Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Modravsky potok 2 | # | Holubí skála 1 | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Modravsky potok 2 | # | Holubí skála 1 | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1 | ŘEZÁČ Stanislav | 1973 | Silvini Madshus team | 1. / M40-49 | 1:43:15.3 | 0:00:00.0 | 0:24:11.5 | 1 | 1:07:06.1 | 1 | ||
2 | diplom | 56 | PLISKA Jiří | 1981 | Silvini Madshus team | 1. / M30-39 | 1:43:32.8 | 0:00:17.5 | 0:24:22.3 | 6 | 1:08:08.6 | 4 | ||
3 | diplom | 68 | MÁKA Daniel | 1992 | Atlas Craft Team | 1. / M19-29 | 1:44:36.8 | 0:01:21.5 | 0:24:14.8 | 2 | 1:08:16.6 | 5 | ||
4 | diplom | 78 | ŠRAIL Jan | 1985 | PIONEER Investments - CRAFT | 2. / M30-39 | 1:44:40.5 | 0:01:25.2 | 0:24:20.0 | 4 | 1:08:06.8 | 3 | ||
5 | diplom | 242 | PŠENIČKA Jakub | 1991 | Silvini Madshus team | 2. / M19-29 | 1:45:43.3 | 0:02:28.0 | 0:24:20.5 | 5 | 1:08:06.1 | 2 | ||
6 | diplom | 365 | ONDRÁŠEK Pavel | 1992 | Atlas Craft Team | 3. / M19-29 | 1:49:57.4 | 0:06:42.1 | 0:24:14.9 | 3 | 1:09:21.6 | 6 | ||
7 | diplom | 61 | SIKORA Jakub | 1984 | Rossignol racing team | 3. / M30-39 | 1:54:09.5 | 0:10:54.2 | 0:26:16.0 | 7 | 1:13:57.1 | 7 | ||
8 | diplom | 24 | VEBER Tomáš | 1974 | LK Tatran Chodov | 2. / M40-49 | 1:54:52.6 | 0:11:37.3 | 0:26:17.7 | 8 | 1:14:16.3 | 8 | ||
9 | diplom | 6 | SVOBODA Jan | 1966 | Silviny Madschus team | 1. / M50-59 | 1:58:11.2 | 0:14:55.9 | 0:26:34.3 | 10 | 1:17:00.8 | 10 | ||
10 | diplom | 45 | SAJDL Martin | 1981 | Žižkovský tygři | 4. / M30-39 | 1:58:13.6 | 0:14:58.3 | 0:26:20.8 | 9 | 1:15:51.1 | 9 | ||
11 | diplom | 32 | GERSTENGARBE Jörg | 1973 | SC Willingen | 3. / M40-49 | 1:58:40.3 | 0:15:25.0 | 0:27:18.8 | 15 | 1:17:04.1 | 11 | ||
12 | diplom | 55 | PÁVEK Martin | 1987 | CZU Praha | 4. / M19-29 | 1:59:01.4 | 0:15:46.1 | 0:27:34.5 | 19 | 1:18:01.1 | 14 | ||
13 | diplom | 57 | VANC Petr | 1970 | Mercedes Benz Salomon team | 4. / M40-49 | 1:59:30.6 | 0:16:15.3 | 0:27:43.0 | 20 | 1:17:14.4 | 12 | ||
14 | diplom | 46 | PROVOD Ladislav | 1968 | USK CS Plzeň | 5. / M40-49 | 1:59:44.3 | 0:16:29.0 | 0:27:22.0 | 16 | 1:17:34.3 | 13 | ||
15 | diplom | 36 | MATOUŠEK Ondřej | 1988 | SKP Ústí nad Labem | 5. / M19-29 | 1:59:58.1 | 0:16:42.8 | 0:27:17.4 | 12 | 1:18:03.1 | 16 | ||
