Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

AUTHOR VALTICKÉ CYKLOBRANÍ

MTB
DATUM :13.9.2014 MÍSTO :Valtice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Mezičas #
1 3 detail závodníka MLYNÁŘ Zdeněk CZE 1976 Bohemia Cycling TRACK Team 1. /  Muži 30-39 1:19:06.4 0:00:00.0 0:41:23.0 1
2 177 detail závodníka CHALUPA Martin CZE 1980 AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 2. /  Muži 30-39 1:19:10.6 0:00:04.2 0:41:26.6 2
3 15 detail závodníka MIKULÁŠ Martin CZE 1973 Eleven Rubena Test Team 1. /  Muži 40-49 1:23:30.5 0:04:24.1 0:43:05.7 3
4 32 detail závodníka SCHIFFER Michael AUT 1966 Bike-Horner.at 2. /  Muži 40-49 1:23:31.1 0:04:24.7 0:43:09.8 4
5 4 detail závodníka ZLÁMAL Tomáš CZE 1979 Olomouc 3. /  Muži 30-39 1:24:54.9 0:05:48.5 0:44:25.6 7
6 5 detail závodníka DVOŘAN Stanislav CZE 1983 SK DKNV - Author Xterra Team 4. /  Muži 30-39 1:24:55.5 0:05:49.1 0:44:28.2 9
7 18 detail závodníka DUBOVECKÝ Andrej CZE 1986 DT SWISS BIKE TEAM 1. /  Muži 19-29 1:24:56.1 0:05:49.7 0:44:24.2 6
8 29 detail závodníka BARTŮNĚK Marek CZE 1998 Bohemia Cycling TRACK Team 1. /  Kadeti 14-16 1:24:59.2 0:05:52.8 0:43:10.9 5
9 14 detail závodníka STREJČEK Pavel CZE 1975 Eleven Rubena Test Team 5. /  Muži 30-39 1:25:01.7 0:05:55.3 0:44:27.4 8
10 189 detail závodníka ŠVAJDA Martin CZE 1975 DT SWISS BIKE TEAM 6. /  Muži 30-39 1:25:27.4 0:06:21.0 0:44:31.9 10
11 96 detail závodníka NÁBĚLEK Aleš CZE 1973 CYKLOSPORT CHROYNĚ 3. /  Muži 40-49 1:28:12.5 0:09:06.1 0:46:03.8 13
12 144 detail závodníka KUNCL Karel CZE 1977 České Budějovice 7. /  Muži 30-39 1:28:18.5 0:09:12.1 0:45:53.8 11
13 60 detail závodníka MÁLEK Jiří CZE 1984 Ladná 8. /  Muži 30-39 1:28:18.6 0:09:12.2 0:46:17.4 16
14 123 detail závodníka GÁBRIŠ Jan CZE 1963 Jetřichovice 1. /  Muži 50-59 1:28:28.1 0:09:21.7 0:46:09.6 14
15 19 detail závodníka TREJTNAR Michal CZE 1975 CYCLES PERFECTA IVANČICE 9. /  Muži 30-39 1:29:01.6 0:09:55.2 0:45:59.9 12
16 170 detail závodníka NECHVÁTAL Fratišek CZE 1953 Cyklo Kněžice 1. /  Muži 60+ 1:30:03.1 0:10:56.7 0:46:48.3 17
17 171 detail závodníka LEJSKA Martin CZE 1981 SPECIELIZED 10. /  Muži 30-39 1:30:03.3 0:10:56.9 0:46:16.6 15
18 112 detail závodníka SMETANA Jaroslav CZE 1979 Jasenná 11. /  Muži 30-39 1:31:48.9 0:12:42.5 0:47:09.0 18
19 154 detail závodníka ŘÍHA Michal CZE 1976 SK Žemlička Rosice 12. /  Muži 30-39 1:37:50.1 0:18:43.7 0:52:58.9 26
20 153 detail závodníka VRÁNA Jiří CZE 1976 Znojmo 13. /  Muži 30-39 1:39:07.3 0:20:00.9 0:51:44.6 20
21 142 detail závodníka PAVLÍK Josef CZE 1979 Fortex ski Moravský Beroun 14. /  Muži 30-39 1:39:08.5 0:20:02.1 0:51:42.7 19
22 106 detail závodníka FUX Jakub CZE 1977 Machová 15. /  Muži 30-39 1:39:17.5 0:20:11.1 --- ---
23 11 detail závodníka SUDICKÝ Josef CZE 1963 Mikulov 2. /  Muži 50-59 1:39:20.2 0:20:13.8 0:52:55.4 25
