Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Skadi Loppet - Int. Sparkassen Jet

Běžecké lyžování
DATUM :14.3.2015 MÍSTO :Bodenmais

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 14 km # 24 km # 29 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 14 km # 24 km # 29 km #
1 5401 detail závodníka ROCAREK Jiri CZE 1983 Fischer Racing Team 1. /  H 31 1:20:49.3 0:00:00.0 0:38:12.6 1 1:04:32.3 2 1:14:21.4 3
2 1337 detail závodníka HERZOG Daniel GER 1993 Spvgg Oberkreuzberg ZollSkiteam 1. /  H 21 1:20:49.4 0:00:00.1 0:38:12.9 2 1:04:32.1 1 1:14:21.0 2
3 5402 detail závodníka ESCHER Toni GER 1990 Fischer Racing Team 2. /  H 21 1:20:49.5 0:00:00.2 0:38:20.8 6 1:04:32.6 3 1:14:20.7 1
4 5411 detail závodníka RATH Tobias GER 1985 SALOMON-LEKI-RACINGTEAM 3. /  H 21 1:21:31.3 0:00:42.0 0:38:13.4 3 1:04:33.1 4 1:14:31.5 4
5 5451 detail závodníka ŠRETR Radek CZE 1982 Yoko team 2. /  H 31 1:21:51.5 0:01:02.2 0:38:20.4 4 1:05:08.1 6 1:15:18.5 5
6 5405 detail závodníka LENTSCH Urban AUT 1994 LLC Sporthütte Längenfeld 4. /  H 21 1:21:57.7 0:01:08.4 0:38:21.5 7 1:05:08.4 7 1:15:18.8 6
7 3103 detail závodníka FREIMUTH Thomas GER 1980 xc-ski.de Skimarathon Team 3. /  H 31 1:22:15.5 0:01:26.2 0:38:20.5 5 1:05:07.7 5 1:15:21.9 7
8 1032 detail závodníka ŠRAIL Jan CZE 1990 SK Nove Mesto Na Morave 5. /  H 21 1:23:42.2 0:02:52.9 0:38:34.9 8 1:06:12.9 8 1:16:43.6 8
9 1051 detail závodníka SIKORA Jakub CZE 1984 Czech Ski Team 4. /  H 31 1:24:09.1 0:03:19.8 0:39:11.3 10 1:06:45.4 10 1:17:11.3 10
10 5417 detail závodníka WEISHÄUPL Andreas GER 1992 SALOMON-LEKI-RACINGTEAM 6. /  H 21 1:24:12.5 0:03:23.2 0:38:53.7 9 1:06:45.0 9 1:17:10.6 9
11 5416 detail závodníka SLECHTA Daniel CZE 1976 Fischer Racing Team 1. /  H 36 1:25:39.7 0:04:50.4 0:40:13.5 13 1:08:07.3 13 1:18:46.5 11
12 5448 detail závodníka HOJDEKR Martin CZE 1995 FISCHER Ski klub Šumava Vimperk 1. /  Jun 1:25:43.0 0:04:53.7 0:40:16.9 16 1:08:07.7 14 1:18:47.2 13
13 5418 detail závodníka SIEBER Manuel GER 1990 SALOMON-LEKI-RACINGTEAM 7. /  H 21 1:25:47.5 0:04:58.2 0:40:12.4 12 1:08:06.6 12 1:18:46.9 12
14 5446 detail závodníka KRSKA Jan GER 1986 Fischer Racing Team 8. /  H 21 1:26:03.4 0:05:14.1 0:40:14.5 14 1:08:08.9 15 1:18:59.2 15
15 1045 detail závodníka EICHELSBACHER Sebastian GER 1996 SALOMON-LEKI-RACINGTEAM 2. /  Jun 1:26:21.9 0:05:32.6 0:39:24.1 11 1:07:35.4 11 1:18:47.8 14