16 | diplom | 2 | BOUDÍKOVÁ Adéla | 1986 | Atlas Craft Team | 1. / W30-39 | 1:59:58.4 | 0:16:43.1 | 0:27:17.7 | 13 | 1:18:03.4 | 17 | ||
17 | diplom | 71 | KÁLAL Tomáš | 1985 | Žižkovský tygři - EKONOM Praha | 5. / M30-39 | 1:59:58.9 | 0:16:43.6 | 0:27:23.2 | 17 | 1:18:02.9 | 15 | ||
18 | diplom | 18 | PELA Zbyněk | 1973 | SKI PAX Horní Maxov | 6. / M40-49 | 2:00:11.3 | 0:16:56.0 | 0:27:24.4 | 18 | 1:18:03.6 | 18 | ||
19 | diplom | 124 | MORAVEC Martin | 1977 | SILVINI MADSUS team | 6. / M30-39 | 2:01:58.6 | 0:18:43.3 | 0:27:16.7 | 11 | 1:19:00.9 | 20 | ||
20 | diplom | 16 | TRNAVSKY Miroslav | 1975 | XCSPORT.cz Nordic racing team | 7. / M40-49 | 2:02:43.1 | 0:19:27.8 | 0:27:18.3 | 14 | 1:18:28.4 | 19 | ||
21 | diplom | 383 | TANNERT Andreas | 1969 | SKG gersfeld | 8. / M40-49 | 2:03:08.6 | 0:19:53.3 | 0:28:09.5 | 25 | 1:20:26.6 | 22 | ||
22 | diplom | 60 | JANOUŠEK Jakub | 1991 | LK ŠKODA PLZEŇ | 6. / M19-29 | 2:03:30.1 | 0:20:14.8 | 0:27:59.5 | 22 | 1:19:09.6 | 21 | ||
23 | diplom | 58 | KOHOUT Milan | 1981 | Silvini Madshus team | 7. / M30-39 | 2:03:42.8 | 0:20:27.5 | 0:28:31.8 | 27 | 1:20:45.4 | 24 | ||
24 | diplom | 22 | ŠIMURDA Martin | 1972 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 9. / M40-49 | 2:04:30.1 | 0:21:14.8 | 0:28:36.3 | 29 | 1:20:28.1 | 23 | ||
25 | diplom | 39 | POLÁŠEK Jan Ferdinand | 1988 | VŠSK MFF UK | 7. / M19-29 | 2:05:19.4 | 0:22:04.1 | 0:27:46.3 | 21 | 1:21:01.6 | 25 | ||
26 | diplom | 28 | PAVLÍK Tomáš | 1987 | SK Rover Praha | 8. / M19-29 | 2:05:34.6 | 0:22:19.3 | 0:28:57.8 | 33 | 1:21:42.1 | 27 | ||
27 | diplom | 33 | EHL Jaroslav | 1981 | SKI Skuhrov nad Bělou | 8. / M30-39 | 2:05:36.1 | 0:22:20.8 | 0:28:14.1 | 26 | 1:21:09.6 | 26 | ||
28 | diplom | 41 | MARHOUN Petr | 1981 | VŠSK MFF UK | 9. / M30-39 | 2:05:40.3 | 0:22:25.0 | 0:28:35.3 | 28 | 1:21:45.9 | 29 | ||
29 | diplom | 375 | KOCUMOVÁ Zuzana | 1979 | LIBEREC | 2. / W30-39 | 2:06:48.1 | 0:23:32.8 | 0:29:07.5 | 37 | 1:22:00.4 | 32 | ||
30 | diplom | 52 | DUCHÁČ Michal | 1968 | BKL Machov | 10. / M40-49 | 2:07:08.8 | 0:23:53.5 | 0:29:27.8 | 42 | 1:22:11.4 | 34 | ||
31 | diplom | 43 | HAVEL Lukáš | 1974 | DSA Trutnov | 11. / M40-49 | 2:07:15.1 | 0:23:59.8 | 0:28:55.0 | 31 | 1:22:50.6 | 37 | ||
32 | diplom | 7 | HOPPE Hermann | 1962 | SC Rosenheim | 2. / M50-59 | 2:07:17.8 | 0:24:02.5 | 0:28:58.8 | 34 | 1:21:42.7 | 28 | ||
