Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : serie logo

Šumavský skimaraton Kooperativy

Běžecké lyžování
DATUM :23 - 24.2.2013 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : Ski Klub Šumava

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
WEISHÄUPL Andreas
Salomon Racing-Team/ WSV DJK Rastbüchl
GER 1:12:36.9 0:00:00.0
2.
KOPAL Kryštof
Ski klub Jablonec n N.
CZE 1:12:37.1 0:00:00.2
3.
RANDÁK Karel
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:13:42.7 0:01:05.8
4.
ŠVAJNOHA Marek
Sport Club Plzeň
CZE 1:15:38.7 0:03:01.8
5.
STARLINGER Christian
Union Oepping
AUT 1:16:00.7 0:03:23.8
6.
KOBR Filip
Ski klub Šumava
CZE 1:16:05.6 0:03:28.7
7.
MAREK Michal
Rossignol racing team
CZE 1:16:08.6 0:03:31.7
8.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 1:16:10.3 0:03:33.4
9.
PELA Zbyněk
SKI PAX Horní Maxov
CZE 1:16:27.4 0:03:50.5
10.
HOFFMANN Peter
SSV Altenberg
GER 1:17:37.6 0:05:00.7
11.
VACEK Karel
Ski klub Sumava
CZE 1:17:45.5 0:05:08.6
12.
SCHAUBMAYR Gunter
Union Oepping
AUT 1:17:45.6 0:05:08.7
13.
ŠIMURDA Martin
Ski klub Šumava
CZE 1:17:48.9 0:05:12.0
14.
KŘOUSTEK Martin
SKI Skuhrov nad Bělou
CZE 1:19:24.9 0:06:48.0
15.
ŠVEJDA Jan
SKSV Ski klub Šumava
CZE 1:19:56.4 0:07:19.5
16.
FILIPČÍK Miroslav
Sokol Stachy
CZE 1:20:07.5 0:07:30.6
17.
ZÁRYBNICKÝ Aleš
Silvini Ski Trab team
CZE 1:20:17.2 0:07:40.3
18.
ZAJÍC Václav
TJ Jiskra N.Bystřice
CZE 1:20:55.5 0:08:18.6
19.
ŠVARC Petr
Žižkovský tygři
CZE 1:20:57.6 0:08:20.7
20.
STIGLBAUER Horst
WSV VIECHTACH
GER 1:20:58.1 0:08:21.2
21.
SIGL Max
Ski und Bike Deggendorf
GER 1:21:38.3 0:09:01.4
22.
ZNOJEMSKÝ Karel
LK Ledeč n.S.
CZE 1:22:03.7 0:09:26.8
23.
HAGEN Max
Likezskike Nordic
GER 1:22:16.5 0:09:39.6
24.
KOVAŘÍK Karel
Ski klub Šumava
CZE 1:22:27.5 0:09:50.6
25.
NOVOTNÝ Jiří
FEL Praha
CZE 1:22:32.0 0:09:55.1
26.
BRABEC Miroslav
BIKE BRDY
CZE 1:23:05.4 0:10:28.5
27.
MATĚJKA Tomáš
USK CS Plzeň
CZE 1:23:14.3 0:10:37.4
28.
GAHLEITNER Markus
Union Oepping
AUT 1:23:31.6 0:10:54.7
29.
HUMENBERGER Max
Union Oepping
AUT 1:24:38.8 0:12:01.9
30.
HEBELKA Filip
HO Extrem JBC
CZE 1:24:49.5 0:12:12.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MORAVCOVÁ Klára
Ski klub Jablonec n/N
CZE 1:16:11.4 0:00:00.0
2.
RANDÁKOVÁ Helena
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:20:34.4 0:04:23.0
3.
BOUDÍKOVÁ Adéla
Rossignol racing team
CZE 1:22:30.1 0:06:18.7
4.
SCHORNÁ Pavla
KB staré Město pod Landštejnem
CZE 1:26:37.2 0:10:25.8
5.
BEROUŠKOVÁ Kateřona
Sport Club Plzeň
CZE 1:26:42.3 0:10:30.9
6.
WALLNER Sabine
WSV Rabenstein
GER 1:28:44.4 0:12:33.0
7.
