Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2013

Mladá Boleslav Tour Škoda Auto

MTB
DATUM :11.5.2013 MÍSTO :Mladá Boleslav

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KULHAVÝ Jaroslav
Specialized Racing
CZE 1:42:35.1 0:00:00.0
2.
FOJTÍK Jan
Symbio+ Giant Racing Team
CZE 1:42:35.4 0:00:00.2
3.
ŠKARNITZL Jan
SRAM RUBENA TREK
CZE 1:42:35.6 0:00:00.4
4.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:42:40.3 0:00:05.1
5.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:43:03.2 0:00:28.0
6.
DLASK Petr
LAWI Team
CZE 1:43:20.9 0:00:45.7
7.
CINK Ondřej
Merida Biking Team
CZE 1:45:27.6 0:02:52.5
8.
SPLÍTEK Martin
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:46:44.0 0:04:08.8
9.
JOBÁNEK Jan
EP Energy Merida Biking Team
CZE 1:46:45.1 0:04:09.9
10.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:46:46.0 0:04:10.8
11.
SÁBLÍK Lukáš
CZE 1:46:51.5 0:04:16.3
12.
MALÍK Michal
Kc Kooperativa SG Jablonec nad. Nisou
CZE 1:46:52.3 0:04:17.1
13.
HRUŠKA Jan
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 1:47:01.2 0:04:26.0
14.
BUKSA Dominik
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:47:01.5 0:04:26.3
15.
KLOUČEK František
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:47:12.5 0:04:37.3
16.
VASTL Jan
ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:47:44.5 0:05:09.4
17.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:51:09.4 0:08:34.2
18.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:51:12.5 0:08:37.3
19.
ŘEHÁK Martin
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:53:48.7 0:11:13.5
20.
NETÍK Ivo
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:53:51.2 0:11:16.0
21.
KUBÍČEK Jan
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:53:52.2 0:11:17.0
22.
DUDEK Ondřej
APACHE BIKE RACE team
CZE 1:53:58.2 0:11:23.0
23.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 1:54:54.4 0:12:19.2
24.
KOZEL Michal
TJ Favorit Brno
CZE 1:55:04.2 0:12:29.0
25.
JIRÁNEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:55:05.0 0:12:29.8
26.
ZELENÝ Ondřej
SRAM RUBENA TREK
CZE 1:55:47.3 0:13:12.2
27.
KŘIVÁNEK Jiří
PESTIGE
CZE 1:56:29.6 0:13:54.5
28.
ČEPIČKA Matěj
Scania Vella Apache Kol.
CZE 1:56:31.7 0:13:56.5
29.
BENEŠ Petr
AUTHOR
CZE 1:56:33.1 0:13:58.0
30.
MÜLLER Patrik
BIG SHOCK TEAM o.s.
CZE 1:56:34.9 0:13:59.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
GIANT CYCLING POINT
CZE 2:07:17.0 0:00:00.0
2.
HAVLÍKOVÁ Pavla
Young Telenet Fidea Cycling Team
CZE 2:07:48.7 0:00:31.6
3.
STODŮLKOVÁ Denisa
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:12:52.1 0:05:35.1
4.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:12:59.5 0:05:42.4
5.
TREFNÁ Tereza
alltraining.cz
CZE 2:17:14.6 0:09:57.6
6.
ŠMEJKALOVÁ Natalie
UGO Allivictus Čistý sport
CZE 2:20:41.2 0:13:24.1
7.
CIBULKOVÁ Lenka
LAWI Team
CZE 2:21:12.0 0:13:54.9
8.
VEJVODOVÁ Šárka
EP Energy Merida Biking Team!
CZE 2:31:40.6 0:24:23.5
9.
BUŠKOVÁ Leona
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 2:33:46.7 0:26:29.6
10.
RUDOLFOVÁ Tereza
Axit Vella Racing
CZE 2:36:37.2 0:29:20.2
11.
OTÁHALOVÁ Lucie
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 2:38:14.9 0:30:57.8
12.
HLŮŽKOVÁ Markéta
SYMBIO+ GIANT
CZE 2:38:58.8 0:31:41.7
13.
DRAHOVZALOVÁ Markéta
cs specialized junior mtb team
CZE 2:39:09.3 0:31:52.2
14.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ GIANT
CZE 2:42:00.6 0:34:43.5
15.
