ČP XCO UCI C1 + XCE Pec pod Sněžkou - ČP XCO UCI C1
DATUM : | 14.6.2015 | MÍSTO : | Pec pod Sněžkou |
---|
POŘADATEL : | Český svaz cyklistiky | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.poharmtb.cz/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 301 | PRŮDEK Matěj | 1997 | NUTREND SPECIALIZED RACING | 1. / Junioři | 1:05:20.0 | 0:00:00.0 | 17:01.9 [1] | 1 | 15:49.6 [1] | 1 | 16:19.9 [1] | 1 | 16:08.6 [1] | 1 | ||
2 | 315 | BOGUSLAWSKI Marcel | 1997 | MTB-Silesia Rybnik | 2. / Junioři | 1:07:44.4 | 0:02:24.4 | 17:28.3 [2] | 2 | 16:55.3 [3] | 2 | 17:02.1 [2] | 2 | 16:18.7 [2] | 2 | ||
3 | 306 | ZEŤÁK Michael | 1998 | BIKE 2000 | 3. / Junioři | 1:09:16.3 | 0:03:56.3 | 17:54.9 [4] | 4 | 16:47.3 [2] | 3 | 17:16.3 [3] | 3 | 17:17.8 [6] | 3 | ||
4 | 302 | KADLEC Jakub | 1997 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 4. / Junioři | 1:10:00.3 | 0:04:40.3 | 17:54.3 [3] | 3 | 17:11.9 [4] | 4 | 17:42.6 [9] | 4 | 17:11.5 [5] | 4 | ||
5 | 304 | SKÁLA Jaromír | 1998 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 5. / Junioři | 1:10:43.9 | 0:05:23.9 | 18:09.9 [5] | 5 | 18:07.6 [13] | 6 | 17:27.5 [5] | 5 | 16:58.9 [3] | 5 | ||
6 | 323 | BUDZIŃSKI Tomasz | 1998 | LKK LUKS Sławno | 6. / Junioři | 1:10:56.0 | 0:05:36.0 | 18:10.5 [6] | 6 | 17:53.0 [11] | 5 | 17:42.1 [8] | 6 | 17:10.4 [4] | 6 | ||
7 | 357 | LUNDE Pavel | 1998 | Olimpiyskiye Nadezhdy S.Petersburg | 7. / Junioři | 1:11:22.6 | 0:06:02.6 | 18:53.0 [10] | 10 | 17:34.8 [5] | 8 | 17:19.1 [4] | 7 | 17:35.7 [9] | 7 | ||
8 | 317 | JELÍNEK Josef | 1998 | Big Shock team o.s. | 8. / Junioři | 1:11:32.5 | 0:06:12.5 | 18:29.3 [8] | 8 | 17:48.9 [9] | 7 | 17:48.3 [10] | 8 | 17:26.0 [7] | 8 | ||
9 | 305 | VOJÍŘ Jaroslav | 1997 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 9. / Junioři | 1:11:44.5 | 0:06:24.5 | 18:54.7 [11] | 11 | 17:34.8 [5] | 10 | 17:37.5 [6] | 9 | 17:37.5 [10] | 9 | ||
10 | 309 | SIRŮČEK Václav | 1998 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 10. / Junioři | 1:12:20.6 | 0:07:00.6 | 19:04.2 [12] | 12 | 17:47.1 [8] | 11 | 18:02.2 [12] | 11 | 17:27.1 [8] | 10 | ||
11 | 312 | PRUDEK Dominik | 1998 | GT bikeplac opportunity | 11. / Junioři | 1:13:13.1 | 0:07:53.1 | 19:25.8 [16] | 16 | 17:38.8 [7] | 12 | 17:59.5 [11] | 12 | 18:09.0 [11] | 11 | ||
12 | 358 | GAVRILOV Roman | 1998 | Olimpiyskiye Nadezhdy S.Petersburg | 12. / Junioři | 1:14:22.4 | 0:09:02.4 | 19:54.7 [19] | 19 | 17:54.0 [12] | 15 | 17:39.1 [7] | 13 | 18:54.6 [16] | 12 | ||
13 | 308 | BŘEZINA Jonáš | 1998 | Kola-bbm.cz | 13. / Junioři | 1:14:40.2 | 0:09:20.2 | 18:37.4 [9] | 9 | 17:51.2 [10] | 9 | 18:22.3 [14] | 10 | 19:49.3 [24] | 13 | ||
