Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Jilemnická 50 - Jilemnická 50 - klasicky

Běžecké lyžování
DATUM :8.2.2015 MÍSTO :Jilemnice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta mezičas # mezičas2 # mezičas3 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta mezičas # mezičas2 # mezičas3 #
1 4 detail závodníka PŠENIČKA Jakub 1991 ČKS SKI Jilemnice 1. /  Muži 1976 a ml. 2:29:18.1 0:00:00.0 0:36:21.9 1 1:08:08.8 1 1:50:33.0 1
2 15 detail závodníka TUČEK Martin 1975 Silvini Madshus 1. /  Muži 1966-1975 2:31:23.6 0:02:05.5 0:40:08.5 3 1:14:02.1 3 1:55:18.6 3
3 7 detail závodníka HERBS Filip 1992 ČKS SKI Jilemnice 2. /  Muži 1976 a ml. 2:31:31.4 0:02:13.3 0:39:15.7 2 1:13:16.3 2 1:55:17.9 2
4 20 detail závodníka KOLÍN Jan 1977 VSK Humanita Praha 3. /  Muži 1976 a ml. 2:34:55.9 0:05:37.8 0:40:38.6 12 1:15:59.0 8 1:58:51.7 8
5 30 detail závodníka EHL Jaroslav 1981 SKI Skuhrov nad Bělou 4. /  Muži 1976 a ml. 2:35:06.8 0:05:48.7 0:40:09.6 4 1:15:32.4 5 1:58:31.3 4
6 8 detail závodníka ŠRŮTEK David 1980 BKL Machov 5. /  Muži 1976 a ml. 2:35:10.3 0:05:52.2 0:40:20.1 7 1:15:33.8 6 1:58:33.6 5
7 5 detail závodníka ŽÁK Jiří 1971 Rossignol racing team 2. /  Muži 1966-1975 2:35:53.1 0:06:35.0 0:40:19.3 6 1:15:34.9 7 1:58:41.6 6
8 204 detail závodníka PÁVEK Martin 1987 CZU Praha Rolníci 6. /  Muži 1976 a ml. 2:36:24.8 0:07:06.7 0:40:37.6 11 1:16:29.3 15 1:59:29.5 9
9 234 detail závodníka ŠOUREK Libor 1966 Olympic 3. /  Muži 1966-1975 2:37:29.1 0:08:11.0 0:40:21.9 9 1:16:26.9 14 1:58:46.2 7
10 16 detail závodníka PELA Zbyněk 1973 SKI PAX Horní Maxov 4. /  Muži 1966-1975 2:37:48.0 0:08:29.9 0:40:35.7 10 1:16:08.5 9 1:59:36.9 10
11 28 detail závodníka VEJNAR Josef 1957 Český ski klub Vysoké na Jizer 1. /  Muži 1956-1965 2:38:51.0 0:09:32.9 0:40:41.5 15 1:16:14.7 11 2:00:21.7 11
12 18 detail závodníka JANATA Karel 1992 HSK BENECKO 7. /  Muži 1976 a ml. 2:39:43.4 0:10:25.3 0:40:13.2 5 1:15:31.5 4 2:00:23.0 12
13 21 detail závodníka PAULŮ Jan 1974 sokol H.Branná 5. /  Muži 1966-1975 2:41:01.6 0:11:43.5 0:40:21.0 8 1:16:14.1 10 2:01:15.3 14
14 27 detail závodníka VALENTA Tomas 1976 Pardubice 8. /  Muži 1976 a ml. 2:41:08.8 0:11:50.7 0:40:45.9 17 1:16:47.1 16 2:01:16.4 15
15 227 detail závodníka ONDRÁŠEK Marek 1974 --- 6. /  Muži 1966-1975 2:41:33.1 0:12:15.0 0:40:40.2 14 1:16:48.3 17 2:01:06.0 13
