Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 14 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1606 | WACHLIN Johannes | 1979 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | 1. / H 36 | 0:43:29.7 | 0:00:00.0 | 0:37:00.1 | 2 | ||
2 | diplom | 1692 | KALIVODA Tomáš | 1998 | FISCHER Ski klub Šumava Vimperk | 1. / J 17 M | 0:43:31.3 | 0:00:01.6 | 0:36:59.9 | 1 | ||
3 | diplom | 1807 | OLEX Max | 1989 | SC Partenkirchen | 1. / H 21 | 0:43:40.9 | 0:00:11.2 | 0:37:00.5 | 3 | ||
4 | diplom | 1688 | ŠELLER Luděk | 1995 | FISCHER Ski klub Šumava Vimperk | 1. / Jun | 0:44:17.3 | 0:00:47.6 | 0:37:26.3 | 4 | ||
5 | diplom | 1809 | PROPP Jurij | 1980 | Salomon-Leki-Racing Team | 1. / H 31 | 0:44:40.5 | 0:01:10.8 | 0:37:44.0 | 5 | ||
6 | diplom | 1814 | MOOSMANN Tobias | 1997 | SC Kössen | 2. / J 17 M | 0:45:48.1 | 0:02:18.4 | 0:39:04.3 | 6 | ||
7 | diplom | 1691 | MÁNEK Jiří | 1998 | FISCHER Ski klub Šumava Vimperk | 3. / J 17 M | 0:45:49.7 | 0:02:20.0 | 0:39:05.0 | 7 | ||
8 | diplom | 1743 | SCHLOTT Mark | 1985 | Team FLEXEBU | 2. / H 21 | 0:45:52.6 | 0:02:22.9 | 0:39:07.6 | 9 | ||
9 | diplom | 1605 | KOCH Philipp | 1991 | ESV Nassau | 3. / H 21 | 0:45:58.4 | 0:02:28.7 | 0:39:10.8 | 10 | ||
10 | diplom | 1648 | FALK Stefan | 1997 | SC Großberg | 4. / J 17 M | 0:46:05.6 | 0:02:35.9 | 0:39:07.4 | 8 | ||
11 | diplom | 1603 | EISENHUT Sebastian | 1993 | SC Schliersee | 4. / H 21 | 0:46:24.6 | 0:02:54.9 | 0:39:41.7 | 13 | ||
12 | diplom | 1700 | HEINRICH Tom | 1998 | TSG Sehma | 5. / J 17 M | 0:46:33.1 | 0:03:03.4 | 0:39:11.7 | 11 | ||
13 | diplom | 1653 | LAGLER Kristof | 1994 | Hungarian Ski Association | 5. / H 21 | 0:46:55.7 | 0:03:26.0 | 0:39:41.3 | 12 | ||
14 | diplom | 1690 | ŠVEJDA Jan | 1996 | FISCHER Ski klub Šumava Vimperk | 2. / Jun | 0:47:08.6 | 0:03:38.9 | --- | --- | ||
15 | diplom | 1601 | SUCHÝ Jiří | 1976 | VSK Elektro Praha | 2. / H 36 | 0:47:46.6 | 0:04:16.9 | 0:40:52.0 | 16 | ||
16 | diplom | 1602 | BERTHOLD Ronny | 1977 | ATSV Gebirge Gelobtland | 3. / H 36 | 0:47:52.0 | 0:04:22.3 | 0:40:48.2 | 14 | ||
17 | diplom | 1609 | KOCH Albin | 1993 | ESV Nassau | 6. / H 21 | 0:47:55.0 | 0:04:25.3 | 0:40:49.7 | 15 | ||
18 | diplom | 1617 | GAFFAL Peter | 1971 | Miesbach | 1. / H 41 | 0:48:13.2 | 0:04:43.5 | 0:41:10.8 | 17 | ||
19 | diplom | 1649 | ALBRECHT Matyas | 1999 | Sokol Stachy | 1. / J 16 M | 0:48:23.4 | 0:04:53.7 | 0:41:22.5 | 18 | ||
