Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 10 km | # | 15 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 676 | RIEP Oleksandr | 1968 | SG Einheit Berliner Bär | 1. / Männer 41-50 Jahre | 1:20:57.2 | 0:00:00.0 | 0:36:47.8 | 1 | 0:48:23.1 | 1 | |
2 | diplom | 695 | MEINEL Heiko | 1968 | Team Sportalbert / SC Schöneck | 2. / Männer 41-50 Jahre | 1:24:15.8 | 0:03:18.6 | 0:37:50.4 | 3 | 0:50:13.8 | 3 | |
3 | diplom | 601 | KRETZSCHMAR Denis | 1981 | VSC Klingenthal / OW Pro Team | 1. / Männer 31-40 Jahre | 1:24:39.4 | 0:03:42.2 | 0:37:49.9 | 2 | 0:50:12.9 | 2 | |
4 | diplom | 677 | STROBEL Norbert | 1972 | --- | 3. / Männer 41-50 Jahre | 1:27:14.3 | 0:06:17.1 | 0:39:18.4 | 4 | 0:51:50.6 | 4 | |
5 | diplom | 605 | SCHREIER Michel | 1997 | SV Stützengrün | 1. / Jugend männlich | 1:27:18.4 | 0:06:21.2 | 0:39:39.2 | 5 | 0:52:00.1 | 5 | |
6 | diplom | 626 | FISNAR Jiri | 1976 | Ski klub Šumperk | 2. / Männer 31-40 Jahre | 1:27:57.5 | 0:07:00.3 | 0:39:41.7 | 7 | 0:52:26.2 | 6 | |
7 | diplom | 602 | ALBERT Sven | 1971 | Team Sportalbert/VSC Klingenthal | 4. / Männer 41-50 Jahre | 1:27:59.6 | 0:07:02.4 | 0:40:20.3 | 9 | 0:53:02.6 | 8 | |
8 | diplom | 675 | RENNER Viktor | 1969 | TSV Mönchröden | 5. / Männer 41-50 Jahre | 1:28:19.8 | 0:07:22.6 | 0:40:19.6 | 8 | 0:53:03.7 | 9 | |
9 | diplom | 837 | SCHLOTT Ricardo | 1993 | VSC Klingenthal | 1. / Männer 19-30 Jahre | 1:30:29.5 | 0:09:32.3 | 0:40:55.7 | 10 | 0:53:49.3 | 10 | |
10 | diplom | 643 | MAIERHOFER Sebastain | 1998 | SC Leogang | 2. / Jugend männlich | 1:30:31.3 | 0:09:34.1 | 0:39:40.3 | 6 | 0:52:28.0 | 7 | |
11 | diplom | 639 | RIEDL Peter | 1981 | TSV-Carlsgrün | 3. / Männer 31-40 Jahre | 1:30:49.0 | 0:09:51.8 | 0:41:25.8 | 13 | 0:54:21.0 | 12 | |
12 | diplom | 701 | ALIKIN Sergej | 1963 | SC Rosenheim | 1. / Männer 51-60 Jahre | 1:31:49.7 | 0:10:52.5 | 0:40:55.9 | 11 | 0:53:54.6 | 11 | |
13 | diplom | 603 | BOCK Thomas | 1966 | SG Adelsberg | 6. / Männer 41-50 Jahre | 1:31:53.0 | 0:10:55.8 | 0:41:55.5 | 15 | 0:55:11.2 | 14 | |
14 | diplom | 651 | SANDNER Jochen | 1970 | --- | 7. / Männer 41-50 Jahre | 1:31:59.5 | 0:11:02.3 | 0:41:24.2 | 12 | 0:54:23.2 | 13 | |
15 | diplom | 709 | NORDHAUS Sigmar | 1964 | WSV Friedrichbrunn | 2. / Männer 51-60 Jahre | 1:33:07.0 | 0:12:09.8 | 0:41:54.8 | 14 | 0:55:15.3 | 15 | |
16 | diplom | 674 | TRÖSCHEL Felix | 1989 | VSC Klingenthal | 2. / Männer 19-30 Jahre | 1:33:34.1 | 0:12:36.9 | 0:42:29.1 | 17 | 0:55:55.7 | 16 | |
