Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : serie logo

Krkonošská 70 Kooperativy

Běžecké lyžování
DATUM :2.3.2013 MÍSTO :Špindlerův Mlýn

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VSK ELEKTRO ČVUT PRAHA 2.
CZE 3:37:38.0 0:00:00.0
2.
JASNÝ SOKOL
CZE 3:52:51.8 0:15:13.8
3.
HABRDY
CZE 4:03:19.2 0:25:41.2
4.
TJ PACKA PRAHA A
CZE 4:07:08.0 0:29:30.0
5.
TYGRI NA PIVU V KRAKONOSOVE ZAHRADCE
CZE 4:07:54.3 0:30:16.3
6.
ORIENTAČNÍ VETOŠI + STANÍK
CZE 4:09:28.1 0:31:50.1
7.
TJ MARATONSTAV ÚPICE
CZE 4:11:43.5 0:34:05.5
8.
VSK ELEKTROFAKULTA PRAHA 1
CZE 4:11:49.8 0:34:11.8
9.
SLOVAN ZDRAVOTNÍK PRAHA
CZE 4:13:21.9 0:35:43.9
10.
SK ŽAMBERK A
CZE 4:15:23.1 0:37:45.1
11.
SKIKLUB DRESDEN - NIEDERSEDLITZ
CZE 4:18:36.1 0:40:58.1
12.
VESLAŘI BOHEMIANS PRAHA A
CZE 4:19:17.1 0:41:39.1
13.
SPARTAK POLICE N/M
CZE 4:21:34.6 0:43:56.6
14.
KANOISTIKA USK PRAHA
CZE 4:21:53.5 0:44:15.5
15.
BIKE SPORT HRADEC KRÁLOVÉ
CZE 4:22:12.4 0:44:34.4
16.
ICECLIMB KRKONOŠE
CZE 4:23:38.6 0:46:00.6
17.
PRABURG
CZE 4:24:11.7 0:46:33.7
18.
TJ PACKA PRAHA B
CZE 4:26:47.5 0:49:09.5
19.
BAKAJDA HARRACHOV D
CZE 4:29:27.5 0:51:49.5
20.
JÁ NA TO NEMÁM
CZE 4:31:18.8 0:53:40.8
21.
ADAMS FAMILY
CZE 4:33:23.6 0:55:45.6
22.
SKI KLUB SK PRAHA 4
CZE 4:35:11.6 0:57:33.6
23.
HISPORT TEAM
CZE 4:36:21.8 0:58:43.8
24.
SOKOL NUSLE - ORBIS
CZE 4:37:03.6 0:59:25.6
25.
3D FITNESS RACE TEAM
CZE 4:39:14.3 1:01:36.3
26.
OK 99 HRADEC KRÁLOVÉ
CZE 4:39:44.7 1:02:06.7
27.
TJ LOKOMOTIVA NYMBURK
CZE 4:39:47.3 1:02:09.3
28.
SKI TROSKY
CZE 4:41:15.9 1:03:37.9
29.
KRKONOŠÁCI
CZE 4:42:00.2 1:04:22.2
30.
CHRASTECKÉ TORZO
CZE 4:42:30.1 1:04:52.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CYKLO –SKI POLIČKA
CZE 3:17:52.6 0:00:00.0
2.
SVORNOST HVOZD
CZE 3:17:57.6 0:00:05.0
3.
BOBŘÍK
CZE 3:25:31.2 0:07:38.6
4.
DIMP GIANT LOOP
CZE 3:35:30.4 0:17:37.8
5.
AA LIBERECKÝ SURVIVAL.CZ
CZE 3:36:33.9 0:18:41.3
6.
T.J.BENEŠOV U SEMIL
CZE 3:58:28.7 0:40:36.1
7.
ZA TYRŠE!
CZE 4:05:49.5 0:47:56.9
8.
OUTDOOROUTSIDERS FAJF ATLETEN BESR GRUPE
CZE 4:13:08.5 0:55:15.9
9.
SOKOLOVÉ Z KLÁŠTERCE NAD ORLICÍ
CZE 4:17:54.2 1:00:01.6
10.
KAMARÁDI
CZE 4:27:11.8 1:09:19.2
11.
SUBTERRA - A
CZE 4:27:47.3 1:09:54.7
12.
SOKOLOVÉ DĚDY FALTUSE
CZE 4:35:00.1 1:17:07.5
13.
CC CHARLIE
CZE 4:43:26.9 1:25:34.3
14.
SK HIP PRAHA
CZE 5:03:08.3 1:45:15.7
15.
5M
CZE 5:05:46.9 1:47:54.3
16.
BAKAJDA HARRACHOV B
CZE 5:27:53.9 2:10:01.3
17.
HO ŠTIKA
CZE 5:29:01.2 2:11:08.6
18.
NEHOŇ TO ŘÍČANY
CZE 5:37:58.6 2:20:06.0
19.
SK ASSPRO - ROZVÁŽNÍ PÁNI
CZE 5:45:58.4 2:28:05.8
20.
ŠM 161
CZE 6:10:52.8 2:53:00.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VSK ELEKTRO ČVUT PRAHA
CZE 3:26:40.5 0:00:00.0
2.
VSK HUMANITA
CZE 3:43:31.1 0:16:50.6
3.
DÁMY S LAMPIONY
CZE 3:49:29.9 0:22:49.4
4.
ŽIŽKOVKÝ TYGŘICE
CZE 4:04:07.0 0:37:26.5
5.
EKONOM PRAHA - MATKY NA TRATI
CZE 4:09:19.6 0:42:39.1
6.
VK SLAVIA - ŽENY
CZE 4:27:25.9 1:00:45.4
7.
ŠTĚBETALKY
CZE 4:52:53.4 1:26:12.9
8.
HO PŘÍRODNÍ VĚDY
CZE 5:11:43.5 1:45:03.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SPARTAK POLICE N/M V
CZE 1:18:58.1 0:00:00.0
2.
VSK ELEKTRO ČVUT PRAHA
CZE 1:34:02.3 0:15:04.2
3.
T.J.BENEŠOV U SEMIL
CZE 1:38:49.0 0:19:50.9
4.
CYKLO–SKI POLIČKA MASTERS
CZE 1:39:25.8 0:20:27.7
5.
VETERÁNI - SK ŽAMBERK
CZE 1:41:42.7 0:22:44.6
6.
MĚSTYS ČERNÝ DŮL
CZE 1:46:43.7 0:27:45.6
7.
TJ KAJAK DĚČÍN
CZE 1:52:02.7 0:33:04.6
8.
GEOOBCHOD SÚADC
CZE 2:21:16.4 1:02:18.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DB TRAGÉDKY
CZE 1:50:26.0 0:00:00.0
2.
POZITIVNÍ NEJISTOTA PELHŘIMOV
CZE 1:51:04.5 0:00:38.5
3.
VSK ELEKTROFAKULTA PRAHA 1
CZE 1:52:54.7 0:02:28.7
4.
ORLICE
CZE 1:55:31.0 0:05:05.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MAŠEK Jan
CZE 2:38:11.1 0:00:00.0
2.
VEJNAR Josef
ČSK Vysoké n/Jizerou
CZE 2:38:32.2 0:00:21.1
3.
MALÍK Tomáš
SSC Železný Brod
CZE 2:40:54.7 0:02:43.6
4.
ZÁRYBNICKÝ Aleš
Silvini Ski Trab team
CZE 2:46:44.3 0:08:33.2
5.
VALENTA Michal
hzs praha
CZE 2:48:24.4 0:10:13.3
6.
HAVLÍČEK Tomáš
CZE 2:49:31.7 0:11:20.6
7.
NOVOTNÝ Jiří
Praha
CZE 2:51:00.4 0:12:49.3
8.
TIŠER Jaromír
Srub Tužín
CZE 2:55:26.9 0:17:15.8
9.
TUŽ Jaroslav
Bazén Liberec
CZE 2:55:46.8 0:17:35.7
10.
KOMZÁK Radek
HO ŠKROVÁD
CZE 2:58:38.8 0:20:27.7
11.
ZIKMUND Zdeněk
SKLOB Nová Paka
CZE 3:00:17.6 0:22:06.5
12.
MIKULA Miroslav
IRON STARS BEROUN
CZE 3:02:07.9 0:23:56.8
13.
ZELBA Tomáš
Hradec Králové
CZE 3:03:34.2 0:25:23.1
14.
HEJNA Jan
CZE 3:03:38.5 0:25:27.4
15.
TŘÍSKA Lukáš
Merida Biking Team CZ
CZE 3:04:17.3 0:26:06.2
16.
HRUŠKA Jan
Trutnov
CZE 3:05:41.8 0:27:30.7
17.
MAROUL Ladislav
CZE 3:07:16.8 0:29:05.7
18.
WOLF David
MTB team Příchovice
CZE 3:07:19.8 0:29:08.7
19.
ŠIMEK Pavel
Cyklotrenink.com
CZE 3:07:48.3 0:29:37.2
20.
HÁJEK Tomáš
Praha 5
CZE 3:12:11.4 0:34:00.3
21.
MACHÁČEK Lukáš
Dobruška
CZE 3:13:43.1 0:35:32.0
22.
ZDRÁLEK Jan
Praha
CZE 3:13:52.3 0:35:41.2
23.
PROKS Jakub
Praha
CZE 3:14:05.4 0:35:54.3
24.
MARTÍNEK Jan
TK Vyšehrad Praha
CZE 3:14:29.5 0:36:18.4
25.
GOMBITA Josef
Most
CZE 3:14:54.5 0:36:43.4
26.
ŠIRŮČEK Jaromír
Areco HK
CZE 3:18:11.4 0:40:00.3
27.
TEPLY Robin
Rob
CZE 3:18:39.6 0:40:28.5
28.
FRITZ Jaroslav
Silvini Ski Trab team
CZE 3:19:12.8 0:41:01.7
29.
ČEŠNER Vladimír
Odolena Voda
CZE 3:20:21.2 0:42:10.1
30.
MAŠEK Tomáš
HJM
CZE 3:20:53.5 0:42:42.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MAREK Michal
Rossignol Racing Team
CZE 1:04:07.6 0:00:00.0
2.
NESVADBA Petr
ČSK Vysoké n.J.
CZE 1:07:47.0 0:03:39.4
3.
ŘEŠÁTKO Jiří
SWSL Lučany
CZE 1:09:29.0 0:05:21.4
4.
ŠTEFAN Jiří
CZE 1:13:01.8 0:08:54.2
5.
KUBEČEK Ladislav
TJ Maratostav Úpice
CZE 1:13:15.7 0:09:08.1
6.
LUDVÍK Petr
Etriatlon
CZE 1:16:39.8 0:12:32.2
7.
ETRYCH Tomáš
TJ Zentiva
CZE 1:20:01.4 0:15:53.8
8.
ŠVEC František
Dexter Cycling
CZE 1:21:45.0 0:17:37.4
9.
VRABLIC Ján
Magistát Bratislava
SVK 1:25:01.6 0:20:54.0
10.
PIPEK Ondřej
Trutnov
CZE 1:29:08.7 0:25:01.1
11.
BARTOŠ Jaroslav
Babí - Trutnov
CZE 1:30:11.7 0:26:04.1
12.
JINDRA Marek
Praha 10
CZE 1:31:31.1 0:27:23.5
13.
LEICHT Jiri
SPV TĚCHONÍN
CZE 1:31:33.5 0:27:25.9
14.
BAER Jiří
Trutnov
CZE 1:33:54.3 0:29:46.7
15.
FAJSTAVER Jiří
CZE 1:36:17.3 0:32:09.7
16.
JIČINSKÝ Tomáš
Česká spořitelna MTB Specialized 2
CZE 1:37:52.0 0:33:44.4
17.
KUPILÍK Karel
Tatran Přimda
CZE 1:38:08.5 0:34:00.9
18.
JELÍNEK Petr
BAKAKO Nová Paka
CZE 1:39:27.8 0:35:20.2
19.
ŽALSKÝ Šlechtislav
Apache LOKO Trutnov
CZE 1:41:43.9 0:37:36.3
20.
PTÁK Josef
Hostinné
CZE 1:47:23.5 0:43:15.9
21.
NEKVINDA Alexandr
Olfin Car Vella Trutnov
CZE 1:48:05.4 0:43:57.8
22.
ARNOLD Ctibor
Krupka
CZE 1:53:36.2 0:49:28.6
23.
LÁNÍK Miroslav
Praha 7
CZE 1:53:44.8 0:49:37.2
24.
PINĎÁK Jiří
OCELOVÍ LETCI
CZE 1:56:35.1 0:52:27.5
25.
WOLF Miroslav
Vrchlabí
CZE 1:58:11.2 0:54:03.6
26.
TAMCHYNA Petr
Pardubice
CZE 2:00:54.7 0:56:47.1
27.
ŠMÍD Jakub
Teplice
CZE 2:06:55.7 1:02:48.1
28.
VĚŘÍŠ Jakub
Chlumec nad Cidlinou
CZE 2:07:00.5 1:02:52.9
29.
DOMÁCÍ Petr
Beznaděj
CZE 2:07:19.3 1:03:11.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PAULŮ Blanka
ski vysoké nad jizerou
CZE 1:15:15.0 0:00:00.0
2.
STOKLASOVÁ Eva
AKD
CZE 1:21:06.0 0:05:51.0
3.
NEKVINDOVÁ Jana
Olfin Car Vella Trutnov
CZE 1:26:20.5 0:11:05.5
4.
WÜRZOVÁ Anna
SWSL Lučany
CZE 1:28:47.9 0:13:32.9
5.
JINDŘIŠKOVÁ Alena
Horní Branná
CZE 1:31:17.1 0:16:02.1
6.
WÜRZOVÁ Kateřina
SWSL Lučany
CZE 1:31:34.3 0:16:19.3
7.
HANZLOVÁ Svatava
Pohorská jednota Radhošť
CZE 1:38:57.7 0:23:42.7
8.
BLOUDKOVÁ Jana
SCAR
CZE 1:39:18.9 0:24:03.9
9.
KUBEČKOVÁ Radka
TJ Maratonstav Úpice
CZE 1:41:34.7 0:26:19.7
10.
PTÁKOVÁ Anna
CZE 1:47:43.3 0:32:28.3
11.
ČÍŽKOVÁ Eliška
CZE 1:52:32.1 0:37:17.1
12.
VANEKOVÁ Soňa
Bratislava
SVK 1:55:46.4 0:40:31.4
13.
KOPALOVÁ Jana
Liberec
CZE 2:08:34.9 0:53:19.9
14.
TREJTNAROVÁ Dana
TJ Sokol Žamberk
CZE 2:15:38.9 1:00:23.9
15.
VRBATOVÁ Pavla
TJ Sokol Žamberk
CZE 2:18:34.7 1:03:19.7