Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2013

Trans Brdy České spořitelny

MTB
DATUM :27.4.2013 MÍSTO :Lety u Prahy

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HYNEK Kristián
Eletroveneta-Corratec
CZE 1:54:07.2 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
ČESKÁ SPOŘITELNA MTB
CZE 1:54:33.7 0:00:26.5
3.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:55:05.7 0:00:58.5
4.
DLASK Petr
LAWI Team
CZE 1:58:06.3 0:03:59.1
5.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:58:26.8 0:04:19.6
6.
BUBÍLEK Michal
Kellys BIKE RANCH
CZE 1:58:35.3 0:04:28.1
7.
STROŽ Jan
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:59:16.6 0:05:09.4
8.
JOBÁNEK Jan
EP Energy Merida Biking Team
CZE 2:03:23.0 0:09:15.8
9.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:03:23.8 0:09:16.6
10.
ŠUSTEK Milan
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 2:03:43.7 0:09:36.5
11.
SPLÍTEK Martin
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:03:57.0 0:09:49.8
12.
BUKSA Dominik
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:04:19.2 0:10:12.0
13.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:05:07.6 0:11:00.4
14.
KLOUČEK František
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:05:23.0 0:11:15.8
15.
HRUŠKA Jan
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 2:06:07.1 0:11:59.9
16.
FABIŠOVSKÝ Ladislav
Madeta Fitness Specialized
CZE 2:06:07.3 0:12:00.1
17.
ŘEHÁK Martin
Alpine Pro - Author team
CZE 2:07:27.7 0:13:20.5
18.
KOBLIHA Ondřej
Madeta Fitness/Haibike
CZE 2:08:30.2 0:14:23.0
19.
PÍNA Ondřej
Axit Vella Racing
CZE 2:08:43.2 0:14:36.0
20.
KUBÍČEK Jan
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:08:46.9 0:14:39.7
21.
ŠŤASTNÝ Jan
Sodafresh Cannondale
CZE 2:09:06.4 0:14:59.2
22.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:09:53.6 0:15:46.4
23.
KNÍŽE David
CT J.HRADEC U SK KAMEN
CZE 2:09:56.5 0:15:49.3
24.
JIRÁNEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:10:02.5 0:15:55.3
25.
SOUKUP David
Giant
CZE 2:10:16.4 0:16:09.2
26.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:10:22.8 0:16:15.6
27.
TATÍČEK Petr
CYKLOTRENINK GIANT
CZE 2:10:30.0 0:16:22.8
28.
HOLUB Josef
CZE 2:10:34.3 0:16:27.1
29.
HEJDUK Stanislav
Madeta Fitness Haibike
CZE 2:11:16.8 0:17:09.6
30.
NETÍK Ivo
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:11:17.2 0:17:10.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STODŮLKOVÁ Denisa
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:29:43.3 0:00:00.0
2.
ŠIMÁNKOVÁ Jana
Bikeclinic Cannondale
CZE 2:33:53.9 0:04:10.6
3.
SVĚRÁKOVÁ Dáša
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:34:54.3 0:05:11.0
4.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:39:20.4 0:09:37.1
5.
ŠMEJKALOVÁ Natalie
UGO allivictus čistý sport
CZE 2:44:20.1 0:14:36.8
6.
CIBULKOVÁ Lenka
LAWI Team
CZE 2:47:47.3 0:18:04.0
7.
VEJVODOVÁ Marie
EP Energy Merida Biking Team!
CZE 2:48:01.3 0:18:18.0
8.
HAASOVÁ Radka
ACT leraK
CZE 2:49:50.4 0:20:07.1
9.
OTÁHALOVÁ Lucie
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 2:54:13.6 0:24:30.3
10.
BUŠKOVÁ Leona
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 2:54:22.4 0:24:39.1
11.
NECKÁŘOVÁ Zuzana
Alltraining.cz-Lawi
CZE 2:55:07.0 0:25:23.7
12.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 2:55:16.0 0:25:32.7
13.
HLŮŽKOVÁ Markéta
Symbio+cycling
CZE 2:56:05.1 0:26:21.8
14.