17 | diplom | 706 | BAUER Gerhard | 1968 | DJK Falkenberg | 8. / Männer 41-50 Jahre | 1:34:59.4 | 0:14:02.2 | 0:42:24.7 | 16 | 0:55:56.9 | 17 | |
18 | diplom | 604 | KONIECZNY Knut | 1960 | SV TU ILMENAU | 3. / Männer 51-60 Jahre | 1:35:09.5 | 0:14:12.3 | 0:43:02.9 | 19 | 0:56:32.7 | 18 | |
19 | diplom | 731 | PREISS Rolf | 1959 | --- | 4. / Männer 51-60 Jahre | 1:35:47.6 | 0:14:50.4 | 0:43:14.8 | 20 | 0:56:38.4 | 19 | |
20 | diplom | 882 | HIPPLER Willi | 1997 | SV Tautenhain e.V. | 3. / Jugend männlich | 1:36:13.5 | 0:15:16.3 | 0:42:47.0 | 18 | 0:56:54.1 | 20 | |
21 | diplom | 916 | WEIKARD Kathrin | 1997 | SKG Gersfeld | 1. / Jugend weiblich | 1:36:26.9 | 0:15:29.7 | 0:43:51.8 | 26 | 0:57:40.8 | 25 | |
22 | diplom | 859 | KÖNIG Philipp | 1983 | SV Schönheide | 4. / Männer 31-40 Jahre | 1:36:28.2 | 0:15:31.0 | 0:43:50.3 | 24 | 0:57:41.5 | 26 | |
23 | diplom | 623 | KÖRBS Peter | 1959 | Bad Hersfeld | 5. / Männer 51-60 Jahre | 1:36:59.5 | 0:16:02.3 | 0:43:36.2 | 22 | 0:57:13.7 | 21 | |
24 | diplom | 860 | SONNET Manuel | 1974 | SCBUETGENBACH | 9. / Männer 41-50 Jahre | 1:37:48.0 | 0:16:50.8 | 0:43:52.6 | 27 | 0:57:39.4 | 24 | |
25 | diplom | 609 | MÜNZNER Jens | 1968 | SC Carlsfeld | 10. / Männer 41-50 Jahre | 1:37:49.7 | 0:16:52.5 | 0:43:51.2 | 25 | 0:57:31.5 | 23 | |
26 | diplom | 606 | TRÖGER Nicole | 1983 | SC Großberg * Skigo | 1. / Frauen 31-40 Jahre | 1:37:55.4 | 0:16:58.2 | 0:43:44.1 | 23 | 0:57:47.2 | 27 | |
27 | diplom | 828 | HOFMANN Johannes | 1998 | FC Wüstenselbitz | 4. / Jugend männlich | 1:37:58.9 | 0:17:01.7 | 0:44:47.3 | 30 | 0:58:54.6 | 30 | |
28 | diplom | 728 | WEIS Eric | 1977 | Loisir Nordique | 5. / Männer 31-40 Jahre | 1:38:09.9 | 0:17:12.7 | 0:43:35.3 | 21 | 0:57:22.8 | 22 | |
29 | diplom | 809 | SEIDEL Roy | 1998 | Marienberg | 5. / Jugend männlich | 1:38:19.8 | 0:17:22.6 | 0:45:07.1 | 36 | 0:58:59.5 | 31 | |
30 | diplom | 819 | HARTWIG Hubert | 1953 | SV TU ILMENAU | 1. / Männer 61-65 Jahre | 1:38:21.5 | 0:17:24.3 | 0:44:36.6 | 28 | 0:58:25.4 | 28 | |
31 | diplom | 926 | LEHMANN Nico | 1989 | VSC Klingenthal | 3. / Männer 19-30 Jahre | 1:39:15.3 | 0:18:18.1 | 0:44:38.0 | 29 | 0:58:53.5 | 29 | |
32 | diplom | 881 | BRÖMEL Volkmar | 1955 | SV Tautenhain e.V. | 6. / Männer 51-60 Jahre | 1:39:26.3 | 0:18:29.1 | 0:44:53.9 | 31 | 0:59:09.9 | 34 | |
33 | diplom | 919 | ADERHOLD Thomas | 1978 | --- | 6. / Männer 31-40 Jahre | 1:39:30.1 | 0:18:32.9 | 0:44:56.9 | 32 | 0:58:59.9 | 32 | |
34 | diplom | 667 | MATATKO Sebastian | 1997 | SV Grün-Weiss Pirna | 6. / Jugend männlich | 1:39:39.9 | 0:18:42.7 | 0:45:09.3 | 37 | 0:59:00.3 | 33 | |