33 | diplom | 377 | PEŠTA Petr | 1975 | USK CS Plzeň | 12. / M40-49 | 2:07:24.3 | 0:24:09.0 | 0:29:07.8 | 38 | 1:21:59.9 | 31 | ||
34 | diplom | 270 | RIZZARDI Alfredo | 1968 | Polisportiva Vobarno | 13. / M40-49 | 2:07:28.2 | 0:24:12.9 | 0:29:58.3 | 51 | 1:22:51.6 | 38 | ||
35 | diplom | 5 | MÜLLER Martin | 1968 | LK Pernink | 14. / M40-49 | 2:08:22.4 | 0:25:07.1 | 0:29:09.7 | 39 | 1:23:15.1 | 39 | ||
36 | diplom | 357 | ŠOULA Oldřich | 1978 | skiclub Homolka | 10. / M30-39 | 2:08:23.4 | 0:25:08.1 | 0:28:56.3 | 32 | 1:24:07.9 | 42 | ||
37 | diplom | 105 | RIEDL Peter | 1981 | TSV Carlsgrün | 11. / M30-39 | 2:08:39.8 | 0:25:24.5 | 0:29:36.4 | 49 | 1:22:26.6 | 36 | ||
38 | diplom | 381 | SCHMALOR Antonius | 1988 | --- | 9. / M19-29 | 2:08:41.2 | 0:25:25.9 | 0:29:05.3 | 36 | 1:22:12.1 | 35 | ||
39 | diplom | 364 | ZÁSTĚRA Tomáš | 1964 | Fischer Ski klubŠumava | 3. / M50-59 | 2:08:46.3 | 0:25:31.0 | 0:30:06.0 | 54 | 1:24:38.4 | 44 | ||
40 | diplom | 69 | LANDE Eivind | 1970 | Magnor UL | 15. / M40-49 | 2:09:03.3 | 0:25:48.0 | 0:29:31.8 | 46 | 1:23:17.6 | 40 | ||
41 | diplom | 243 | VEJNAR Josef | 1957 | ski vysoké ROLSKI | 4. / M50-59 | 2:09:20.8 | 0:26:05.5 | 0:29:31.3 | 45 | 1:24:07.4 | 41 | ||
42 | diplom | 19 | HONES Josef | 1954 | Union Liebenau | 1. / M60-64 | 2:09:21.2 | 0:26:05.9 | 0:30:00.5 | 52 | 1:24:36.1 | 43 | ||
43 | diplom | 37 | PĚSTA Roman | 1968 | SKI KLUB LENORA | 16. / M40-49 | 2:09:40.8 | 0:26:25.5 | 0:29:35.7 | 48 | 1:24:39.1 | 45 | ||
44 | diplom | 20 | ČADA Tomáš | 1964 | REDPOiNT Eleven team | 5. / M50-59 | 2:10:03.3 | 0:26:48.0 | 0:29:04.3 | 35 | 1:24:46.4 | 47 | ||
45 | diplom | 53 | GARHAMMER Karl-Heinz | 1964 | spvgg oberkreuzberg | 6. / M50-59 | 2:10:03.4 | 0:26:48.1 | 0:30:07.0 | 55 | 1:24:39.6 | 46 | ||
46 | diplom | 347 | VODRÁŽKA Ondřej | 1977 | USK CS Plzeň | 12. / M30-39 | 2:10:53.3 | 0:27:38.0 | 0:28:06.0 | 23 | 1:22:11.1 | 33 | ||
47 | diplom | 15 | ŠOUREK Libor | 1966 | Olympic | 7. / M50-59 | 2:11:08.4 | 0:27:53.1 | 0:30:08.6 | 56 | 1:25:29.4 | 52 | ||
48 | diplom | 392 | OLSZOWSKI Władysław | 1967 | Team nabiegowkach.pl | 17. / M40-49 | 2:11:13.2 | 0:27:57.9 | 0:30:14.4 | 57 | 1:24:47.9 | 48 | ||
49 | diplom | 50 | BUCHTA Pavel | 1964 | --- | 8. / M50-59 | 2:11:22.2 | 0:28:06.9 | 0:30:26.3 | 58 | 1:25:12.9 | 50 | ||
50 | diplom | 231 | KOCOUREK František | 1983 | SK SKIVELO neslyšících Olomouc | 13. / M30-39 | 2:12:11.9 | 0:28:56.6 | 0:29:53.8 | 50 | 1:25:56.6 | 54 | ||
51 | diplom | 8 | MALEČEK Martin | 1975 | Žižkovský tygři | 18. / M40-49 | 2:12:35.8 | 0:29:20.5 | 0:28:41.5 | 30 | 1:21:47.6 | 30 | ||
52 | diplom | 290 | FRIČEK Martin | 1979 | ČVUT FEL Praha | 14. / M30-39 | 2:12:43.6 | 0:29:28.3 | 0:31:06.8 | 67 | 1:26:31.9 | 57 | ||
53 | diplom | 10 | HENNING Michael | 1985 | Zipps Racingteam | 15. / M30-39 | 2:13:42.9 | 0:30:27.6 | 0:30:26.5 | 59 | 1:26:19.9 | 56 | ||
54 | diplom | 51 | LÁCHA Pavel | 1969 | BH Triatlon Č.B. | 19. / M40-49 | 2:13:51.6 | 0:30:36.3 | 0:31:00.4 | 63 | 1:27:09.6 | 59 | ||
55 | diplom | 35 | ŠIMURDA Richard | 1971 | USK CS Plzeň | 20. / M40-49 | 2:13:57.6 | 0:30:42.3 | 0:29:29.1 | 43 | 1:25:26.1 | 51 | ||
56 | diplom | 79 | ŠVARC Petr | 1966 | Žižkovský tygři | 9. / M50-59 | 2:14:02.2 | 0:30:46.9 | 0:29:23.5 | 41 | 1:24:53.6 | 49 | ||
57 | diplom | 140 | LUKŠ Jan | 1971 | HUDY SPORT ČESKÉ BUDĚJOVICE | 21. / M40-49 | 2:14:03.2 | 0:30:47.9 | 0:31:15.8 | 69 | 1:27:04.1 | 58 | ||
58 | diplom | 27 | MACAJ Jan | 1980 | Silvini Madhus team | 16. / M30-39 | 2:14:25.1 | 0:31:09.8 | 0:29:10.5 | 40 | 1:25:30.4 | 53 | ||
59 | diplom | 48 | ŠTROBL Luboš | 1990 | Nové Město na Moravě | 10. / M19-29 | 2:15:10.1 | 0:31:54.8 | 0:31:59.5 | 86 | 1:28:16.6 | 60 | ||
60 | diplom | 47 | KOŽÍŠEK Karel | 1977 | Prazdroj Kanoe | 17. / M30-39 | 2:16:18.6 | 0:33:03.3 | 0:31:03.8 | 65 | 1:29:22.4 | 69 | ||
61 | diplom | 246 | MAŇÁSEK Josef | 1978 | TJ Švýcárna | 18. / M30-39 | 2:16:21.9 | 0:33:06.6 | 0:30:53.8 | 61 | 1:28:34.9 | 63 | ||
62 | diplom | 249 | MOLVA František | 1994 | AČR VÚ 2994 | 11. / M19-29 | 2:16:32.2 | 0:33:16.9 | 0:30:05.0 | 53 | 1:26:07.6 | 55 | ||
63 | diplom | 74 | VOLDŘICH Jan | 1994 | Ski klub Šumava | 12. / M19-29 | 2:16:35.2 | 0:33:19.9 | 0:32:27.8 | 90 | 1:28:33.9 | 62 | ||
64 | diplom | 34 | BUČEK Ondřej | 1980 | Písek laufteam | 19. / M30-39 | 2:16:41.1 | 0:33:25.8 | 0:31:54.0 | 81 | 1:28:45.6 | 65 | ||
65 | diplom | 62 | ŠIMEK Pavel | 1971 | CYKLOTRENINK.com | 22. / M40-49 | 2:16:59.1 | 0:33:43.8 | 0:31:17.0 | 71 | 1:28:31.1 | 61 | ||
66 | diplom | 121 | VÁCLAVEK Jiří | 1957 | ŠTERNBERK | 10. / M50-59 | 2:17:54.2 | 0:34:38.9 | 0:31:39.3 | 75 | 1:28:44.0 | 64 | ||
67 | diplom | 42 | DUŠEK Luboš | 1975 | Mercedes Benz Salomon team | 23. / M40-49 | 2:18:03.8 | 0:34:48.5 | 0:32:00.8 | 87 | 1:29:09.9 | 68 | ||
68 | diplom | 63 | GROMUS Daniel | 1978 | HO Rýmařov | 20. / M30-39 | 2:18:11.1 | 0:34:55.8 | 0:33:11.3 | 108 | 1:31:20.9 | 76 | ||
69 | diplom | 13 | FRIČKOVÁ Pavla | 1982 | ČVUT FEL Praha | 3. / W30-39 | 2:18:15.6 | 0:35:00.3 | 0:31:26.0 | 73 | 1:29:06.1 | 67 | ||
70 | diplom | 54 | POSPÍŠIL Vítek | 1968 | Mercedes Benz Salomon team | 24. / M40-49 | 2:19:18.4 | 0:36:03.1 | 0:29:31.8 | 46 | 1:29:02.9 | 66 | ||
71 | diplom | 73 | PETROU Jan | 1964 | Ski Velešín | 11. / M50-59 | 2:19:46.1 | 0:36:30.8 | 0:31:10.8 | 68 | 1:29:27.6 | 70 | ||
72 | diplom | 379 | SYNEK Petr | 1985 | Kanoistika SOP | 21. / M30-39 | 2:20:02.1 | 0:36:46.8 | 0:31:45.5 | 77 | 1:31:48.9 | 82 | ||
73 | diplom | 77 | KARLÍK Petr | 1982 | Ski klub MÁROVKY-bLANSKO | 22. / M30-39 | 2:20:14.6 | 0:36:59.3 | 0:33:27.3 | 114 | 1:31:48.7 | 81 | ||
74 | diplom | 65 | KÖBLER Florian | 1982 | Skigo Racing Team | 23. / M30-39 | 2:20:39.2 | 0:37:23.9 | 0:30:38.8 | 60 | 1:30:34.4 | 73 | ||
75 | diplom | 76 | SOMMER Manfred | 1966 | TSV Buchenberg | 12. / M50-59 | 2:20:41.6 | 0:37:26.3 | 0:31:53.3 | 80 | 1:30:59.1 | 75 | ||
76 | diplom | 67 | THEINE Stefan | 1968 | SC SIENLING KAUSEN | 25. / M40-49 | 2:20:42.4 | 0:37:27.1 | 0:31:22.4 | 72 | 1:30:47.1 | 74 | ||
77 | diplom | 195 | VOLDŘICH Petr | 1958 | Praga | 13. / M50-59 | 2:21:02.9 | 0:37:47.6 | 0:33:53.2 | 120 | 1:32:12.4 | 85 | ||
78 | diplom | 221 | VESELÝ Jan | 1965 | TJ SOKOL SENOHRABY | 14. / M50-59 | 2:21:49.9 | 0:38:34.6 | 0:31:31.8 | 74 | 1:31:33.1 | 77 | ||
79 | diplom | 181 | NOVÁK Petr | 1973 | KKL Hlinsko | 26. / M40-49 | 2:21:52.2 | 0:38:36.9 | 0:32:28.7 | 92 | 1:31:39.6 | 78 | ||
80 | diplom | 29 | SCHWAB David | 1974 | Univerzita Brno | 27. / M40-49 | 2:22:04.9 | 0:38:49.6 | 0:30:56.3 | 62 | 1:31:41.4 | 79 | ||
81 | diplom | 284 | GEYER Björn | 1988 | SC Lanzenhain | 13. / M19-29 | 2:22:12.1 | 0:38:56.8 | 0:31:04.8 | 66 | 1:29:36.4 | 71 | ||
82 | diplom | 72 | KOLÍN Jiří | 1978 | ČZU Praha | 24. / M30-39 | 2:22:22.9 | 0:39:07.6 | 0:32:57.9 | 100 | 1:32:08.6 | 84 | ||
83 | diplom | 115 | WUTTE Toni | 1958 | DSG Sele Zell | 15. / M50-59 | 2:22:24.7 | 0:39:09.4 | 0:32:47.3 | 95 | 1:32:19.6 | 86 | ||
