Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Rampušák

MTB
DATUM :20.6.2015 MÍSTO :Štíty

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 87 detail závodníka PETRUŠ Lubomír CZE 1990 Ethic Sport - Prestige 1. /  Muži (1997 a st.) 1:17:22.2 0:00:00.0
2 90 detail závodníka KUBELKA Petr CZE 1995 SK Žamberk Tessuti Team 2. /  Muži (1997 a st.) 1:18:51.2 0:01:29.0
3 88 detail závodníka BEDNARSKÝ Vojtěch CZE 1997 TNF bike team 3. /  Muži (1997 a st.) 1:18:55.0 0:01:32.8
4 86 detail závodníka VANĚK Vladimír CZE 1983 HSK cycling team 4. /  Muži (1997 a st.) 1:24:34.8 0:07:12.6
5 36 detail závodníka HÝBL Jaroslav CZE 1993 Dimpex Kosov 5. /  Muži (1997 a st.) 1:24:44.9 0:07:22.7
6 23 detail závodníka KŘIVOHLÁVEK David CZE 1989 --- 6. /  Muži (1997 a st.) 1:32:15.8 0:14:53.6
7 73 detail závodníka SIROVÝ Aleš CZE 1970 --- 7. /  Muži (1997 a st.) 1:32:39.7 0:15:17.5
8 43 detail závodníka MIKULA David CZE 1976 --- 8. /  Muži (1997 a st.) 1:32:51.0 0:15:28.8
9 4 detail závodníka NOVÁK Martin CZE 1983 Rudoltice 9. /  Muži (1997 a st.) 1:32:52.7 0:15:30.5
10 53 detail závodníka BALIHAR Jiří CZE 1994 Balini 10. /  Muži (1997 a st.) 1:34:18.7 0:16:56.5
11 77 detail závodníka KRČ Tomáš CZE 2000 Cyklosport Chropyně 1. /  Junioři do 18 let (1998 a ml.) 1:35:19.5 0:17:57.3
12 40 detail závodníka FIALA Radim CZE 1995 Novatop Lapierre 11. /  Muži (1997 a st.) 1:36:00.5 0:18:38.3
13 66 detail závodníka KUDLÁČEK Martin CZE 1991 CykloTeam Kudláček 12. /  Muži (1997 a st.) 1:37:04.2 0:19:42.0
14 75 detail závodníka KUBÍNOVÁ Klára CZE 1997 Novatop Ghost 1. /  Ženy (1997 a st.) 1:39:34.0 0:22:11.8
15 18 detail závodníka RIEDL Petr CZE 1966 TRI ŠNECI 13. /  Muži (1997 a st.) 1:43:34.8 0:26:12.6
16 74 detail závodníka ZACHAŘ Miroslav CZE 1974 Opatov 14. /  Muži (1997 a st.) 1:43:42.2 0:26:20.0
17 37 detail závodníka NÁDVORNÍK Jiří CZE 1978 NUTREND 15. /  Muži (1997 a st.) 1:45:29.0 0:28:06.8
18 58 detail závodníka VÁCLAVEK Jaroslav CZE 1970 Rodak 16. /  Muži (1997 a st.) 1:46:31.5 0:29:09.3
19 27 detail závodníka MATEJ Petr CZE 1976 tři šneci 17. /  Muži (1997 a st.) 1:46:38.8 0:29:16.6
20 24 detail závodníka ŠEMBERA Josef CZE 1984 --- 18. /  Muži (1997 a st.) 1:46:43.6 0:29:21.4
21 10 detail závodníka SEDLÁK Lukáš CZE 1988 Smc Fort Ústí nad Orlicí 19. /  Muži (1997 a st.) 1:47:02.4 0:29:40.2
22 39 detail závodníka HRDINA Libor CZE 1990 Cyklo Bystřec 20. /  Muži (1997 a st.) 1:47:03.3 0:29:41.1
23 14 detail závodníka MUSÍLEK Tomáš CZE 1999 tři šneci 2. /  Junioři do 18 let (1998 a ml.) 1:48:06.8 0:30:44.6
24 49 detail závodníka ČAMEK Michal CZE 1995 --- 21. /  Muži (1997 a st.) 1:48:15.4 0:30:53.2
25 63 detail závodníka VÁVRA Lukáš CZE 1988 --- 22. /  Muži (1997 a st.) 1:48:42.1 0:31:19.9
26 79 detail závodníka KOCLÍŘOVÁ Adéla CZE 1998 SK Žamberk Tessuti Team 1. /  Juniorky do 18 let (1998 a ml.) 1:49:20.2 0:31:58.0
27 48 detail závodníka MERVART Martin CZE 1977 maverick 23. /  Muži (1997 a st.) 1:49:47.1 0:32:24.9
28 5 detail závodníka SKÁLA Jan CZE 1985 RunsportTeam 24. /  Muži (1997 a st.) 1:50:10.0 0:32:47.8