24 69 detail závodníka ROLEČEK Milan CZE 1964 Vysoké Mýto 3. /  Muži 50-59 1:39:29.1 0:20:22.7 0:53:02.4 27
25 62 detail závodníka SECKÝ Martin CZE 1974 Chrudim 4. /  Muži 40-49 1:39:35.9 0:20:29.5 0:52:54.3 24
26 225 detail závodníka MEDKOVÁ Michaela CZE 1992 RockMachine Cyklomax 1. /  Ženy 19-29 1:40:10.9 0:21:04.5 0:52:26.8 21
27 109 detail závodníka PŘIKRYL Michal CZE 1982 More Than Bikers 16. /  Muži 30-39 1:40:11.9 0:21:05.5 0:52:53.0 23
28 137 detail závodníka HÁJEK Pavel CZE 1983 Lukov 17. /  Muži 30-39 1:41:02.2 0:21:55.8 0:53:15.3 28
29 58 detail závodníka VYLEŽÍK Stanislav CZE 1973 Opava 5. /  Muži 40-49 1:41:28.2 0:22:21.8 0:53:59.8 34
30 136 detail závodníka JAROŠ Petr CZE 1971 Bílovec 6. /  Muži 40-49 1:41:34.1 0:22:27.7 0:54:14.6 35
31 22 detail závodníka TRUHLÁŘ Roman CZE 1966 Praha 5 7. /  Muži 40-49 1:42:04.2 0:22:57.8 0:53:17.8 29
32 133 detail závodníka FORET Miloslav CZE 1967 TRI LIFE 8. /  Muži 40-49 1:43:12.0 0:24:05.6 0:58:35.9 49
33 28 detail závodníka KŘEPELA Luděk CZE 1964 Skalice 4. /  Muži 50-59 1:43:22.4 0:24:16.0 0:59:13.1 54
34 97 detail závodníka NÁBĚLKOVÁ Kateřina CZE 1974 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1. /  Ženy 40-49 1:43:34.6 0:24:28.2 0:53:42.4 31
35 72 detail závodníka ZOUBEK Petr CZE 1990 --- 2. /  Muži 19-29 1:43:40.8 0:24:34.4 0:58:15.7 47
36 174 detail závodníka PEKAŘ Martin CZE 1980 Lukov 18. /  Muži 30-39 1:43:47.5 0:24:41.1 0:59:21.5 57
37 7 detail závodníka ŠTRUPL Vít CZE 1971 Author 9. /  Muži 40-49 1:43:48.6 0:24:42.2 0:53:58.5 33
38 176 detail závodníka JURTÍK Tomáš CZE 1977 Kurovice 19. /  Muži 30-39 1:43:50.3 0:24:43.9 0:53:43.8 32
39 152 detail závodníka KMÍNEK Martin CZE 1974 Vizovice 10. /  Muži 40-49 1:43:54.4 0:24:48.0 0:52:47.0 22
40 165 detail závodníka JUREČKA Kamil CZE 1985 Valtice 3. /  Muži 19-29 1:44:14.0 0:25:07.6 0:53:39.7 30
41 252 detail závodníka FRELICH Jaroslav CZE 1977 FLASHBREAK 20. /  Muži 30-39 1:44:53.3 0:25:46.9 0:58:35.8 48
42 110 detail závodníka PLÁNKA Michal CZE 1983 Jasenná okr Zlín 21. /  Muži 30-39 1:45:46.4 0:26:40.0 0:59:13.9 55
43 17 detail závodníka JURCZEK Adam CZE 1989 Havířov - Dolní Suchá 4. /  Muži 19-29 1:45:48.4 0:26:42.0 0:54:32.9 36
44 31 detail závodníka SCHIFFER Andrea AUT 1958 Bike-Horner.at 1. /  Ženy 50-59 1:45:48.6 0:26:42.2 0:55:13.6 37
45 209 detail závodníka RAINDL Stanislav CZE 1962 Osvračín 5. /  Muži 50-59 1:46:08.5 0:27:02.1 0:55:51.8 38
46 105 detail závodníka JOKLÍK Tomáš CZE 1964 BRONEC SPORT TEAM 6. /  Muži 50-59 1:46:20.6 0:27:14.2 0:55:53.8 39
47 129 detail závodníka DOLEŽAL Pavel CZE 1969 Cyklodoležal 11. /  Muži 40-49 1:46:36.1 0:27:29.7 0:59:44.3 59
48 155 detail závodníka KUKLIŠ Petr CZE 1978 Břeclav 22. /  Muži 30-39 1:46:55.8 0:27:49.4 0:59:06.7 53
49 2 detail závodníka VOŇKA Leo CZE 1967 FLASHBREAK 12. /  Muži 40-49 1:47:00.2 0:27:53.8 0:59:46.2 60