16 36 detail závodníka DUCHÁČ Michal 1968 BKL Machov 7. /  Muži 1966-1975 2:42:02.9 0:12:44.8 0:40:44.1 16 1:16:17.5 13 2:01:18.3 16
17 24 detail závodníka ŠIMŮNEK Jaromír 1955 SKP Kornspitz Jablonec 1. /  Muži 1955 a st. 2:45:31.2 0:16:13.1 0:40:39.3 13 1:16:16.5 12 2:01:36.3 17
18 40 detail závodníka ŠIMEK Pavel 1971 PRAHA 3 8. /  Muži 1966-1975 2:46:25.1 0:17:07.0 0:43:50.7 29 1:21:25.6 23 2:07:12.8 22
19 19 detail závodníka HORNYCH Vena 1978 Sportchallenge timing 9. /  Muži 1976 a ml. 2:46:51.1 0:17:33.0 0:43:47.5 27 1:21:27.5 25 2:07:02.4 19
20 41 detail závodníka CAPOUŠEK Miroslav 1970 3D Fitness Race Team 9. /  Muži 1966-1975 2:49:37.8 0:20:19.7 0:42:34.4 20 1:20:18.1 20 2:07:11.6 21
21 39 detail závodníka ŠPERL Martin 1975 Silvini Madshus team 10. /  Muži 1966-1975 2:49:53.8 0:20:35.7 0:41:17.4 18 1:19:34.9 19 2:06:14.8 18
22 34 detail závodníka ZELENKA Petr 1968 Roprachtice 11. /  Muži 1966-1975 2:50:23.3 0:21:05.2 0:42:35.5 21 1:20:18.9 21 2:07:04.9 20
23 150 detail závodníka RYBÁŘ Tomáš 1981 LOKAL BLOK 10. /  Muži 1976 a ml. 2:50:37.9 0:21:19.8 0:42:46.1 22 1:21:03.9 22 2:08:23.7 24
24 32 detail závodníka KŘOUSTEK Martin 1978 SKI Skuhrov n. B. 11. /  Muži 1976 a ml. 2:51:55.9 0:22:37.8 0:41:29.9 19 1:19:06.1 18 2:07:38.4 23
25 211 detail závodníka MATĚJŮ Michal 1977 Ski Sild 12. /  Muži 1976 a ml. 2:53:08.4 0:23:50.3 0:42:47.5 23 1:21:27.0 24 2:09:34.2 25
26 50 detail závodníka TEPLÝ Ondřej 1978 HISPORT Team 13. /  Muži 1976 a ml. 2:54:13.6 0:24:55.5 0:45:34.3 43 1:24:54.5 40 2:11:59.3 33
27 45 detail závodníka VESELÝ Jiří 1964 Skaut Mustang Liberec 2. /  Muži 1956-1965 2:54:21.9 0:25:03.8 0:43:57.4 31 1:24:17.9 35 2:11:57.9 32
28 206 detail závodníka MIKULE Ondřej 1988 CYKLOTRENINK.com 14. /  Muži 1976 a ml. 2:54:34.2 0:25:16.1 0:44:17.6 32 1:23:00.7 31 2:11:35.3 28
29 64 detail závodníka KRÁTKÝ Tomáš 1967 SK LOS LOBOS 12. /  Muži 1966-1975 2:54:47.1 0:25:29.0 0:44:30.1 34 1:22:57.9 29 2:11:32.6 27
30 222 detail závodníka ČAPEK Tomáš 1981 JABLONEC NAD NISOU 15. /  Muži 1976 a ml. 2:54:51.1 0:25:33.0 0:44:23.2 33 1:23:48.4 32 2:12:31.0 35
31 145 detail závodníka FULKA Jiří 1960 LO Spartak Police nad Metují 3. /  Muži 1956-1965 2:55:01.7 0:25:43.6 0:45:32.2 41 1:24:53.1 39 2:12:32.5 36
32 147 detail závodníka ŠČERBA Marek 1969 Duke Corporation 13. /  Muži 1966-1975 2:55:06.8 0:25:48.7 0:45:27.8 39 1:24:51.9 38 2:13:37.3 39