16 5414 detail závodníka HOFFMANN Peter GER 1989 Skiclub 1927 Köthen 9. /  H 21 1:26:39.1 0:05:49.8 0:41:08.6 23 1:09:11.1 18 1:19:43.2 16
17 1057 detail závodníka ALTENBURGER-KOCH René GER 1976 Löffler Skadi-Loppet Team 2. /  H 36 1:26:52.6 0:06:03.3 0:41:06.7 18 1:09:10.8 17 1:19:43.4 17
18 5412 detail závodníka PETZOLD Mike GER 1973 SV STuetzengruen 1. /  H 41 1:27:29.6 0:06:40.3 0:40:38.2 17 1:09:20.6 19 1:20:09.1 18
19 1004 detail závodníka STADLBAUER Sebastian AUT 1994 SU Böhmerwald 10. /  H 21 1:27:34.7 0:06:45.4 0:41:08.4 22 1:09:49.9 22 1:20:29.1 21
20 5406 detail závodníka FRIEDL Christoph GER 1987 Löffler Skadi-Loppet Team 11. /  H 21 1:27:57.9 0:07:08.6 0:41:07.4 19 1:09:49.2 21 1:20:28.8 20
21 1049 detail závodníka WÜRZ Ferdinand GER 1993 SC Furth im Wald 12. /  H 21 1:28:10.7 0:07:21.4 0:40:14.5 14 1:09:07.9 16 1:20:25.2 19
22 5415 detail závodníka KEPLINGER Markus AUT 1981 Bad Leonfelden 5. /  H 31 1:28:25.5 0:07:36.2 0:41:08.1 21 1:09:39.2 20 1:20:52.4 22
23 1005 detail závodníka PFAB Johannes GER 1990 SC Monte Kaolino Hirschau 13. /  H 21 1:28:34.0 0:07:44.7 0:41:52.4 24 1:10:25.5 23 1:21:17.3 23
24 1068 detail závodníka DOHNAL Tomas CZE 1976 Dortmund 3. /  H 36 1:28:45.4 0:07:56.1 0:42:02.5 27 1:10:59.7 28 1:21:44.0 25
25 5420 detail závodníka FRANC Jan CZE 1991 LK Slovan Karlovy Vary 14. /  H 21 1:28:48.4 0:07:59.1 0:42:03.9 29 1:10:59.3 26 1:21:44.7 27
26 1067 detail závodníka SCHREIER Michel GER 1995 SV Stützengrün 3. /  Jun 1:28:48.7 0:07:59.4 0:42:03.3 28 1:11:02.1 29 1:21:48.5 28
27 5462 detail závodníka WEGNER Sönke GER 1982 World of MTB 6. /  H 31 1:29:02.4 0:08:13.1 0:42:01.6 26 1:10:59.6 27 1:21:44.4 26
28 1048 detail závodníka THIER Maximilian GER 1995 SU Raika Zwettl 4. /  Jun 1:29:07.8 0:08:18.5 0:41:07.5 20 1:10:41.7 24 1:21:50.5 29
29 1050 detail závodníka HUSEK Martin CZE 1990 Czech Ski Team 15. /  H 21 1:29:10.9 0:08:21.6 0:41:55.0 25 1:10:48.1 25 1:21:41.4 24
30 5422 detail závodníka KNOLL Markus GER 1988 ATSV Gebirge/Gelobtland 16. /  H 21 1:30:21.0 0:09:31.7 0:42:39.9 32 1:12:14.7 31 1:23:21.8 31
31 5459 detail závodníka TREUDE Harald GER 1977 SV Lützel 4. /  H 36 1:30:31.2 0:09:41.9 0:42:21.9 31 1:12:06.5 30 1:23:21.1 30
32 5426 detail závodníka MEYER Olaf GER 1973 SC Norweger Annaberg 2. /  H 41 1:30:58.7 0:10:09.4 0:42:58.6 38 1:12:40.0 35 1:23:43.9 33
