Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 507 | PETZOLD Luca | 2003 | --- | 1. / Schüler 12 männlich | 0:13:42.4 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 525 | LEMCKE Julius | 2003 | VSC Klingenthal | 2. / Schüler 12 männlich | 0:14:49.7 | 0:01:07.3 | |
3 | diplom | 522 | KÖRNER Philine | 2003 | VSC Klingenthal | 1. / Schüler 12 weiblich | 0:15:01.1 | 0:01:18.7 | |
4 | diplom | 526 | ELSNER Johanna | 2003 | Skiverein Stützengrün | 2. / Schüler 12 weiblich | 0:15:29.2 | 0:01:46.8 | |
5 | diplom | 531 | KIESEL Robin | 2004 | TSG Bau Hammerbrücke | 1. / Schüler 11 männlich | 0:16:02.1 | 0:02:19.7 | |
6 | diplom | 511 | WEIDLICH Janik | 2005 | VSC Klingenthal | 1. / Schüler 10 männlich | 0:16:04.9 | 0:02:22.5 | |
7 | diplom | 513 | ALBRECHT Jonas | 2005 | VSC Klingenthal | 2. / Schüler 10 männlich | 0:16:10.3 | 0:02:27.9 | |
8 | diplom | 512 | WOLFENSTELLER Luca | 2005 | VSC Klingenthal | 3. / Schüler 10 männlich | 0:16:16.1 | 0:02:33.7 | |
9 | diplom | 509 | RICHTER Jasmin | 2003 | SV Stützengrün | 3. / Schüler 12 weiblich | 0:16:22.5 | 0:02:40.1 | |
10 | diplom | 541 | BEIER Liv | 2004 | SV Grünbach | 1. / Schüler 11 weiblich | 0:17:15.0 | 0:03:32.6 | |
11 | diplom | 520 | GLATHE Josephine-Joy | 2003 | VSC Klingenthal | 4. / Schüler 12 weiblich | 0:17:31.4 | 0:03:49.0 | |
12 | diplom | 508 | PETZOLD Laura | 2005 | --- | 1. / Schüler 10 weiblich | 0:17:46.3 | 0:04:03.9 | |
13 | diplom | 515 | MÜLLER Colin | 2006 | VSC Klingenthal | 1. / Schüler 9 männlich | 0:17:59.1 | 0:04:16.7 | |
14 | diplom | 539 | GOTTSCHLICH Dennis | 2005 | SV Grünbach | 4. / Schüler 10 männlich | 0:18:04.7 | 0:04:22.3 | |
15 | diplom | 506 | KAIN Natalie | 2006 | SV Stützengrün | 1. / Schüler 9 weiblich | 0:18:35.9 | 0:04:53.5 | |
16 | diplom | 540 | HOLL Teresa | 2004 | SV Grünbach | 2. / Schüler 11 weiblich | 0:18:53.2 | 0:05:10.8 | |
17 | diplom | 504 | SPERI Fabio | 2007 | Skiverein Stützengrün e.V. | 1. / Schüler 8 männlich | 0:19:22.8 | 0:05:40.4 | |
18 | diplom | 546 | PETSCH Marco | 2005 | SV Tresenwald | 5. / Schüler 10 männlich | 0:19:44.2 | 0:06:01.8 | |
19 | diplom | 505 | SCHUMANN Lisa | 2005 | SV Stützengrün | 2. / Schüler 10 weiblich | 0:19:57.2 | 0:06:14.8 | |
20 | diplom | 536 | KIESEL Julia | 2006 | TSG Bau Hammerbrücke | 2. / Schüler 9 weiblich | 0:20:05.5 | 0:06:23.1 | |
21 | diplom | 534 | SCHÄDLICH Tina | 2005 | TSG Bau Hammerbrücke | 3. / Schüler 10 weiblich | 0:20:12.7 | 0:06:30.3 | |
22 | diplom | 542 | NEIDHARDT Lara | 2006 | SV Grünbach | 3. / Schüler 9 weiblich | 0:20:30.9 | 0:06:48.5 | |
23 | diplom | 550 | BAUMBACH Charlotte | 2003 | Hohburger SV 1990 | 5. / Schüler 12 weiblich | 0:20:34.5 | 0:06:52.1 | |
24 | diplom | 528 | GÖTZE Cornelius | 2003 | SV Grün-Weiss-Pirna | 3. / Schüler 12 männlich | 0:20:35.8 | 0:06:53.4 | |
25 | diplom | 529 | CASPAR Luis | 2003 | SV Grün-Weiss-Pirna | 4. / Schüler 12 männlich | 0:20:37.9 | 0:06:55.5 | |
26 | diplom | 535 | SCHLOSSER Lena | 2004 | VSC Klingenthal | 3. / Schüler 11 weiblich | 0:20:49.4 | 0:07:07.0 | |
