportcentrum Meldy J.Hradec
CZE 2:12:01.5 0:17:52.0
28.
BUBLA Ladislav
MILEVSKO
CZE 2:12:21.8 0:18:12.3
29.
HYŠPLER Robin
galaxy cyklo Švec
CZE 2:12:39.8 0:18:30.3
30.
PUTSCHÖGL Jan
Progress Sportswear
CZE 2:13:14.0 0:19:04.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MONDLOVÁ Kateřina
SKSV SKI klub Šumava
CZE 2:15:59.2 0:00:00.0
2.
HASELBAUEROVÁ Anna
ŠVEC CYKLO TEAM SOBĚSLAV
CZE 2:33:37.6 0:17:38.4
3.
HODÁŇOVÁ Jitka
SK PRIMA Polička
CZE 2:36:09.5 0:20:10.3
4.
GRABMÜLLEROVÁ Aneta
Labe Tri Klub
CZE 2:37:16.7 0:21:17.5
5.
DUŠKOVA štěpánka
sk vlaška dobříš
CZE 2:38:12.9 0:22:13.7
6.
JANDOVÁ Klára
DURATEC Plzen
CZE 2:41:58.3 0:25:59.1
7.
NEKOLOVÁ Martina
KT Tryskomyš
CZE 2:42:08.2 0:26:09.0
8.
NOVÁKOVÁ Veronika
ATOMBIKE Trek racing team
CZE 2:52:18.5 0:36:19.3
9.
DRAHOVZALOVÁ Markéta
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 2:53:07.6 0:37:08.4
10.
HRUBÁ Hana
Refaglass
CZE 2:55:51.7 0:39:52.5
11.
ZBOŘILOVÁ Eliška
Ly:Ko klub Prachatice
CZE 2:57:53.6 0:41:54.4
12.
STEINBACHOVÁ Běla
Planet Toys Cycling
CZE 2:58:37.2 0:42:38.0
13.
NĚMCOVÁ Zuzana
Bike Racing Sušice
CZE 3:03:40.3 0:47:41.1
14.
HRBKOVÁ Jiřina
Cycling team Sokol Kbely
CZE 3:06:13.1 0:50:13.9
15.
SLÁMOVÁ Jitka
SUCHOHRDLY
CZE 3:07:21.4 0:51:22.2
16.
HODÁŇOVÁ Adéla
SK PRIMA Polička
CZE 3:14:04.4 0:58:05.2
17.
HOŘEJŠÍ Jana
Apex-Bike
CZE 3:18:08.7 1:02:09.5
18.
VORÁČKOVÁ Dominika
Ski klub Šumava
CZE 3:24:01.4 1:08:02.2
19.
SELNAROVÁ šárka
Apex-Bike
CZE 3:29:24.1 1:13:24.9
20.
SOSNOVA Magda
CZE 3:31:32.0 1:15:32.8
21.
HORÁKOVÁ Jana
CZE 3:32:46.7 1:16:47.5
22.
SECHOVCOVÁ Jana
MTB Citrus Team
CZE 4:02:26.9 1:46:27.7
23.
ULLMANOVÁ Michaela
Galaxy Bike Tálín
CZE 4:26:10.8 2:10:11.6
24.
HOLEKOVÁ Lenka
PRAHA
CZE 4:38:06.1 2:22:06.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FABIŠOVSKÝ Ladislav
Madeta Fitnees/Specialized
CZE 2:28:54.8 0:00:00.0
2.
HOFMANN Friedrich
Haderer Sports / Oeler
GER 2:29:13.3 0:00:18.5
3.
OUDES Pavel
BIKESTRIKE.COM
CZE 2:29:34.9 0:00:40.1
4.
JANŮ Martin
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:30:08.8 0:01:14.0
5.
SÝKORA Jan
TOYOTA Dolák MTB team
CZE 2:30:29.6 0:01:34.8
6.
BAMBULA Stanislav
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 2:32:23.2 0:03:28.4
7.
