Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : serie logo

Galaxy Catlike Zručský maraton

MTB
DATUM :29.9.2012 MÍSTO :Kácov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MINKA Jakub
MotoŠikule-CITIZEN
CZE 1:19:07.5 0:00:00.0
2.
KNÍŽE David
Toyota Dolák MTB
CZE 1:22:36.8 0:03:29.3
3.
STRACH Jakub
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:22:36.9 0:03:29.4
4.
ANDRLE David
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 1:23:39.2 0:04:31.7
5.
NOVÁK Martin
Jindřichův Hradec
CZE 1:24:38.1 0:05:30.6
6.
SEDLÁČEK Jiří
A UTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:25:15.0 0:06:07.5
7.
PÍSAŘ Jan
MotoŠikule CITIZEN
CZE 1:26:22.7 0:07:15.2
8.
ŠAROUN Libor
ckk znojmo
CZE 1:26:26.8 0:07:19.3
9.
TVRDÍK Tomáš
MV Petrol Racing Team
CZE 1:26:31.7 0:07:24.2
10.
LEPIČ Martin
MotoŠikule CITIZEN
CZE 1:26:34.2 0:07:26.7
11.
PRAŽÁK Jiří
EUROFOAM
CZE 1:26:36.2 0:07:28.7
12.
FREY Mario
cykloteam saunabar horni cerekev
CZE 1:26:36.4 0:07:28.9
13.
SMRČKA Jan
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 1:26:38.8 0:07:31.3
14.
ROŽEK Jan
Dexter BSK racing
CZE 1:26:38.9 0:07:31.4
15.
NOVOTNÝ František
Sunsetbike mtb team
CZE 1:26:39.2 0:07:31.7
16.
DIVIŠ Jiří
CT Saunabar H. Cerekev
CZE 1:26:41.1 0:07:33.6
17.
KADLEC Jakub
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 1:27:56.4 0:08:48.9
18.
KOLÁŘ Pavel
SaunaBar Horní Cerekev
CZE 1:27:59.0 0:08:51.5
19.
ZÍBR Roman
Kraken team Dobříš
CZE 1:27:59.4 0:08:51.9
20.
NOVÁK Martin
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 1:28:00.7 0:08:53.2
21.
PAPEŽ Filip
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 1:28:07.0 0:08:59.5
22.
HOLUBOVSKÝ Zbyněk
Galaxy CykloŠvec
CZE 1:28:24.2 0:09:16.7
23.
KULÍČEK David
Rally-Cross Lukavec o.s.
CZE 1:29:45.8 0:10:38.3
24.
KOTAČKA Michal
Galaxy bike Tálín
CZE 1:29:49.5 0:10:42.0
25.
KOTRBA Jaroslav
GS Cyklo Team Jistebnice
CZE 1:30:00.1 0:10:52.6
26.
KRÝDA Viktor
AC Sparta Praha cycling B
CZE 1:30:34.5 0:11:27.0
27.
KRUPIČKA Petr
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 1:30:35.1 0:11:27.6
28.
ALBRECHT Luboš
MTB team Kácov
CZE 1:30:35.8 0:11:28.3
29.
MITGUTSCH Kurt
Rad u. Nabe Union Oepping
AUT 1:30:38.1 0:11:30.6
30.
STUDENOVSKÝ Radek
GS Cyklo Team Jistebnice
CZE 1:30:39.3 0:11:31.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NEZVEDOVÁ Věra
Cyklo Team Mikulášek Znojmo
CZE 1:42:04.1 0:00:00.0
2.
ŠRŮTKOVÁ Natálie
Cyklo klub Kučera Znojmo
CZE 1:44:29.8 0:02:25.7
3.
KORNALÍKOVÁ Eva
Hostomice
CZE 1:45:08.3 0:03:04.2
4.
PICHLÍKOVÁ Jana
galaxy cyklo Švec
CZE 1:46:10.6 0:04:06.5
5.
PECHANOVÁ Jana
www.vikingfootwear.cz
CZE 1:52:03.6 0:09:59.5
6.
STROUHALOVÁ Veronika
KONA CYCLING POINT
CZE 1:53:59.5 0:11:55.4
7.
SCHIFFER Andrea
URC Kamptal
GER 1:55:18.4 0:13:14.3
8.
SYROVÁTKOVÁ Irena
Alltraining.cz
CZE 1:56:11.9 0:14:07.8
9.
NOVÁKOVÁ Veronika
ATOMBIKE TREK RACING TEAM
CZE 1:57:15.0 0:15:10.9
10.
RŮŽIČKOVÁ Lucie
Dexter BSK racing
CZE 1:57:18.7 0:15:14.6
11.
JANDOVÁ Andrea
MTB team Kácov
CZE 1:58:42.1 0:16:38.0
12.
ZBOŘILVÁ Eliška
Ly:Ko Prachatice
CZE 1:59:35.4 0:17:31.3
13.
KOZÁKOVÁ Lucie
Galaxy CykloŠvec
CZE 2:02:16.9 0:20:12.8
14.
HAVRANOVÁ Stanislava
KT Tryskomys
CZE 2:02:50.5 0:20:46.4
15.
REZKOVÁ Jitka
KONA CYCLING POINT
CZE 2:07:49.9 0:25:45.8
16.
SLABÁ Jitka
Bike team Kralupy - Eurobike
CZE 2:16:49.2 0:34:45.1
17.
DVOŘÁKOVÁ Lenka
Hluboká nad Vltavou
CZE 2:17:37.7 0:35:33.6
18.