27 | diplom | 545 | VELTE Anna Lena | 2003 | Skiverein Schönheide | 6. / Schüler 12 weiblich | 0:21:23.4 | 0:07:41.0 | |
28 | diplom | 516 | LEUPOLD Jasmin | 2006 | VSC Klingenthal | 4. / Schüler 9 weiblich | 0:21:40.7 | 0:07:58.3 | |
29 | diplom | 553 | ZIEGER Nele | 2004 | Hohburger SV 1990 | 4. / Schüler 11 weiblich | 0:21:45.1 | 0:08:02.7 | |
30 | diplom | 502 | SELTMANN Annika | 2003 | SV Tanne Thalheim | 7. / Schüler 12 weiblich | 0:21:47.6 | 0:08:05.2 | |
31 | diplom | 537 | SCHWARZENBERGER Cedrik | 2007 | TSG Bau Hammerbrücke | 2. / Schüler 8 männlich | 0:22:14.3 | 0:08:31.9 | |
32 | diplom | 501 | SCHLOSSER Paul | 2007 | --- | 3. / Schüler 8 männlich | 0:22:20.2 | 0:08:37.8 | |
33 | diplom | 543 | KOBER Katelyn | 2007 | SV Grünbach | 1. / Schüler 8 weiblich | 0:22:28.2 | 0:08:45.8 | |
34 | diplom | 544 | UHLMANN Luis | 2004 | Skiverein Schönheide | 2. / Schüler 11 männlich | 0:22:52.9 | 0:09:10.5 | |
35 | diplom | 532 | SCHMIDT Lena | 2004 | Ski-Verein Triebes | 5. / Schüler 11 weiblich | 0:22:55.1 | 0:09:12.7 | |
36 | diplom | 517 | WEIGERT Luisa | 2005 | VSC Klingenthal | 4. / Schüler 10 weiblich | 0:23:08.1 | 0:09:25.7 | |
37 | diplom | 518 | WEIGERT Svenja | 2007 | VSC Klingenthal | 2. / Schüler 8 weiblich | 0:23:09.9 | 0:09:27.5 | |
38 | diplom | 549 | GLASS Linda | 2008 | VSC Klingenthal | 3. / Schüler 8 weiblich | 0:23:36.1 | 0:09:53.7 | |
39 | diplom | 548 | SCHUBERT Tim | 2003 | Neukirchen | 5. / Schüler 12 männlich | 0:25:21.8 | 0:11:39.4 | |
40 | diplom | 555 | SCHOLZ Sebastian | 2006 | BSG Talfreunde | 2. / Schüler 9 männlich | 0:25:34.6 | 0:11:52.2 | |
41 | diplom | 551 | BAUMBACH Luise | 2005 | Hohburger SV 1990 | 5. / Schüler 10 weiblich | 0:25:35.5 | 0:11:53.1 | |
42 | diplom | 552 | KRAMER Leni | 2007 | Hohburger SV 1990 | 4. / Schüler 8 weiblich | 0:32:11.2 | 0:18:28.8 | |
43 | diplom | 503 | PROSKE Helene | 2008 | Strassenräuber GHA | 5. / Schüler 8 weiblich | 0:48:27.9 | 0:34:45.5 | |
--- | 554 | PRICE Lucy | 2008 | --- | . / Schüler 8 weiblich | DSQ | --- | ||
--- | 556 | ALBERT Fiona | 2007 | Sosa | . / Schüler 8 weiblich | DSQ | --- | ||
--- | 510 | HOFMANN Lukas | 2003 | FC Wüstenselbitz | . / Schüler 12 männlich | DNS | --- | ||
--- | 514 | MOSCH Meico | 2006 | VSC Klingenthal | . / Schüler 9 männlich | DNS | --- | ||
--- | 519 | FISCHER Nick | 2004 | VSC Klingenthal | . / Schüler 11 männlich | DNS | --- | ||
--- | 521 | GERBETH Paul | 2004 | VSC Klingenthal | . / Schüler 11 männlich | DNS | --- | ||
--- | 523 | ROCKSTROH Marlon | 2004 | VSC Klingenthal | . / Schüler 11 männlich | DNS | --- | ||
--- | 524 | TUNGER Monique | 2003 | VSC Klingenthal | . / Schüler 12 weiblich | DNS | --- | ||
--- | 527 | GAWRISCH Jonathan | 2004 | SV Grün-Weiss Pirna | . / Schüler 11 männlich | DNS | --- | ||
--- | 530 | WENGLER Matteo | 2005 | --- | . / Schüler 10 männlich | DNS | --- | ||
--- | 533 | LEßKE Tessa | 2004 | Ski-Verein Triebes | . / Schüler 11 weiblich | DNS | --- | ||
--- | 538 | SEIDEL Lynn | 2003 | SV Grünbach | . / Schüler 12 weiblich | DNS | --- |