29 85 detail závodníka ULRICH Miloslav CZE 1970 DPC - Doudleby 25. /  Muži (1997 a st.) 1:51:06.0 0:33:43.8
30 59 detail závodníka DRTIL Michal CZE 1993 KC Horní Studénky 26. /  Muži (1997 a st.) 1:52:21.3 0:34:59.1
31 50 detail závodníka PEŠKAR Jaroslav CZE 1980 Střelci 27. /  Muži (1997 a st.) 1:52:21.8 0:34:59.6
32 47 detail závodníka HAMAL Josef CZE 1983 Střelci 28. /  Muži (1997 a st.) 1:52:21.9 0:34:59.7
33 45 detail závodníka JÁNĚ Lukáš CZE 1995 --- 29. /  Muži (1997 a st.) 1:53:35.6 0:36:13.4
34 62 detail závodníka ČEVELA Radim CZE 1973 www.elektrokolacz.cz 30. /  Muži (1997 a st.) 1:53:54.7 0:36:32.5
35 64 detail závodníka TOMÁŠEK Petr CZE 1984 --- 31. /  Muži (1997 a st.) 1:55:43.6 0:38:21.4
36 82 detail závodníka ČABLA Jiří CZE 1979 --- 32. /  Muži (1997 a st.) 1:55:47.2 0:38:25.0
37 81 detail závodníka SADIL Jiří CZE 2001 Parapety RS 3. /  Junioři do 18 let (1998 a ml.) 1:55:58.4 0:38:36.2
38 12 detail závodníka KOĎOUSEK Pavel CZE 1979 --- 33. /  Muži (1997 a st.) 1:56:11.5 0:38:49.3
39 35 detail závodníka MATUŠKA Pavel CZE 1986 --- 34. /  Muži (1997 a st.) 1:56:34.4 0:39:12.2
40 29 detail závodníka ŠVEDA Ludek CZE 1978 tři šneci 35. /  Muži (1997 a st.) 1:56:48.8 0:39:26.6
41 52 detail závodníka REŽŇÁK Lukáš CZE 1991 --- 36. /  Muži (1997 a st.) 1:57:46.2 0:40:24.0
42 89 detail závodníka MACHÁČOVÁ Martina CZE 1997 bikecentrum olomouc 2. /  Ženy (1997 a st.) 1:57:53.0 0:40:30.8
43 76 detail závodníka OLŠAR David CZE 1994 --- 37. /  Muži (1997 a st.) 1:59:20.5 0:41:58.3
44 32 detail závodníka KOTINSKÝ Libor CZE 1965 --- 38. /  Muži (1997 a st.) 1:59:40.6 0:42:18.4
45 80 detail závodníka KŘÍŽ Martin CZE 1977 --- 39. /  Muži (1997 a st.) 2:00:57.2 0:43:35.0
46 56 detail závodníka AXMANN Ondřej CZE 1985 Urvané pedál 40. /  Muži (1997 a st.) 2:01:19.2 0:43:57.0
47 15 detail závodníka BŘEZINA Josef CZE 1978 tři šneci 41. /  Muži (1997 a st.) 2:02:19.7 0:44:57.5
48 78 detail závodníka PIETROŇ Filip CZE 2002 Opava 4. /  Junioři do 18 let (1998 a ml.) 2:02:59.0 0:45:36.8
49 31 detail závodníka CHMELAŘ Ondřej CZE 1985 --- 42. /  Muži (1997 a st.) 2:03:00.0 0:45:37.8
50 60 detail závodníka ZEZULA Tomáš CZE 1976 --- 43. /  Muži (1997 a st.) 2:03:17.7 0:45:55.5
51 11 detail závodníka ČECH Jan CZE 2002 Branka u Opavy 5. /  Junioři do 18 let (1998 a ml.) 2:03:24.6 0:46:02.4
52 83 detail závodníka JOKLÍK Pavel CZE 1978 --- 44. /  Muži (1997 a st.) 2:04:33.1 0:47:10.9
53 16 detail závodníka PETRŮ Petr CZE 1975 --- 45. /  Muži (1997 a st.) 2:04:59.3 0:47:37.1
54 57 detail závodníka VYHNÁNKOVÁ Romana CZE 1990 Atletika Zábřeh 3. /  Ženy (1997 a st.) 2:05:06.8 0:47:44.6
55 19 detail závodníka TVRDÍK Pavel CZE 1964 SK KOVO LEDEČ 46. /  Muži (1997 a st.) 2:06:40.6 0:49:18.4
56 22 detail závodníka KOČÍ Filip CZE 1995 --- 47. /  Muži (1997 a st.) 2:07:07.6 0:49:45.4
57 68 detail závodníka BŘINČIL Josef CZE 1982 --- 48. /  Muži (1997 a st.) 2:07:26.9 0:50:04.7
58 70 detail závodníka VÁLEK Radim CZE 1983 CK Bufet 49. /  Muži (1997 a st.) 2:09:21.6 0:51:59.4
