Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

AUTHOR VALTICKÉ CYKLOBRANÍ

MTB
DATUM :13.9.2014 MÍSTO :Valtice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Mezičas #
1 225 detail závodníka MEDKOVÁ Michaela CZE 1992 RockMachine Cyklomax 1. /  Ženy 19-29 1:40:10.9 0:00:00.0 0:52:26.8 1
2 97 detail závodníka NÁBĚLKOVÁ Kateřina CZE 1974 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1. /  Ženy 40-49 1:43:34.6 0:03:23.7 0:53:42.4 2
3 31 detail závodníka SCHIFFER Andrea AUT 1958 Bike-Horner.at 1. /  Ženy 50-59 1:45:48.6 0:05:37.7 0:55:13.6 3
4 34 detail závodníka DŘÍMALOVÁ Eliška CZE 1995 NOwis Team 2. /  Ženy 19-29 1:47:48.7 0:07:37.8 0:56:42.1 4
5 39 detail závodníka SOMMEROVÁ Jana CZE 1976 GIANT BRNO SPORT TEAM 1. /  Ženy 30-39 1:55:58.3 0:15:47.4 1:03:06.7 6
6 249 detail závodníka ŠVAJDOVÁ Iveta CZE 1972 DT SWISS BIKE TEAM 2. /  Ženy 40-49 1:56:53.5 0:16:42.6 1:03:14.2 7
7 196 detail závodníka LIŠKOVÁ Michaela CZE 1990 Opava 3. /  Ženy 19-29 1:57:00.3 0:16:49.4 1:03:26.7 8
8 240 detail závodníka PAVLÍKOVÁ Ivana CZE 1977 Třebíč 2. /  Ženy 30-39 1:57:08.3 0:16:57.4 1:03:04.4 5
9 248 detail závodníka ŘÍHOVÁ Lucie CZE 1976 SK Sazička Rosice 3. /  Ženy 30-39 1:57:55.1 0:17:44.2 1:03:38.4 9
10 130 detail závodníka DOLEŽALOVÁ Dana CZE 1993 Cyklodoležal 4. /  Ženy 19-29 1:59:23.6 0:19:12.7 1:03:43.2 11
11 219 detail závodníka URBÁNKOVÁ Martina CZE 1979 Slatina nad Zdobnicí 4. /  Ženy 30-39 2:00:32.4 0:20:21.5 1:03:40.8 10
12 172 detail závodníka JANDUSOVÁ Hana CZE 1974 Praha 9 3. /  Ženy 40-49 2:03:54.5 0:23:43.6 1:05:34.0 12
13 234 detail závodníka ŠTOCHLOVÁ Lenka CZE 1967 Praha 5 4. /  Ženy 40-49 2:04:02.4 0:23:51.5 1:08:10.0 15
14 13 detail závodníka NÁDVORNÍKOVÁ Eva CZE 1988 Olomouc 5. /  Ženy 19-29 2:04:22.1 0:24:11.2 1:05:37.1 13
15 67 detail závodníka BUREŠOVA Lenka CZE 1975 Pardubice 5. /  Ženy 30-39 2:07:29.8 0:27:18.9 1:08:03.2 14
16 73 detail závodníka BERÁNKOVÁ Hana CZE 1978 Havlíčkův Brod 6. /  Ženy 30-39 2:07:49.0 0:27:38.1 1:08:21.6 17
17 207 detail závodníka KRAUTEROVÁ Hanička CZE 1980 Ski Nordic ML 7. /  Ženy 30-39 2:08:32.5 0:28:21.6 1:08:11.7 16
18 103 detail závodníka MYŠÁKOVÁ Zuzana CZE 1978 Liberec 8. /  Ženy 30-39 2:09:11.5 0:29:00.6 1:09:27.2 18
19 115 detail závodníka FIALOVÁ Věra CZE 1957 Břeclav 2. /  Ženy 50-59 2:19:58.4 0:39:47.5 1:12:25.7 20
20 232 detail závodníka DOLEŽALOVÁ Dana CZE 1966 Cyklodoležal 5. /  Ženy 40-49 2:21:52.6 0:41:41.7 1:29:13.8 27
21 98 detail závodníka NÁBĚLKOVÁ Adéla CZE 1997 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1. /  Juniorky 2:22:22.2 0:42:11.3 1:10:22.2 19
22 239 detail závodníka SALAJKOVÁ Miloslava CZE 1978 Luční 95 9. /  Ženy 30-39 2:26:37.0 0:46:26.1 1:16:14.3 23