33 5438 detail závodníka HORN Johannes GER 1990 Löffler Skadi-Loppet Team 17. /  H 21 1:30:58.8 0:10:09.5 0:42:50.1 36 1:12:39.7 34 1:23:44.2 34
34 5419 detail závodníka GROßE Ralf GER 1973 PSV Zittau 3. /  H 41 1:30:59.5 0:10:10.2 0:42:44.8 33 1:12:37.9 33 1:23:44.5 35
35 5576 detail závodníka HEHENBERGER David AUT 1984 Freiburg im Berisgau 7. /  H 31 1:31:05.8 0:10:16.5 0:42:49.4 34 1:12:41.2 36 1:23:43.8 32
36 1336 detail závodníka SOMMERHALTER Markus GER 1993 GebVersBtl 8 18. /  H 21 1:31:13.1 0:10:23.8 0:43:24.4 45 1:13:12.8 46 1:24:16.9 42
37 5449 detail závodníka CASENY Ruben ESP 1986 VITALDENT-ARAN 19. /  H 21 1:31:14.4 0:10:25.1 0:42:08.5 30 1:12:41.5 37 1:23:45.2 36
38 5597 detail závodníka GAMSJÄGER Manuel AUT 1990 WSV St. Nikolai im Sölktal 20. /  H 21 1:31:17.9 0:10:28.6 0:43:27.1 47 1:12:54.8 39 1:24:00.0 38
39 5423 detail závodníka FLADE Matthias GER 1979 SC Münchberg 5. /  H 36 1:31:24.8 0:10:35.5 0:43:05.9 41 1:12:34.7 32 1:23:46.2 37
40 5424 detail závodníka RUPNIK Marko SLO 1968 tsk idrija 1. /  H 46 1:31:27.3 0:10:38.0 0:42:50.0 35 1:12:48.8 38 1:24:13.5 41
41 1248 detail závodníka HÖRDEMANN René GER 1981 TSV Retterode 8. /  H 31 1:31:30.8 0:10:41.5 0:43:02.3 39 1:13:07.8 42 1:24:19.7 43
42 5431 detail závodníka STROBEL Norbert GER 1972 SC Norweger Annaberg 4. /  H 41 1:31:33.5 0:10:44.2 0:43:24.2 44 1:13:12.6 45 1:24:12.4 39
43 1210 detail závodníka FLUGNER Mathias GER 1981 Team Ausdauer Netzwerk 9. /  H 31 1:31:48.7 0:10:59.4 0:43:08.0 43 1:13:00.4 41 1:24:12.9 40
44 1017 detail závodníka DUFTER Matthias GER 1982 SC-Schlierse 10. /  H 31 1:32:08.5 0:11:19.2 0:43:25.2 46 1:13:12.1 44 1:24:26.3 45
45 1013 detail závodníka LANGER Thomas GER 1969 TV Jahn Kempten 2. /  H 46 1:32:14.0 0:11:24.7 0:43:02.7 40 1:12:59.3 40 1:24:25.6 44
46 1318 detail závodníka ERZ Marcus GER 1996 DAV Ulm 5. /  Jun 1:32:19.8 0:11:30.5 0:45:07.1 66 1:14:03.0 48 1:25:01.9 47
47 5425 detail závodníka TREBING Immo GER 1961 ruhepuls40.de/SV Agenbach 1. /  H 51 1:32:31.8 0:11:42.5 0:43:30.2 48 1:13:46.6 47 1:25:02.5 48
48 5052 detail závodníka MORAVCOVA Klara CZE 1983 Fischer Suabru Racing Team 1. /  D 31 1:32:56.1 0:12:06.8 0:45:07.2 67 1:14:44.7 54 1:25:44.0 49
49 1431 detail závodníka MUTSCHELLER Sigrid GER 1976 Fischer Racing Team 1. /  D 36 1:32:57.3 0:12:08.0 0:45:08.0 69 1:14:45.6 55 1:25:44.5 50