20 | diplom | 1654 | GOND Balazs | 1987 | Hungarian Ski Association | 7. / H 21 | 0:49:08.0 | 0:05:38.3 | 0:42:00.5 | 21 | ||
21 | diplom | 1628 | LEIS Johannes | 1989 | Steinach am Brenner | 8. / H 21 | 0:49:08.1 | 0:05:38.4 | 0:41:40.4 | 19 | ||
22 | diplom | 1608 | KOCH Stephan | 1962 | ESV Nassau | 1. / H 51 | 0:49:17.0 | 0:05:47.3 | 0:42:00.8 | 22 | ||
23 | diplom | 1812 | NOVÁK David | 1998 | FISCHER Ski klub Šumava Vimperk | 6. / J 17 M | 0:49:19.1 | 0:05:49.4 | 0:41:46.3 | 20 | ||
24 | diplom | 1613 | HACHMANN Andreas | 1965 | SC Siedlinghausen / Cadomotus Skate | 1. / H 46 | 0:49:44.4 | 0:06:14.7 | 0:42:15.3 | 24 | ||
25 | diplom | 1689 | KLEMENTOVÁ Andrea | 1995 | FISCHER Ski klub Šumava Vimperk | 1. / JunD | 0:49:45.5 | 0:06:15.8 | 0:42:09.7 | 23 | ||
26 | diplom | 1604 | SCHNEIDER Silvio | 1969 | Bertsdorfer SV | 2. / H 46 | 0:50:45.0 | 0:07:15.3 | 0:43:14.2 | 26 | ||
27 | diplom | 1615 | WEBER Andreas | 1966 | TGV Schotten | 3. / H 46 | 0:50:48.7 | 0:07:19.0 | 0:42:59.3 | 25 | ||
28 | diplom | 1652 | BANSZKI Bence | 1993 | Hungarian Ski Association | 9. / H 21 | 0:50:55.2 | 0:07:25.5 | 0:43:27.0 | 28 | ||
29 | diplom | 1651 | KNOPOVA Kamila | 1992 | Czech Ski Team | 1. / D 21 | 0:51:01.6 | 0:07:31.9 | 0:43:24.1 | 27 | ||
30 | diplom | 1693 | LLARDEN Oriol | 1996 | VITALDENT-ARAN | 3. / Jun | 0:51:06.3 | 0:07:36.6 | 0:43:32.7 | 29 | ||
31 | diplom | 1823 | ULBRICH Mika | 1998 | TGV Schotten | 7. / J 17 M | 0:51:20.1 | 0:07:50.4 | 0:43:34.7 | 30 | ||
32 | diplom | 1619 | GROß Korbinian | 1996 | SC Furth im Wald | 4. / Jun | 0:51:41.4 | 0:08:11.7 | 0:44:09.6 | 31 | ||
33 | diplom | 1685 | KLEMM Nico | 1999 | BSP Altenberg/SG Stahl Schmiedeberg | 2. / J 16 M | 0:51:48.9 | 0:08:19.2 | 0:44:12.5 | 33 | ||
34 | diplom | 1612 | HÄNISCH Lukas | 1992 | ESV Nassau | 10. / H 21 | 0:51:50.2 | 0:08:20.5 | 0:44:11.3 | 32 | ||
35 | diplom | 1614 | REICHELT Nico | 1976 | muldenhammer | 4. / H 36 | 0:52:03.3 | 0:08:33.6 | 0:44:23.0 | 36 | ||
36 | diplom | 1678 | KAINZ Siegfried | 1971 | Schiklub Saalfelden | 2. / H 41 | 0:52:13.9 | 0:08:44.2 | 0:44:21.6 | 34 | ||
37 | diplom | 1778 | KREUZIGEROVA Tereza | 1997 | Sokol Stachy | 1. / J 17 W | 0:52:16.1 | 0:08:46.4 | 0:44:22.4 | 35 | ||
38 | diplom | 1751 | BUND Marcel | 1998 | SG Klotzsche | 8. / J 17 M | 0:52:26.4 | 0:08:56.7 | 0:44:46.1 | 39 | ||
39 | diplom | 1639 | HAAS Erwin | 1957 | RC Allgäu | 1. / H 56 | 0:52:27.0 | 0:08:57.3 | 0:44:44.4 | 38 | ||
40 | diplom | 1616 | UNGETHÜM Jörg | 1976 | Ski-Club Carlsfeld | 5. / H 36 | 0:52:45.3 | 0:09:15.6 | 0:44:59.0 | 41 | ||
