Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP MX 2013 Znovín MTB cup

XIV. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP

MTB
DATUM :15.6.2013 MÍSTO :Jablonné v Podještědí

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HYNEK Kristián
Team Elettroveneta Coratec
CZE 3:55:38.3 0:00:00.0
2.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Specialized
CZE 3:58:20.2 0:02:41.9
3.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Specialized
CZE 3:58:20.5 0:02:42.2
4.
VOKROUHLÍK Tomáš
Opatovice nad Labem
CZE 4:04:01.8 0:08:23.5
5.
JOBÁNEK Jan
EP Energy Merida Biking Team
CZE 4:05:16.5 0:09:38.2
6.
NOVÁK Jiří
Superior Brentjens MTB Team
CZE 4:06:41.8 0:11:03.5
7.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bikeranch Team
CZE 4:10:30.4 0:14:52.1
8.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized
CZE 4:12:25.1 0:16:46.8
9.
HARTL Karel
Kellys Bike Ranch Team
CZE 4:12:50.2 0:17:11.9
10.
IVANOV Nikola
XXX BIKE CLUB
CZE 4:13:51.5 0:18:13.2
11.
HRUŠKA Jan
TOYOTA Dolák MTB
CZE 4:14:21.2 0:18:42.9
12.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Specialized
CZE 4:15:48.3 0:20:10.0
13.
KANĚRA Michal
GHOST-MOJEKOLO
CZE 4:16:06.9 0:20:28.6
14.
TVRDÍK Tomáš
TOYOTA Dolák MTB
CZE 4:16:18.6 0:20:40.3
15.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 4:16:50.9 0:21:12.6
16.
BUKSA Dminik
Česká spořitelna - Specialized
CZE 4:18:29.9 0:22:51.6
17.
PILČÍK Adam
BIKESTYLE.CZ
CZE 4:18:31.3 0:22:53.0
18.
SPLÍTEK Martin
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 4:21:02.2 0:25:23.9
19.
FOJTÍK Jan
Symbio Giant
CZE 4:24:05.4 0:28:27.1
20.
NOVOTA Jan
Bicykl Kříž Team
CZE 4:25:29.0 0:29:50.7
21.
MATOUŠEK Jan
Eleven Team Příchovice
CZE 4:26:13.3 0:30:35.0
22.
SÁBLÍK Lukáš
Toyota Dolak MTB
CZE 4:27:12.3 0:31:34.0
23.
KNÍŽE David
PERSKINDOL MTB TEAM
CZE 4:27:27.5 0:31:49.2
24.
BENEŠ Petr
Author Masters
CZE 4:27:55.5 0:32:17.2
25.
FIŠNAR Jan
Vrchlabí
CZE 4:29:57.3 0:34:19.0
26.
MUTLITZ Torsten
Dresden
GER 4:30:05.9 0:34:27.6
27.
VAGENKNECHT Tomáš
BAKAKO Nová Paka
CZE 4:31:07.6 0:35:29.3
28.
POLMAN Daniel
lidé&HORY Duratec
CZE 4:34:39.7 0:39:01.4
29.
SEDLÁŘ Jakub
Novatop Lapierre
CZE 4:35:04.9 0:39:26.6
30.
HAUSCHILD Silvio
Bautzen
GER 4:36:13.2 0:40:34.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
WILLIAMSON Catherine
Bizhub
GBR 5:02:08.5 0:00:00.0
2.
BERKOVÁ Irena
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
CZE 5:17:25.8 0:15:17.3
3.
ŠMÍDOVÁ Anna
GHOST MOJEKOLO
CZE 5:25:10.3 0:23:01.8
4.
PICKELMANN Lena
29er Racing Team
GER 5:27:04.7 0:24:56.2
5.
KOLAROVA Hana
Scott - Mio MTB Racing Team
CZE 5:30:11.8 0:28:03.3
6.
ŠIMÁNKOVÁ Jana
Bikeclinic Cannondale
CZE 5:30:53.4 0:28:44.9
7.
NECKÁŘOVÁ Zuzana
Alltraining.cz
CZE 5:33:12.3 0:31:03.8
8.
SKRBKOVÁ Jana
Eleven Team Příchovice
CZE 5:46:39.5 0:44:31.0
9.
HAVLASOVÁ Alžběta
BB CYKLOSPORT SUPERIOR
CZE 5:48:28.4 0:46:19.9
10.
VLÁŠKOVÁ Lucie
Kellys Bike Ranch Team
CZE 5:54:05.4 0:51:56.9
11.
BLAŽKOVÁ Lucie
Carla.kupkolo.cz
CZE 6:02:54.1 1:00:45.6
12.
SCHMIDT Sylvia
Bestensee
GER 6:03:02.9 1:00:54.4
13.
NENADÁLOVÁ Hanka
cyklo extra cannondale
CZE 6:07:49.0 1:05:40.5
14.
BAREŠOVÁ Nikola
Kellys Bikeranche
CZE 6:12:19.1 1:10:10.6
15.
PROCHÁZKOVÁ Věra
Praha
CZE 6:26:08.2 1:23:59.7
16.
NEKOLOVÁ Martina
Praha 4
CZE 7:24:20.0 2:22:11.5
17.
SOLIZ RUDON Veronika
Kellys Bikeranch Team
CZE 7:33:36.4 2:31:27.9
18.
ŠAFRÁNKOVÁ Martina
Pilínkov
CZE 8:30:43.9 3:28:35.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MALÍK Michal