50 5057 detail závodníka DONZALLAZ Nicole SUI 1981 Team Rossignol-Crazy Suisse-New-Work 2. /  D 31 1:33:00.7 0:12:11.4 0:45:08.7 70 1:14:44.4 53 1:25:45.0 51
51 1055 detail závodníka STRELOW Justus GER 1996 BSP Altenberg/SG Stahl Schmiedeberg 6. /  Jun 1:33:12.2 0:12:22.9 0:42:55.0 37 1:14:27.2 50 1:25:49.0 52
52 1066 detail závodníka CIPRIAN Stefano ITA 1972 Fis Marathon Team Zoldo 5. /  H 41 1:33:13.5 0:12:24.2 0:43:07.4 42 1:13:09.5 43 1:24:59.2 46
53 5456 detail závodníka VATER Gerhard GER 1964 Löffler Skadi-Loppet Team 2. /  H 51 1:33:20.1 0:12:30.8 0:44:30.0 58 1:14:50.9 56 1:26:02.5 57
54 5436 detail závodníka VEJNAR Josef CZE 1957 ČSK Vysoké n/Jizerou 1. /  H 56 1:33:23.3 0:12:34.0 0:44:28.9 56 1:14:54.1 58 1:26:07.9 58
55 5437 detail závodníka HOPPE Hermann GER 1962 SC Rosenheim 3. /  H 51 1:33:24.0 0:12:34.7 0:44:16.6 53 1:14:51.8 57 1:26:02.3 56
56 1331 detail závodníka BALTING Marian GER 1967 SKG Gersfeld 3. /  H 46 1:33:27.4 0:12:38.1 0:44:05.2 52 1:14:25.9 49 1:26:01.3 53
57 1061 detail závodníka ŠIMEK Pavel CZE 1980 Olfin Car- Vella Trutnov 11. /  H 31 1:33:27.7 0:12:38.4 0:43:53.6 50 1:14:40.4 52 1:26:02.0 55
58 1063 detail závodníka MUTSCHELLER Uli GER 1966 Fischer Racing Team 4. /  H 46 1:33:37.8 0:12:48.5 0:43:53.4 49 1:14:35.4 51 1:26:01.7 54
59 5421 detail závodníka NEUBER Jens GER 1971 SC Norweger Annaberg 6. /  H 41 1:33:41.7 0:12:52.4 0:44:26.0 55 1:15:05.7 59 1:26:23.8 59
60 1332 detail závodníka RIEXINGER Jochen GER 1983 Dettingen 12. /  H 31 1:34:22.3 0:13:33.0 0:45:20.7 77 1:15:27.2 64 1:26:49.5 60
61 1047 detail závodníka WEIHER Stefan GER 1979 TSV Buching Ski 6. /  H 36 1:34:33.3 0:13:44.0 0:45:00.0 63 1:15:34.9 67 1:26:55.1 63
62 5432 detail závodníka POSPISIL Vitek CZE 1968 Zdravotník Praha 5. /  H 46 1:34:34.3 0:13:45.0 0:45:00.5 64 1:15:33.9 65 1:27:01.7 65
63 1021 detail závodníka REHM Ludwig GER 1960 Nordicclub Liechtenstein 4. /  H 51 1:34:41.7 0:13:52.4 0:44:17.3 54 1:15:09.0 61 1:26:51.5 62
64 1018 detail závodníka SCHALLER Rico GER 1976 VSC Klingenthal 7. /  H 36 1:34:45.5 0:13:56.2 0:44:29.2 57 1:15:07.8 60 1:26:51.0 61
65 5435 detail závodníka HENNING Michael GER 1985 Zipps Racing Team 21. /  H 21 1:34:55.6 0:14:06.3 0:44:58.4 61 1:15:37.1 68 1:27:12.8 67
66 1019 detail závodníka WEIß Michael GER 1975 SC Altenau 8. /  H 36 1:34:56.5 0:14:07.2 0:45:02.7 65 1:15:46.1 70 1:27:20.6 68
67 1039 detail závodníka HARTIG Fabian GER 1996 Eintracht Braunschweig 7. /  Jun 1:34:56.5 0:14:07.2 0:45:16.9 75 1:15:34.5 66 1:27:03.4 66
68 5429 detail závodníka SCHRÖTTER Sebastian GER 1990 Löffler Skadi-Loppet Team 22. /  H 21 1:35:02.1 0:14:12.8 0:44:31.1 59 1:15:10.4 62 1:26:58.0 64
69 5051 detail závodníka MÜLLER Jessica GER 1988 xc-ski.de Skimarathon Team 1. /  D 21 1:35:31.6 0:14:42.3 0:45:07.3 68 1:15:44.7 69 1:27:30.0 69
70 1030 detail závodníka FIŠNAR Jiří CZE 1976 Ski klub Šumperk 9. /  H 36 1:35:38.0 0:14:48.7 0:45:26.9 79 1:16:36.0 72 1:28:03.2 71
71 5410 detail závodníka RENNER Viktor GER 1969 TSV Mönchröden 6. /  H 46 1:35:56.3 0:15:07.0 0:45:36.4 81 1:17:11.3 78 1:28:32.2 73
72 5595 detail závodníka PFATRISCH Peter GER 1959 SV Sachsenkam 2. /  H 56 1:35:56.9 0:15:07.6 0:44:59.3 62 1:16:06.8 71 1:28:04.1 72
73 5430 detail závodníka EIGNER Florian GER 1992 Einsiedler Skiverein 23. /  H 21 1:36:06.3 0:15:17.0 0:45:15.3 74 1:16:55.4 74 1:28:35.8 74
74 1190 detail závodníka BAUER Gerhard GER 1968 DJK Falkenberg 7. /  H 46 1:36:15.3 0:15:26.0 0:45:30.2 80 1:17:04.2 77 1:28:41.9 76
75 5453 detail závodníka SELTER Benjamin GER 1996 TV Attendorn 8. /  Jun 1:36:20.0 0:15:30.7 0:46:01.5 87 1:17:49.3 85 1:29:10.9 80
76 5468 detail závodníka KERN Patrick GER 1977 SC Enzklösterle 10. /  H 36 1:36:28.0 0:15:38.7 0:45:57.0 85 1:17:49.1 84 1:29:11.6 81
77 5450 detail závodníka KUISLE Michael GER 1995 SC Sonthofen 9. /  Jun 1:36:31.3 0:15:42.0 0:43:54.1 51 1:15:11.0 63 1:27:53.5 70
78 5602 detail závodníka PETRITSCH Georg AUT 1981 Styria United 13. /  H 31 1:36:32.9 0:15:43.6 0:45:14.6 73 1:17:01.5 75 1:28:41.3 75
79 5464 detail závodníka HAU Heinrich GER 1961 SC Lanzenhain 5. /  H 51 1:36:36.5 0:15:47.2 0:45:21.5 78 1:17:02.9 76 1:28:45.8 77
80 1025 detail závodníka KURDE Mario GER 1969 Harzer Ski Team 8. /  H 46 1:36:52.3 0:16:03.0 0:45:09.8 71 1:17:12.8 79 1:28:54.8 78
81 1008 detail závodníka HENNIG Manfred GER 1967 München 9. /  H 46 1:36:52.9 0:16:03.6 0:46:15.5 93 1:17:48.4 82 1:29:20.6 83
82 5555 detail závodníka STAROŃ Jacek POL 1977 MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 11. /  H 36 1:36:53.4 0:16:04.1 0:45:59.3 86 1:17:48.4 82 1:29:19.8 82
83 5413 detail závodníka PETRITSCH Stefan AUT 1985 Styria United 24. /  H 21 1:37:03.3 0:16:14.0 0:45:46.2 82 1:17:54.0 87 1:29:26.7 87
