Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : serie logo

Galaxy Kenda Soběslavský maraton

MTB
DATUM :22.9.2012 MÍSTO :Soběslav

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HASELBAUEROVÁ Anna
ŠVEC CYKLO TEAM SOBĚSLAV
CZE 1:35:34.3 0:00:00.0
2.
ŠRŮTKOVÁ Natálie
Cyklo klub Kučera Znojmo
CZE 1:38:08.7 0:02:34.4
3.
KORNALÍKOVÁ Eva
Hostomice
CZE 1:38:51.4 0:03:17.1
4.
BÁRTOVÁ Ružena
Toyota Dolák Ladyes
CZE 1:40:45.1 0:05:10.8
5.
PICHLÍKOVÁ Jana
galaxy cyklo Švec
CZE 1:40:49.2 0:05:14.9
6.
NEZVEDOVÁ Věra
Cyklo Team Mikulášek Znojmo
CZE 1:42:01.1 0:06:26.8
7.
DUŠKOVÁ Štěpánka
SK Vlaška
CZE 1:47:02.7 0:11:28.4
8.
KUČEROVÁ Jana
Velo Dvořák Haibike
CZE 1:47:56.6 0:12:22.3
9.
SCHIFFER Andrea
URC Kampal
GER 1:51:00.3 0:15:26.0
10.
ZBOŘILOVÁ Eliška
Ly:Ko Prachatice
CZE 1:51:03.3 0:15:29.0
11.
SYROVÁTKOVÁ Irena
Alltraining.cz
CZE 1:51:45.6 0:16:11.3
12.
NOVÁKOVÁ Veronika
ATOMBIKE TREK RACING TEAM
CZE 1:51:59.7 0:16:25.4
13.
BLAŽKOVÁ Eva
CT Krásná Lípa
CZE 1:54:10.9 0:18:36.6
14.
KOZÁKOVÁ Lucie
Galaxy CykloŠvec
CZE 1:55:31.0 0:19:56.7
15.
SLÁMOVÁ Jitka
Suchohrdly
CZE 1:56:27.1 0:20:52.8
16.
SLABÁ Jitka
Bike team Kralupy - Eurobike
CZE 2:11:58.3 0:36:24.0
17.
PŘIBYLOVÁ Ilona
ŠVEC CYKLO TEAM SOBISLAV
CZE 2:24:52.5 0:49:18.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MINKA Jakub
MotoŠikule-CITIZEN
CZE 1:18:34.6 0:00:00.0
2.
PAPEŽ Vojtěch
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 1:18:41.4 0:00:06.8
3.
PÍSAŘ Jan
MotoŠikule CITIZEN
CZE 1:21:49.6 0:03:15.0
4.
TOMÁŠ Michal
TJ Spartak Toebíe
CZE 1:21:54.7 0:03:20.1
5.
POKORNÝ Marek
GO! Nutrixxion Team
CZE 1:22:01.7 0:03:27.1
6.
ŠAROUN Libor
ckk znojmo
CZE 1:23:14.7 0:04:40.1
7.
ANDRLE David
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 1:23:20.2 0:04:45.6
8.
SEDLÁČEK Jiří
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:23:41.6 0:05:07.0
9.
PECHÁČEK Ondřej
CZE 1:24:09.6 0:05:35.0
10.
VESELÝ Tomáš
Uniqa jihlava
CZE 1:24:12.8 0:05:38.2
11.
KŘÍŽ Václav
ČS Specialized MTB
CZE 1:24:13.4 0:05:38.8
12.
LEPIČ Martin
MotoŠikule CITIZEN
CZE 1:24:45.0 0:06:10.4
13.
HALÍK Jaroslav
Veloservis Team
CZE 1:24:50.8 0:06:16.2
14.
SMRČKA Jan
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 1:24:52.2 0:06:17.6
15.
KADLEC Josef
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 1:25:21.4 0:06:46.8
16.
VÍT Jindřich
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 1:25:23.9 0:06:49.3
17.
NOVOTNÝ František
Sunsetbike mtb team
CZE 1:26:06.2 0:07:31.6
18.
KOUDELKA Filip
Kellys Bikeranch Team
CZE 1:26:08.7 0:07:34.1
19.
FREY Mario
cykloteam saunabar horni cerekev
CZE 1:26:12.8 0:07:38.2
20.
DIVIŠ Jiří
CT Saunabar H. Cerekev
CZE 1:26:14.1 0:07:39.5
21.
AMBRUŠ Luděk
ck královice
CZE 1:26:15.7 0:07:41.1
22.
MELOUN Martin
Sportcentrum Meldy J.Hradec
CZE 1:26:16.7 0:07:42.1
23.
SOVA Ondřej
MK servis Lčovice
CZE 1:26:17.5 0:07:42.9
24.
NOVÁK Martin
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 1:26:18.7 0:07:44.1
25.
MIKOLÁŠEK Jan