STRIEŽENEC Martin
Explosiw Bike Team
CZE 2:33:36.8 0:04:42.0
8.
BARTOŇ Pavel
Eurofoam Sport Team
CZE 2:35:03.2 0:06:08.4
9.
KAMLER Josef
SUPRIDERS
CZE 2:35:49.7 0:06:54.9
10.
HAITL František
GALAXY CYKLOŠVEC
CZE 2:35:57.3 0:07:02.5
11.
UHLIR Dalibor
CykloExtra Cannondale Team
CZE 2:37:07.6 0:08:12.8
12.
PIVOŇKA Václav
SCV Blatná
CZE 2:37:16.5 0:08:21.7
13.
MIKOVEC Lukáš
Ski a Bike Centrum Radotín
CZE 2:38:14.4 0:09:19.6
14.
GLADIŠ Tomáš
GALAXY CYKLOŠVEC
CZE 2:38:43.2 0:09:48.4
15.
JELÍNEK Pavel
KC Slavia Praha
CZE 2:39:31.4 0:10:36.6
16.
POLÁK Martin
GS Jistebnice
CZE 2:39:35.4 0:10:40.6
17.
TRUKSA Jakub
ATOMBIKE Trek racing team
CZE 2:41:18.2 0:12:23.4
18.
HOLUB Václav
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:42:11.3 0:13:16.5
19.
HOFMAN Lukáš
Bike team Kralupy - Eurobike
CZE 2:42:37.4 0:13:42.6
20.
TOMÁŠEK Jaroslav
All Training
CZE 2:42:37.6 0:13:42.8
21.
HULAČ Ondřej
SCV Blatná
CZE 2:42:57.8 0:14:03.0
22.
KEJZLAR Stanislav
www.vikingfootwear.cz
CZE 2:43:15.1 0:14:20.3
23.
JOHN Vladislav
Graphico
CZE 2:43:15.8 0:14:21.0
24.
BŘEZINA Petr
Kutná Hora
CZE 2:44:45.0 0:15:50.2
25.
SVÍTEK Miloš
Ráj Kol Kladno
CZE 2:44:54.8 0:16:00.0
26.
JIŘIČKA Miroslav
CYKLO JIŘIČKA
CZE 2:45:06.6 0:16:11.8
27.
LEDER Martin
Light-Bikes Racingteam
GER 2:45:24.8 0:16:30.0
28.
STEFFL Vít
Derfl Kola
CZE 2:45:51.2 0:16:56.4
29.
ANDRLE Pavel
PLZEŇ
CZE 2:45:52.8 0:16:58.0
30.
POKORNÝ Marek
GO! NUTRIXXION Team
CZE 2:47:02.3 0:18:07.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
POLÍVKOVÁ Kája
TREK - SALOMON
CZE 2:59:57.3 0:00:00.0
2.
KÖNIGSMARKOVÁ Petra
GS Jistebnice
CZE 3:18:58.2 0:19:00.9
3.
VAŇKOVÁ Tereza
MKV sport
CZE 3:21:54.2 0:21:56.9
4.
ANDRLOVÁ Martina
PLZEŇ
CZE 3:27:30.5 0:27:33.2
5.
CANDROVÁ Hedvika
Planet Toys Cycling
CZE 3:41:05.3 0:41:08.0
6.
KUTŇÁKOVÁ Veronika
GALAXY CYKLOŠVEC
CZE 3:42:38.3 0:42:41.0
7.
KORDAČOVÁ Zuzana
Tryskomyši
CZE 3:46:14.9 0:46:17.6
8.
PILAŘOVÁ Tereza
PRAHA
CZE 3:49:46.3 0:49:49.0
9.
ŠTOJDLOVÁ Jitka
ČESKÉ BUDĚJOVICE
CZE 3:59:28.0 0:59:30.7
10.
BACÍLKOVÁ Lenka
OCELOVí LETCI
CZE 4:11:00.5 1:11:03.2