14 | 321 | MAYER Daniel | 1997 | KC HLINSKO | 14. / Junioři | 1:16:02.6 | 0:10:42.6 | 18:23.0 [7] | 7 | 18:48.0 [17] | 13 | 19:31.1 [20] | 14 | 19:20.5 [20] | 14 | ||
15 | 327 | MATĚJKA Petr | 1997 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 15. / Junioři | 1:16:21.2 | 0:11:01.2 | 19:22.8 [15] | 15 | 18:44.5 [16] | 16 | 19:25.2 [19] | 15 | 18:48.7 [14] | 15 | ||
16 | 303 | KRUMPHANZL Matyáš | 1997 | Superior Riders | 16. / Junioři | 1:16:29.6 | 0:11:09.6 | 19:20.7 [14] | 14 | 19:09.0 [21] | 17 | 19:22.3 [18] | 18 | 18:37.6 [13] | 16 | ||
17 | 307 | ŠAFRANÍK Kryštof | 1997 | BIKE 2000 | 17. / Junioři | 1:16:38.4 | 0:11:18.4 | 19:07.1 [13] | 13 | 18:08.0 [14] | 14 | 20:31.1 [26] | 16 | 18:52.2 [15] | 17 | ||
18 | 319 | NOVOTNÝ Jakub | 1998 | ZP cykloservis cycling team | 18. / Junioři | 1:17:10.3 | 0:11:50.3 | 19:52.8 [18] | 18 | 19:04.7 [20] | 19 | 18:53.6 [15] | 17 | 19:19.2 [19] | 18 | ||
19 | 318 | ŠEVCŮ Tomáš | 1997 | HSK cycling team | 19. / Junioři | 1:17:32.3 | 0:12:12.3 | 19:26.5 [17] | 17 | 19:04.2 [19] | 18 | 19:45.2 [22] | 19 | 19:16.4 [18] | 19 | ||
20 | 314 | STARÝ Dominik | 1997 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 20. / Junioři | 1:18:08.1 | 0:12:48.1 | 20:20.9 [23] | 23 | 19:10.0 [22] | 22 | 18:57.2 [16] | 20 | 19:40.0 [22] | 20 | ||
21 | 339 | LUŇÁČEK Jakub | 1998 | Uniqa Jihlava | 21. / Junioři | 1:18:48.9 | 0:13:28.9 | 20:15.5 [22] | 22 | 19:00.8 [18] | 20 | 19:42.9 [21] | 21 | 19:49.7 [25] | 21 | ||
22 | 322 | LIDMILA Martin | 1998 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 22. / Junioři | 1:18:54.9 | 0:13:34.9 | 19:59.4 [20] | 20 | 19:28.3 [24] | 21 | 19:48.7 [24] | 22 | 19:38.5 [21] | 22 | ||
23 | 324 | FLÁMA Tomáš | 1997 | TJ UNIČOV | 23. / Junioři | 1:18:55.5 | 0:13:35.5 | 20:07.2 [21] | 21 | 19:49.6 [25] | 23 | 19:45.3 [23] | 23 | 19:13.4 [17] | 23 | ||
24 | 311 | BÁRTEK David | 1998 | VRV TEAM | 24. / Junioři | 1:22:36.1 | 0:17:16.1 | 24:28.8 [33] | 33 | 19:11.1 [23] | 26 | 19:15.7 [17] | 24 | 19:40.5 [23] | 24 | ||
25 | 356 | SMIRNOV Kirill | 1997 | Olimpiyskiye Nadezhdy S.Petersburg | 25. / Junioři | 1:22:43.5 | 0:17:23.5 | 27:46.4 [36] | 36 | 18:09.4 [15] | 33 | 18:17.3 [13] | 26 | 18:30.4 [12] | 25 | ||
26 | 333 | ŠTĚPANÍK Jiří | 1997 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 26. / Junioři | 1:24:00.2 | 0:18:40.2 | 21:36.4 [24] | 24 | 21:03.3 [27] | 24 | 20:26.7 [25] | 25 | 20:53.8 [26] | 26 | ||
27 | 361 | OSTASZEWSKI Karol | 1998 | PROLOG Jabtonna | 27. / Junioři | 1:28:54.8 | 0:23:34.8 | 22:00.8 [25] | 25 | 21:12.8 [28] | 25 | 22:03.1 [31] | 27 | 23:38.1 [27] | 27 | ||
