Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCO MTB  2013

ČP XCO MTB Teplice

MTB
DATUM :27.4.2013 MÍSTO :Teplice

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JOANNIDU Sofie
BIKE 2000
CZE 0:26:45.1 0:00:00.0
2.
KUČEROVÁ Monika
BIKE PRO RACING
CZE 0:26:54.7 0:00:09.6
3.
NOVÁKOVÁ Barbora
VRV TEAM
CZE 0:27:13.9 0:00:28.8
4.
DŽERENGOVÁ Barbora
SK VELO PRAHA
CZE 0:27:17.7 0:00:32.6
5.
KRUPOVÁ Lucie
VRV TEAM
CZE 0:28:46.0 0:02:00.9
6.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:28:56.4 0:02:11.3
7.
VAICOVÁ Markéta
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:29:07.0 0:02:21.9
8.
NOVÁKOVÁ Anežka
PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB
CZE 0:29:16.4 0:02:31.3
9.
POLÁKOVÁ Karolína
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:29:27.2 0:02:42.1
10.
KUBÁTOVÁ Dominika
IVAR CS Author team
CZE 0:30:18.0 0:03:32.9
11.
PODSKALSKÁ Anna
SK VELO PRAHA
CZE 0:30:18.7 0:03:33.6
12.
SOUČKOVÁ Celestýna
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:30:45.1 0:04:00.0
13.
ŘEZNÍKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:31:02.6 0:04:17.5
14.
VANÍČKOVÁ Tereza
Bike & Ski Bakajda
CZE 0:31:11.7 0:04:26.6
15.
SANDANYOVÁ Saša
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:32:33.1 0:05:48.0
16.
TETIVOVÁ Dana
TEAM BIKE PERŠTEJN
CZE 0:32:45.6 0:06:00.5
17.
NOVÁKOVÁ Barbora
SK BRNO
CZE 0:34:17.0 0:07:31.9
18.
SLÁMOVÁ Michaela
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:34:36.7 0:07:51.6
19.
BURLOVÁ Kristýna
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:35:15.0 0:08:29.9
20.
VALOUCHOVÁ Natálie
BIKE PRO RACING
CZE 0:38:00.9 0:11:15.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BITTNER Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:22:27.2 0:00:00.0
2.
ZADÁK David
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:22:59.7 0:00:32.5
3.
GAVENDA Jan
CK BÍTOVSKÁ
CZE 0:23:27.0 0:00:59.8
4.
HONZÁK David
TJ CYKLOPRAG
CZE 0:23:48.5 0:01:21.3
5.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:23:49.3 0:01:22.1
6.
CINK Jan
BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s.
CZE 0:24:31.5 0:02:04.3
7.
PEŠŤÁK Martin
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:24:55.6 0:02:28.4
8.
BARTOŠ Martin
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:25:07.7 0:02:40.5
9.
SERVUS Jiří
MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ
CZE 0:25:24.3 0:02:57.1
10.
STOČEK Bruno
BIKE 2000
CZE 0:25:27.8 0:03:00.6
11.
VOPAT Milan
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:25:41.8 0:03:14.6
12.
VANÍČEK Šimon
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:25:43.2 0:03:16.0
13.
DEHNE Moritz
RSC 93 Marienberg
GER 0:25:46.1 0:03:18.9
14.
SCHIERL Jakub
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:26:15.0 0:03:47.8
15.
ČERVENKA Marcel
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:26:15.9 0:03:48.7
16.
HENDRYCH Tomáš
TEAM BIKE PERŠTEJN
CZE 0:26:18.0 0:03:50.8
17.
SOLAŘ Kryštof
VRV TEAM
CZE 0:26:32.9 0:04:05.7
18.
ČERNOHORSKÝ Zdeněk
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:26:38.6 0:04:11.4
19.
ANDĚL Jan
BIKE 2000
CZE 0:26:40.4 0:04:13.2
20.
ZUNA Ondřej
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:26:52.5 0:04:25.3
21.
DUDEK Tomáš
APACHE BIKE TEAM ÚPICE
CZE 0:27:25.4 0:04:58.2
22.
BEDRNÍK Matěj
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:27:36.3 0:05:09.1
23.
KRÝDA Miloslav
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:27:47.0 0:05:19.8
24.