84 5428 detail závodníka DANNER Franz GER 1960 --- 6. /  H 51 1:37:11.5 0:16:22.2 0:45:55.5 83 1:17:47.7 81 1:29:20.9 84
85 1014 detail závodníka VORBERG Jörg GER 1974 SSV- Geyer 7. /  H 41 1:37:14.8 0:16:25.5 0:46:07.1 89 1:17:51.0 86 1:29:24.1 85
86 1127 detail závodníka ENZENHOFER Matthias AUT 1994 SU Raika Zwettl 25. /  H 21 1:37:16.4 0:16:27.1 0:44:57.9 60 1:17:24.6 80 1:29:30.2 88
87 1056 detail závodníka REIFENMÜLLER Mario AUT 1965 TSU. Waldmark 10. /  H 46 1:37:16.7 0:16:27.4 0:45:55.9 84 1:17:55.1 88 1:29:26.0 86
88 1148 detail závodníka MORITZ Günther GER 1958 SC Buntenbock 3. /  H 56 1:37:22.1 0:16:32.8 0:46:35.9 96 1:17:55.9 89 1:29:31.5 89
89 5455 detail závodníka HOFFMANN Paul GER 1995 SV Grün-Weiß Pirna 10. /  Jun 1:37:23.2 0:16:33.9 0:46:05.3 88 1:18:04.9 90 1:30:00.2 94
90 1156 detail závodníka REGER Christoph GER 1980 SC Neubau 14. /  H 31 1:37:30.2 0:16:40.9 0:46:14.6 92 1:18:21.4 93 1:29:54.6 91
91 1011 detail závodníka SONNBERGER Lukas AUT 1979 Union Bad Leonfelden 12. /  H 36 1:37:31.2 0:16:41.9 0:47:01.8 100 1:18:30.2 96 1:29:56.1 92
92 5060 detail závodníka FORSTNER Renate GER 1977 Raubling 2. /  D 36 1:37:32.2 0:16:42.9 0:45:10.2 72 1:16:51.1 73 1:29:03.7 79
93 1153 detail závodníka HILPERT Bernd GER 1973 SC Neubau 8. /  H 41 1:37:40.6 0:16:51.3 0:47:22.0 104 1:18:33.2 97 1:29:53.9 90
94 5439 detail závodníka THÜMMLER Frank GER 1964 SV Lok NO Leipzig e.V. 7. /  H 51 1:37:46.4 0:16:57.1 0:46:12.5 91 1:18:09.4 91 1:29:59.6 93
95 1012 detail závodníka PALATA Miroslav CZE 1963 VSK FEL Praha 8. /  H 51 1:38:11.1 0:17:21.8 0:46:07.1 89 1:18:13.5 92 1:30:03.7 95
96 1069 detail závodníka BOKOVIKOV Alexey GER 1984 Aufhausen 15. /  H 31 1:38:20.5 0:17:31.2 0:46:23.2 95 1:18:21.7 94 1:30:11.1 96
97 1220 detail závodníka STADLBAUER Josef AUT 1966 SU BÖHMERWALD-Haderer 11. /  H 46 1:38:35.4 0:17:46.1 0:46:16.6 94 1:18:30.0 95 1:30:24.0 97
98 1031 detail závodníka LIUHA Jukka FIN 1981 Vuokatti Hiihto Team 16. /  H 31 1:38:36.6 0:17:47.3 0:46:39.6 97 1:19:16.0 102 1:31:00.0 100
99 1239 detail závodníka SCHENKENFELDER Bernhard AUT 1982 Union Bad Leonfelden 17. /  H 31 1:38:38.1 0:17:48.8 0:47:03.7 101 1:18:34.1 98 1:30:33.8 98
100 5427 detail závodníka GEISSLER Roland GER 1960 SWV Lauchhammer 9. /  H 51 1:38:51.6 0:18:02.3 0:47:01.5 99 1:18:59.2 100 1:30:59.8 99