Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : serie logo

Galaxy Petyša tour

MTB
DATUM :16.6.2012 MÍSTO :Rožnov pod Radhoštěm

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RUBIČ Daniel
Inkospor team GT
CZE 1:15:40.3 0:00:00.0
2.
MINKA Jakub
MotoŠikule-CITIZEN
CZE 1:18:25.9 0:02:45.6
3.
KUČERA Jan
Inkospor team
CZE 1:19:01.8 0:03:21.5
4.
VIDECKÝ Karel
Max cursor
CZE 1:20:09.4 0:04:29.1
5.
ŠAROUN Libor
ckk znojmo
CZE 1:20:10.7 0:04:30.4
6.
ANDRLE David
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 1:20:58.0 0:05:17.7
7.
DŘEVOJÁNEK Jan
VALMEZBIKE
CZE 1:20:58.6 0:05:18.3
8.
VYKOUKAL Marek
4Ever - Cyklo Bulis
CZE 1:21:45.2 0:06:04.9
9.
LEPIČ Martin
MotoŠikule CITIZEN
CZE 1:22:24.8 0:06:44.5
10.
LEŠINSKÝ Martin
Kopřivnice
CZE 1:22:47.5 0:07:07.2
11.
PÍSKO Jan
Dům barev Český Krumlov
CZE 1:23:35.0 0:07:54.7
12.
ONDRUCH Stanislav
Horní Bečva
CZE 1:24:04.2 0:08:23.9
13.
POSPÍŠILÍK Martin
4 ever
CZE 1:24:25.2 0:08:44.9
14.
BEZDĚKOVSKÝ František
Sweep Cycling
CZE 1:24:27.4 0:08:47.1
15.
MIKOLÁŠEK Jan
CykloTeam SaunaBar H.Cerekev
CZE 1:25:06.2 0:09:25.9
16.
PLANDOR Zdeněk
Valašské Hovada
CZE 1:25:08.2 0:09:27.9
17.
PUTSCHÖGL Jan
Progress Sportswear
CZE 1:25:22.9 0:09:42.6
18.
STUDENOVSKÝ Radek
GS cyklo Jistebnice
CZE 1:25:34.2 0:09:53.9
19.
GRACLÍK Jan
Rožnov p. R.
CZE 1:25:55.3 0:10:15.0
20.
LIEBEL Antonín
Valaští bajkeři
CZE 1:26:39.0 0:10:58.7
21.
JAKUBECH Jaroslav
BIKERIZPUCHOVA
SVK 1:26:45.7 0:11:05.4
22.
DOVRTĚL David
CYKLO ŽOPY
CZE 1:27:19.8 0:11:39.5
23.
VELÍŠEK Tomáš
Český Krumlov
CZE 1:28:11.2 0:12:30.9
24.
SIGMUND Martin
Galaxy
CZE 1:28:14.0 0:12:33.7
25.
HOLUB Martin
Galaxy bike Tálín
CZE 1:28:15.8 0:12:35.5
26.
KLIMEK Martin
MotoŠikule CITIZEN
CZE 1:28:47.8 0:13:07.5
27.
KOLÁŘ Pavel
CT SaunaBar Horní Cerekev
CZE 1:28:59.4 0:13:19.1
28.
RAJSKÝ Milan
Dům barev Český Krumlov
CZE 1:29:27.3 0:13:47.0
29.
KOTAS Jan
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 1:29:28.6 0:13:48.3
30.
FRYC Bohdan
Ostrava
CZE 1:29:29.1 0:13:48.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JAVOROVÁ Lucie
CT Hvozdná
CZE 1:33:09.6 0:00:00.0
2.
SVĚRÁKOVÁ Jana
Uniqa jihlava
CZE 1:33:53.7 0:00:44.1
3.
KNÁPKOVÁ Denisa
VRV TEAM
CZE 1:37:55.9 0:04:46.3
4.
SOLANSKÁ Martina
MTB Rysová
CZE 1:37:56.0 0:04:46.4
5.
VACKOVÁ Zuzana
CT SaunaBar Horní Cerekev
CZE 1:38:20.9 0:05:11.3
6.