SVÍTIL Robert
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:28:27.5 0:06:00.3
25.
TYRPEKL Karel
PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB
CZE 0:28:32.7 0:06:05.5
26.
PAVLÍK Tomáš
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:28:34.9 0:06:07.7
27.
NOVÁK Oskar
SK BRNO
CZE 0:28:40.7 0:06:13.5
28.
VONDRÁČEK Jaroslav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:28:42.8 0:06:15.6
29.
ŠULC David
Bike and Ski Bakajda
CZE 0:29:14.5 0:06:47.3
30.
BAUER Štěpán
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:29:42.8 0:07:15.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CZECZINKAROVÁ Jana
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:30:57.2 0:00:00.0
2.
KUHN Mirjam
Vogtland Bike
GER 0:32:32.2 0:01:35.0
3.
STOČKOVÁ Nikol
BIKE 2000
CZE 0:32:53.5 0:01:56.3
4.
TVARŮŽKOVÁ Tereza
VRV TEAM
CZE 0:34:02.0 0:03:04.8
5.
ŠAFÁŘOVÁ Adéla
MORAVEC TEAM
CZE 0:34:02.1 0:03:04.9
6.
VOPATOVÁ Kateřina
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:34:06.9 0:03:09.7
7.
BŘEZINOVÁ Daniela
REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:34:18.3 0:03:21.1
8.
LUKEŠOVÁ Denisa
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:34:20.4 0:03:23.2
9.
KOZELSKÁ Petra
BIKE 2000
CZE 0:34:36.1 0:03:38.9
10.
PIOTROWSKA Patrycja
KKW JAMA Walbrzych
POL 0:34:52.8 0:03:55.6
11.
LACINOVÁ Kateřina
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:35:04.8 0:04:07.6
12.
KNAPKOVÁ Denisa
VRV TEAM
CZE 0:36:41.8 0:05:44.6
13.
NOSKOVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:36:53.8 0:05:56.6
14.
KŘÍŽOVÁ Klára
SK VELO PRAHA
CZE 0:38:53.3 0:07:56.1
15.
MUNDLOVÁ Tereza
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:42:58.3 0:12:01.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PRŮDEK Matěj
BIKE 2000
CZE 0:41:54.7 0:00:00.0
2.
KUNT Lukáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:42:04.1 0:00:09.4
3.
HELTA Filip
KKW JAMA Walbrzych
POL 0:42:13.0 0:00:18.3
4.
MATĚJKA Petr
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:43:09.9 0:01:15.2
5.
BOGUSŁAWSKI Marceli
Integral Collections MTB Team
POL 0:43:24.5 0:01:29.8
6.
ALBRECHT Anton
SSV Mounty Altenberg
GER 0:43:24.9 0:01:30.2
7.
BŘEZINA Jonáš
SK VELO PRAHA
CZE 0:43:31.5 0:01:36.8
8.
OUDA Matěj
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:43:58.9 0:02:04.2
9.
KRUMPHANZL Matyáš
BIKE 2000
CZE 0:43:59.5 0:02:04.8
10.
JELÍNEK Josef
Big Shock team o.s.
CZE 0:44:10.2 0:02:15.5
11.
KAŠPAR Adam
SK VELO PRAHA
CZE 0:44:16.5 0:02:21.8
12.
ZEŤÁK Michael
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:44:27.3 0:02:32.6
13.
STARÝ Dominik
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:44:27.8 0:02:33.1
14.
SKÁLA Jaromír
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:45:23.3 0:03:28.6
15.
SPUDIL Martin
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:45:23.4 0:03:28.7
16.
MAYER Daniel
KC HLINSKO
CZE 0:45:25.7 0:03:31.0
17.
ŠEDIVÝ Jakub
SK VELO PRAHA
CZE 0:46:09.5 0:04:14.8
18.
BÁRTEK David
VRV TEAM
CZE 0:46:21.0 0:04:26.3
19.
BENC Roman
MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ
CZE 0:46:33.3 0:04:38.6
20.
SLAVÍK Lukáš
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:46:40.7 0:04:46.0
21.
KOLÁŘ Patrik
MORAVEC TEAM
CZE 0:46:47.5 0:04:52.8
22.
SIRŮČEK Václav
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:46:58.5 0:05:03.8
23.