33 162 detail závodníka PUŠ Václav 1982 BEZVA BĚŽKY CZ 16. /  Muži 1976 a ml. 2:55:39.7 0:26:21.6 0:43:56.0 30 1:22:49.3 28 2:10:15.8 26
34 230 detail závodníka NOVOTNÝ Luděk 1962 --- 4. /  Muži 1956-1965 2:55:44.0 0:26:25.9 0:43:48.9 28 1:22:59.3 30 2:11:56.3 31
35 49 detail závodníka KOMZÁK Radek 1980 HO ŠKROVÁD 17. /  Muži 1976 a ml. 2:55:51.7 0:26:33.6 0:45:33.3 42 1:24:43.9 36 2:12:39.9 37
36 138 detail závodníka PACHOLÍK Jan 1980 Roprachtice 18. /  Muži 1976 a ml. 2:56:12.9 0:26:54.8 0:45:14.4 36 1:24:45.6 37 2:12:47.0 38
37 201 detail závodníka JEŽEK Přemysl 1982 HOP Liberec 19. /  Muži 1976 a ml. 2:56:44.4 0:27:26.3 0:43:15.3 24 1:22:46.4 26 2:11:53.6 30
38 213 detail závodníka ŠTROBL Luboš 1990 Nové Město na Moravě 20. /  Muži 1976 a ml. 2:56:59.6 0:27:41.5 0:45:40.2 46 1:26:24.5 45 2:15:32.7 43
39 10 detail závodníka NESVADBA Petr 1986 ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU 21. /  Muži 1976 a ml. 2:57:32.5 0:28:14.4 0:43:35.9 26 1:22:47.6 27 2:11:52.0 29
40 55 detail závodníka DVOŘÁK Jiří 1958 --- 5. /  Muži 1956-1965 2:57:55.0 0:28:36.9 0:46:03.7 48 1:26:13.4 44 2:15:44.3 45
41 47 detail závodníka DVOŘÁK Martin 1960 SK DNF 6. /  Muži 1956-1965 2:58:24.6 0:29:06.5 0:46:07.8 50 1:26:35.9 47 2:15:22.5 40
42 44 detail závodníka ŠÍR Václav 1948 SPRO 2. /  Muži 1955 a st. 2:58:46.4 0:29:28.3 0:46:18.2 51 1:26:58.7 48 2:15:43.3 44
43 119 detail závodníka KUŘÍK Michal 1976 Studenec 22. /  Muži 1976 a ml. 2:59:06.4 0:29:48.3 0:46:38.1 53 1:27:04.2 49 2:15:50.9 46
44 48 detail závodníka KOŽNAR Aleš 1966 ČKS SKI Jilemnice 14. /  Muži 1966-1975 2:59:35.3 0:30:17.2 0:45:39.2 45 1:26:03.8 42 2:15:30.1 41
45 170 detail závodníka DOMÍN Nikolas 1988 VSK Humanita Praha 23. /  Muži 1976 a ml. 2:59:57.6 0:30:39.5 0:45:38.4 44 1:26:30.2 46 2:17:28.0 48
46 132 detail závodníka STEINHART Michal 1984 ČZU Rolníci 24. /  Muži 1976 a ml. 3:00:04.5 0:30:46.4 0:45:30.8 40 1:26:11.9 43 2:15:58.3 47
47 46 detail závodníka LIŠKA Pavel 1963 FORT SMC 7. /  Muži 1956-1965 3:01:03.6 0:31:45.5 0:46:05.6 49 1:25:44.1 41 2:15:31.3 42
48 143 detail závodníka HLÁVKO Roman 1975 HS Černý Důl 15. /  Muži 1966-1975 3:01:28.9 0:32:10.8 0:47:27.8 60 1:28:59.0 55 2:19:28.9 53
49 167 detail závodníka FIKEJS Vladimír 1957 3D Fitness Race Team 8. /  Muži 1956-1965 3:01:46.3 0:32:28.2 0:48:21.9 70 1:29:20.6 62 2:19:26.2 52