28 | 343 | KRESTA Jan | 1997 | SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA | 28. / Junioři | 1:05:41.2 | - 1 Lap(s) | 22:34.3 [27] | 27 | 21:42.7 [32] | 28 | 21:24.2 [29] | 28 | --- | --- | ||
29 | 331 | SWÁROVSKÝ Michal | 1998 | ZP cykloservis cycling team | 29. / Junioři | 1:06:17.7 | - 1 Lap(s) | 23:29.5 [30] | 30 | 20:48.4 [26] | 29 | 21:59.8 [30] | 29 | --- | --- | ||
30 | 362 | MASZKIEWICZ Mateusz | 1998 | PROLOG Jabtonna | 30. / Junioři | 1:06:22.4 | - 1 Lap(s) | 22:33.6 [26] | 26 | 22:30.1 [33] | 30 | 21:18.7 [28] | 30 | --- | --- | ||
31 | 342 | MACEK Michal | 1998 | VRV TEAM | 31. / Junioři | 1:06:45.0 | - 1 Lap(s) | 23:12.8 [29] | 29 | 22:34.9 [34] | 32 | 20:57.3 [27] | 31 | --- | --- | ||
32 | 350 | POKORNÝ Jiří | 1997 | SK-Salith-Sumtex Šumperk | 32. / Junioři | 1:06:49.9 | - 1 Lap(s) | 22:47.7 [28] | 28 | 21:28.4 [30] | 27 | 22:33.8 [32] | 32 | --- | --- | ||
33 | 359 | BARTOSZ Bozek | 1998 | MTB-Silesia Rybnik | 33. / Junioři | 1:09:50.9 | - 1 Lap(s) | 24:14.3 [32] | 32 | 21:19.0 [29] | 31 | 24:17.6 [34] | 33 | --- | --- | ||
34 | 346 | MUSIL Filip | 1998 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 34. / Junioři | 1:10:29.0 | - 1 Lap(s) | 25:47.5 [34] | 34 | 21:37.6 [31] | 34 | 23:03.9 [33] | 34 | --- | --- | ||
35 | 349 | NOVOTNÝ Adam | 1998 | --- | 35. / Junioři | 1:13:14.0 | - 1 Lap(s) | 24:07.0 [31] | 31 | 24:25.1 [36] | 35 | 24:41.9 [35] | 35 | --- | --- | ||
36 | 344 | MATĚJKA Radim | 1997 | CYKLO BENDL CLUB 98 | 36. / Junioři | 0:49:45.5 | - 2 Lap(s) | 26:13.6 [35] | 35 | 23:31.9 [35] | 36 | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 330 | FRANK Jakub | 1998 | Kola-bbm.cz | . / Junioři | DNF | --- | 21:19.8 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 334 | BUDZIŃSKI Marcin | 1998 | LKK LUKS Sławno | . / Junioři | DNF | --- | 19:54.4 [-] | --- | 39:04.0 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 336 | KUNT Lukáš | 1997 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | . / Junioři | DNF | --- | 20:53.6 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 347 | PAPOUŠEK Jan | 1997 | Bike Freaks Holice | . / Junioři | DNF | --- | 25:13.7 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 352 | LUTOVSKÝ Ondřej | 1998 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | . / Junioři | DNF | --- | 23:57.5 [-] | --- | 47:19.0 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 337 | NOVÁK Radek | 1997 | GS cyklo team Jistebnice | . / Junioři | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 351 | BROŽ Marek | 1997 | EUROFOAM SPORT TEAM | . / Junioři | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |