Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Rampušák

MTB
DATUM :20.6.2015 MÍSTO :Štíty

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Kolo 1 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Kolo 1 #
1 55 detail závodníka ZÁLESKÝ Milan CZE 1992 ELEVEN MERECEDES MITAS 1. /  M (muži, 1976-1997) 2:28:25.0 0:00:00.0 1:19:03.4 2
2 30 detail závodníka FABIÁN Jakub CZE 1991 Cykloteam Kolárna 2. /  M (muži, 1976-1997) 2:28:32.4 0:00:07.4 1:19:03.6 3
3 59 detail závodníka KESTLER Aleš CZE 1981 YOGI Racing Ostrava 3. /  M (muži, 1976-1997) 2:28:59.0 0:00:34.0 1:19:03.1 1
4 64 detail závodníka LIEBICH Petr CZE 1986 SK Žamberk Tessuti Team 4. /  M (muži, 1976-1997) 2:29:32.5 0:01:07.5 1:19:07.6 4
5 72 detail závodníka POSPÍŠIL Petr CZE 1979 GHOST MITAS race team 5. /  M (muži, 1976-1997) 2:35:40.4 0:07:15.4 1:21:48.7 6
6 60 detail závodníka DANĚK Jiří CZE 1993 Česká Spořitelna - Accolade 6. /  M (muži, 1976-1997) 2:39:20.1 0:10:55.1 1:21:46.7 5
7 53 detail závodníka KOUŘIL Daniel CZE 1971 SK Masná Hora 1. /  V-40 (nad 40 let, 1966-1975) 2:41:24.0 0:12:59.0 1:25:18.2 11
8 61 detail závodníka KRČ Tomáš CZE 1970 BIke Prestige Team Česká Třebová 2. /  V-40 (nad 40 let, 1966-1975) 2:42:10.0 0:13:45.0 1:23:46.7 8
9 14 detail závodníka SCHEJBAL Josef CZE 1978 CYKLO PROFI 7. /  M (muži, 1976-1997) 2:42:40.8 0:14:15.8 1:21:49.0 7
10 4 detail závodníka KADRMAN Miloslav CZE 1981 PRESTIGE CYCLING TEAM 8. /  M (muži, 1976-1997) 2:43:49.9 0:15:24.9 1:24:34.8 10
11 67 detail závodníka NOVÁK Petr CZE 1987 4Ever - Cyklo Bulis 9. /  M (muži, 1976-1997) 2:44:01.0 0:15:36.0 1:28:40.3 13
12 9 detail závodníka BALCAR Aleš CZE 1977 TJ Sokol Nové Město nad Metují 10. /  M (muži, 1976-1997) 2:44:39.4 0:16:14.4 1:25:18.3 12
13 62 detail závodníka TICHÝ Tomáš CZE 1984 I-TRENINK.COM 11. /  M (muži, 1976-1997) 2:48:50.1 0:20:25.1 1:28:43.3 14
14 28 detail závodníka CIMBUREK Michal CZE 1994 NUTREND 12. /  M (muži, 1976-1997) 2:50:39.6 0:22:14.6 1:30:02.6 15
15 69 detail závodníka VYCHODIL Tomáš CZE 1976 bike team Zlaté Hory 13. /  M (muži, 1976-1997) 2:56:03.2 0:27:38.2 1:31:20.6 16
16 26 detail závodníka HORKÝ Lubomír CZE 1968 Cyklo Polách a syn Šumperk 3. /  V-40 (nad 40 let, 1966-1975) 2:57:02.0 0:28:37.0 1:32:14.5 17
17 19 detail závodníka VONDROUŠ Pavel CZE 1974 CYKLO PROFI 4. /  V-40 (nad 40 let, 1966-1975) 2:59:50.6 0:31:25.6 1:33:55.5 18
18 50 detail závodníka SEČKA Ondřej CZE 1984 --- 14. /  M (muži, 1976-1997) 3:03:42.6 0:35:17.6 1:36:06.3 20
19 41 detail závodníka STUNA Josef CZE 1959 KABA SPORT Chotěboř 1. /  V-50 (nad 50 let, 1965 a st.) 3:05:16.7 0:36:51.7 1:37:04.0 25
20 40 detail závodníka KONIG Jiří CZE 1978 Cykloklub Morava 15. /  M (muži, 1976-1997) 3:06:31.4 0:38:06.4 1:36:13.7 24
21 29 detail závodníka NÁDVORNÍK Zdeněk CZE 1962 NUTREND 2. /  V-50 (nad 50 let, 1965 a st.) 3:08:23.8 0:39:58.8 1:38:44.8 26
21 45 detail závodníka FIDLEROVÁ Iva CZE 1983 Yogi racing team 1. /  Ž (ženy) 3:08:23.8 0:39:58.8 1:38:45.1 27
