Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Skadi Loppet

Běžecké lyžování
DATUM :16 - 17.3.2013 MÍSTO :Bodenmais

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MARSCHALL Philipp
Fischer Subaru Racing Team
GER 1:09:56.9 0:00:00.0
2.
HOFFMANN Christian
Fischer Sports
AUT 1:09:58.2 0:00:01.3
3.
RATH Tobias
Salomon-Leki-Racing Team
GER 1:10:45.4 0:00:48.5
4.
ROCAREK Jiri
Fischer Subaru Racing Team
CZE 1:10:46.3 0:00:49.4
5.
KATZ Andreas
SV Baiersbronn/ BwB
GER 1:12:02.3 0:02:05.4
6.
HEUN Daniel
SKG Gersfeld
GER 1:13:18.9 0:03:22.0
7.
KEPLINGER Markus
Union Bad Leonfelden
AUT 1:13:22.1 0:03:25.2
8.
HOLLANDT Florian
WSV Oberhof
GER 1:13:22.2 0:03:25.3
9.
NAWRATH Philipp
Skiklub Nesselwang
GER 1:13:27.6 0:03:30.7
10.
BEKELAER Fabian
SV Bay. Eisenstein
GER 1:13:53.4 0:03:56.5
11.
POLACH Martin
Czech Rebublik National Association
CZE 1:14:32.7 0:04:35.8
12.
WEISHÄUPL Andreas
Neureichenau
GER 1:14:32.8 0:04:35.9
13.
JANKE Maximilian
WSV Oberhof
GER 1:14:33.0 0:04:36.1
14.
PUMP Carsten
Salomon-Leki-Racing Team
GER 1:14:35.4 0:04:38.5
15.
EISENHUT Sebastian
SC Schliersee/BW
GER 1:14:39.8 0:04:42.9
16.
KUFFNER Philipp
Salomon-Leki-Racing Team
GER 1:14:44.8 0:04:47.9
17.
KÖNIG Bennie
WSV Scheibe-Alsbach
GER 1:16:36.0 0:06:39.1
18.
FRANC Jan
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 1:16:36.9 0:06:40.0
19.
GINTENREITER Alfred
WSV-DJK Rastbüchl
GER 1:16:50.2 0:06:53.3
20.
HÄNEL Erik
Fischer Subaru Racing Team
GER 1:16:51.3 0:06:54.4
21.
LEHMANN Lars
Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge
GER 1:17:24.2 0:07:27.3
22.
KOPAL Krystof
Czech Rebublik National Association
CZE 1:17:36.3 0:07:39.4
23.
WOLF Josef
SC Ruhpolding BW-Rhall
GER 1:17:46.8 0:07:49.9
24.
WERNER Janik
Sc Aising-Pang
GER 1:17:52.3 0:07:55.4
25.
GROß Marco
Ruhpolding
GER 1:18:05.4 0:08:08.5
26.
KNOLL Markus
ATSV Gebirge-Gelobtland
GER 1:18:36.8 0:08:39.9
27.
DEBERTIN Dirk
Eintracht Braunschweig
GER 1:18:49.2 0:08:52.3
28.
RUPNIK Marko
Elektro Primorska
SLO 1:19:21.6 0:09:24.7
29.
TREBING Immo
ruhepuls40.de/SV Agenbach
GER 1:19:27.1 0:09:30.2
30.
HOFFMANN Peter
SSV Altenberg
GER 1:19:30.6 0:09:33.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NYSTAD Claudia
Xc-ski.de Skimarathon Team
GER 1:18:42.0 0:00:00.0
2.
MUTSCHELLER Sigrid
Fischer Subaru Racing Team
GER 1:20:30.6 0:01:48.6
3.
MÜLLER Jessica
xc.ski.de Skimarathon Team
GER 1:21:08.8 0:02:26.8
4.
MORAVCOVA Klara
Fischer Subaru Racing Team
CZE 1:22:51.0 0:04:09.0
5.
JACOB Helene
SV Rotterode
GER 1:24:09.2 0:05:27.2
6.
HEINRICH Marie
SV Großbreitenbach
GER 1:25:14.6 0:06:32.6
7.
KÖNIG Lisa
SC St.-Hallenberg
GER 1:28:10.1 0:09:28.1
8.
KISLUKHINA Valentina
TriathlonTeam Moskow
RUS 1:29:19.0 0:10:37.0
9.
HENGELHAUPT Laura
SCM Zella-Mehlis
GER 1:29:51.4 0:11:09.4
10.