VOZÁKOVÁ Vladimíra
SPORT BRONEC Jablonec nad Nisou
CZE 2:42:16.6 0:34:59.5
16.
PUČEGLOVÁ Jana
Six Monkeys
CZE 2:42:23.9 0:35:06.8
17.
TŮMOVÁ Michaela
CZE 2:42:54.5 0:35:37.4
18.
BÁRTOVÁ Růžena
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 2:45:38.1 0:38:21.0
19.
PEZOVÁ Hana
SEAT IVOS Zlín
CZE 2:47:40.8 0:40:23.7
20.
POUROVÁ Alžběta
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 2:48:51.9 0:41:34.8
21.
DLABOVÁ Zuzana
ŠKODA Auto team
CZE 2:49:03.3 0:41:46.2
22.
SIXTOVÁ Anička
ELEVEN team Příchovice
CZE 2:51:18.3 0:44:01.3
23.
KOVÁŘOVÁ Petra
SYMBIO+ cycling
CZE 2:52:19.3 0:45:02.3
24.
ŠVANDOVÁ Lenka
Symbiocycling
CZE 2:54:12.0 0:46:54.9
25.
SVATOŇOVÁ Linda
Specialized Concept Store HK
CZE 2:56:40.9 0:49:23.8
26.
BUZKOVÁ Kateřina
SURVIVAL
CZE 2:56:43.8 0:49:26.7
27.
KADLECOVÁ Hana
CZE 3:00:50.7 0:53:33.6
28.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ cycling
CZE 3:01:29.2 0:54:12.2
29.
VEJROSTOVÁ Romana
KČT MTB KRALUPY NAD VLTAVOU
CZE 3:12:36.1 1:05:19.0
30.
NOVÁ Johana
Biketeam ČS
CZE 3:14:35.2 1:07:18.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŽIVNÝ Miroslav
KCL Kooperativa - Svijany
CZE 1:09:25.1 0:00:00.0
2.
VOSÁTKA Tomáš
RockMachine - Cyklomax
CZE 1:09:29.6 0:00:04.5
3.
VAGENKNECHT František
BAKAKO Nová Paka
CZE 1:09:45.0 0:00:19.8
4.
KAŠPAR Adam
SK VELO PRAHA
CZE 1:09:59.1 0:00:33.9
5.
ŠTĚPANÍK Jiří
SYMBIO+ GIANT
CZE 1:11:02.1 0:01:37.0
6.
SEDLÁČEK Jiří
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:11:54.9 0:02:29.7
7.
MARTINEK Tomáš
SK VELO PRAHA
CZE 1:12:04.0 0:02:38.9
8.
LINHART Lukáš
ELEVEN RUBENA TEST TEAM
CZE 1:12:24.3 0:02:59.2
9.
SIRŮČEK Václav
KC Kooperativa SG
CZE 1:13:10.4 0:03:45.3
10.
STUDENOVSKÝ Radek
GS cyklo JIstebnice
CZE 1:13:12.8 0:03:47.7
11.
PECH Martin
SYMBIO+ cycling
CZE 1:13:32.0 0:04:06.9
12.
ŠEDIVÝ Jakub
SP KOLO
CZE 1:13:48.9 0:04:23.8
13.
JANÍK Lukáš
Cyklo Mapei Kankovsky
CZE 1:14:44.3 0:05:19.2
14.
SOLDÁN Martin
NOVATOP LAPIERRE
CZE 1:15:36.2 0:06:11.1
15.
KLEIN Martin
CZE 1:15:38.3 0:06:13.2
16.
KOUKAL Filip
Moravec Merida Czech MTB Team
CZE 1:16:31.8 0:07:06.7
17.
PEJŠA Robert
EP Energy Merida Biking Team
CZE 1:16:33.4 0:07:08.3
18.
PLNÝ David
EP Energy Merida Biking Team
CZE 1:17:01.1 0:07:36.0
19.
FEJFAR Jakub
APACHE BIKE RACE team
CZE 1:17:18.0 0:07:52.9
20.
PINDIK Václav
CZE 1:17:27.1 0:08:02.0
21.
FIGURA Lukáš
AVELIMTB
CZE 1:17:50.0 0:08:24.8
22.