23 66 detail závodníka KANDRNÁL Martin CZE 1972 Energy 4 sport 5. /  V-40 (nad 40 let, 1966-1975) 3:08:53.7 0:40:28.7 1:36:12.0 22
24 73 detail závodníka BOREČEK Tomáš CZE 1957 Novatop Lapierre 3. /  V-50 (nad 50 let, 1965 a st.) 3:09:36.7 0:41:11.7 1:39:47.5 32
25 17 detail závodníka MAKSANT Jindřich CZE 1985 IN-LIFE cycling team 16. /  M (muži, 1976-1997) 3:10:19.4 0:41:54.4 1:49:16.9 50
26 58 detail závodníka ŘÍHA Aleš CZE 1990 --- 17. /  M (muži, 1976-1997) 3:10:21.0 0:41:56.0 1:39:49.6 33
27 27 detail závodníka NOVÁK Michael CZE 1992 --- 18. /  M (muži, 1976-1997) 3:10:50.7 0:42:25.7 1:39:32.5 29
28 74 detail závodníka ŘEHÁK Tomáš CZE 1979 Lukostřelba Jablonné 19. /  M (muži, 1976-1997) 3:11:34.9 0:43:09.9 1:35:20.6 19
29 37 detail závodníka UCHYTIL Alois CZE 1966 Bike team TJ Zlaté Hory 6. /  V-40 (nad 40 let, 1966-1975) 3:14:34.5 0:46:09.5 1:39:36.7 31
30 44 detail závodníka LESKOVJAN Tomáš CZE 1976 Domaželice 20. /  M (muži, 1976-1997) 3:15:54.6 0:47:29.6 1:42:06.7 34
31 52 detail závodníka KULÍK Vladislav CZE 1973 CK Morava 7. /  V-40 (nad 40 let, 1966-1975) 3:16:15.0 0:47:50.0 1:39:35.6 30
32 54 detail závodníka SLABÝ Jiří CZE 1956 Redpoint - Eleven 4. /  V-50 (nad 50 let, 1965 a st.) 3:16:45.0 0:48:20.0 1:42:11.4 40
33 68 detail závodníka POSPÍŠILOVÁ Radka CZE 1990 bikecentrum olomouc 2. /  Ž (ženy) 3:16:54.7 0:48:29.7 1:42:12.3 41
34 48 detail závodníka JAŠEK Ondra CZE 1977 Atletika Zábřeh 21. /  M (muži, 1976-1997) 3:19:03.6 0:50:38.6 1:42:10.6 39
35 20 detail závodníka HLÁSNÝ Radek CZE 1985 Písařov 22. /  M (muži, 1976-1997) 3:19:05.8 0:50:40.8 1:42:10.0 37
36 10 detail závodníka KAVAN Antonín CZE 1973 TJ Sokol Nové Město nad Metují 8. /  V-40 (nad 40 let, 1966-1975) 3:19:25.6 0:51:00.6 1:42:10.4 38
37 22 detail závodníka MALÝ Tomáš CZE 1974 KN Project Zábřeh 9. /  V-40 (nad 40 let, 1966-1975) 3:21:15.3 0:52:50.3 1:42:09.8 36
38 8 detail závodníka KŘEČEK Miloš CZE 1970 TJ Sokol Nové Město nad Metují 10. /  V-40 (nad 40 let, 1966-1975) 3:22:44.4 0:54:19.4 1:43:59.8 43
39 23 detail závodníka KRISTEK Jiří CZE 1967 RETIA Pardubice 11. /  V-40 (nad 40 let, 1966-1975) 3:23:58.4 0:55:33.4 1:45:39.9 44
40 51 detail závodníka TEMPÍR Tomáš CZE 1977 SOKOL Štíty 23. /  M (muži, 1976-1997) 3:24:58.4 0:56:33.4 1:46:43.3 46
41 12 detail závodníka RÉDL Miroslav CZE 1984 --- 24. /  M (muži, 1976-1997) 3:25:33.9 0:57:08.9 1:47:29.3 47
42 25 detail závodníka PULTR Josef CZE 1957 TJ Sokol Nové Město nad Metují 5. /  V-50 (nad 50 let, 1965 a st.) 3:25:50.3 0:57:25.3 1:43:59.0 42
43 35 detail závodníka KRÁL Jiří CZE 1977 --- 25. /  M (muži, 1976-1997) 3:27:55.4 0:59:30.4 1:42:07.8 35
44 65 detail závodníka PICEK Václav CZE 1972 RHR - Lanškroun 12. /  V-40 (nad 40 let, 1966-1975) 3:28:55.6 1:00:30.6 1:46:28.4 45
45 70 detail závodníka STOHR Radim CZE 1991 Conti-rsc 26. /  M (muži, 1976-1997) 3:33:56.1 1:05:31.1 1:38:47.1 28
46 43 detail závodníka HEGER Martin CZE 1980 naskalách.cz 27. /  M (muži, 1976-1997) 3:35:25.5 1:07:00.5 1:48:17.4 48
47 15 detail závodníka VÍTEK Jiří CZE 1982 Budislav 28. /  M (muži, 1976-1997) 3:35:25.7 1:07:00.7 1:48:21.6 49