BROŽOVÁ Dominika
SUPERIOR RIDERS
CZE 1:40:50.7 0:07:41.1
7.
KRUPOVÁ Lucie
VRV TEAM
CZE 1:40:51.3 0:07:41.7
8.
KUČEROVÁ Monika
Bike pro racing
CZE 1:45:43.0 0:12:33.4
9.
HOLZNEROVÁ Petra
Orel Valašské Klobouky
CZE 1:46:21.2 0:13:11.6
10.
VALUCHOVÁ Natálie
Bike pro racing
CZE 1:46:34.0 0:13:24.4
11.
SOLANSKÁ Michaela
MTB Rysová
CZE 1:47:09.8 0:14:00.2
12.
HAPALOVÁ Iva
SUPERIOR RIDERS
CZE 1:53:42.6 0:20:33.0
13.
SECHOVCOVÁ Jana
MTB Citrus Team
CZE 1:55:16.9 0:22:07.3
14.
NOVÁKOVÁ Veronika
ATOMBIKE TREK RACING TEAM
CZE 1:55:26.3 0:22:16.7
15.
GRACLÍKOVÁ Bohumila
CZE 1:57:27.9 0:24:18.3
16.
MALIŇÁKOVÁ Eva
KOBRA Vsetín
CZE 2:00:29.0 0:27:19.4
17.
FREIBERGOVÁ Monika
Třebíč
CZE 2:02:31.9 0:29:22.3
18.
KUSÁKOVÁ Alena
PEV Zlín
CZE 2:04:08.6 0:30:59.0
19.
SLÁMOVÁ Jitka
Suchohrdly
CZE 2:04:14.2 0:31:04.6
20.
KAMENISTÁ Zuzana
SPEDOS
CZE 2:08:53.5 0:35:43.9
21.
GAVRONOVÁ Eva
Moravská Ostrava
CZE 2:11:53.8 0:38:44.2
22.
KŘESÁKOVÁ Leona
ATOMBIKE TREK RACING TEAM
CZE 2:14:45.2 0:41:35.6
23.
PAZDEROVÁ Daniela
Dravci Šternberk
CZE 2:20:22.6 0:47:13.0
24.
HOLUŠOVÁ Radana
Ostrava
CZE 2:21:16.8 0:48:07.2
25.
MIKOLÁŠKOVÁ Anna
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 2:29:37.1 0:56:27.5
26.
ULLMANOVÁ Michaela
Galaxy bike Tálín
CZE 3:06:53.4 1:33:43.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FOJTÍK Ondřej
Tyota Dolák
CZE 2:23:56.0 0:00:00.0
2.
IVANOV Nikola
cafenaninni.cz MTB
CZE 2:23:56.1 0:00:00.1
3.
KACINA Branislav
CK aluplast team
SVK 2:30:04.5 0:06:08.5
4.
KOBLASA Matin
Golds gym-Cyklopoint Brno
CZE 2:32:33.0 0:08:37.0
5.
HYNEČEK Michal
merida Biking Team
CZE 2:32:41.6 0:08:45.6
6.
KOBLIHA Ondřej
Madeta Fitness/Specialized
CZE 2:35:23.5 0:11:27.5
7.
ŠVEHLA Miloslav
BIKE SPORT servis Opava
CZE 2:35:48.3 0:11:52.3
8.
ISTENČIN Lukáš
Červené Pečky
CZE 2:36:09.8 0:12:13.8
9.
JANŮ Martin
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 2:36:19.8 0:12:23.8
10.
OVESNÝ Pavel
VSK Vsetín
CZE 2:37:05.7 0:13:09.7
11.
SLÁNSKÝ René
VSK Vsetín
CZE 2:37:05.7 0:13:09.7
12.
DAMEK Milan
caffemannini
CZE 2:38:02.0 0:14:06.0
13.
HAITL František
Galaxy CykloŠvec
CZE 2:38:02.2 0:14:06.2
14.
POLÁK Martin
GS Jistebnice
CZE 2:38:52.3 0:14:56.3
15.