HENDEL Helene
WSV Oberhof
GER 1:29:51.5 0:11:09.5
11.
SCHAIRER Sabrina
Salomon-Leki-Racing Team
GER 1:30:22.2 0:11:40.2
12.
STURSOVA Martina
Policka
CZE 1:31:07.3 0:12:25.3
13.
SCHROETTER Christina
WSV Skadi Bodenmais
GER 1:31:49.9 0:13:07.9
14.
ZIERT Vicky
WSV Oberhof
GER 1:32:26.4 0:13:44.4
15.
KÖNIG Susann
Salomon-Leki-Racingteam
GER 1:33:25.7 0:14:43.7
16.
UZICK Liudmila
SK Rueckwind Innsbruck
RUS 1:33:43.6 0:15:01.6
17.
BÜHLER Veronika
RSC Kehlheim
GER 1:34:13.4 0:15:31.4
18.
HANNES Sigrun
Bad Duerrheim
GER 1:34:15.4 0:15:33.4
19.
SCHROETTER Verena
WSV Skadi Bodenmais
GER 1:34:15.5 0:15:33.5
20.
EGER Susi
SC Grossberg
GER 1:34:25.3 0:15:43.3
21.
KAHL Sabrina
SV Großbreitenbach
GER 1:34:36.9 0:15:54.9
22.
FICKENSCHER Wiebke
SV Großbreitenbach
GER 1:34:37.0 0:15:55.0
23.
WEINBERGER Evi
Sport Weinberger
GER 1:35:00.2 0:16:18.2
24.
MUELLER Britta
SV Baiersbronn
GER 1:35:13.5 0:16:31.5
25.
WULLSCHLEGER Catherine
NATERS
SUI 1:35:29.5 0:16:47.5
26.
KAHL Amanda
SV Großbreitenbach
GER 1:35:44.6 0:17:02.6
27.
ANGELI Christiane
TSV Buchenberg
GER 1:36:16.7 0:17:34.7
28.
RICKL Juliane
Svgg Lam Ski Nordisch
GER 1:36:55.2 0:18:13.2
29.
GOMEZ ISLINGER Marlene
SC Bodenmais
GER 1:37:03.2 0:18:21.2
30.
HIRSCH Lilly
WSV Oberhof
GER 1:37:13.4 0:18:31.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
WOLZ Alexander
Xc-ski.de Skimarathon Team
GER 1:46:18.2 0:00:00.0
2.
ROHDE Florian
Xc-Ski.de Skimarathonteam
GER 1:46:19.0 0:00:00.8
3.
SEIFERT Benjamin
Fischer Subaru Racing Team
GER 1:46:30.5 0:00:12.3
4.
HOFFMANN Christian
Fischer Subaru Racing Team
AUT 1:46:45.9 0:00:27.7
5.
ESCHER Toni
iXmind Racing Team
GER 1:48:27.4 0:02:09.2
6.
MARSCHALL Philipp
Fischer Subaru Racing Team
GER 1:50:24.3 0:04:06.1
7.
BAUMEISTER Fabian
SCM Zella-Mehlis
GER 1:51:02.9 0:04:44.7
8.
KRSKA Jan
Fischer Subaru Racing Team
CZE 1:51:09.4 0:04:51.2
9.
SLECHTA Daniel
Fischer Subaru Racing Team
CZE 1:51:14.6 0:04:56.4
10.
RATH Tobias
Salomon-Leki-Racing Team
GER 1:52:34.1 0:06:15.9
11.
LAU Michael
SV Oberreute
GER 1:53:39.0 0:07:20.8
12.
SIEBER Manuel
Salomon-Leki-Racing Team
GER 1:55:02.3 0:08:44.1
13.
WAIDELICH Benjamin
SC Enzklösterle
GER 1:55:02.4 0:08:44.2
14.
FRIEDL Christoph
Löffler-Skadi-Loppet Team
GER 1:55:23.8 0:09:05.6
15.
GROßE Ralf
psv zittau
GER 1:56:18.1 0:09:59.9
16.
MILZ Peter
Rossignol-Team Eglofs
GER 1:56:53.8 0:10:35.6
17.
MELLERT Michael
Team TOKO Deutschland
GER 1:58:00.8 0:11:42.6
18.
RESCH Maxi
SV Finsterau
GER 1:58:06.9 0:11:48.7
19.
RICHTER Michael
Team Slow
GER 1:58:37.8 0:12:19.6
20.
PETZOLD Mike
SV Stützengrün
GER 1:59:13.7 0:12:55.5
21.