50 224 detail závodníka ZNAMENANÝ Zdeněk CZE 1989 Veselí nad Lužnicí 5. /  Muži 19-29 1:47:30.1 0:28:23.7 1:00:00.2 62
51 23 detail závodníka BRENDL David CZE 1977 Praha 10 23. /  Muži 30-39 1:47:33.9 0:28:27.5 0:57:30.1 45
52 34 detail závodníka DŘÍMALOVÁ Eliška CZE 1995 NOwis Team 2. /  Ženy 19-29 1:47:48.7 0:28:42.3 0:56:42.1 41
53 107 detail závodníka JARKOVSKÝ Jaroslav CZE 1968 Holešov 13. /  Muži 40-49 1:47:55.6 0:28:49.2 1:01:20.4 68
54 231 detail závodníka HLINECKY Martin CZE 1975 Čejkovice 24. /  Muži 30-39 1:47:56.5 0:28:50.1 0:57:01.3 43
55 86 detail závodníka NOVOTNY Petr CZE 1980 Herbalife 25. /  Muži 30-39 1:47:58.8 0:28:52.4 0:59:22.2 58
56 181 detail závodníka VLAŠIC Karel CZE 1967 hlohovec 14. /  Muži 40-49 1:48:22.2 0:29:15.8 0:56:56.9 42
57 10 detail závodníka RYŠKA Jiří CZE 1962 MTB team Břeclav 7. /  Muži 50-59 1:48:35.0 0:29:28.6 0:59:17.0 56
58 26 detail závodníka VOHNOUT Jan CZE 1983 Plzeň 26. /  Muži 30-39 1:49:01.2 0:29:54.8 1:00:10.3 63
59 188 detail závodníka ŠIPL Milan CZE 1970 CP Ivančice 15. /  Muži 40-49 1:49:04.0 0:29:57.6 1:00:34.1 64
60 206 detail závodníka VRBA Jan CZE 1984 Brno 27. /  Muži 30-39 1:49:06.6 0:30:00.2 0:57:28.9 44
61 95 detail závodníka MEDEK Jaromír CZE 1963 Hradec Králové 8. /  Muži 50-59 1:49:25.0 0:30:18.6 1:01:24.8 70
62 6 detail závodníka DOČKAL Tomáš CZE 1991 KRAbike team 6. /  Muži 19-29 1:50:00.9 0:30:54.5 0:58:38.9 50
63 57 detail závodníka HANSLIK Lukas CZE 1980 Opava 28. /  Muži 30-39 1:50:24.6 0:31:18.2 0:56:17.2 40
64 235 detail závodníka NAVRÁTIL Jan CZE 1977 --- 29. /  Muži 30-39 1:50:31.4 0:31:25.0 0:59:51.4 61
65 254 detail závodníka KOLÍNEK František CZE 1956 AK Perná 9. /  Muži 50-59 1:51:13.5 0:32:07.1 1:02:02.5 76
66 135 detail závodníka PLECHATÝ Martin CZE 1974 Nepřevázka 16. /  Muži 40-49 1:51:38.1 0:32:31.7 0:57:58.2 46
67 128 detail závodníka PŘIKRYL Bohuslav CZE 1961 Pustiměř 10. /  Muži 50-59 1:51:44.2 0:32:37.8 1:00:54.9 65
68 59 detail závodníka FLORKA Jan CZE 1950 Porsche Olomouc 2. /  Muži 60+ 1:52:43.1 0:33:36.7 1:00:57.3 66
69 228 detail závodníka SZILÁGYI Lukáš CZE 1998 Valtice 2. /  Kadeti 14-16 1:52:45.6 0:33:39.2 0:58:51.5 52
70 56 detail závodníka DONÁT Vratislav CZE 1980 Praha 10 30. /  Muži 30-39 1:52:56.2 0:33:49.8 1:01:33.1 71
71 8 detail závodníka KANIŠČEV Roman CZE 1970 Bikesport Mohelnice 17. /  Muži 40-49 1:53:01.7 0:33:55.3 1:02:30.8 78
72 77 detail závodníka VODIČKA Petr CZE 1963 Ski Nordic ML 11. /  Muži 50-59 1:53:20.0 0:34:13.6 1:01:23.8 69
73 80 detail závodníka JANATA David CZE 1974 Jindřichov 18. /  Muži 40-49 1:54:09.8 0:35:03.4 1:02:36.2 79
74 33 detail závodníka DŘÍMAL Zdeněk CZE 1966 Addo penzion 19. /  Muži 40-49 1:54:34.1 0:35:27.7 1:02:46.8 82
75 84 detail závodníka ŠAFRÁNEK Jiří CZE 1964 Poděbrady 12. /  Muži 50-59 1:54:36.3 0:35:29.9 1:02:01.6 75