GRABMÜLLEROVÁ Natalie
Ski klub Šumava
CZE 1:30:05.8 0:13:54.4
8.
URBANOVSKÁ Aneta
Žižkovský tygři
CZE 1:31:46.6 0:15:35.2
9.
RICKL Juliane
Spvgg Lam Ski Nordisch
GER 1:31:48.2 0:15:36.8
10.
JEDLIČKOVÁ Eva
Ski klub Šumava
CZE 1:31:58.0 0:15:46.6
11.
LANG Katharina
SC Bodenmais
GER 1:32:16.1 0:16:04.7
12.
MONDLOVÁ Kateřina
Ski klub Šumava
CZE 1:33:39.7 0:17:28.3
13.
HNÁTKOVÁ Anna
VSK Humanita Praha
CZE 1:34:08.7 0:17:57.3
14.
KŘOUSTKOVÁ Vendula
ČZU Praha
CZE 1:34:11.7 0:18:00.3
15.
PRSKAVCOVÁ Marcela
AČR/5810
CZE 1:34:54.9 0:18:43.5
16.
PŘEDOTOVÁ Karolína
SKSV Ski klub Šumava
CZE 1:35:21.0 0:19:09.6
17.
PROKEŠOVÁ Lucie
Sport Club Plzeň
CZE 1:35:24.7 0:19:13.3
18.
HEJNÁ Anna-Marie
BSO RABBIT
CZE 1:38:30.8 0:22:19.4
19.
HNÁTKOVÁ Tereza
Žižkovský tygři
CZE 1:38:52.3 0:22:40.9
20.
JINDŘIŠKOVÁ Alena
Sokol Horní Branná
CZE 1:40:57.5 0:24:46.1
21.
VÁCHOVÁ Klára
Ski klub Šumava
CZE 1:41:34.1 0:25:22.7
22.
MATRASOVÁ Kateřina
SK Chrast
CZE 1:42:15.6 0:26:04.2
23.
MADĚROVÁ Michaela
Rudolfovské Gazely
CZE 1:43:00.1 0:26:48.7
24.
BARTOŠOVÁ Jana
MLOK Mariánské Lázně
CZE 1:44:09.9 0:27:58.5
25.
OTTO Grit
SSV Altenberg
GER 1:45:51.0 0:29:39.6
26.
ĎURDIAKOVÁ Tereza
Realiz
CZE 1:47:23.5 0:31:12.1
27.
SOVÁKOVÁ Nikol
Ski klub Šumava
CZE 1:47:29.8 0:31:18.4
28.
KADLECOVÁ Hana
Praha 415
CZE 1:48:14.5 0:32:03.1
29.
NOVÁKOVÁ Karolína
Ekonom - Žižkovský Tygři
CZE 1:55:35.6 0:39:24.2
30.
LOHBERGER Stephanie
SPVGG Lam Germany
CZE 1:56:09.4 0:39:58.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JAKOUBEK Tomáš
Silvini Ski Trab team
CZE 1:13:15.2 0:00:00.0
2.
PŠENIČKA Jakub
Salomon Racing Team
CZE 1:13:49.5 0:00:34.3
3.
KNOP Petr
Ski klub Jablonec
CZE 1:14:47.1 0:01:31.9
4.
HOJDEKR Martin
Ski klub Šumava
CZE 1:14:58.8 0:01:43.6
5.
ŠELLER Luděk
SKI SUMAVA
CZE 1:15:03.8 0:01:48.6
6.
TOLAR David
USK CS Plzeň
CZE 1:16:25.4 0:03:10.2
7.
MAREK Michal
Rossignol racing team
CZE 1:18:35.9 0:05:20.7
8.
TUKA Ondřej
Ski klub Jablonec n/N
CZE 1:19:11.8 0:05:56.6
9.
HÁSEK Jan
Ski klub Jablonec
CZE 1:20:24.9 0:07:09.7
10.
WURM Norbert
Löffler-Skadi Loppet Team
GER 1:20:56.0 0:07:40.8
11.
VATER Gerhard
SKADI Bodenmais
GER 1:21:44.5 0:08:29.3
12.