KOUKAL Filip
MORAVEC TEAM
CZE 0:47:12.3 0:05:17.6
24.
ŠUBR Martin
Carla.Kupkolo DK.n.L.
CZE 0:47:17.6 0:05:22.9
25.
MARTINEK Tomáš
SK VELO PRAHA
CZE 0:47:21.4 0:05:26.7
26.
SANDANY David
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:47:45.2 0:05:50.5
27.
ZIMMERMANN Paul
SSV Mounty Altenberg
GER 0:47:52.9 0:05:58.2
28.
BUDZIŃSKI Tomasz
Integral Collections MTB Team
POL 0:48:00.4 0:06:05.7
29.
POLÁČEK Albert
BIKE 2000
CZE 0:48:32.4 0:06:37.7
30.
VÍŠEK Jaroslav
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:48:53.0 0:06:58.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BARTIZALOVÁ Denisa
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 0:48:25.7 0:00:00.0
2.
MALINKIEWICZ Rita
GOODMAN Zator
POL 0:49:51.6 0:01:25.9
3.
VANÍČKOVÁ Elena
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:50:52.5 0:02:26.8
4.
BAL Agnieszka Bal
KS Luboń Skomielna Biała
POL 0:51:06.2 0:02:40.5
5.
FIGURA Elzbieta
MTB - Silesia Rybnik
POL 0:52:24.4 0:03:58.7
6.
PRŮDKOVÁ Barbora
BIKE 2000
CZE 0:52:37.1 0:04:11.4
7.
ADÁMKOVÁ Jana
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:53:28.4 0:05:02.7
8.
KURCZAB Iwona
SGR Srebrna Góra
POL 0:53:49.9 0:05:24.2
9.
OZGA Magda
MTB - Silesia Rybnik
POL 0:55:51.4 0:07:25.7
10.
KRZYŽANKOVÁ Lenka
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:57:04.1 0:08:38.4
11.
KUKULOVÁ Martina
KOLÍK TJ BOHUMÍN
CZE 1:00:07.6 0:11:41.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VASTL Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:02:44.1 0:00:00.0
2.
KONWA Piotr
Polish National Team
POL 1:05:42.1 0:02:58.0
3.
RAJCHART Jan
SPECIALIZED CZ
CZE 1:05:43.4 0:02:59.3
4.
KUBÍN Filip
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:06:29.6 0:03:45.5
5.
SEKANINA Adam
MORAVEC TEAM
CZE 1:06:50.6 0:04:06.5
6.
ŠELLER Luděk
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:06:52.7 0:04:08.6
7.
BLAŽEK Josef
TJ STADION LOUNY
CZE 1:07:36.0 0:04:51.9
8.
WINIARSKI Lukasz
KKW JAMA Walbrzych
POL 1:07:53.8 0:05:09.7
9.
SIARKA Adrian
Polish National Team
POL 1:07:57.2 0:05:13.1
10.
KOBES Lukáš
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 1:08:16.2 0:05:32.1
11.
FUSEK Martin
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:08:34.2 0:05:50.1
12.
SROVNALÍK Filip
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:09:07.4 0:06:23.3
13.
SEWERYN Sylwester
Poland National Team
POL 1:09:28.0 0:06:43.9
14.
ŠÍREK Adrian
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:09:35.8 0:06:51.7
15.
NOVÁK Přemysl
PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB
CZE 1:09:53.7 0:07:09.6
16.
ADAMKIEWICZ Patryk
Sante BSA Tour
POL 1:10:04.9 0:07:20.8
17.
ZAMROZNIAK Jakub
MTB - Silesia Rybnik
POL 1:10:23.8 0:07:39.7
18.
SZYMCZUK Lukasz
KKW JAMA Walbrzych
POL 1:10:57.8 0:08:13.7
19.
JÍLEK Zdeněk
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:10:59.1 0:08:15.0
20.
KOVÁŘ Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:11:01.0 0:08:16.9
21.
DUDEK Ondřej
APACHE BIKE TEAM ÚPICE
CZE 1:11:16.0 0:08:31.9
22.
LEHKÝ Roman
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:11:34.6 0:08:50.5
23.
LAVIČKA Adam
UNIQA JIHLAVA
CZE 1:11:50.8 0:09:06.7
24.
BYSTROŇ Vilém
BIKE PRO RACING
CZE 1:11:51.6 0:09:07.5
25.