59 33 detail závodníka JEBAVY Libor CZE 1962 --- 50. /  Muži (1997 a st.) 2:10:57.4 0:53:35.2
60 38 detail závodníka NÁDVORNÍKOVÁ Jana CZE 1994 NUTREND 4. /  Ženy (1997 a st.) 2:11:36.5 0:54:14.3
61 8 detail závodníka KLIMENT Miroslav CZE 1990 --- 51. /  Muži (1997 a st.) 2:15:21.0 0:57:58.8
62 20 detail závodníka TVRDÍK Tomáš CZE 1990 SK KOVO LEDEČ 52. /  Muži (1997 a st.) 2:16:12.3 0:58:50.1
63 54 detail závodníka CHMELAŘ Jiří CZE 1966 --- 53. /  Muži (1997 a st.) 2:20:07.9 1:02:45.7
64 13 detail závodníka PAVELKA Tom CZE 1983 --- 54. /  Muži (1997 a st.) 2:21:03.6 1:03:41.4
65 30 detail závodníka PATKOLÓ Jaroslav CZE 1984 --- 55. /  Muži (1997 a st.) 2:22:53.1 1:05:30.9
66 67 detail závodníka CHRUDIMA Vlastimil CZE 1976 --- 56. /  Muži (1997 a st.) 2:23:13.6 1:05:51.4
67 41 detail závodníka HAVLAS Petr CZE 1982 Střelci 57. /  Muži (1997 a st.) 2:24:11.4 1:06:49.2
68 51 detail závodníka KOTINSKÝ Adam CZE 1998 --- 6. /  Junioři do 18 let (1998 a ml.) 2:24:32.3 1:07:10.1
69 6 detail závodníka MACH Jiří CZE 1973 Vinohradské šlapky 58. /  Muži (1997 a st.) 2:24:39.8 1:07:17.6
70 9 detail závodníka MACHÁČEK Zdeněk CZE 1958 --- 59. /  Muži (1997 a st.) 2:25:29.4 1:08:07.2
71 84 detail závodníka TELVÁK Josef CZE 1980 --- 60. /  Muži (1997 a st.) 2:29:36.4 1:12:14.2
72 3 detail závodníka NOVÁKOVÁ Šárka CZE 1983 Rudoltice 5. /  Ženy (1997 a st.) 2:29:52.2 1:12:30.0
73 55 detail závodníka STOLARIK Jan CZE 2001 --- 7. /  Junioři do 18 let (1998 a ml.) 2:31:46.8 1:14:24.6
74 65 detail závodníka BUREŠ štěpán CZE 2003 CK Morava 8. /  Junioři do 18 let (1998 a ml.) 2:33:27.6 1:16:05.4
75 44 detail závodníka MÜLLER Václav CZE 1994 --- 61. /  Muži (1997 a st.) 2:35:01.1 1:17:38.9
76 17 detail závodníka PETRŮ Barbora CZE 1982 --- 6. /  Ženy (1997 a st.) 2:37:41.3 1:20:19.1
77 21 detail závodníka CULKOVÁ Lenka CZE 1989 SK KOVO LEDEČ 7. /  Ženy (1997 a st.) 2:39:11.3 1:21:49.1
78 7 detail závodníka KAŠPAR Martin CZE 1976 tři šneci 62. /  Muži (1997 a st.) 2:44:08.3 1:26:46.1
79 69 detail závodníka NEKVINDA Petr CZE 1994 --- 63. /  Muži (1997 a st.) 3:39:19.4 2:21:57.2
--- 28 detail závodníka HALTMAR František CZE 1968 Bikers Heraus . /  Muži (1997 a st.) DNF ---
--- 61 detail závodníka KROPÁČ Ondřej CZE 1982 --- . /  Muži (1997 a st.) DNF ---
--- 71 detail závodníka KOSEK Patrik CZE 1999 SKS Sportovní klub Studené . /  Junioři do 18 let (1998 a ml.) DNF ---
--- 72 detail závodníka STRÁNSKÝ Adam CZE 2000 SKS Sportovní klub Studené . /  Junioři do 18 let (1998 a ml.) DNF ---
--- 25 detail závodníka SMÉKAL Vojtěch CZE 1993 ZZN HP Žďár nad Sázavou . /  Muži (1997 a st.) DNS ---
--- 26 detail závodníka BEČKA Ondřej CZE 2000 BIke Freaks Holice . /  Junioři do 18 let (1998 a ml.) DNS ---
--- 34 detail závodníka MIKULA Aleš CZE 1973 --- . /  Muži (1997 a st.) DNS ---
--- 42 detail závodníka SAMEK Martin CZE 1987 Vaduz Bike Team . /  Muži (1997 a st.) DNS ---
--- 46 detail závodníka KLACL Tomáš CZE 1984 T.lama MTB . /  Muži (1997 a st.) DNS ---