ŠVAJNOHA Marek
Sport Club Plzeň
CZE 1:22:13.3 0:08:58.1
13.
ŠVEJDA Jan
SKSV Ski klub Šumava
CZE 1:22:53.3 0:09:38.1
14.
ŘEŠÁTKO Jiří
SWSL Lučany
CZE 1:23:02.2 0:09:47.0
15.
BIDMON Jiří
SK Nové Město na Moravě
CZE 1:24:13.7 0:10:58.5
16.
KAČENA Vojtěch
Ski klub Jablonec n/N
CZE 1:25:33.6 0:12:18.4
17.
KALIVODA Tomáš
Ski klub Šumava
CZE 1:25:51.4 0:12:36.2
18.
MANDÁK Pavel
Ski klub Šumava
CZE 1:26:20.0 0:13:04.8
19.
WŰRZ Martin
SWSL Lučany
CZE 1:26:36.7 0:13:21.5
20.
VONDRAŠ Petr
Ski klub Šumava
CZE 1:27:39.2 0:14:24.0
21.
MATĚJKA Tomáš
USK CS Plzeň
CZE 1:28:17.7 0:15:02.5
22.
KOBR Filip
Ski klub Šumava
CZE 1:28:45.1 0:15:29.9
23.
KOVAŘÍK Oldřich
O a S Český Les
CZE 1:29:31.4 0:16:16.2
24.
SCHÖNBERGER Stefan
Löffler-Skadi Loppet Team
GER 1:30:01.3 0:16:46.1
25.
KOVAŘÍK Karel
Ski klub Šumava
CZE 1:32:03.5 0:18:48.3
26.
CHLADA Martin
Milaři Domažlice
CZE 1:32:27.7 0:19:12.5
27.
KADLEC Marek
USK CS Plzeň
CZE 1:33:17.5 0:20:02.3
28.
ZELLER Zbyněk
ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU
CZE 1:33:44.9 0:20:29.7
29.
KUCHARIK Michal
AČR
CZE 1:34:34.2 0:21:19.0
30.
SOUČEK Milan
Sokol Plavsko
CZE 1:34:42.9 0:21:27.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDÍKOVÁ Adéla
Rossignol racing team
CZE 1:24:48.0 0:00:00.0
2.
RANDÁKOVÁ Helena
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:30:12.3 0:05:24.3
3.
URBANOVSKÁ Aneta
Žižkovský tygři
CZE 1:32:35.3 0:07:47.3
4.
KNOPOVÁ Kamila
Ski klub Jablonec
CZE 1:33:16.3 0:08:28.3
5.
BÍCOVÁ Karolína
Nordic Racing Team
CZE 1:36:12.8 0:11:24.8
6.
PROKEŠOVÁ Lucie
Sport Club Plzeň
CZE 1:36:41.5 0:11:53.5
7.
WALLNER Sabine
WSV Rabenstein
GER 1:36:50.6 0:12:02.6
8.
HONSOVÁ Olga
Ski klub Šumava
CZE 1:39:37.1 0:14:49.1
9.
KLEMENTOVÁ Andrea
Ski klub Šumava
CZE 1:40:36.0 0:15:48.0
10.
SHAPOVALOVA Valeriya
Ski klub Jablonec n/N
CZE 1:42:13.7 0:17:25.7
11.
KNOPOVÁ Markéta
Ski klub Šumava
CZE 1:42:22.3 0:17:34.3
12.
HUDEČKOVÁ Veronika
Ski klub Šumava
CZE 1:42:26.9 0:17:38.9
13.
DAVERNÁ Karolína
Ski klub Šumava
CZE 1:43:20.2 0:18:32.2
14.
BALDRIANOVA Barbora
Kotlarka Praha
CZE 1:43:49.9 0:19:01.9
15.
KŘOUSTKOVÁ Vendula
ČZU Praha
CZE 1:43:54.6 0:19:06.6
16.
HUDEČKOVÁ Alžběta
Ski klub Šumava
CZE 1:44:19.3 0:19:31.3
17.
VOSTRADOVSKÁ Tereza
Ski klub Šumava
CZE 1:44:37.7 0:19:49.7
18.