SÁDLO Dominik
APACHE BIKE TEAM ÚPICE
CZE 1:12:08.8 0:09:24.7
26.
DEJMEK Martin
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 1:13:10.1 0:10:26.0
27.
VOMÁČKO Václav
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:14:19.4 0:11:35.3
28.
BERGMANN Michal
APACHE BIKE TEAM ÚPICE
CZE 1:14:26.0 0:11:41.9
29.
DOLEŽAL Václav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:14:45.7 0:12:01.6
30.
DZIEWA Mikołaj
KTM Racing Team Zloty Stok
POL 1:15:00.9 0:12:16.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
GIANT CYCLING POINT
CZE 1:16:35.0 0:00:00.0
2.
VESELÁ Lucie
GT bicycles opportunity
CZE 1:16:54.0 0:00:19.0
3.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
KONA CYCLING POINT
CZE 1:18:01.4 0:01:26.4
4.
VALEŠOVÁ Jana
GT bicycles opportunity
CZE 1:18:31.8 0:01:56.8
5.
PODGORSKA Aleksandra
Sante BSA Tour
POL 1:19:02.7 0:02:27.7
6.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa SG Jablonec n. N.
CZE 1:19:25.7 0:02:50.7
7.
BULISOVÁ Lenka
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:20:05.0 0:03:30.0
8.
MACHULKOVÁ Barbora
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:20:17.9 0:03:42.9
9.
JEŽKOVÁ Hana
GT bicycles opportunity
CZE 1:20:57.9 0:04:22.9
10.
KUNTOVÁ Vendula
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:22:49.1 0:06:14.1
11.
NOVÁKOVÁ Pavla
CZE 1:24:08.0 0:07:33.0
12.
ZAMROZNIAK Sabina
MTB - Silesia Rybnik
POL 1:24:22.7 0:07:47.7
13.
DRAHOVZALOVÁ Markéta
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:24:32.4 0:07:57.4
14.
STASZEL Stefania Staszel
KS Luboń Skomielna Biała
POL 1:25:38.3 0:09:03.3
15.
JURKOVÁ Soňa
BIKE 2000
CZE 1:28:32.7 0:11:57.7
16.
POSPÍŠILOVÁ Radka
TEAM BIKECENTRUM Olomouc
CZE 1:29:43.9 0:13:08.9
17.
BAREŠOVÁ Nikola
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 1:31:55.7 0:15:20.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BARTIZAL Jiří
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 0:54:54.0 0:00:00.0
2.
KOZEL Michal
EP Energy Merida Biking Team
CZE 0:56:14.2 0:01:20.2
3.
RYDVAL Jakub
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:57:14.0 0:02:20.0
4.
KALIVODA JiŘÍ
BIG SHOCK TEAM
CZE 0:57:38.5 0:02:44.5
5.
BOŘIL Petr
MORAVEC TEAM
CZE 0:58:08.6 0:03:14.6
6.
STRACH Jakub
Ski a Bike Centrum Radotín
CZE 0:58:44.5 0:03:50.5
7.
BERECKEI Ondřej
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:58:53.9 0:03:59.9
8.
HRON Milan
Eurofoam
CZE 0:59:24.0 0:04:30.0
9.
SVOBODA Jiří
CZE 0:59:56.8 0:05:02.8
10.
KODL Pavel
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 1:00:06.0 0:05:12.0
11.
ADÁMEK Petr
Rtyně v Podkrkonoší
CZE 1:00:07.9 0:05:13.9
12.
NEBESÁŘ Marek
BIG SHOCK TEAM
CZE 1:00:09.7 0:05:15.7
13.
ŠKRAMLÍK Ladislav
KL SPORT MOST
CZE 1:00:12.5 0:05:18.5
14.
PAPEŽ Vojtěch
VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
CZE 1:00:52.7 0:05:58.7
15.
SOUČEK Jan
Cyklofit mtb team Liberec
CZE 1:01:04.1 0:06:10.1
16.
PIRZKALL Marek
KONA CYCLING POINT
CZE 1:02:30.9 0:07:36.9
17.
MAITNER Josef
TEAM BIKECENTRUM Olomouc
CZE 1:03:59.7 0:09:05.7
18.
FRANK Petr
EP Energy Merida Biking Team
CZE 1:04:03.8 0:09:09.8
19.
