Karlův běh České spořitelny - Karlův běh - memoriál Jana Pravečka (sobota)
DATUM : | 12.3.2016 | MÍSTO : | Boží Dar |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 471 | CIPRYSOVÁ Alžběta | 2008 | LK Slovan K.Vary | 1. / W8 | 0:02:25.8 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 481 | MOHRMANN Jonáš | 2008 | LK Slovan K.Vary | 1. / M8 | 0:02:35.6 | 0:00:09.8 | ||
3 | diplom | 473 | HOLÝ Tobiáš | 2008 | LK Slovan K. Vary | 2. / M8 | 0:02:35.8 | 0:00:10.0 | ||
4 | diplom | 593 | SIMBARTL Richard | 2009 | Spartak Vrchlabí | 3. / M8 | 0:02:44.1 | 0:00:18.3 | ||
5 | diplom | 583 | VÁŇOVÁ Eliška | 2008 | LK Slovan K. Vary | 2. / W8 | 0:02:45.1 | 0:00:19.3 | ||
6 | diplom | 416 | FIVEBEROVÁ Markéta | 2008 | --- | 3. / W8 | 0:03:03.5 | 0:00:37.7 | ||
7 | diplom | 630 | KŘEMEN Jakub | 2009 | --- | 4. / M8 | 0:03:03.6 | 0:00:37.8 | ||
8 | diplom | 522 | RYGL Vojta | 2007 | TÝM 211 | 5. / M8 | 0:03:12.6 | 0:00:46.8 | ||
9 | diplom | 616 | STEHLÍK Tomáš | 2009 | LK Slovan | 6. / M8 | 0:03:13.1 | 0:00:47.3 | ||
10 | diplom | 487 | BURŠÍKOVÁ Michaela | 2008 | LK Slovan | 4. / W8 | 0:03:18.1 | 0:00:52.3 | ||
11 | diplom | 538 | BERÁNKOVÁ Hedvika | 2008 | USK CS Plzeň | 5. / W8 | 0:03:21.8 | 0:00:56.0 | ||
12 | diplom | 489 | NOVÁKOVÁ Julie | 2010 | SNKV | 6. / W8 | 0:03:21.9 | 0:00:56.1 | ||
13 | diplom | 580 | PEKÁRKOVÁ Týna | 2009 | LK Slovan | 7. / W8 | 0:03:30.6 | 0:01:04.8 | ||
14 | diplom | 666 | DRAMORADOVÁ Ema | 2010 | Boží dar | 8. / W8 | 0:03:38.6 | 0:01:12.8 | ||
15 | diplom | 415 | FIVEBER Michal | 2009 | --- | 7. / M8 | 0:03:40.6 | 0:01:14.8 | ||
16 | diplom | 423 | LOŠŤÁKOVÁ Ela | 2009 | Sokol Hřivice | 9. / W8 | 0:03:40.8 | 0:01:15.0 | ||
17 | diplom | 496 | RICHTER Maxmilian | 2010 | SV Neudorf | 8. / M8 | 0:03:44.1 | 0:01:18.3 | ||
18 | diplom | 623 | VYSKOČILOVÁ Magdalena | 2009 | LK Slovan | 10. / W8 | 0:03:50.3 | 0:01:24.5 | ||
19 | diplom | 490 | CIPRYSOVÁ Magdalena | 2010 | LK Slovan | 11. / W8 | 0:03:55.1 | 0:01:29.3 | ||
20 | diplom | 386 | MIŠEKOVÁ Lucie | 2010 | TJ SOKOL SENOHRABY | 12. / W8 | 0:04:04.6 | 0:01:38.8 | ||
21 | diplom | 532 | MYŠKA Martin | 2009 | --- | 9. / M8 | 0:04:12.4 | 0:01:46.6 | ||
22 | diplom | 531 | BUREŠ František | 2009 | LK Slovan | 10. / M8 | 0:04:12.5 | 0:01:46.7 | ||
23 | diplom | 655 | ŠOT Jaroslav | 2008 | --- | 11. / M8 | 0:04:12.6 | 0:01:46.8 | ||
24 | diplom | 516 | POLESNÁ Agnes | 2009 | --- | 13. / W8 | 0:04:16.3 | 0:01:50.5 | ||
25 | diplom | 529 | NOSÁL Tomáš | 2010 | --- | 12. / M8 | 0:04:42.6 | 0:02:16.8 | ||
26 | diplom | 514 | KALIBA Daniel | 2009 | TÝM 211 | 13. / M8 | 0:05:16.1 | 0:02:50.3 | ||
27 | diplom | 402 | SMETANKOVÁ Amálie | 2010 | Ski Team Jinočany | 14. / W8 | 0:05:20.1 | 0:02:54.3 | ||
28 | diplom | 517 | POLESNÝ Oliver | 2011 | --- | 14. / M8 | 0:05:24.1 | 0:02:58.3 | ||
29 | diplom | 656 | ŠOTOVÁ Tereza | 2011 | --- | 15. / W8 | 0:06:40.1 | 0:04:14.3 | ||
30 | diplom | 657 | ARLT Jakub | 2011 | --- | 15. / M8 | 0:07:15.4 | 0:04:49.6 | ||
31 | diplom | 447 | REJZKOVA Adela | 2012 | eintracht braunschweig | 16. / W8 | 0:09:11.1 | 0:06:45.3 | ||
32 | diplom | 530 | NOSÁL Lukáš | 2012 | --- | 16. / M8 | 0:10:40.6 | 0:08:14.8 | ||
33 | diplom | 507 | PILÁT Lukáš | 2012 | --- | 17. / M8 | 0:11:00.9 | 0:08:35.1 | ||
--- | 397 | SMEJKALOVÁ Alžběta | 2009 | --- | . / W8 | DNS | --- | |||
--- | 398 | SMEJKALOVÁ Eliška | 2011 | --- | . / W8 | DNS | --- |