SCHNEIDER Silvio
Bertsdorfer SV
GER 1:59:23.9 0:13:05.7
22.
KÁLAL Tomáš
Zizkovsky Tygri
CZE 1:59:40.9 0:13:22.7
23.
HOLLANDT Florian
WSV Oberhof
GER 2:00:14.2 0:13:56.0
24.
JANKE Maximilian
WSV Oberhof
GER 2:00:17.9 0:13:59.7
25.
KNOLL Markus
ATSV Gebirge-Gelobtland
GER 2:00:42.0 0:14:23.8
26.
MATOUŠEK Ondřej
SKP Ústí nad Labem
CZE 2:01:10.3 0:14:52.1
27.
KUKRUS Andrey
TriathlonTeam Moskow
RUS 2:01:55.4 0:15:37.2
28.
FLADE Matthias
Ski-Club Münchberg e.V.
GER 2:02:01.6 0:15:43.4
29.
WÄHRISCH Tilo
Dresden
GER 2:03:09.5 0:16:51.3
30.
KERN Patrick
SC Enzklösterle
GER 2:03:28.4 0:17:10.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MÜLLER Jessica
xc.ski.de Skimarathon Team
GER 2:04:37.2 0:00:00.0
2.
STURSOVA Martina
Policka
CZE 2:15:24.5 0:10:47.3
3.
KISLUKHINA Valentina
TriathlonTeam Moskow
RUS 2:18:01.0 0:13:23.8
4.
SCHAIRER Sabrina
Salomon-Leki-Racing Team
GER 2:20:00.5 0:15:23.3
5.
HARTMANN Sandra
TSV Rauenstein
GER 2:23:15.4 0:18:38.2
6.
ESCHER Silke
Sehmatal-Sehma
GER 2:23:59.6 0:19:22.4
7.
HENDEL Helene
WSV Oberhof
GER 2:29:40.9 0:25:03.7
8.
CHERNILOVSKAYA Anna
SLT
RUS 2:31:14.6 0:26:37.4
9.
EGER Susi
SC Grossberg
GER 2:36:24.8 0:31:47.6
10.
HENGELHAUPT Laura
SCM Zella-Mehlis
GER 2:38:21.2 0:33:44.0
11.
BARTOLMÄS Julia
WSV Brotterode
GER 2:38:21.3 0:33:44.1
12.
KUMMER Luise
SC Frankenhain
GER 2:38:21.4 0:33:44.2
13.
VANĚČKOVÁ Lada
SK Štípa Zlín
CZE 2:43:13.5 0:38:36.3
14.
WEINBERGER Sandra
TSV Regen Ski
GER 2:45:35.9 0:40:58.7
15.
WULLSCHLEGER Catherine
NATERS
SUI 2:50:30.3 0:45:53.1
16.
NOWAK Steffi
rostock
GER 2:51:23.8 0:46:46.6
17.
CARRERA Lucia
Hecho
ESP 2:52:08.0 0:47:30.8
18.
MEY Stefanie
Skiklub-Dresden-Niedersedlitz
GER 2:56:09.9 0:51:32.7
19.
VERDIESEN-WOLTHUIS Anja
Stichts Langlauf Team
NED 2:56:23.4 0:51:46.2
20.
KROß Kathrin
Skizunft Dresden
GER 2:56:51.2 0:52:14.0
21.
MOORS Christine
Ski&BIke Deggendorf
GER 2:57:02.2 0:52:25.0
22.
ROSENAU Sylvia
TSG Ruhla i wsc 07
GER 3:12:20.9 1:07:43.7
23.
MOEBIUS Annett
Hohburger SV 1990
GER 3:15:07.3 1:10:30.1
24.
MÜLLER Carola
Lossatal
GER 3:17:58.1 1:13:20.9
25.
HAKKER Lotje
SLT
NED 3:18:32.7 1:13:55.5
26.
ČERNÁ Jolana
Kvilda
CZE 3:23:45.5 1:19:08.3
27.
PELTOLA-TOIRONEN Eeva-Liisa
LOISIR NORDIQUE
LUX 3:28:21.8 1:23:44.6
28.
PROCHÁZKOVÁ Irena
Praha 4
CZE 3:30:00.0 1:25:22.8
29.
ECHEVERRIA Rosa Maria
Alpino uzturre
ESP 3:32:34.5 1:27:57.3
30.
SCHÜTZ Grit
Hohburger SV 1990
GER 3:33:11.9 1:28:34.7