Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : serie logo

Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto

MTB
DATUM :18.8.2012 MÍSTO :K.Vary

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:36:33.7 0:00:00.0
2.
HYNEK Kristián
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:36:34.2 0:00:00.5
3.
FRIEDL Jiří
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED
CZE 1:36:35.0 0:00:01.3
4.
ŠKARNITZL Jan
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED
CZE 1:36:40.0 0:00:06.3
5.
JEŽEK Václav
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 1:38:13.5 0:01:39.8
6.
FOJTÍK Jan
TOYOTA Dolák MTB
CZE 1:38:16.9 0:01:43.2
7.
SÁBLÍK Lukáš
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED
CZE 1:38:50.8 0:02:17.1
8.
HEJDUK Stanislav
Madeta Fitness/Specialized
CZE 1:39:24.4 0:02:50.7
9.
DLASK Petr
Madeta Fitness/Specialized
CZE 1:39:53.1 0:03:19.4
10.
STROŽ Jan
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 1:40:17.4 0:03:43.7
11.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:40:57.5 0:04:23.8
12.
FABIŠOVSKÝ Ladislav
Madeta Fitness Specialized
CZE 1:43:00.4 0:06:26.7
13.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:44:19.6 0:07:45.9
14.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 1:45:08.0 0:08:34.3
15.
NOVOTA Jan
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem
CZE 1:45:10.5 0:08:36.8
16.
NESVADBA Jan
Madeta Fitness/Specialized
CZE 1:45:56.9 0:09:23.2
17.
HOLUB Josef
Alltraining.cz - Lawi
CZE 1:46:26.1 0:09:52.4
18.
KOBLASA Martin
Golds Gym-Cyklopoint Brno
CZE 1:47:21.0 0:10:47.3
19.
KUČERA Vladimír
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:47:40.9 0:11:07.2
20.
JANOUŠEK Michal
SUPERIOR RIDERS
CZE 1:47:40.9 0:11:07.2
21.
KUBÍČEK Jan
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:47:46.5 0:11:12.8
22.
MÜTZLITZ Torsten
GER 1:47:47.9 0:11:14.2
23.
JIŘENA Pavel
AUTHOR MASTERS
CZE 1:47:58.0 0:11:24.3
24.
NETÍK Ivo
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 1:48:45.7 0:12:12.0
25.
ŠELLER Luděk
ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:48:54.0 0:12:20.3
26.
BLAŽEK Jiří
AUTHOR MASTERS
CZE 1:49:05.2 0:12:31.5
27.
FOX Miloš
SYMBIO+ cycling
CZE 1:49:16.1 0:12:42.4
28.
ZAVADIL Josef
Team Bike Perštejn
CZE 1:49:39.8 0:13:06.1
29.
STIEBER Zdeněk
TOYOTA Dolák MTB team
CZE 1:50:08.5 0:13:34.8
30.
PÍNA Ondřej
Axit Vella Racing
CZE 1:50:12.5 0:13:38.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED
CZE 1:58:04.7 0:00:00.0
2.
KYPTOVÁ Jana
Alltraining Racing Lawi team
CZE 2:02:04.7 0:04:00.0
3.
HRUŠKOVÁ Monika
TOYOTA Dolák MTB
CZE 2:06:10.0 0:08:05.3
4.
NECKÁŘOVÁ Zuzana
Marin Bikes Komersia
CZE 2:07:02.3 0:08:57.6
5.
PRSKAVCOVÁ Marcela
Six Monkeys
CZE 2:07:40.3 0:09:35.6
6.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:08:52.1 0:10:47.4
7.
STODŮLKOVÁ Denisa
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:10:17.5 0:12:12.8
8.
BUŠKOVÁ Leona
TOYOTA Dolák MTB
CZE 2:18:06.6 0:20:01.9
9.
NENADÁLOVÁ Hana
Maraton.cz
CZE 2:19:27.8 0:21:23.1
10.
BÁRTOVÁ Růžena
TOYOTA Dolák MTB
CZE 2:20:05.4 0:22:00.7
11.
OTÁHALOVÁ Lucie
TOYOTA Dolák MTB
CZE 2:21:55.4 0:23:50.7
12.
HLŮŽKOVÁ Markéta
Symbio+cycling
CZE 2:23:50.0 0:25:45.3
13.
KLINGOROVÁ Irena
TJ Olympionik Cheb
CZE 2:24:22.2 0:26:17.5
14.
BEČVÁŘOVÁ Alice
CZE 2:26:20.5 0:28:15.8
15.
KELBICHOVÁ Vendula
CCC Chomutov
CZE 2:31:04.0 0:32:59.3
16.
CHARVÁTOVÁ Kateřina
AC Sparta Praha Cycling
CZE 2:31:31.8 0:33:27.1
17.
BUZKOVÁ Kateřina
SURVIVAL
CZE 2:33:26.8 0:35:22.1
18.
BŘEZINOVÁ Ivana
CZE 2:34:07.3 0:36:02.6
19.
VIDOVÁ Eva
CZE 2:35:55.6 0:37:50.9
20.
VOZÁKOVÁ Vladimíra
SPORT BRONEC Jablonec nad Nisou
CZE 2:36:39.4 0:38:34.7
21.
PŘIBÍKOVÁ Pavlína
Česká spořitelna MTB Hobby B
CZE 2:36:51.1 0:38:46.4
22.
HODÁŇOVÁ Jitka
SK PRIMA Polička
CZE 2:38:24.5 0:40:19.8
23.
KOVÁŘOVÁ Petra
SYMBIO+ cycling
CZE 2:40:06.4 0:42:01.7
24.
KADLECOVÁ Hana
CZE 2:40:49.1 0:42:44.4
25.
KOLINGEROVÁ Zuzana
TOYOTA Dolák MTB team
CZE 2:41:03.2 0:42:58.5
26.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ cycling
CZE 2:45:14.7 0:47:10.0
27.
ŠMÍDOVÁ Zuzana
Krušnokolci K. Vary
CZE 2:46:49.1 0:48:44.4
28.
HRBKOVÁ Jiřina
SK Sokol Kbely
CZE 2:47:18.7 0:49:14.0
29.
MAJEROVÁ Jana
CZE 2:47:19.9 0:49:15.2
30.
ČERVINKOVÁ Klaudie
TOYOTA Dolák MTB team
CZE 2:50:13.7 0:52:09.0