SKRBKOVÁ Jana
Velo a sport Chrastava
CZE 2:56:51.8 0:27:08.5
15.
DOLEŽALOVÁ Jana
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:59:04.6 0:29:21.3
16.
SYROVÁTKOVÁ Irena
Symbio cycling
CZE 2:59:46.8 0:30:03.5
17.
PEZOVÁ Hana
SEAT IVOS Zlín
CZE 3:05:25.1 0:35:41.8
18.
CHARVÁTOVÁ Kateřina
AC Sparta Praha Cycling
CZE 3:08:40.1 0:38:56.8
19.
ČERNÁ Radka
KAMENICE
CZE 3:11:15.1 0:41:31.8
20.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ cycling
CZE 3:14:39.1 0:44:55.8
21.
POUROVÁ Alžběta
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 3:14:41.0 0:44:57.7
22.
BÁRTOVÁ Růžena
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 3:14:56.4 0:45:13.1
23.
BÍLKOVÁ Andrea
alltraining.cz
CZE 3:14:59.7 0:45:16.4
24.
SVOBODOVÁ Ivana
CZE 3:16:06.6 0:46:23.3
25.
KADLECOVÁ Hana
CZE 3:19:11.6 0:49:28.3
26.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ cycling
CZE 3:19:17.9 0:49:34.6
27.
MACOURKOVÁ Klára
BRCYKL
CZE 3:23:39.2 0:53:55.9
28.
KLINGOROVÁ Irena
TJ Olympionik Cheb
CZE 3:25:58.0 0:56:14.7
29.
BÁRTOVÁ Tereza
SPECIALIZED EASTERN EUROPE
CZE 3:28:42.4 0:58:59.1
30.
VÝBORNÁ Martina
CZE 3:31:56.0 1:02:12.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZACHATA Vojtěch
Messenger MTB
CZE 1:25:56.0 0:00:00.0
2.
VLACHOVSKÝ Michal
ELEVEN-RUBENA TEST TEAM
CZE 1:27:08.7 0:01:12.7
3.
VOSÁTKA Tomáš
RockMachine - Cyklomax
CZE 1:27:09.5 0:01:13.5
4.
STUDENOVSKÝ Radek
GS cyklo JIstebnice
CZE 1:29:14.9 0:03:18.9
5.
CHUDOMEL Jiří
CZE 1:30:08.5 0:04:12.5
6.
LINHART Lukáš
ELEVEN-RUBENA TEST TEAM
CZE 1:30:21.5 0:04:25.5
7.
SEDLÁČEK Jiří
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:30:56.2 0:05:00.2
8.
STROPEK Miroslav
Madeta Fitness
CZE 1:32:04.4 0:06:08.4
9.
ŠPIROCH Martin
CZE 1:32:40.4 0:06:44.4
10.
PECH Martin
Symbio+cycling
CZE 1:32:59.3 0:07:03.3
11.
ZVOLSKÝ Roman
Kellys Bikeranch Team
CZE 1:33:37.3 0:07:41.3
12.
TOMÁŠEK Pavel 
BRAŠKOV
CZE 1:33:45.1 0:07:49.1
13.
DOLEJŠÍ Václav
CZE 1:33:46.7 0:07:50.7
14.
DOLEŽAL Vladislav
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized-Junior MTB Team
CZE 1:33:52.9 0:07:56.9
15.
PEJŠA Robert
Merida Biking Team
CZE 1:34:22.4 0:08:26.4
16.
BALAJKA Ondřej
Factor Bike Team
CZE 1:36:03.7 0:10:07.7
17.
VYMAZAL Adam
CZE 1:37:09.8 0:11:13.8
18.
FIGURA Lukáš
AVELI MTB
CZE 1:37:12.1 0:11:16.1
19.
VALENTA Michal
velo Dvořák Haibike
CZE 1:38:39.9 0:12:43.9
20.
KOČÁREK Zbyněk
CZE 1:39:07.8 0:13:11.8
21.
PRŮCHA Josef
CZE 1:39:26.4 0:13:30.4
22.
KLEIN Martin
CZE 1:40:15.5 0:14:19.5
23.