48 63 detail závodníka KOPŘIVA Lubomír CZE 1982 Eden Europe 29. /  M (muži, 1976-1997) 3:37:41.1 1:09:16.1 1:51:24.0 51
49 49 detail závodníka CHLÍBKOVÁ Daniela CZE 1967 Redpoint - Eleven 3. /  Ž (ženy) 3:39:24.0 1:10:59.0 1:52:38.5 52
50 75 detail závodníka DUŠEK Petr CZE 1972 RHR - Lanškroun 13. /  V-40 (nad 40 let, 1966-1975) 3:41:14.9 1:12:49.9 1:55:19.2 54
51 16 detail závodníka NOVOTNÝ Radek CZE 1970 OCK Osík 14. /  V-40 (nad 40 let, 1966-1975) 3:41:58.6 1:13:33.6 1:53:57.5 53
52 39 detail závodníka POŘÍZ Milan CZE 1951 --- 6. /  V-50 (nad 50 let, 1965 a st.) 3:45:09.6 1:16:44.6 1:55:20.9 55
53 71 detail závodníka KNOFLÍČEK Jiří CZE 1962 KNF Bike club 7. /  V-50 (nad 50 let, 1965 a st.) 3:56:04.3 1:27:39.3 1:59:30.1 60
54 18 detail závodníka FORMÁNEK Martin CZE 1968 RHR - Lanškroun 15. /  V-40 (nad 40 let, 1966-1975) 3:58:48.6 1:30:23.6 2:02:18.5 62
55 5 detail závodníka ČECH Aleš CZE 1975 --- 16. /  V-40 (nad 40 let, 1966-1975) 3:59:05.7 1:30:40.7 2:03:20.4 64
56 6 detail závodníka KUČERA Petr CZE 1965 Nezmar 8. /  V-50 (nad 50 let, 1965 a st.) 3:59:47.3 1:31:22.3 1:59:58.6 61
57 32 detail závodníka MOTL Jaroslav CZE 1976 --- 30. /  M (muži, 1976-1997) 4:02:51.9 1:34:26.9 2:02:45.9 63
58 34 detail závodníka KOUTNÝ Ladislav CZE 1982 --- 31. /  M (muži, 1976-1997) 4:03:52.3 1:35:27.3 1:56:25.5 56
59 42 detail závodníka ČERNÁ Lenka CZE 1981 Sotesport 4. /  Ž (ženy) 4:06:37.5 1:38:12.5 2:05:21.4 65
60 3 detail závodníka MACHÁČEK Zdeněk CZE 1990 --- 32. /  M (muži, 1976-1997) 4:10:40.4 1:42:15.4 1:57:18.6 57
61 36 detail závodníka MINÁŘ Petr CZE 1984 SOKOL JEDLÍ 33. /  M (muži, 1976-1997) 4:25:26.2 1:57:01.2 1:58:12.8 58
62 47 detail závodníka MRÁZEK Jan CZE 1981 AHK Jedlí 34. /  M (muži, 1976-1997) 4:25:26.3 1:57:01.3 1:58:46.0 59
63 7 detail závodníka HYBL Jaromír CZE 1968 Nezmar 17. /  V-40 (nad 40 let, 1966-1975) 4:29:22.7 2:00:57.7 2:06:30.8 66
64 2 detail závodníka ŘÍČKA Jaroslav CZE 1968 --- 18. /  V-40 (nad 40 let, 1966-1975) 4:34:33.0 2:06:08.0 2:15:46.9 67
65 1 detail závodníka VAŠÍČEK Vladimír CZE 1972 HydroIdea 19. /  V-40 (nad 40 let, 1966-1975) 4:51:36.7 2:23:11.7 2:16:55.3 68
--- 11 detail závodníka HEJTMÁNEK Ctibor CZE 1968 Kola Kaňkovský . /  V-40 (nad 40 let, 1966-1975) Running --- 1:36:09.2 21
--- 24 detail závodníka UHLÍŘ Miroslav CZE 1990 CYKLO PROFI . /  M (muži, 1976-1997) Running --- --- ---
--- 33 detail závodníka CHUTNÝ Jaroslav CZE 1961 NILFISK Alto Pro cykling . /  V-50 (nad 50 let, 1965 a st.) Running --- 1:36:12.9 23
--- 38 detail závodníka JOSEFÍK Marián CZE 1983 Ghost - Mojekolo . /  M (muži, 1976-1997) Running --- 1:23:47.1 9
--- 46 detail závodníka PILNÁČEK Petr CZE 1982 NUTREND . /  M (muži, 1976-1997) Running --- --- ---
--- 56 detail závodníka NĚMEC Vladimír CZE 1976 --- . /  M (muži, 1976-1997) Running --- --- ---
--- 31 detail závodníka VEČEŘA Miroslav CZE 1983 --- . /  M (muži, 1976-1997) DSQ --- --- ---
--- 57 detail závodníka KUBÍČEK Martin CZE 1974 --- . /  V-40 (nad 40 let, 1966-1975) DNF --- --- ---