BALAJKA Ondřej
fajný dizajn
CZE 1:18:15.9 0:08:50.8
23.
KDÝR Petr
Dexter BSK racing
CZE 1:18:21.9 0:08:56.8
24.
SCHEJBAL Ladislav
Alpine Pro Author Team
CZE 1:18:34.0 0:09:08.9
25.
DOLEŽAL Vladislav
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized-Junior MTB Team
CZE 1:18:36.4 0:09:11.3
26.
JUREČKA Jiří
Polabští cyklisté Kolín
CZE 1:18:38.0 0:09:12.9
27.
MIKULÁŠEK Ondřej
Klub biatlonu Staré Město pod Landštejnem
CZE 1:20:41.6 0:11:16.5
28.
KUTIŠ Martin
CZE 1:20:47.7 0:11:22.6
29.
BÍM ML. Jiří
ŠKODA Auto team
CZE 1:20:50.3 0:11:25.1
30.
LENC Radan
ŠKODA Auto team
CZE 1:22:35.2 0:13:10.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
TLUSTA Gabriela
CZE 1:18:51.7 0:00:00.0
2.
PECHOUTOVÁ Ivana
SRAM RUBENA TREK
CZE 1:20:54.3 0:02:02.5
3.
NOSKOVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU
CZE 1:21:33.1 0:02:41.3
4.
KRČKOVÁ Eliška
ELEVEN team Příchovice
CZE 1:26:25.8 0:07:34.0
5.
PODSKALSKÁ Anna
SK VELO PRAHA
CZE 1:26:51.5 0:07:59.8
6.
ŠERTLEROVÁ Klára
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 1:29:32.7 0:10:41.0
7.
KRATOCHVÍLOVÁ Eva
Alpine Pro Author Team
CZE 1:30:30.7 0:11:39.0
8.
TRČKOVÁ Daniela
ČS Bike team
CZE 1:30:32.3 0:11:40.5
9.
KUBÁTOVÁ Dominika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:31:03.3 0:12:11.5
10.
HENDRYCHOVÁ Pavla
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:31:57.3 0:13:05.5
11.
KUBÍNOVÁ Lucie
SK VELO PRAHA
CZE 1:33:11.1 0:14:19.3
12.
TŮMOVÁ Jana
skimb
CZE 1:39:56.6 0:21:04.8
13.
ŠEFČÍKOVÁ Marie
CZE 1:42:10.4 0:23:18.7
14.
ULÍKOVÁ Martina
CZE 1:42:35.6 0:23:43.8
15.
ČEJKOVÁ Veronika
CZE 1:43:07.7 0:24:15.9
16.
MIKULOVÁ Alžběta
CZE 1:44:10.0 0:25:18.2
17.
DAŇKOVÁ Michaela
CZE 1:45:57.1 0:27:05.4
18.
PRÁŠKOVÁ Lucie
CZECH BICYCLE TEAM Mariánské Lázně
CZE 1:47:22.1 0:28:30.3
19.
MATĚJOVSKÁ Zdeňka
CZE 1:49:29.4 0:30:37.6
20.
KOPOVÁ Petra
CZE 1:51:00.0 0:32:08.2
21.
BÍLKOVÁ Tereza
Kérkonošská telechasa
CZE 1:51:30.0 0:32:38.2
22.
SÉGLOVÁ Eva
CZE 1:52:18.2 0:33:26.4
23.
BARTÁKOVÁ Adéla
CZE 1:52:32.8 0:33:41.0
24.
HÁJKOVÁ Lucie
Česká spořitelna - specialized
CZE 1:53:11.0 0:34:19.2
25.
KRČKOVÁ Karolina
CZE 1:54:27.2 0:35:35.4
26.
OUBRECHTOVÁ Veronika
CZE 1:54:38.1 0:35:46.3
27.
PODANÁ Jana
CZE 1:55:11.4 0:36:19.6
28.
VAŠINOVÁ Renata
NN Bike Team
CZE 1:55:21.6 0:36:29.8
29.
ŠRÁMOVÁ Aneta
CZE 1:55:40.1 0:36:48.4
30.
MYŠKOVÁ Klára
MH-Cyklon
CZE 1:55:42.9 0:36:51.1