ŠEDIVÝ Pavel
BTK EuroBike Praha
CZE 1:05:01.5 0:10:07.5
20.
KALITA Lukáš
K2 sport Most
CZE 1:05:05.9 0:10:11.9
21.
ŠVORC Jiří
BIG SHOCK TEAM
CZE 1:05:53.1 0:10:59.1
22.
WINTER Tadeáš
SOKOL VELTĚŽ
CZE 1:12:51.3 0:17:57.3
23.
FIALA Ondřej
MSK KUR SPORT
CZE 1:14:59.3 0:20:05.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZELENÝ Ondřej
SRAM RUBENA TREK
CZE 0:54:53.9 0:00:00.0
2.
KLAP David
UGO Allivictus Čistý sport
CZE 0:55:31.1 0:00:37.2
3.
BARTOŇ Pavel
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 0:56:06.6 0:01:12.7
4.
KOBES Miroslav
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 0:56:36.0 0:01:42.1
5.
SCHWARZ Herbert
Kolabrabec.cz
CZE 1:01:06.4 0:06:12.5
6.
NOVOTNÝ Petr
ELEVEN RUBENA TEST TEAM
CZE 1:02:07.0 0:07:13.1
7.
PITHART Jan
ELEVEN RUBENA TEST TEAM
CZE 1:03:22.5 0:08:28.6
8.
NAVAŘÍK Robert
Nava Sport Losiny
CZE 1:04:12.2 0:09:18.3
9.
HAŠEK Jan
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 1:04:48.0 0:09:54.1
10.
WOJCZAL Jarek
MKS Karkonosze Jelenia Góra
POL 1:05:40.9 0:10:47.0
11.
ŠIMEK Michael
MTBCrossCountry.com
CZE 1:06:12.6 0:11:18.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZL Jan
SRAM RUBENA TREK
CZE 1:27:24.7 0:00:00.0
2.
NOVÁK Jiří
Superior Brentjens MTB Team
CZE 1:28:15.4 0:00:50.7
3.
SPĚŠNÝ Milan
Kola-bbm.cz
CZE 1:28:49.3 0:01:24.6
4.
EBERL Filip
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:29:11.4 0:01:46.7
5.
SÁBLÍK Lukáš
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 1:30:52.3 0:03:27.6
6.
STOŠEK Martin
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:31:08.9 0:03:44.2
7.
NESVADBA Jan
MADETA FITNESS/HAIBIKE
CZE 1:31:47.5 0:04:22.8
8.
BOGAR Kryštof
CK Kolokrám - Svijany o.s.
CZE 1:32:16.8 0:04:52.1
9.
KURCZAB Piotr
Sante BSA-Tour
POL 1:33:26.0 0:06:01.3
10.
VOBECKÝ Zdeněk
ELEVEN - RUBENA TEST TEAM
CZE 1:34:17.0 0:06:52.3
11.
ALCHIMOWICZ Rafał
KTM Racing Team Zloty Stok
POL 1:34:32.6 0:07:07.9
12.
TVRDÍK Tomáš
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 1:35:00.6 0:07:35.9
13.
BOHATA Tomáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:35:14.9 0:07:50.2
14.
KOVÁŘ Radim
EP Energy Merida Biking Team
CZE 1:35:49.2 0:08:24.5
15.
KAWALEC Marcin
KTM Racing Team Zloty Stok
POL 1:35:55.3 0:08:30.6
16.
HAMAN Martin
Superior Brentjens MTB Team
CZE 1:37:05.3 0:09:40.6
17.
LUKEŠ Daniel
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:37:43.4 0:10:18.7
18.
BARTÁK Tomáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:37:48.8 0:10:24.1
19.
JEZIORSKI Maciej
Warszawski Klub Kolarski
POL 1:38:11.4 0:10:46.7
20.
ŠILAR Jakub
CYKLOTRENINK.COM
CZE 1:38:50.7 0:11:26.0
21.
KEC Jan
Superior Brentjens MTB Team
CZE 1:39:09.5 0:11:44.8
22.
WERNER Markus
RSG 52 Stollberg tbr-biehle
GER 1:39:14.8 0:11:50.1
23.
SKALICKÝ Pavel
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
CZE 1:39:55.7 0:12:31.0