23 241 detail závodníka JELÍNKOVÁ Renáta CZE 1980 Třebíč 10. /  Ženy 30-39 2:31:41.3 0:51:30.4 1:13:05.7 21
24 230 detail závodníka PŘIBYLOVÁ Dagmar CZE 1971 Nutrilite 6. /  Ženy 40-49 2:33:47.4 0:53:36.5 1:17:27.0 24
25 215 detail závodníka JAROLÍMKOVÁ Tereza CZE 1992 Chyšky 6. /  Ženy 19-29 2:34:47.9 0:54:37.0 1:15:32.4 22
26 118 detail závodníka OTÁHALOVÁ Renata CZE 1968 Ostrava 7. /  Ženy 40-49 2:42:11.4 1:02:00.5 1:22:56.8 25
27 236 detail závodníka FELCMANOVÁ Jaroslava CZE 1955 Česká Třebová 3. /  Ženy 50-59 2:49:15.2 1:09:04.3 1:27:08.2 26
28 233 detail závodníka PŘIKRYLOVÁ Bronislava CZE 1962 Fajn Bajk 4. /  Ženy 50-59 2:51:35.1 1:11:24.2 1:30:20.0 28
29 211 detail závodníka NOVOTNÁ Veronika CZE 1986 Králův Dvůr 7. /  Ženy 19-29 2:59:23.9 1:19:13.0 1:30:24.9 29
30 205 detail závodníka NEPOVÍMOVÁ Romana CZE 1968 Fajn Bajk 8. /  Ženy 40-49 3:01:19.2 1:21:08.3 1:31:06.0 31
31 250 detail závodníka STAŇKOVÁ Hana CZE 1961 Fajn Bajk 5. /  Ženy 50-59 3:01:19.8 1:21:08.9 1:31:03.2 30
32 251 detail závodníka SMOLÍKOVÁ Jana CZE 1971 Třeboň 9. /  Ženy 40-49 3:01:20.0 1:21:09.1 1:31:28.2 32
33 208 detail závodníka RAINDLOVÁ Dana CZE 1966 Osvračín 10. /  Ženy 40-49 3:01:20.1 1:21:09.2 1:31:31.6 33
--- 30 detail závodníka SLÁMOVÁ Jitka CZE 1971 Hostěradice . /  Ženy 40-49 DNS --- --- ---
--- 76 detail závodníka LIDICKÁ Eva CZE 1961 Slavie Karlovy Vary . /  Ženy 50-59 DNS --- --- ---
--- 83 detail závodníka ŠVAMBERKOVÁ Hana CZE 1968 BBC Zaječov . /  Ženy 40-49 DNS --- --- ---
--- 138 detail závodníka KEJVALOVÁ Renata CZE 1963 Litovel . /  Ženy 50-59 DNS --- --- ---
--- 163 detail závodníka VESELÁ Dagmar CZE 1978 Břeclav . /  Ženy 30-39 DNS --- --- ---
--- 183 detail závodníka FERBAROVÁ Jana CZE 1962 Lužice u Hodonína . /  Ženy 50-59 DNS --- --- ---
--- 191 detail závodníka VILÍMOVÁ Zuzana CZE 1960 Brno . /  Ženy 50-59 DNS --- --- ---
--- 197 detail závodníka NYITRAIOVÁ Anetta CZE 1990 Opava . /  Ženy 19-29 DNS --- --- ---
--- 198 detail závodníka VĚNCKOVÁ Markéta CZE 1991 Malé Hoštice . /  Ženy 19-29 DNS --- --- ---
--- 204 detail závodníka DOSTALOVÁ Petra CZE 1979 Lukov . /  Ženy 30-39 DNS --- --- ---
--- 210 detail závodníka STŘELSKÁ Kateřina CZE 1976 Praha . /  Ženy 30-39 DNS --- --- ---
--- 213 detail závodníka NAGY Iveta CZE 1974 Rumburk . /  Ženy 40-49 DNS --- --- ---
--- 214 detail závodníka KOUŘILOVÁ Lenka CZE 1982 Rokycany . /  Ženy 30-39 DNS --- --- ---
--- 218 detail závodníka BIGAJOVÁ Ivana CZE 1966 Havířov Životice . /  Ženy 40-49 DNS --- --- ---
--- 238 detail závodníka HUBALKOVA Petra CZE 1980 Extremo . /  Ženy 30-39 DNS --- --- ---