41 | diplom | 1681 | LIEBSCHER Magdalena | 1998 | BSP Altenberg/SSV Altenberg | 2. / J 17 W | 0:53:01.0 | 0:09:31.3 | 0:44:32.5 | 37 | ||
42 | diplom | 1765 | KONIECZNY Knut | 1960 | SV TU Ilmenau | 2. / H 51 | 0:53:24.0 | 0:09:54.3 | 0:44:55.1 | 40 | ||
43 | diplom | 1620 | KAŠPAR Jan | 1971 | VSK Elektro Praha | 3. / H 41 | 0:53:29.0 | 0:09:59.3 | 0:45:28.4 | 42 | ||
44 | diplom | 1611 | SCHAIRER Sabrina | 1982 | Salomon Leki Racing Team | 1. / D 31 | 0:53:34.2 | 0:10:04.5 | 0:45:28.7 | 43 | ||
45 | diplom | 1750 | LÖW Andreas | 1970 | SG Klotzsche | 4. / H 41 | 0:53:39.4 | 0:10:09.7 | 0:45:51.3 | 44 | ||
46 | diplom | 1710 | WEIß Stefan | 1970 | TSV Roßhaupten | 5. / H 41 | 0:54:20.9 | 0:10:51.2 | 0:46:24.3 | 47 | ||
47 | diplom | 1801 | ALIKIN Sergej | 1963 | Rosenheim | 3. / H 51 | 0:54:23.2 | 0:10:53.5 | 0:46:24.6 | 48 | ||
48 | diplom | 1665 | SCHMIDT Elisabeth | 1997 | WSV Warmensteinach | 3. / J 17 W | 0:54:28.1 | 0:10:58.4 | 0:46:27.1 | 49 | ||
49 | diplom | 1822 | BALTING Lisa | 1997 | WSV Oberhof 05 | 4. / J 17 W | 0:54:28.2 | 0:10:58.5 | 0:46:34.7 | 52 | ||
50 | diplom | 1610 | PÜSCHMANN Sven | 1996 | Zipps Racing Team | 5. / Jun | 0:54:34.2 | 0:11:04.5 | 0:46:15.2 | 45 | ||
51 | diplom | 1668 | EISCHER Birgit | 1972 | USC Atomic St. Leonhard | 1. / D 41 | 0:54:35.5 | 0:11:05.8 | 0:46:23.5 | 46 | ||
52 | diplom | 1763 | VOIGT Dennis | 1999 | PSV Zittau e.V. | 3. / J 16 M | 0:54:37.1 | 0:11:07.4 | 0:46:41.7 | 53 | ||
53 | diplom | 1698 | SEIDEL Roy | 1998 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 9. / J 17 M | 0:54:40.1 | 0:11:10.4 | 0:46:54.1 | 57 | ||
54 | diplom | 1805 | VOSTRADOVSKÁ Tereza | 1998 | FISCHER Ski klub Šumava Vimperk | 5. / J 17 W | 0:54:42.0 | 0:11:12.3 | 0:46:27.5 | 50 | ||
55 | diplom | 1644 | FRÖHLICH Hanno | 1969 | WSV Oberwarmensteinach | 4. / H 46 | 0:54:47.0 | 0:11:17.3 | 0:46:34.5 | 51 | ||
56 | diplom | 1759 | BÖTTCHER Rika | 1998 | SC Buntenbock | 6. / J 17 W | 0:54:51.9 | 0:11:22.2 | 0:46:45.6 | 54 | ||
57 | diplom | 1794 | ERTL Manuel | 1991 | Bischofsmais | 11. / H 21 | 0:54:52.6 | 0:11:22.9 | 0:46:51.1 | 56 | ||
58 | diplom | 1618 | MÜNZBERG Uwe | 1968 | SV Grün-Weiß Pirna | 5. / H 46 | 0:55:06.4 | 0:11:36.7 | 0:46:56.7 | 60 | ||
59 | diplom | 1623 | KÖRBS Peter | 1959 | TSV Ausbach | 2. / H 56 | 0:55:08.7 | 0:11:39.0 | 0:46:54.2 | 58 | ||
60 | diplom | 1820 | TRÖßE Lutz | 1950 | SV TU Ilmenau | 1. / H 61 | 0:55:14.1 | 0:11:44.4 | 0:46:56.5 | 59 | ||