35 | diplom | 661 | BÖHM Jens | 1962 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 7. / Männer 51-60 Jahre | 1:40:18.2 | 0:19:21.0 | 0:45:04.8 | 34 | 0:59:18.7 | 36 | |
36 | diplom | 915 | BALTING Lisa | 1997 | WSV Oberhof 05 | 2. / Jugend weiblich | 1:40:37.6 | 0:19:40.4 | 0:45:33.4 | 40 | 1:00:00.6 | 39 | |
37 | diplom | 649 | DUBA Peter | 1954 | SV Tanne Thalheim | 2. / Männer 61-65 Jahre | 1:40:53.6 | 0:19:56.4 | 0:46:36.4 | 52 | 1:01:06.3 | 50 | |
38 | diplom | 610 | MÜLLER Katrin | 1969 | SV Grün-Weiss Pirna | 1. / Frauen 41-50 Jahre | 1:41:03.8 | 0:20:06.6 | 0:45:17.1 | 38 | 0:59:13.8 | 35 | |
39 | diplom | 684 | REICHEL Hannes | 1951 | --- | 3. / Männer 61-65 Jahre | 1:41:08.2 | 0:20:11.0 | 0:46:16.0 | 45 | 1:00:55.3 | 46 | |
40 | diplom | 666 | FISCHER Ralf | 1966 | LATV Plauen | 11. / Männer 41-50 Jahre | 1:41:14.9 | 0:20:17.7 | 0:45:03.6 | 33 | 0:59:41.1 | 37 | |
41 | diplom | 634 | ERDENKÄUFER Toni | 1959 | WSV Warmensteinach | 8. / Männer 51-60 Jahre | 1:41:18.9 | 0:20:21.7 | 0:45:20.0 | 39 | 0:59:42.7 | 38 | |
42 | diplom | 636 | RICKL Juliane | 1986 | Spvgg Lam Ski Nordisch | 1. / Frauen 19-30 Jahre | 1:41:32.7 | 0:20:35.5 | 0:46:34.6 | 50 | 1:01:07.4 | 51 | |
43 | diplom | 929 | REYER Torsten | 1999 | VfB Schöneck | 7. / Jugend männlich | 1:41:38.0 | 0:20:40.8 | 0:45:39.7 | 41 | 1:00:12.3 | 42 | |
44 | diplom | 607 | JAKOB Anja | 1975 | VSC Klingenthal | 2. / Frauen 31-40 Jahre | 1:41:43.8 | 0:20:46.6 | 0:46:21.4 | 47 | 1:00:51.6 | 44 | |
45 | diplom | 895 | WIELAND Holger | 1965 | Zwönitz | 12. / Männer 41-50 Jahre | 1:41:47.8 | 0:20:50.6 | 0:46:07.5 | 44 | 1:01:12.5 | 52 | |
46 | diplom | 698 | WEIDLICH Antje | 1959 | WSC Erzg. Oberwiesenthal | 1. / Frauen 51-60 Jahre | 1:41:50.3 | 0:20:53.1 | 0:46:35.5 | 51 | 1:01:04.6 | 49 | |
47 | diplom | 670 | TRÖBER Maik | 1967 | SV Grün-Weiss Pirna | 13. / Männer 41-50 Jahre | 1:41:54.2 | 0:20:57.0 | 0:46:32.2 | 48 | 1:00:54.9 | 45 | |
48 | diplom | 616 | MEY Oliver | 1994 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 4. / Männer 19-30 Jahre | 1:41:57.6 | 0:21:00.4 | 0:46:19.6 | 46 | 1:00:57.8 | 48 | |
49 | diplom | 678 | SOPPA Georg | 1998 | VfB Schöneck | 8. / Jugend männlich | 1:42:01.2 | 0:21:04.0 | 0:46:34.1 | 49 | 1:00:57.0 | 47 | |
50 | diplom | 611 | DORST Sascha | 1977 | Dorfchemnitzer SV | 7. / Männer 31-40 Jahre | 1:42:08.3 | 0:21:11.1 | 0:45:48.5 | 43 | 1:00:36.5 | 43 | |
51 | diplom | 612 | BACH Christian | 1987 | Dorfchemnitzer SV | 5. / Männer 19-30 Jahre | 1:42:18.9 | 0:21:21.7 | 0:45:40.4 | 42 | 1:00:09.8 | 41 | |
52 | diplom | 869 | SEIFERT Kerst | 1967 | SV Kaltern-Südtirol | 14. / Männer 41-50 Jahre | 1:43:33.4 | 0:22:36.2 | 0:45:06.4 | 35 | 1:00:05.5 | 40 | |
53 | diplom | 717 | LINDNER Stefan | 1975 | --- | 8. / Männer 31-40 Jahre | 1:43:38.6 | 0:22:41.4 | 0:46:36.5 | 53 | 1:01:13.5 | 53 | |
54 | diplom | 703 | WOLF Florian | 1985 | --- | 6. / Männer 19-30 Jahre | 1:43:41.6 | 0:22:44.4 | 0:47:38.0 | 61 | 1:02:30.6 | 60 | |
55 | diplom | 646 | MAIERHOFER Magdalena | 1996 | SC Leogang | 2. / Frauen 19-30 Jahre | 1:43:43.4 | 0:22:46.2 | 0:47:32.1 | 60 | 1:02:16.0 | 59 | |
56 | diplom | 656 | HORNFECK Günther | 1950 | TSV-Carlsgrün | 4. / Männer 61-65 Jahre | 1:44:09.7 | 0:23:12.5 | 0:46:47.5 | 55 | 1:01:32.5 | 54 | |
57 | diplom | 640 | HORNFECK Ulla | 1983 | TSV-Carlsgrün | 3. / Frauen 31-40 Jahre | 1:44:24.2 | 0:23:27.0 | 0:46:58.8 | 58 | 1:01:45.3 | 55 | |
58 | diplom | 615 | LEHMANN Jana | 1969 | VSC Klingenthal | 2. / Frauen 41-50 Jahre | 1:44:44.1 | 0:23:46.9 | 0:46:54.5 | 56 | 1:01:52.3 | 56 | |
59 | diplom | 673 | WEINHOLD Mathias | 1961 | --- | 9. / Männer 51-60 Jahre | 1:45:13.3 | 0:24:16.1 | 0:46:39.6 | 54 | 1:01:56.0 | 57 | |
60 | diplom | 827 | HEIDRICH-MEISNER Karl | 1999 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 9. / Jugend männlich | 1:45:52.5 | 0:24:55.3 | 0:48:18.2 | 67 | 1:03:30.0 | 65 | |
61 | diplom | 924 | GEHMANN Jens | 1970 | SV Flügelradbande | 15. / Männer 41-50 Jahre | 1:46:23.9 | 0:25:26.7 | 0:48:58.5 | 76 | 1:04:02.6 | 73 | |
62 | diplom | 664 | BISON Pascal | 1961 | ESF BESSANS | 10. / Männer 51-60 Jahre | 1:46:28.3 | 0:25:31.1 | 0:47:04.1 | 59 | 1:02:33.8 | 61 | |
63 | diplom | 772 | BAIER Felix | 1991 | TSV Carlsgrün | 7. / Männer 19-30 Jahre | 1:46:45.8 | 0:25:48.6 | 0:48:35.6 | 71 | 1:03:34.4 | 68 | |
64 | diplom | 733 | DAUBNER Torsten | 1964 | LAC Erdgas Chemnitz | 11. / Männer 51-60 Jahre | 1:46:48.8 | 0:25:51.6 | 0:48:06.9 | 63 | 1:03:16.6 | 63 | |
65 | diplom | 699 | ESCHER Silke | 1968 | fischer racing team | 3. / Frauen 41-50 Jahre | 1:46:51.3 | 0:25:54.1 | 0:48:07.6 | 64 | 1:03:14.2 | 62 | |
66 | diplom | 683 | REICHEL Bernd | 1949 | --- | 1. / Männer über 65 Jahre | 1:47:00.2 | 0:26:03.0 | 0:48:37.1 | 73 | 1:03:42.7 | 71 | |
67 | diplom | 871 | FLECHSIG Theresa | 1994 | USV TU Dresden | 3. / Frauen 19-30 Jahre | 1:47:01.4 | 0:26:04.2 | 0:48:20.7 | 68 | 1:03:31.5 | 66 | |