PĚKNÁ Jana
MTB team Kácov
CZE 2:25:12.9 0:43:08.8
19.
NETUŠILOVÁ Veronika
Praha 2
CZE 2:29:20.0 0:47:15.9
20.
JANEČKOVÁ Jiřina
Progress Sportswear
CZE 2:34:49.9 0:52:45.8
21.
KUCHAŘOVÁ Jana
Mann + Hummel sport team
CZE 2:35:14.8 0:53:10.7
22.
ŠEVČÍKOVÁ Zuzana
Bike team Kralupy - Eurobike
CZE 2:37:10.1 0:55:06.0
23.
HORKÁ Jarmila
KT Tryskomys
CZE 2:49:57.5 1:07:53.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RYBAŘÍK Ivan
Kofola Trek team
CZE 2:24:04.8 0:00:00.0
2.
KŘIVÁNEK Jiří
Cyklo Point Hatř
CZE 2:31:48.3 0:07:43.5
3.
HOLUB Václav
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 2:31:53.3 0:07:48.5
4.
TRUKSA Jakub
ATOMBIKE TREK RACING TEAM
CZE 2:32:09.2 0:08:04.4
5.
STRIEŽENEC Martin
Explosiw Bike Team
CZE 2:32:29.7 0:08:24.9
6.
JANŮ Martin
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 2:32:36.7 0:08:31.9
7.
PEŠKA Pavel
CBASE
CZE 2:32:49.0 0:08:44.2
8.
GLADIŠ Tomáš
Galaxy CykloŠvec
CZE 2:35:24.5 0:11:19.7
9.
FRÝBA Lukáš
Gold´s Gym Cyklopoint Brno
CZE 2:35:40.5 0:11:35.7
10.
HAITL František
Galaxy CykloŠvec
CZE 2:36:26.2 0:12:21.4
11.
JELÍNEK Pavel
KC Slavia Praha
CZE 2:36:31.4 0:12:26.6
12.
KAVALÍR Jakub
SK Žamberk Tessuti sport
CZE 2:41:35.3 0:17:30.5
13.
POLÁK Martin
GS Cyklo Team Jistebnice
CZE 2:42:41.4 0:18:36.6
14.
VOSÁHLO Roman
www.vikingfootwear.cz
CZE 2:42:52.1 0:18:47.3
15.
TŘÍSKA Jan
Explosiw Bike Team
CZE 2:42:55.9 0:18:51.1
16.
MIKOVEC Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:44:12.2 0:20:07.4
17.
ŘEHÁK Jiří
eva.cz Mělník
CZE 2:44:37.8 0:20:33.0
18.
HOFMAN Lukáš
Bike team Kralupy - Eurobike
CZE 2:44:38.0 0:20:33.2
19.
KEJZLAR Stanislav
www.vikingfootwear.cz
CZE 2:44:38.2 0:20:33.4
20.
SVIBA Michal
Global Vision
CZE 2:47:21.8 0:23:17.0
21.
SCHIFFER Michael
bike - horner.at
AUT 2:47:43.7 0:23:38.9
22.
ŠTROSMAJER Radek
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 2:48:35.7 0:24:30.9
23.
DOLEŽEL Jan
Jadomi Dobříš
CZE 2:50:42.2 0:26:37.4
24.
HRUBÝ Tomáš
Gold´s Gym - Cyklopoint Brno
CZE 2:50:55.5 0:26:50.7
25.
SÁZAVSKÝ Jan
CYKLOHELIOS
CZE 2:51:28.6 0:27:23.8
26.
NOVOTNÝ Jaroslav
Autocombi team Kutná Hora
CZE 2:53:33.4 0:29:28.6
27.
IVAN Bronislav
Galaxy CykloŠvec
CZE 2:54:58.0 0:30:53.2
28.
BŘEZINA Petr
SKP Olympia Kutná Hora
CZE 2:54:58.9 0:30:54.1
29.
HAŠEK Lukáš
ATOMBIKE TREK RACING TEAM
CZE 2:55:05.4 0:31:00.6
30.
JENŠÍK Jan
CodeQ MiRaSport Team
CZE 2:55:06.4 0:31:01.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
Cyklotrenink.com
CZE 2:59:02.4 0:00:00.0
2.
POLÍVKOVÁ Kája
TREK SALOMON
CZE 3:09:18.6 0:10:16.2
3.
VAŇKOVÁ Tereza
MKV Sport
CZE 3:09:49.8 0:10:47.4
4.
MATLÁŠKOVÁ Jana
Galaxy CykloŠvec
CZE 3:13:04.6 0:14:02.2
5.
KÖNIGSMARKOVÁ Petra
GS Jistebnice
CZE 3:15:32.9 0:16:30.5
6.
PICKOVÁ Michaela
Bikeclinic Cannondale Praha
CZE 3:19:55.7 0:20:53.3
7.
CANDROVÁ Hedvika
Planet Toys Cycling
CZE 3:26:55.8 0:27:53.4
8.
KUTŇÁKOVÁ Veronika
Galaxy CykloŠvec
CZE 3:43:16.7 0:44:14.3
9.
PILAŘOVÁ Tereza
Planet Toys Cycling
CZE 3:46:19.8 0:47:17.4
10.
BACÍLKOVÁ Lenka
Oceloví Letci
CZE 3:51:24.5 0:52:22.1
11.
FUKOVÁ Dana
Divoká karta TJ Republikán
CZE 4:01:52.8 1:02:50.4
12.
HOLUBOVÁ Zuzana
MUC - OFF MTB Racing team
CZE 4:11:34.0 1:12:31.6