50 26 detail závodníka MACAJ Jan 1980 Silvini Madhus team 25. /  Muži 1976 a ml. 3:02:43.0 0:33:24.9 0:43:33.1 25 1:24:01.9 33 2:18:22.8 49
51 93 detail závodníka PÁNEK Tomáš 1985 STARÁ PAKA 26. /  Muži 1976 a ml. 3:03:33.7 0:34:15.6 0:48:23.0 71 1:29:03.3 56 2:19:41.5 56
52 25 detail závodníka HAVEL Luboš 1965 Senohraby 9. /  Muži 1956-1965 3:03:37.0 0:34:18.9 0:44:48.5 35 1:24:14.7 34 2:12:23.3 34
53 88 detail závodníka KOTRČ David 1992 Sk Sport Zbraslav 27. /  Muži 1976 a ml. 3:04:08.9 0:34:50.8 0:46:46.5 55 1:27:57.8 53 2:19:32.8 55
54 111 detail závodníka HOLÝ Štěpán 1980 GEOSAN SKI TEAM 28. /  Muži 1976 a ml. 3:05:01.5 0:35:43.4 0:46:42.5 54 1:27:51.4 52 2:19:20.3 50
55 174 detail závodníka KOŘÁN Martin 1977 TJ Sokol Postupice 29. /  Muži 1976 a ml. 3:05:21.6 0:36:03.5 0:46:02.3 47 1:27:50.2 51 2:19:31.2 54
56 60 detail závodníka KŘOUSTEK Karel 1948 SKI Skuhrov n. B. 3. /  Muži 1955 a st. 3:05:26.5 0:36:08.4 0:47:50.5 64 1:29:11.2 57 2:19:24.3 51
57 183 detail závodníka ONDRÁČEK Marek 1986 Sobíňov 30. /  Muži 1976 a ml. 3:05:55.0 0:36:36.9 0:47:55.0 65 1:29:21.8 63 2:20:05.7 57
58 233 detail závodníka MADĚRA Josef 1979 Rudolfovské Gazely 31. /  Muži 1976 a ml. 3:06:24.6 0:37:06.5 0:45:26.8 38 1:28:21.5 54 2:20:10.0 58
59 122 detail závodníka PRADÁČ Petr 1966 Horní Maršov 16. /  Muži 1966-1975 3:06:48.0 0:37:29.9 0:47:57.9 66 1:30:45.8 66 2:22:31.3 60
60 142 detail závodníka NOVÁK Petr 1973 Ždírec nad Doubravou 17. /  Muži 1966-1975 3:07:00.2 0:37:42.1 0:47:23.2 59 1:29:19.4 61 2:21:24.0 59
61 72 detail závodníka ROUBALÍK Radovan 1964 Fortex Ski Moravský Beroun 10. /  Muži 1956-1965 3:08:22.3 0:39:04.2 0:45:17.9 37 1:27:11.2 50 2:23:51.4 65
62 135 detail závodníka EHL Jiří 1953 SKI SKUHROV 4. /  Muži 1955 a st. 3:08:36.9 0:39:18.8 0:48:41.1 77 1:31:57.6 71 2:24:46.8 68
63 113 detail závodníka VANER Jan 1983 gigantic racing t. 32. /  Muži 1976 a ml. 3:08:54.5 0:39:36.4 0:46:36.1 52 1:29:47.0 64 2:23:45.8 64
64 236 detail závodníka BRAVENÝ Adam 1988 --- 33. /  Muži 1976 a ml. 3:09:23.9 0:40:05.8 0:47:16.7 57 1:29:18.0 60 2:22:35.2 61
65 136 detail závodníka WOLF David 1972 MTB TEAM PŘÍCHOVICE 18. /  Muži 1966-1975 3:11:02.2 0:41:44.1 0:48:36.9 76 1:31:03.5 70 2:22:44.0 62
66 179 detail závodníka BOUBELÍK Jan 1964 PRAHA - ZBRASLAV 11. /  Muži 1956-1965 3:11:08.5 0:41:50.4 0:49:40.9 84 1:33:12.2 77 2:25:43.8 72
