Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2510 | BREUER Joseph | 2000 | WSV08 Johanngeorgenstadt | 1. / S 15 M | 0:17:32.4 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 2710 | HAVLÍČKOVÁ Barbora | 2000 | FISCHER Ski klub Šumava Vimperk | 1. / S 15 W | 0:17:37.2 | 0:00:04.8 | |
3 | diplom | 2508 | EIGNER Falco | 2000 | --- | 2. / S 15 M | 0:18:22.8 | 0:00:50.4 | |
4 | diplom | 2600 | GOGOL Marc Ole | 2002 | SG Klotzsche | 1. / S 13 M | 0:18:36.2 | 0:01:03.8 | |
5 | diplom | 2513 | HOLOUBEK Ondřej | 2000 | FISCHER Ski klub Šumava Vimperk | 3. / S 15 M | 0:18:40.1 | 0:01:07.7 | |
6 | diplom | 2601 | LÖW Janik | 2002 | SG Klotzsche | 2. / S 13 M | 0:18:52.3 | 0:01:19.9 | |
7 | diplom | 2507 | NEUBER Johannes | 2001 | SV Neudorf | 1. / S 14 M | 0:19:44.3 | 0:02:11.9 | |
8 | diplom | 2608 | FEIEL Markus | 2002 | WSV Tragöss | 3. / S 13 M | 0:20:11.4 | 0:02:39.0 | |
9 | diplom | 2766 | SAUNUS Annika | 2002 | SV Grünbach | 1. / S 13 W | 0:20:27.8 | 0:02:55.4 | |
10 | diplom | 2702 | ZIMARE Rosa | 2001 | SG Klotzsche | 1. / S 14 W | 0:20:41.4 | 0:03:09.0 | |
11 | diplom | 2509 | MENNERAT Louis | 2000 | Herzogenaurach | 4. / S 15 M | 0:21:03.5 | 0:03:31.1 | |
12 | diplom | 2501 | KASCHEL Oliver | 2000 | SV Grün-Weiß Pirna | 5. / S 15 M | 0:21:40.0 | 0:04:07.6 | |
13 | diplom | 2762 | KAISER Frances | 2002 | SG Klotzsche | 2. / S 13 W | 0:21:55.6 | 0:04:23.2 | |
14 | diplom | 2606 | FRÖLICH Jakob | 2002 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 4. / S 13 M | 0:22:29.5 | 0:04:57.1 | |
15 | diplom | 2502 | KUPFER Luis | 2000 | SV Grün-Weiß Pirna | 6. / S 15 M | 0:22:57.6 | 0:05:25.2 | |
16 | diplom | 2761 | ZIMMERMANN Amelie | 2002 | SG Klotzsche | 3. / S 13 W | 0:23:04.7 | 0:05:32.3 | |
17 | diplom | 2604 | MÜNCH Matti | 2002 | SC Buntenbock | 5. / S 13 M | 0:23:50.7 | 0:06:18.3 | |
18 | diplom | 2701 | WEBER Lena | 2001 | TSV Leuna e.V. | 2. / S 14 W | 0:23:54.8 | 0:06:22.4 | |
19 | diplom | 2760 | MÜLLER Vanessa | 2002 | TSV Leuna e.V. | 4. / S 13 W | 0:24:09.0 | 0:06:36.6 | |
20 | diplom | 2703 | LÜDEKE Thia | 2000 | SV Grün-Weiß Pirna | 2. / S 15 W | 0:24:16.5 | 0:06:44.1 | |
21 | diplom | 2704 | BRÄUER Marie | 2000 | Bertsdorfer SV | 3. / S 15 W | 0:24:20.1 | 0:06:47.7 | |
22 | diplom | 2602 | TONN Ludwig | 2002 | SC Buntenbock | 6. / S 13 M | 0:24:25.3 | 0:06:52.9 | |
23 | diplom | 2609 | KUCHL Johannes | 2002 | Skadi Junior Team | 7. / S 13 M | 0:25:13.9 | 0:07:41.5 | |
24 | diplom | 2603 | REISNER Tim | 2002 | SC Buntenbock | 8. / S 13 M | 0:25:15.9 | 0:07:43.5 | |
25 | diplom | 2500 | GEHMANN Theodor | 2000 | Skiverein Flügelradbaude | 7. / S 15 M | 0:25:52.4 | 0:08:20.0 | |
26 | diplom | 2763 | SCHWAGER Henriette | 2002 | Bertsdorfer SV | 5. / S 13 W | 0:25:54.3 | 0:08:21.9 | |
27 | diplom | 2706 | GOERITZ Leonie | 2001 | SC Buntenbock | 3. / S 14 W | 0:27:54.9 | 0:10:22.5 | |
28 | diplom | 2708 | THURECHT Nora | 2001 | SV Lok Eilenburg | 4. / S 14 W | 0:40:16.9 | 0:22:44.5 | |
--- | 2503 | CERVINKA Konstantin | 2001 | Bertsdorfer SV | . / S 14 M | DNS | --- | ||
--- | 2504 | REICH Fabian | 2000 | SK Nesselwand | . / S 15 M | DNS | --- | ||
--- | 2505 | ROSCHER Paul | 2000 | SV Neudorf | . / S 15 M | DNS | --- | ||
--- | 2511 | MEINDL Alexander | 2000 | SC Furth im Wald | . / S 15 M | DNS | --- | ||
--- | 2512 | SÜß Janik | 2001 | WSV Eppenschlag | . / S 14 M | DNS | --- | ||
--- | 2605 | WAGNER Niklas | 2002 | ATSV Gebirge/Gelobtland | . / S 13 M | DNS | --- | ||
--- | 2607 | GÄRTNER Cedric | 2002 | ATSV Gebirge/Gelobtland | . / S 13 M | DNS | --- | ||
--- | 2700 | FRANZ Vanessa Emely | 2001 | TSV Leuna e.V. | . / S 14 W | DNS | --- | ||
--- | 2705 | PICHLER Marika | 2000 | SC Buntenbock | . / S 15 W | DNS | --- | ||
--- | 2707 | MEYER Sophia | 2000 | WSV 08 Johanngeorgenstadt | . / S 15 W | DNS | --- | ||
--- | 2709 | CZESLA Laura | 2001 | SC Buntenbock | . / S 14 W | DNS | --- | ||
--- | 2764 | HOFFMANN Helen | 2002 | WSV 08 Johanngeorgenstadt | . / S 13 W | DNS | --- | ||
--- | 2765 | DIETZE Alexandra | 2002 | Pulschlag Neuhausen | . / S 13 W | DNS | --- |