61 | diplom | 1626 | HACKL Roland | 1965 | SC Herzogsreut | 6. / H 46 | 0:55:22.9 | 0:11:53.2 | 0:46:48.3 | 55 | ||
62 | diplom | 1752 | MIEHLE Niklas | 1999 | SG Klotzsche | 4. / J 16 M | 0:55:36.6 | 0:12:06.9 | 0:47:04.2 | 61 | ||
63 | diplom | 1757 | CZECZINE Mike | 1972 | Bertsdorfer SV | 6. / H 41 | 0:56:08.1 | 0:12:38.4 | 0:47:31.6 | 62 | ||
64 | diplom | 1632 | DIETZ Olaf | 1974 | SG Adelsberg | 7. / H 41 | 0:56:36.3 | 0:13:06.6 | 0:48:16.5 | 65 | ||
65 | diplom | 1631 | MATATKO Sebastian | 1997 | SV Grün-Weiß Pirna | 10. / J 17 M | 0:56:40.6 | 0:13:10.9 | 0:48:16.2 | 64 | ||
66 | diplom | 1650 | MORITZ Marieke | 1997 | SC Buntenbock | 7. / J 17 W | 0:56:48.7 | 0:13:19.0 | 0:48:31.1 | 67 | ||
67 | diplom | 1779 | BOLDOVA Adela | 1998 | Sokol Stachy | 8. / J 17 W | 0:56:52.7 | 0:13:23.0 | 0:47:41.3 | 63 | ||
68 | diplom | 1666 | REIßENBERGER Alicia | 1998 | SC Neubau | 9. / J 17 W | 0:57:00.5 | 0:13:30.8 | 0:48:18.7 | 66 | ||
69 | diplom | 1720 | DIEZEL Thomas | 1960 | TSV Carlsgrün | 4. / H 51 | 0:57:10.7 | 0:13:41.0 | 0:48:38.4 | 68 | ||
70 | diplom | 1789 | PATERNOSTER Christoph | 1988 | Rinchnach | 12. / H 21 | 0:57:13.7 | 0:13:44.0 | 0:48:55.2 | 70 | ||
71 | diplom | 1764 | HARTWIG Hubert | 1953 | SV TU Ilmenau | 2. / H 61 | 0:57:24.8 | 0:13:55.1 | 0:48:57.6 | 74 | ||
72 | diplom | 1682 | ZIMMER Marie | 1998 | BSP Altenberg/PSV Schwarzenberg | 10. / J 17 W | 0:57:25.2 | 0:13:55.5 | 0:48:55.6 | 72 | ||
73 | diplom | 1680 | HASLER Paula | 1997 | BSP Altenberg/Stahl Schmiedeberg | 11. / J 17 W | 0:57:26.7 | 0:13:57.0 | 0:48:54.6 | 69 | ||
74 | diplom | 1683 | SCHMIADE Paula | 1999 | BSP Altenberg/SG Stahl Schmiedeberg | 1. / J 16 W | 0:57:29.6 | 0:13:59.9 | 0:48:55.9 | 73 | ||
75 | diplom | 1687 | POIKE Tamina | 1999 | BSP Altenberg/SSV Altenberg | 2. / J 16 W | 0:57:30.2 | 0:14:00.5 | 0:48:55.2 | 70 | ||
76 | diplom | 1634 | SCHMIEDER Gunter | 1957 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 3. / H 56 | 0:57:30.6 | 0:14:00.9 | 0:49:06.4 | 75 | ||
77 | diplom | 1667 | HAIM Stefan | 1972 | LT Innside Schwaz | 8. / H 41 | 0:58:00.5 | 0:14:30.8 | 0:49:41.3 | 81 | ||
78 | diplom | 1733 | BRÖMEL Volkmar | 1955 | SV-Tautenhain | 4. / H 56 | 0:58:02.5 | 0:14:32.8 | 0:49:30.8 | 78 | ||
79 | diplom | 1802 | NOLDA Hans-Jürgen | 1961 | Thüringer Forstsport | 5. / H 51 | 0:58:15.3 | 0:14:45.6 | 0:49:45.9 | 82 | ||
80 | diplom | 1795 | MÜNZBERG Marcel | 1996 | SV Grün-Weiß Pirna | 6. / Jun | 0:58:19.6 | 0:14:49.9 | 0:49:39.4 | 80 | ||
81 | diplom | 1624 | MARKSCHEFFEL Lothar | 1949 | SV TU Ilmenau | 1. / H 66 | 0:58:24.6 | 0:14:54.9 | 0:49:39.2 | 79 | ||
82 | diplom | 1655 | BERTOTI Regina | 1990 | Hungarian Ski Association | 2. / D 21 | 0:58:32.8 | 0:15:03.1 | 0:49:27.6 | 76 | ||
83 | diplom | 1669 | SCHENK Johannes | 1958 | Linz | 5. / H 56 | 0:58:35.8 | 0:15:06.1 | 0:49:28.4 | 77 | ||
84 | diplom | 1762 | OESTREICH Thomas | 1980 | Team Oestreich | 2. / H 31 | 0:58:48.1 | 0:15:18.4 | 0:50:19.6 | 85 | ||
85 | diplom | 1816 | FUERST Rainer | 1966 | Powerbärs Rednitzhembach | 7. / H 46 | 0:58:59.4 | 0:15:29.7 | 0:50:11.5 | 83 | ||
86 | diplom | 1635 | FREY Lambert | 1950 | USC Atomic-St.Leonhard | 3. / H 61 | 0:59:15.6 | 0:15:45.9 | 0:50:12.4 | 84 | ||
87 | diplom | 1703 | JANSKY Karola | 1962 | SG Klotzsche | 1. / D 51 | 0:59:24.9 | 0:15:55.2 | 0:50:46.7 | 87 | ||
88 | diplom | 1731 | MANIORA Yonel | 1955 | LOISIR NORDIQUE | 6. / H 56 | 0:59:31.6 | 0:16:01.9 | 0:50:27.7 | 86 | ||
89 | diplom | 1806 | JUNG Peter | 1949 | WSV Trusetal | 2. / H 66 | 0:59:39.8 | 0:16:10.1 | 0:50:48.1 | 88 | ||
90 | diplom | 1749 | ZIMARE Franziska | 1966 | SG Klotzsche | 1. / D 46 | 0:59:42.5 | 0:16:12.8 | 0:50:48.6 | 89 | ||
91 | diplom | 1675 | FANKHAUSER Franz | 1962 | WSV Tux | 6. / H 51 | 0:59:45.9 | 0:16:16.2 | 0:51:07.2 | 90 | ||
92 | diplom | 1637 | CLAUß Alexandra | 1996 | Einsiedler Skiverein | 2. / JunD | 0:59:58.4 | 0:16:28.7 | 0:51:10.6 | 91 | ||
93 | diplom | 1657 | SCHULTE Peter | 1976 | Team M + B | 6. / H 36 | 1:00:47.6 | 0:17:17.9 | 0:52:18.1 | 94 | ||
94 | diplom | 1674 | ORTNER Leopold | 1969 | Finkenberg | 8. / H 46 | 1:01:05.7 | 0:17:36.0 | 0:52:10.7 | 92 | ||
95 | diplom | 1714 | HÖFLER Ludwig | 1947 | Concordia Burggen | 3. / H 66 | 1:01:07.6 | 0:17:37.9 | 0:52:11.1 | 93 | ||
96 | diplom | 1636 | LOHBERGER Stephanie | 1988 | SpVgg Lam | 3. / D 21 | 1:01:19.7 | 0:17:50.0 | 0:52:34.8 | 96 | ||
97 | diplom | 1796 | WINBOMONT Dany | 1964 | LOISIR NORDIQUE | 7. / H 51 | 1:01:29.4 | 0:17:59.7 | 0:52:22.1 | 95 | ||
98 | diplom | 1760 | REISNER Markus | 1999 | SC Buntenbock | 5. / J 16 M | 1:01:34.2 | 0:18:04.5 | 0:52:43.0 | 97 | ||
99 | diplom | 1741 | THEILER Patrick | 1995 | Ebermannstadt | 7. / Jun | 1:01:45.8 | 0:18:16.1 | 0:52:52.7 | 99 | ||
100 | diplom | 1701 | SCHAFFER Kathrin | 1997 | WSV Eppenschlag | 12. / J 17 W | 1:01:46.4 | 0:18:16.7 | 0:52:55.4 | 100 |