76 126 detail závodníka GRAUZEL Vladimír SVK 1951 Bratislava 3. /  Muži 60+ 1:55:10.5 0:36:04.1 1:02:58.4 84
77 20 detail závodníka JAKAB Barnabáš CZE 1962 --- 13. /  Muži 50-59 1:55:24.0 0:36:17.6 1:02:45.2 81
78 175 detail závodníka ŽALČÍK Štěpán CZE 1992 Otrokovice 7. /  Muži 19-29 1:55:29.7 0:36:23.3 0:58:42.8 51
79 66 detail závodníka SÝKORA Jan CZE 1966 vlašim 20. /  Muži 40-49 1:55:32.8 0:36:26.4 1:03:28.0 93
80 39 detail závodníka SOMMEROVÁ Jana CZE 1976 GIANT BRNO SPORT TEAM 1. /  Ženy 30-39 1:55:58.3 0:36:51.9 1:03:06.7 86
81 35 detail závodníka KELČA Daniel CZE 1982 Prosiměřice 31. /  Muži 30-39 1:56:30.0 0:37:23.6 1:03:55.9 99
82 249 detail závodníka ŠVAJDOVÁ Iveta CZE 1972 DT SWISS BIKE TEAM 2. /  Ženy 40-49 1:56:53.5 0:37:47.1 1:03:14.2 88
83 196 detail závodníka LIŠKOVÁ Michaela CZE 1990 Opava 3. /  Ženy 19-29 1:57:00.3 0:37:53.9 1:03:26.7 92
84 240 detail závodníka PAVLÍKOVÁ Ivana CZE 1977 Třebíč 2. /  Ženy 30-39 1:57:08.3 0:38:01.9 1:03:04.4 85
85 55 detail závodníka KOŠŤÁK Milan CZE 1961 KČT MTB Kralupy nad Vltavou 14. /  Muži 50-59 1:57:10.6 0:38:04.2 1:03:10.8 87
86 12 detail závodníka JUST Zbyněk CZE 1963 Černá Hora 15. /  Muži 50-59 1:57:11.5 0:38:05.1 1:02:37.7 80
87 134 detail závodníka HOMOLKA Miloš CZE 1978 Bike homolci 32. /  Muži 30-39 1:57:53.6 0:38:47.2 1:01:37.8 73
88 248 detail závodníka ŘÍHOVÁ Lucie CZE 1976 SK Sazička Rosice 3. /  Ženy 30-39 1:57:55.1 0:38:48.7 1:03:38.4 95
89 61 detail závodníka HÁVA Zbyněk CZE 1967 Jindřichův Hradec 21. /  Muži 40-49 1:58:31.8 0:39:25.4 1:05:59.3 108
90 21 detail závodníka GAJDOŠ Marcel CZE 1975 Jesenice u Prahy 33. /  Muži 30-39 1:58:50.8 0:39:44.4 1:03:18.9 89
91 180 detail závodníka FÚSKA Tomáš CZE 1990 Krnov 8. /  Muži 19-29 1:58:52.6 0:39:46.2 1:04:12.4 100
92 24 detail závodníka SIRUS Zafar CZE 1970 Praha 9 22. /  Muži 40-49 1:59:02.7 0:39:56.3 1:00:59.2 67
93 9 detail závodníka NAGY Josef CZE 2000 Sokol Skuhrov 3. /  Kadeti 14-16 1:59:23.1 0:40:16.7 1:03:21.1 90
94 130 detail závodníka DOLEŽALOVÁ Dana CZE 1993 Cyklodoležal 4. /  Ženy 19-29 1:59:23.6 0:40:17.2 1:03:43.2 97
95 184 detail závodníka JANKŮ Radek CZE 1967 Adamov 23. /  Muži 40-49 1:59:24.9 0:40:18.5 1:03:24.9 91
96 182 detail závodníka LÍVA Petr CZE 1966 Praha 24. /  Muži 40-49 2:00:29.4 0:41:23.0 1:04:23.7 101
97 219 detail závodníka URBÁNKOVÁ Martina CZE 1979 Slatina nad Zdobnicí 4. /  Ženy 30-39 2:00:32.4 0:41:26.0 1:03:40.8 96
98 173 detail závodníka PILAŘ Roman CZE 1971 Úvaly 25. /  Muži 40-49 2:00:34.6 0:41:28.2 1:01:51.0 74
99 38 detail závodníka MENDEL Martin CZE 1976 České Budějovice 34. /  Muži 30-39 2:00:36.4 0:41:30.0 1:03:51.8 98
100 50 detail závodníka MÁTÉ František CZE 1967 Precident-Tradiční Trdelníky 26. /  Muži 40-49 2:00:47.4 0:41:41.0 1:02:24.6 77