68 | diplom | 668 | MÜNZBERG Marcel | 1996 | SV Grün-Weiss Pirna | 8. / Männer 19-30 Jahre | 1:47:02.7 | 0:26:05.5 | 0:46:55.4 | 57 | 1:02:02.9 | 58 | |
69 | diplom | 763 | ROCKSTROH Anna | 1998 | SV Trebsen | 3. / Jugend weiblich | 1:47:44.9 | 0:26:47.7 | 0:48:26.5 | 70 | 1:03:33.0 | 67 | |
70 | diplom | 613 | HAUSDORF Andreas | 1961 | Rennsteiglaufverein Saalfeld | 12. / Männer 51-60 Jahre | 1:47:45.4 | 0:26:48.2 | 0:48:23.4 | 69 | 1:03:40.6 | 70 | |
71 | diplom | 868 | HEINICKE Matthias | 1946 | VSC Klingenthal | 2. / Männer über 65 Jahre | 1:47:48.1 | 0:26:50.9 | 0:49:33.3 | 87 | 1:04:51.6 | 80 | |
72 | diplom | 725 | FRITZSCH Günter | 1955 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 13. / Männer 51-60 Jahre | 1:47:53.5 | 0:26:56.3 | 0:49:21.2 | 83 | 1:04:52.6 | 81 | |
73 | diplom | 920 | UNGER Gerhard | 1952 | Einbenstock | 5. / Männer 61-65 Jahre | 1:48:18.6 | 0:27:21.4 | 0:49:08.1 | 79 | 1:04:28.3 | 75 | |
74 | diplom | 826 | SCHWABE Roy | 1967 | TSG Bau Hammerbrücke | 16. / Männer 41-50 Jahre | 1:48:19.7 | 0:27:22.5 | 0:49:25.2 | 84 | 1:04:54.1 | 82 | |
75 | diplom | 614 | KUNZMANN Werner | 1951 | Ski-Club Carlsfeld | 6. / Männer 61-65 Jahre | 1:48:26.1 | 0:27:28.9 | 0:48:08.5 | 65 | 1:03:28.1 | 64 | |
76 | diplom | 727 | BABO Jörg | 1971 | SC Neubau | 17. / Männer 41-50 Jahre | 1:48:39.7 | 0:27:42.5 | 0:48:35.8 | 72 | 1:04:50.4 | 79 | |
77 | diplom | 879 | WAGNER Manfred | 1950 | SV Tautenhain e.V. | 7. / Männer 61-65 Jahre | 1:48:40.5 | 0:27:43.3 | 0:49:08.3 | 80 | 1:04:43.1 | 77 | |
78 | diplom | 635 | REUSCHEL Franz | 1985 | S&P Ingenieure und Architekten Leipzig | 9. / Männer 19-30 Jahre | 1:48:43.6 | 0:27:46.4 | 0:48:57.2 | 75 | 1:04:49.0 | 78 | |
79 | diplom | 710 | KUBIAK Bernd | 1970 | WSV Friedrichbrunn | 18. / Männer 41-50 Jahre | 1:48:50.5 | 0:27:53.3 | 0:49:06.8 | 78 | 1:04:37.6 | 76 | |
80 | diplom | 795 | LANGER Steffi | 1963 | Schöneck | 2. / Frauen 51-60 Jahre | 1:48:51.2 | 0:27:54.0 | 0:49:32.5 | 86 | 1:05:07.4 | 84 | |
81 | diplom | 660 | WEICHHOLD Günter | 1946 | SV Aufbau Waldheim | 3. / Männer über 65 Jahre | 1:49:05.1 | 0:28:07.9 | 0:48:14.1 | 66 | 1:03:36.5 | 69 | |
82 | diplom | 937 | SCHUBART Peter | 1969 | SV Tautenhain e.V. | 19. / Männer 41-50 Jahre | 1:49:24.1 | 0:28:26.9 | 0:47:56.5 | 62 | 1:03:44.5 | 72 | |
83 | diplom | 892 | HENDE Stephan | 1981 | Triathlon Team Vogtland | 9. / Männer 31-40 Jahre | 1:49:43.8 | 0:28:46.6 | 0:50:13.6 | 93 | 1:06:12.4 | 95 | |