KC Kooperativa SG
CZE 2:44:23.0 0:00:00.0
2.
VALÁŠEK Daniel
IVAR CS-AUTHOR TEAM
CZE 2:48:16.8 0:03:53.8
3.
REINFRIED Matthias
Picardellics Velo Team Dresden
GER 2:49:57.1 0:05:34.1
4.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:50:18.5 0:05:55.5
5.
STARK Alexander
Ottendorf Okrilla
GER 2:51:15.8 0:06:52.8
6.
KLOUČEK František
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:53:33.9 0:09:10.9
7.
ČERNÝ Jan
Eleven Team Příchovice
CZE 2:54:11.1 0:09:48.1
8.
BAUMGÄRTEL Lutz
SCOTT Generation / RSV Bautzen
GER 2:57:51.4 0:13:28.4
9.
LEISTNER Rico
Schönheide
GER 2:58:15.5 0:13:52.5
10.
FOX Miloš
Symbio cycling
CZE 2:58:36.3 0:14:13.3
11.
JANOČKO Ján
Ski a bike centrum Radotín
SVK 2:59:05.7 0:14:42.7
12.
KNAPPE Christian
Dresden
GER 2:59:19.8 0:14:56.8
13.
MÜLLER Marek
KAH sport Vrchlabí
CZE 2:59:57.1 0:15:34.1
14.
ŠVEJNOHA Marek
Sport Club Plzeň
CZE 3:00:54.2 0:16:31.2
15.
KLEINER Sebastian
Breitenbrunn
GER 3:01:59.5 0:17:36.5
16.
ČERNÝ Milan
Ski a bike centrum Radotín
CZE 3:03:05.9 0:18:42.9
17.
STRNAD Jiří
Eleven Team Příchovice
CZE 3:03:41.7 0:19:18.7
18.
ŘEHÁK Martin
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 3:04:45.5 0:20:22.5
19.
CARSTEN Maiwald
Dresden
GER 3:05:05.2 0:20:42.2
20.
GOLZ Sebastian
Dresden
GER 3:05:36.4 0:21:13.4
21.
PAUDERA Vladimír
Skipaudera
CZE 3:05:58.4 0:21:35.4
22.
LOUDA František
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 3:06:33.0 0:22:10.0
23.
ČADA Tomáš
REDPOiNT HQBC TEAM
CZE 3:06:55.9 0:22:32.9
24.
HEINKE Sascha
Scott Generation
GER 3:07:20.7 0:22:57.7
25.
SOUČEK Jan
Cyklofit mtb team Liberec
CZE 3:07:29.2 0:23:06.2
26.
SVOBODA Tomáš
Jablonec nad Nisou
CZE 3:07:37.9 0:23:14.9
27.
ROŽEK Jan
Dexter BSK racing
CZE 3:07:41.3 0:23:18.3
28.
PAWEL Torsten
Dresden
GER 3:07:42.7 0:23:19.7
29.
ROUBAL Lukáš
Jičín
CZE 3:08:23.2 0:24:00.2
30.
STAHN John-Oliver
-
GER 3:08:42.9 0:24:19.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STORCH Daniela
Chemnitz
GER 3:17:52.6 0:00:00.0
2.
GERRIE Jeanette
Christchurch
NZL 3:27:25.2 0:09:32.6
3.
SVĚRÁKOVÁ Dáša
cyklotrenink.com
CZE 3:28:00.7 0:10:08.1
4.
PAWEL Susi
Dresden
GER 3:41:42.8 0:23:50.2
5.
KASATKINA Olga
PRO TRENER
RUS 3:56:40.7 0:38:48.1
6.
HLŮŽKOVÁ Markéta
Symbio cycling
CZE 3:58:50.7 0:40:58.1
7.
KARKOŠKOVÁ Renáta
Novatop Lapierre
CZE 3:59:11.9 0:41:19.3
8.
JANOVSKÁ Petra
Koloshop team CZ o.s
CZE 4:01:28.5 0:43:35.9
9.
TŮMOVÁ Michaela
Prštice
CZE 4:02:24.4 0:44:31.8
10.
HÖLL Elisabeth
Scott-Mio MTB Racing Team
GER 4:04:11.0 0:46:18.4
11.
WOLF Christiane
r2-bike.com MTB RACING
GER 4:07:52.0 0:49:59.4
12.
SCHWARZOVÁ Ivana
Cvikov
CZE 4:23:52.0 1:05:59.4
13.
SYROVÁTKOVÁ Irena
Symbio cycling
CZE 4:27:15.2 1:09:22.6
14.
PURSCHE Heike
DAV Zittau
GER 4:29:30.7 1:11:38.1
15.
SVATOŇOVÁ Linda
Specialized Concept Store HK
CZE 4:38:42.8 1:20:50.2
16.
MATĚJČKOVÁ Ludmila
Rumburk
CZE 4:38:47.0 1:20:54.4
17.
KOVÁŘOVÁ Petra
Symbio cycling
CZE 4:42:17.8 1:24:25.2
18.
NESTLEROVÁ Klára
KL Sport Most
CZE 4:45:38.1 1:27:45.5
19.
STRÄMEL Katrin
Bikeland 262 Dresden
GER 4:45:55.4 1:28:02.8
20.
LAMBERKOVÁ Zita
Čím
CZE 4:46:27.3 1:28:34.7
21.
ŠVANDOVÁ Lenka
Symbio cycling
CZE 4:53:15.5 1:35:22.9
22.
MAJEROVÁ Jana
Praha 1
CZE 5:17:12.4 1:59:19.8
23.
JAHELKOVÁ Renata
TOYOTA Dolák MTB
CZE 5:25:15.5 2:07:22.9
24.
HÄUSER Ina
Eckartsberg
GER 5:40:42.7 2:22:50.1
25.
POSPÍŠILOVÁ Petra
Sexy Guru Bikers
CZE 5:46:47.9 2:28:55.3
26.
KADLECOVÁ Markéta
Doksy
CZE 5:56:14.5 2:38:21.9