67 61 detail závodníka SEVERÝN Otto 1974 --- 19. /  Muži 1966-1975 3:11:30.8 0:42:12.7 0:49:26.4 83 1:33:22.4 81 2:26:55.8 76
68 38 detail závodníka DUŠEK Luboš 1975 Salomon Skigo team 20. /  Muži 1966-1975 3:11:40.1 0:42:22.0 0:47:31.3 62 1:30:05.2 65 2:24:00.6 67
69 221 detail závodníka MATRAS Tomáš 1980 SK Chrast 34. /  Muži 1976 a ml. 3:11:40.5 0:42:22.4 0:48:28.3 72 1:33:23.4 82 2:27:06.7 77
70 66 detail závodníka HAMR Karel 1977 Rohozec Kolín 35. /  Muži 1976 a ml. 3:11:41.4 0:42:23.3 0:49:02.8 80 1:32:02.0 73 2:25:14.8 70
71 86 detail závodníka ZUZÁNEK Miroslav 1947 SOKOL VALTEŘICE 5. /  Muži 1955 a st. 3:11:58.1 0:42:40.0 0:48:29.0 73 1:30:59.0 67 2:25:49.8 73
72 153 detail závodníka BEHÚŇ Ján 1965 Monarda MB Olomouc 12. /  Muži 1956-1965 3:12:22.8 0:43:04.7 0:49:02.0 79 1:33:10.0 76 2:26:45.7 75
73 42 detail závodníka SEEMAN Tomáš 1968 Medicína Praha 21. /  Muži 1966-1975 3:12:37.3 0:43:19.2 0:46:53.4 56 1:29:17.5 59 2:23:44.6 63
74 33 detail závodníka HOJER Miloslav 1954 MNICHOVO HRADIŠTĚ 6. /  Muži 1955 a st. 3:12:37.5 0:43:19.4 0:48:35.2 75 1:32:00.5 72 2:25:13.5 69
75 168 detail závodníka ZEDNÍK Miloslav 1967 HK M.Boleslav 22. /  Muži 1966-1975 3:12:42.1 0:43:24.0 0:47:29.9 61 1:31:00.2 68 2:25:32.1 71
76 65 detail závodníka SKLEPNÍK Jiří 1968 --- 23. /  Muži 1966-1975 3:12:49.6 0:43:31.5 0:48:30.5 74 1:32:28.2 74 2:26:00.3 74
77 203 detail závodníka VOŠVRDA Petr 1984 Lokomotiva Teplice 36. /  Muži 1976 a ml. 3:14:15.9 0:44:57.8 0:49:53.6 85 1:34:22.5 88 2:29:17.9 82
78 155 detail závodníka POLZ Roman 1963 BRS Team SH 13. /  Muži 1956-1965 3:15:08.5 0:45:50.4 0:50:09.6 86 1:33:42.1 84 2:27:35.5 80
79 97 detail závodníka ZÍTKO Tomáš 1979 TANVALD 37. /  Muži 1976 a ml. 3:15:17.2 0:45:59.1 0:48:13.8 68 1:33:14.6 78 2:27:10.0 78
80 188 detail závodníka ROZSYPAL Vladislav 1970 STS Chvojkovice Brod 24. /  Muži 1966-1975 3:15:25.4 0:46:07.3 0:51:04.7 92 1:35:02.5 89 2:29:47.1 87
81 171 detail závodníka MICHALIČKA David 1980 TK Radošovice 38. /  Muži 1976 a ml. 3:15:30.1 0:46:12.0 0:47:32.4 63 1:31:02.3 69 2:27:33.9 79
82 118 detail závodníka ŠKODA Aleš 1975 --- 25. /  Muži 1966-1975 3:17:03.9 0:47:45.8 0:48:20.7 69 1:33:21.2 80 2:29:45.6 86
83 235 detail závodníka TVRZNÍK Josef 1964 ČBČ Mn. Hradiště 14. /  Muži 1956-1965 3:17:38.5 0:48:20.4 0:47:19.3 58 1:29:13.2 58 2:23:57.1 66