84 | diplom | 797 | HUSTER Udo | 1960 | --- | 14. / Männer 51-60 Jahre | 1:49:47.1 | 0:28:49.9 | 0:49:55.7 | 91 | 1:05:42.1 | 88 | |
85 | diplom | 665 | MORGENSTERN Sabine | 1961 | ATSV Gebirge Gelobtland | 3. / Frauen 51-60 Jahre | 1:50:03.4 | 0:29:06.2 | 0:50:33.8 | 98 | 1:06:02.6 | 92 | |
86 | diplom | 617 | GRIMM Hendrik | 1974 | DRESDEN | 20. / Männer 41-50 Jahre | 1:50:14.4 | 0:29:17.2 | 0:49:31.5 | 85 | 1:05:22.5 | 87 | |
87 | diplom | 818 | EHRIG Simeon | 1993 | ATSV Gebirge Gelobtland | 10. / Männer 19-30 Jahre | 1:50:25.3 | 0:29:28.1 | 0:49:46.2 | 88 | 1:05:44.8 | 89 | |
88 | diplom | 877 | THÜMMEL Moritz | 1998 | TUS Dippoldiswalde | 10. / Jugend männlich | 1:50:34.1 | 0:29:36.9 | 0:49:09.1 | 81 | 1:04:57.1 | 83 | |
89 | diplom | 856 | LINNÉ Charlotte | 1999 | Skiklub Dresden Niedersedltz | 4. / Jugend weiblich | 1:50:36.1 | 0:29:38.9 | 0:50:20.1 | 94 | 1:05:56.3 | 91 | |
90 | diplom | 792 | GNAß Heiko | 1967 | Blankenberg | 21. / Männer 41-50 Jahre | 1:50:53.3 | 0:29:56.1 | 0:48:49.0 | 74 | 1:04:20.2 | 74 | |
91 | diplom | 907 | SCHIFFMANN Christina | 1970 | TUS 1892 Mitterleich | 4. / Frauen 41-50 Jahre | 1:51:14.3 | 0:30:17.1 | 0:50:06.3 | 92 | 1:05:50.0 | 90 | |
92 | diplom | 648 | SCHREITER Volker | 1962 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 15. / Männer 51-60 Jahre | 1:51:25.0 | 0:30:27.8 | 0:49:11.6 | 82 | 1:05:20.4 | 86 | |
93 | diplom | 645 | LOHBERGER Stephanie | 1988 | Spvgg Lam | 4. / Frauen 19-30 Jahre | 1:51:28.8 | 0:30:31.6 | 0:50:46.4 | 101 | 1:06:49.6 | 101 | |
94 | diplom | 910 | OTT Alexandr | 1982 | Skiklub Carlsfeld | 10. / Männer 31-40 Jahre | 1:51:40.2 | 0:30:43.0 | 0:49:02.8 | 77 | 1:05:11.1 | 85 | |
95 | diplom | 803 | RICHTER Erik | 1984 | Magdeburg | 11. / Männer 31-40 Jahre | 1:51:42.2 | 0:30:45.0 | 0:51:27.4 | 109 | 1:06:49.9 | 102 | |
96 | diplom | 753 | GLÖCKNER André | 1975 | VLV Oberzwota | 12. / Männer 31-40 Jahre | 1:51:45.7 | 0:30:48.5 | 0:50:29.3 | 96 | 1:06:21.5 | 97 | |
97 | diplom | 864 | ENGLER Jens | 1973 | SG Bergland Oschitz | 22. / Männer 41-50 Jahre | 1:51:58.2 | 0:31:01.0 | 0:50:22.6 | 95 | 1:06:13.7 | 96 | |
98 | diplom | 923 | SCHNEIDER Steffen | 1948 | SV Flügelradbande | 4. / Männer über 65 Jahre | 1:52:03.9 | 0:31:06.7 | 0:50:49.8 | 103 | 1:06:28.3 | 98 | |
99 | diplom | 723 | KLEY Helmut | 1950 | WSC 07 Ruhla | 8. / Männer 61-65 Jahre | 1:52:07.3 | 0:31:10.1 | 0:50:54.6 | 104 | 1:06:39.0 | 99 | |
100 | diplom | 722 | THIEKE Reiko | 1972 | ATSV Gebirge | 23. / Männer 41-50 Jahre | 1:52:14.3 | 0:31:17.1 | 0:49:50.3 | 90 | 1:06:04.1 | 93 |