84 | diplom | 49 | POKORNÝ Jiří | 1985 | Česká Spořitelna MTB Hobby A | 25. / M30-39 | 2:22:41.9 | 0:39:26.6 | 0:29:30.9 | 44 | 1:31:44.4 | 80 | ||
85 | diplom | 395 | WOLKERSTORFER Herbert | 1954 | --- | 2. / M60-64 | 2:22:43.2 | 0:39:27.9 | 0:32:04.3 | 88 | 1:32:40.2 | 91 | ||
86 | diplom | 269 | ZANNI Fabio | 1967 | Polisportiva Vobarno | 28. / M40-49 | 2:22:50.7 | 0:39:35.4 | 0:33:06.5 | 105 | 1:33:25.4 | 96 | ||
87 | diplom | 368 | ULBRICH Jan | 1963 | TGV SCHOTTEN | 16. / M50-59 | 2:22:54.5 | 0:39:39.2 | 0:32:54.8 | 99 | 1:32:27.4 | 88 | ||
88 | diplom | 14 | HAVEL Ales | 1969 | TKF | 29. / M40-49 | 2:22:58.2 | 0:39:42.9 | 0:32:09.4 | 89 | 1:32:28.0 | 89 | ||
89 | diplom | 21 | DIVIŠ Adam | 1977 | Stožec | 26. / M30-39 | 2:23:04.7 | 0:39:49.4 | 0:31:02.3 | 64 | 1:31:52.1 | 83 | ||
90 | diplom | 152 | KAUFMANN Johannes | 1961 | VfL Reumtengrün | 17. / M50-59 | 2:23:10.9 | 0:39:55.6 | 0:33:25.8 | 113 | 1:33:42.4 | 101 | ||
91 | diplom | 81 | KUDRIASHOV Stanislav | 1968 | Chusovoy | 30. / M40-49 | 2:23:12.9 | 0:39:57.6 | 0:31:54.8 | 82 | 1:30:29.4 | 72 | ||
92 | diplom | 70 | KNOPOVÁ Kamila | 1992 | Ski klub Jablonec | 1. / W19-29 | 2:23:23.9 | 0:40:08.6 | 0:31:57.5 | 85 | 1:33:18.7 | 95 | ||
93 | diplom | 331 | KOVÁŘ Zbyněk | 1977 | Česká Spořitelna MTB Hobby A | 27. / M30-39 | 2:23:34.2 | 0:40:18.9 | 0:31:50.2 | 78 | 1:32:20.4 | 87 | ||
94 | diplom | 354 | HONZÍK Tomáš | 1970 | LIBEREC | 31. / M40-49 | 2:23:40.9 | 0:40:25.6 | 0:32:53.0 | 98 | 1:33:07.4 | 93 | ||
95 | diplom | 138 | PROCHÁZKA Pavel | 1970 | SDH Vanov | 32. / M40-49 | 2:24:06.7 | 0:40:51.4 | 0:33:42.1 | 116 | 1:33:34.4 | 97 | ||
96 | diplom | 17 | MICHÁLEK Martin | 1975 | Žižkovský tygři | 33. / M40-49 | 2:24:16.4 | 0:41:01.1 | 0:31:16.3 | 70 | 1:32:32.9 | 90 | ||
97 | diplom | 9 | HÖLZL Wolfgang | 1969 | TSV Regen | 34. / M40-49 | 2:24:33.9 | 0:41:18.6 | 0:32:59.0 | 101 | 1:33:04.7 | 92 | ||
98 | diplom | 106 | HORNFECK Ulla | 1983 | Zipps Racing Team | 4. / W30-39 | 2:24:41.4 | 0:41:26.1 | 0:34:05.5 | 124 | 1:33:44.9 | 102 | ||
99 | diplom | 40 | TUŠL Martin | 1968 | LBS-sport | 35. / M40-49 | 2:24:42.2 | 0:41:26.9 | 0:31:51.1 | 79 | 1:33:16.4 | 94 | ||
100 | diplom | 335 | IBEHEJ Josef | 1956 | KCL Kooperativa -Svijany | 3. / M60-64 | 2:24:51.1 | 0:41:35.8 | 0:34:41.2 | 134 | 1:34:41.9 | 108 |