JINDŘIŠKOVÁ Alena
Sokol Horní Branná
CZE 1:46:42.1 0:21:54.1
19.
RYŠAVÁ Vendula
ČZU Praha
CZE 1:47:50.5 0:23:02.5
20.
PIKLOVÁ Alice
CZE 1:49:15.2 0:24:27.2
21.
NOVÁKOVÁ Pavla
skisumava
CZE 1:50:43.8 0:25:55.8
22.
NĚMCOVÁ Hana
PRAHA 4
CZE 1:53:06.7 0:28:18.7
23.
KADLECOVÁ Hana
Praha 415
CZE 1:55:13.8 0:30:25.8
24.
KUBÁTOVÁ Milada
SK Praga
CZE 1:55:25.3 0:30:37.3
25.
FOLPRECHTOVÁ Katka
ČZU Praha
CZE 1:55:34.5 0:30:46.5
26.
MÁNKOVÁ Ladislava
Outdoor kids Čkyně
CZE 1:56:34.6 0:31:46.6
27.
HLŮŽKOVÁ Markéta
Symbio+cycling
CZE 1:57:42.8 0:32:54.8
28.
VÁCLAVKOVÁ Barbora
skiob Šternberk
CZE 1:58:28.2 0:33:40.2
29.
BÁRTOVÁ Růžena
TOYOTA Dolák MTB
CZE 1:59:01.5 0:34:13.5
30.
POKORNÁ Věnceslava
AC Kovošrot Praha
CZE 1:59:14.8 0:34:26.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ROČÁREK Jiří
Fischer Subaru Racing Team
CZE 2:16:07.1 0:00:00.0
2.
WÜNSCH Oliver
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 2:20:20.5 0:04:13.4
3.
JANOŠEC Miroslav
Rossignol racing team
CZE 2:21:08.6 0:05:01.5
4.
AUGUSTIŇÁK Dušan
SK Nové Město na Moravě
CZE 2:21:13.8 0:05:06.7
5.
KYNCL Tomáš
Rossignol racing team
CZE 2:26:12.2 0:10:05.1
6.
RÁDL Jakub
LK Slovan K.Vary
CZE 2:26:58.2 0:10:51.1
7.
MIKUŠ Martin
Atomic Nordic team
CZE 2:27:31.3 0:11:24.2
8.
HORÁLEK Radek
Atomic Nordic team
CZE 2:28:44.5 0:12:37.4
9.
KEPLINGER Markus
Union Bad Leonfelden
AUT 2:31:42.5 0:15:35.4
10.
MEIER Radek
JABLONEC NAD NISOU
CZE 2:32:23.9 0:16:16.8
11.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 2:32:29.5 0:16:22.4
12.
HLAVÁČEK Arnošt
Salomon Nordic team
CZE 2:32:49.5 0:16:42.4
13.
POLÁŠEK Jan Ferdinand
VŠSK MFF UK
CZE 2:32:49.8 0:16:42.7
14.
RANDÁK Karel
ČKS SKI Jilemnice
CZE 2:34:44.0 0:18:36.9
15.
HOFFMANN Peter
SSV Altenberg
GER 2:35:45.4 0:19:38.3
16.
RYPL Michal
TJ Sokol Stachy
CZE 2:36:07.7 0:20:00.6
17.
MYŠÍK Kamil
Golf club Teplice
CZE 2:37:36.1 0:21:29.0
18.
SUCHÝ Jiří
FEL Praha
CZE 2:38:01.3 0:21:54.2
19.
MÜLLER Martin
LK Pernink
CZE 2:38:42.5 0:22:35.4
20.
SAJDL Martin
Ekonom - Zizkovsky Tygri
CZE 2:38:42.8 0:22:35.7
21.
PEŠTA Petr
USK CS Plzeň
CZE 2:40:28.7 0:24:21.6
22.
KAFKA Martin
SPUKK
CZE 2:40:59.9 0:24:52.8
23.
KŘOUSTEK Martin
SKI Skuhrov nad Bělou
CZE 2:41:11.8 0:25:04.7
24.
VYKOUKAL Jan
Lipnoman
CZE 2:41:22.8 0:25:15.7
25.