TRUKSA Jakub
ATOMBIKE TREK RACING TEAM
CZE 2:39:08.6 0:15:12.6
16.
GOLD Zdeněk
Golds gym-Cyklo point Brno
CZE 2:40:47.3 0:16:51.3
17.
KADLČÁK Richard
AMENITY MTB TEAM
CZE 2:41:21.6 0:17:25.6
18.
BORÁK Martin
Cyklo Polách a syn
CZE 2:42:10.3 0:18:14.3
19.
ORSÁG Ondřej
ČS Specialized
CZE 2:42:10.3 0:18:14.3
20.
ŽÁK Pavel
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 2:43:01.7 0:19:05.7
21.
PETŘÍČEK Tomáš
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 2:43:03.0 0:19:07.0
22.
BARTÁK Radim
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 2:43:05.7 0:19:09.7
23.
KEJZLAR Stanislav
www.vikingfootwear.cz
CZE 2:43:44.0 0:19:48.0
24.
BUCHTÍK Jaroslav
SPORTSERVIS BA
SVK 2:44:16.0 0:20:20.0
25.
ŠPAK Michal
Bike team KOLA KAŇKOVSKÝ
CZE 2:44:32.4 0:20:36.4
26.
STRIEŽENEC Martin
Explosiw Bike Team
CZE 2:45:06.5 0:21:10.5
27.
HOMOLKA Tomáš
Plzeň
CZE 2:45:25.3 0:21:29.3
28.
REINER Jan
cyklo team KOLARNA
CZE 2:45:40.1 0:21:44.1
29.
HRUBÝ Tomáš
Gold´s Gym - Cyklopoint Brno
CZE 2:45:53.9 0:21:57.9
30.
JAKEŠ Tomáš
Dům barev Český Krumlov
CZE 2:46:08.7 0:22:12.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MACÍKOVÁ Lucie
Moje kolo
CZE 3:13:01.6 0:00:00.0
2.
KÖNIGSMARKOVÁ Petra
GS Jistebnice
CZE 3:14:29.7 0:01:28.1
3.
STODŮLKOVÁ Denisa
Česká spořitelna specialized MTB team
CZE 3:15:01.3 0:01:59.7
4.
MATLÁŠKOVÁ Jana
Galaxy CykloŠvec
CZE 3:15:42.9 0:02:41.3
5.
BEDNAŘÍKOVÁ Jana
SK Přerov
CZE 3:15:44.0 0:02:42.4
6.
FOJTÁŠKOVÁ Lada
Beskyd bike
CZE 3:22:46.7 0:09:45.1
7.
PETRŮJOVÁ Bohunka
VSK Vsetín
CZE 3:23:41.2 0:10:39.6
8.
PEZOVÁ Hana
Autodoprava Jan Peza
CZE 3:28:59.2 0:15:57.6
9.
VOJTKOVÁ Šárka
BMC - SAVO racing
CZE 3:29:46.3 0:16:44.7
10.
VAŇKOVÁ Tereza
MKV Sport
CZE 3:39:35.5 0:26:33.9
11.
GARGELOVÁ Tereza
IN-LIFE cycling team
CZE 3:39:54.7 0:26:53.1
12.
ČUPOVÁ Jana
Gold's Gym Cyklopoint Brno
CZE 3:50:05.1 0:37:03.5
13.
KORDAČOVÁ Zuzana
KT Tryskomyš
CZE 3:54:21.8 0:41:20.2
14.
VYSOCKÁ Gabriela
Opavský sportovní klub
CZE 3:58:17.8 0:45:16.2
15.
KUTŇÁKOVÁ Veronika
Galaxy CykloŠvec
CZE 3:59:23.1 0:46:21.5
16.
BACÍLKOVÁ Lenka
Oceloví Letci
CZE 4:02:41.9 0:49:40.3
17.
SIVÁKOVÁ Lucia
Púchov
SVK 4:08:53.3 0:55:51.7
18.
VOZŇÁKOVÁ Nina
Opavský sportovní klub
CZE 4:17:39.7 1:04:38.1
19.
ČERNOŠKOVÁ Kateřina
X-TRAIL
CZE 4:35:33.1 1:22:31.5