ČEKAL Pavel
AUTHOR Bike Centrum Sedláček
CZE 1:40:15.7 0:14:19.7
24.
LEJČEK Viktor
ČS MTB HOBBY 3
CZE 1:40:40.8 0:14:44.8
25.
SCHNEIDER Martin
CZE 1:40:41.4 0:14:45.4
26.
ELSNIC Petr
CZE 1:45:33.5 0:19:37.5
27.
ČERNÝ Slavoj
papírnictví černá
CZE 1:46:19.4 0:20:23.4
28.
ZEMAN David
CZE 1:47:12.8 0:21:16.8
29.
SLAVÍČEK Marek
CZE 1:47:20.4 0:21:24.4
30.
VINTR Milan
Vacov
CZE 1:47:24.6 0:21:28.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VALÁŠKOVÁ Terka
Dexter BSK racing
CZE 1:49:30.9 0:00:00.0
2.
BUZKOVÁ Kateřina
SURVIVAL
CZE 1:50:01.9 0:00:31.0
3.
STROUHALOVÁ Veronika
Kona Cycling Point
CZE 1:52:23.4 0:02:52.5
4.
KRČKOVÁ Eliška
ELEVEN team Příchovice
CZE 1:54:02.0 0:04:31.1
5.
TRČKOVÁ Daniela
ČS Bike team
CZE 1:54:39.7 0:05:08.8
6.
VIDROVÁ Kristýna
NORDIC ACADEMY- Škola běžeckého lyžování
CZE 1:54:55.8 0:05:24.9
7.
KRATOCHVÍLOVÁ Eva
Alpine Pro Author Team
CZE 1:55:27.8 0:05:56.9
8.
SVOBODOVÁ Tereza
CZE 1:58:44.0 0:09:13.1
9.
ŠERTLEROVÁ Klára
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 2:01:04.3 0:11:33.4
10.
MRŠTÍKOVÁ Zuzana
More Than Bikers
CZE 2:03:18.6 0:13:47.7
11.
KRČKOVÁ Karolina
CZE 2:08:04.4 0:18:33.5
12.
MATĚJOVSKÁ Zdeňka
CZE 2:11:13.2 0:21:42.3
13.
NOVOTNÁ Barbora
CZE 2:12:07.5 0:22:36.6
14.
ŠEFČÍKOVÁ Marie
CZE 2:12:33.4 0:23:02.5
15.
MIKULOVÁ Alžběta
CZE 2:13:31.2 0:24:00.3
16.
CHMELÍKOVÁ Pavla
CZE 2:15:50.8 0:26:19.9
17.
KOSTROUNOVÁ Hana
CZE 2:16:02.5 0:26:31.6
18.
ŠPOLCOVÁ Zuzana
PRAHA 6
CZE 2:18:21.9 0:28:51.0
19.
KRACÍKOVÁ Zdena
CZE 2:19:11.0 0:29:40.1
20.
TUŠINSKÁ Klára
SIK BÍLINA
CZE 2:19:12.0 0:29:41.1
21.
KUČEROVÁ Barbora
CZE 2:19:16.0 0:29:45.1
22.
DUFKOVÁ Denisa
CZE 2:20:21.0 0:30:50.1
23.
ŠVARCBACHOVÁ Markéta
CZE 2:21:07.1 0:31:36.2
24.
LAMAČOVÁ Alžběta
BezTeamu
CZE 2:22:07.1 0:32:36.2
25.
MARŠÁLKOVÁ Gabriela
CZE 2:22:25.8 0:32:54.9
26.
SOUČKOVÁ Tereza
žirafa bike
CZE 2:23:32.9 0:34:02.0
27.
KŘIKAVOVÁ Lenka
Charles University Plzen
CZE 2:24:57.4 0:35:26.5
28.
ŠŤOVÍČKOVÁ Darina
CZE 2:26:58.7 0:37:27.8
29.
SÉGLOVÁ Eva
CZE 2:27:01.3 0:37:30.4
30.
HOMOLOVÁ Hana
Kvart
CZE 2:30:31.2 0:41:00.3