CykloTeam SaunaBar H.Cerekev
CZE 1:26:31.8 0:07:57.2
26.
KOLÁŘ Pavel
CT SaunaBar Horní Cerekev
CZE 1:26:42.7 0:08:08.1
27.
TŮMA Tomáš
Cykloklub Knižice
CZE 1:26:44.4 0:08:09.8
28.
KOTAČKA Michal
Galaxy bike Tálín
CZE 1:26:47.3 0:08:12.7
29.
TEJKL Leoš
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 1:27:37.3 0:09:02.7
30.
KADLEC Jakub
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 1:27:46.2 0:09:11.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
POLÍVKOVÁ Kája
TREK SALOMON
CZE 2:36:58.1 0:00:00.0
2.
NĚMCOVÁ Zdeňka
Uniqa jihlava
CZE 2:38:49.8 0:01:51.7
3.
VAŇKOVÁ Tereza
MKV Sport
CZE 2:43:25.7 0:06:27.6
4.
MATLÁŠKOVÁ Jana
Galaxy CykloŠvec
CZE 2:44:54.6 0:07:56.5
5.
PICKOVÁ Michaela
Bikeclinic Cannondale Praha
CZE 2:48:04.7 0:11:06.6
6.
KÖNIGSMARKOVÁ Petra
GS Jistebnice
CZE 2:55:06.6 0:18:08.5
7.
PILAŘOVÁ Tereza
Planet Toys Cycling
CZE 3:06:06.9 0:29:08.8
8.
BACÍLKOVÁ Lenka
Oceloví Letci
CZE 3:14:17.9 0:37:19.8
9.
KUTŇÁKOVÁ Veronika
Galaxy CykloŠvec
CZE 3:24:17.3 0:47:19.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SPĚŠNÝ Milan
S&H Superior MTB team
CZE 2:10:09.9 0:00:00.0
2.
KAMLER Josef
SUPERIOR RIDERS
CZE 2:10:10.3 0:00:00.4
3.
JANŮ Martin
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 2:11:31.2 0:01:21.3
4.
GLADIŠ Tomáš
Galaxy CykloŠvec
CZE 2:14:20.2 0:04:10.3
5.
STRIEŽENEC Martin
Explosiw Bike Team
CZE 2:14:27.7 0:04:17.8
6.
HOLUB Václav
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 2:17:17.9 0:07:08.0
7.
HAITL František
Galaxy CykloŠvec
CZE 2:17:24.9 0:07:15.0
8.
TRUKSA Jakub
ATOMBIKE TREK RACING TEAM
CZE 2:19:53.6 0:09:43.7
9.
POLÁK Martin
GS Jistebnice
CZE 2:19:55.1 0:09:45.2
10.
KASPER David
Cykloteam Jindřichů Hradec
CZE 2:20:17.9 0:10:08.0
11.
FRÝBA Lukáš
Gold´s Gym Cyklopoint Brno
CZE 2:20:18.3 0:10:08.4
12.
BENEŠ Petr
Ski - bikecentrum Radotín
CZE 2:20:18.9 0:10:09.0
13.
HOFMAN Lukáš
Bike team Kralupy - Eurobike
CZE 2:20:29.7 0:10:19.8
14.
MIKOVEC Lukáš
Ski - bikecentrum Radotín
CZE 2:20:30.6 0:10:20.7
15.
ŠTROSMAJER Radek
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 2:20:32.3 0:10:22.4
16.
ŘEHÁK Jiří
eva.cz Mělník
CZE 2:20:34.4 0:10:24.5
17.
BŘEZINA Petr
SKP Olympia Kutná Hora
CZE 2:20:43.0 0:10:33.1
18.
VOSÁHLO Roman
www.vikingfootwear.cz
CZE 2:24:46.1 0:14:36.2
19.
JELÍNEK Pavel
KC Slavia Praha
CZE 2:25:02.7 0:14:52.8
20.
HODR David
merida Biking Team
CZE 2:26:19.0 0:16:09.1
21.
SÝKORA Jan
Toyota Dolák
CZE 2:26:28.3 0:16:18.4
22.
SCHIFFER Michael
bike - horner.at
AUT 2:26:48.9 0:16:39.0
23.
SVIBA Michal
Global Vision
CZE 2:26:54.7 0:16:44.8
24.
TŘÍSKA Jan
Explosiw Bike Team
CZE 2:27:31.3 0:17:21.4
25.
ZIBR Roman
Kraken Team Dobris
CZE 2:27:32.3 0:17:22.4
26.
KEJZLAR Stanislav
www.vikingfootwear.cz
CZE 2:31:31.4 0:21:21.5
27.
IVAN Bronislav
Galaxy CykloŠvec
CZE 2:31:40.5 0:21:30.6
28.
JENŠÍK Jan
CodeQ MiRaSport Team
CZE 2:31:45.1 0:21:35.2
29.
ZDENĚK Richard
SK Kbely
CZE 2:33:05.8 0:22:55.9
30.
VRÁNA Dušan
Kaba Sport Chotěboř
CZE 2:33:07.1 0:22:57.2