84 43 detail závodníka TOMEŠ Alexej 1966 SPRO 26. /  Muži 1966-1975 3:17:45.7 0:48:27.6 0:48:12.3 67 1:32:40.6 75 2:29:58.6 88
85 220 detail závodníka MATRASOVÁ Kateřina 1983 SK Chrast 1. /  Ženy 1976 a ml. 3:18:49.7 0:49:31.6 0:52:20.3 106 1:36:50.7 97 2:31:41.7 89
86 137 detail závodníka HUDÁK Petr 1964 PRAHA 4 15. /  Muži 1956-1965 3:19:13.1 0:49:55.0 0:49:06.7 81 1:33:31.7 83 2:29:21.4 84
87 128 detail závodníka ČERNÝ Václav 1972 LemplBoys Hořice 27. /  Muži 1966-1975 3:19:18.5 0:50:00.4 0:50:18.8 88 1:34:00.9 86 2:29:20.5 83
88 112 detail závodníka TAUCHMAN Jiří 1959 HK JIZERA 16. /  Muži 1956-1965 3:20:25.1 0:51:07.0 0:51:38.0 96 1:36:25.4 93 2:32:52.6 93
89 228 detail závodníka BLANIK Jan 1961 Rossignol racing team 17. /  Muži 1956-1965 3:21:09.4 0:51:51.3 0:53:17.3 114 1:38:13.5 103 2:33:18.6 94
90 120 detail závodníka NOVOTNÝ Radko 1955 Horní Maršov 7. /  Muži 1955 a st. 3:21:39.7 0:52:21.6 0:51:07.8 94 1:36:10.8 91 2:32:39.9 92
91 226 detail závodníka ZELENKA Miroslav 1965 Sokol Roprachtice 18. /  Muži 1956-1965 3:22:40.8 0:53:22.7 0:51:44.2 100 1:36:34.6 94 2:32:27.8 90
92 91 detail závodníka KLÍMA Pavel 1977 JILEMNICE 39. /  Muži 1976 a ml. 3:22:51.3 0:53:33.2 0:48:49.5 78 1:33:17.1 79 2:29:25.3 85
93 115 detail závodníka ZELENKA Jan 1984 Sokol Roprachtice 40. /  Muži 1976 a ml. 3:23:46.0 0:54:27.9 0:51:06.0 93 1:36:09.2 90 2:32:36.0 91
94 123 detail závodníka ZAHULA Jan 1950 ČD Tanvald 8. /  Muži 1955 a st. 3:23:59.4 0:54:41.3 0:52:23.2 108 1:37:52.2 99 2:34:15.9 95
95 212 detail závodníka BABICA Milan 1981 Dolní Počernice 41. /  Muži 1976 a ml. 3:24:17.9 0:54:59.8 0:54:34.0 126 1:40:08.1 114 2:37:31.9 109
96 200 detail závodníka HAVELKA Rostislav 1977 Kralupy nad Vlt. 42. /  Muži 1976 a ml. 3:25:09.1 0:55:51.0 0:50:17.5 87 1:34:02.4 87 2:28:30.5 81
97 124 detail závodníka LOUČAN Jan 1972 Dobříš 28. /  Muži 1966-1975 3:25:21.5 0:56:03.4 0:52:32.6 110 1:38:20.6 106 2:34:35.6 96
98 194 detail závodníka KNAPP Matouš 1993 FACSON 43. /  Muži 1976 a ml. 3:25:31.8 0:56:13.7 0:52:59.0 113 1:38:17.3 105 2:36:22.3 101
99 54 detail závodníka ROŽEK David 1974 sportovniops.cz 29. /  Muži 1966-1975 3:26:06.2 0:56:48.1 0:52:15.9 104 1:37:58.9 100 2:37:17.7 107
100 214 detail závodníka ŠTROBL Luboš 1959 Nové Město na Moravě 19. /  Muži 1956-1965 3:26:12.0 0:56:53.9 0:51:39.2 97 1:38:40.0 110 2:36:38.1 104