VÁŇA Jiří
Silvini Ski Trab team
CZE 2:41:35.0 0:25:27.9
26.
EHL Jaroslav
SKI Skuhrov nad Bělou
CZE 2:41:53.9 0:25:46.8
27.
RUDLE Tomáš
KVS Pozlovice
CZE 2:42:23.4 0:26:16.3
28.
FILIPČÍK Miroslav
Sokol Stachy
CZE 2:42:28.9 0:26:21.8
29.
VEJNAR Josef
ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU
CZE 2:42:38.2 0:26:31.1
30.
ZNOJEMSKÝ Karel
LK Ledeč n.S.
CZE 2:42:58.9 0:26:51.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOCUMOVÁ Zuzana
Nordic Racing Team
CZE 2:41:14.5 0:00:00.0
2.
HAVLOVÁ Pavla
FEL Praha
CZE 2:49:31.6 0:08:17.1
3.
SAJDLOVÁ Jana
Žižkovský tygři
CZE 3:12:16.5 0:31:02.0
4.
PEŠLOVÁ Martina
Sokol Stachy
CZE 3:22:04.9 0:40:50.4
5.
KUPILÍKOVÁ Alena
Sport Club Plzeň
CZE 3:26:50.6 0:45:36.1
6.
CIGÁNKOVÁ Iva
Volary
CZE 3:27:47.9 0:46:33.4
7.
KOUBKOVÁ Lucie
Ski klub Šumava
CZE 3:28:11.8 0:46:57.3
8.
MATRASOVÁ Kateřina
SK Chrast
CZE 3:28:25.0 0:47:10.5
9.
NAXEROVÁ Jana
USK CS Plzeň
CZE 3:33:49.8 0:52:35.3
10.
SOUKUPOVA Petra
KARLOVY VARY
CZE 3:36:50.8 0:55:36.3
11.
OTTO Grit
SSV Altenberg
GER 3:37:44.8 0:56:30.3
12.
VRBOVÁ Martina
Sory wole WTF Říčany
CZE 3:38:14.2 0:56:59.7
13.
HRONOVÁ Božena
Šutri
CZE 3:38:53.0 0:57:38.5
14.
HAŠKOVÁ Eva
Sport Club Plzeň
CZE 3:40:54.5 0:59:40.0
15.
KŮROVÁ Eva
TJ Hraběcí Huť
CZE 3:44:07.4 1:02:52.9
16.
BAUEROVÁ Andrea
Žižkovský tygři
CZE 3:44:43.8 1:03:29.3
17.
FIŠEROVÁ Barbora
ŘÍČANY
CZE 3:45:26.8 1:04:12.3
18.
HYNKOVÁ Tamara
DSA Trutnov
CZE 3:45:43.9 1:04:29.4
19.
DOBIÁŠOVÁ Jaroslava
XC Racing Team
CZE 3:46:35.6 1:05:21.1
20.
STÁDLEROVÁ Šárka
Tatran Železná Ruda
CZE 3:48:31.9 1:07:17.4
21.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
USK Praha
CZE 3:48:44.4 1:07:29.9
22.
SZABÓ Eva
Hrom do piecky!
CZE 3:49:01.5 1:07:47.0
23.
RYŠAVÁ Michaela
BRNO
CZE 3:49:59.5 1:08:45.0
24.
VYŠÍNOVÁ Lenka
TJ CZU Praha
CZE 3:50:18.3 1:09:03.8
25.
KROß Kathrin
Skizunft Dresden
GER 3:51:13.8 1:09:59.3
26.
PRECLÍKOVÁ Jana
MFF UK
CZE 4:02:23.7 1:21:09.2
27.
VALENTOVÁ Helena
VŠSK MFF UK
CZE 4:10:06.7 1:28:52.2
28.
PROCHÁZKOVÁ Irena
PRAHA 4
CZE 4:11:20.9 1:30:06.4
29.
VÁLKOVÁ Marcela
Humanita Praha
CZE 4:15:00.6 1:33:46.1
30.
PROCHÁZKOVÁ Pavlína
OB Loko Beroun
CZE 4:15:34.6 1:34:20.1