Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 601 | RIEP Oleksandr | 1968 | SG Einheit Berliner Bär | 1. / Männer 41-50 Jahre | 1:18:18.6 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 721 | GERSTENBERGER Andy | 1988 | Team Pioneer Investment-Craft | 1. / Männer 19-30 Jahre | 1:18:23.7 | 0:00:05.1 | ||
3 | diplom | 677 | HOLZHÄUSER Marc | 1992 | VSC Klingenthal | 2. / Männer 19-30 Jahre | 1:19:28.6 | 0:01:10.0 | ||
4 | diplom | 743 | MEINEL Heiko | 1968 | Team Sport Albert | 2. / Männer 41-50 Jahre | 1:19:52.8 | 0:01:34.2 | ||
5 | diplom | 684 | KRŠKA Jan | 1986 | Fischer Racing team | 3. / Männer 19-30 Jahre | 1:21:17.8 | 0:02:59.2 | ||
6 | diplom | 603 | SCHREIER Michel | 1997 | SV Stützengrün | 4. / Männer 19-30 Jahre | 1:22:43.8 | 0:04:25.2 | ||
7 | diplom | 744 | TRÖSCHEL Tim | 1986 | Team nordicx.com | 5. / Männer 19-30 Jahre | 1:23:21.6 | 0:05:03.0 | ||
8 | diplom | 602 | KRETZSCHMAR Denis | 1981 | OneWay Pro Team | 1. / Männer 31-40 Jahre | 1:24:29.5 | 0:06:10.9 | ||
9 | diplom | 697 | FIŠNAR Jiří | 1976 | Atlas Craftteam | 2. / Männer 31-40 Jahre | 1:24:45.8 | 0:06:27.2 | ||
10 | diplom | 675 | HAU Heinrich | 1961 | SC Lanzenhain | 1. / Männer 51-60 Jahre | 1:25:55.5 | 0:07:36.9 | ||
11 | diplom | 606 | NEUBERT Felix | 1987 | Ski-Club Carlsfeld | 6. / Männer 19-30 Jahre | 1:26:12.4 | 0:07:53.8 | ||
12 | diplom | 605 | NORDHAUS Sigmar | 1964 | WSV Friedrichsbrunn | 2. / Männer 51-60 Jahre | 1:27:00.0 | 0:08:41.4 | ||
13 | diplom | 671 | MAIER Viktor | 1957 | TSV Mönchröden | 3. / Männer 51-60 Jahre | 1:27:04.0 | 0:08:45.4 | ||
14 | diplom | 793 | SCHICKER Tim | 1990 | SV Stützengrün | 7. / Männer 19-30 Jahre | 1:28:10.6 | 0:09:52.0 | ||
15 | diplom | 824 | KARL Christian | 1990 | --- | 8. / Männer 19-30 Jahre | 1:29:04.2 | 0:10:45.6 | ||
16 | diplom | 897 | FLECHSIG Bernd | 1963 | SBB Pupstdorf | 4. / Männer 51-60 Jahre | 1:29:15.2 | 0:10:56.6 | ||
17 | diplom | 607 | MÜNZNER Jens | 1968 | Ski-Club Carlsfeld | 3. / Männer 41-50 Jahre | 1:30:47.5 | 0:12:28.9 | ||
18 | diplom | 604 | BOCK Thomas | 1966 | SG Adelsberg | 4. / Männer 41-50 Jahre | 1:32:34.8 | 0:14:16.2 | ||
19 | diplom | 710 | THALER Manfred | 1967 | SCR Schnaittach | 5. / Männer 41-50 Jahre | 1:33:28.4 | 0:15:09.8 | ||
20 | diplom | 880 | WEISSNER Michael | 1972 | WSV Schwarzenbach/Wald | 6. / Männer 41-50 Jahre | 1:33:46.7 | 0:15:28.1 | ||
21 | diplom | 688 | DVOŘÁK František | 1979 | --- | 3. / Männer 31-40 Jahre | 1:34:05.7 | 0:15:47.1 | ||
22 | diplom | 916 | UNTERHALZNER Gerhart | 1958 | SC Moosham | 5. / Männer 51-60 Jahre | 1:34:23.6 | 0:16:05.0 | ||
23 | diplom | 947 | KRÜGEL Fabian | 1991 | WSV Schwarzenbach/Wald | 9. / Männer 19-30 Jahre | 1:34:46.4 | 0:16:27.8 | ||
24 | diplom | 718 | LEBEDEV Andrej | 1963 | SV Finsterau | 6. / Männer 51-60 Jahre | 1:34:49.7 | 0:16:31.1 | ||
25 | diplom | 286 | KAIN Melanie | 1998 | SV Stützengrün | 1. / Jugend weiblich | 1:34:52.1 | 0:16:33.5 | ||
26 | diplom | 854 | STÜTZNER Martin | 2000 | VSC Klingenthal | 1. / Jugend männlich | 1:35:25.9 | 0:17:07.3 | ||
27 | diplom | 654 | HOFFMANN Nick | 1997 | SV Grün Weiß Pirna | 10. / Männer 19-30 Jahre | 1:35:36.7 | 0:17:18.1 | ||
28 | diplom | 825 | REICHELT Nico | 1976 | TSG Bau Hammerbrücke | 4. / Männer 31-40 Jahre | 1:35:41.6 | 0:17:23.0 | ||
29 | diplom | 741 | TRÖSCHEL Felix | 1989 | Team nordicx.com | 11. / Männer 19-30 Jahre | 1:36:43.1 | 0:18:24.5 | ||
30 | diplom | 843 | FRICKE Mario | 1966 | WSV Friedrichsbrunn | 7. / Männer 41-50 Jahre | 1:36:47.8 | 0:18:29.2 | ||
31 | diplom | 791 | FISNAR Jan | 1954 | Mikenopa Praha | 1. / Männer 61-65 Jahre | 1:37:05.1 | 0:18:46.5 | ||
32 | diplom | 609 | MATATKO Sebastian | 1997 | SV Grün-Weiß Pirna | 12. / Männer 19-30 Jahre | 1:37:07.8 | 0:18:49.2 | ||
33 | diplom | 815 | MÜLLER Frank | 1965 | SV Grün-Weiß Pirna | 7. / Männer 51-60 Jahre | 1:37:25.4 | 0:19:06.8 | ||
34 | diplom | 702 | KUBIAK Bernd | 1970 | WSV Friedrichsbrunn | 8. / Männer 41-50 Jahre | 1:38:02.6 | 0:19:44.0 | ||
35 | diplom | 855 | STECKERT Erik | 2000 | VSC Klingenthal | 2. / Jugend männlich | 1:38:02.7 | 0:19:44.1 | ||
36 | diplom | 687 | DUBA Peter | 1954 | SV Tanne Thalheim | 2. / Männer 61-65 Jahre | 1:38:34.1 | 0:20:15.5 | ||
37 | diplom | 621 | ROCKSTROH Anna | 1998 | SV Trebsen | 2. / Jugend weiblich | 1:38:50.9 | 0:20:32.3 | ||
38 | diplom | 618 | HEIDRICH-MEISNER Karl | 1999 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 3. / Jugend männlich | 1:38:56.4 | 0:20:37.8 | ||
39 | diplom | 803 | BOCK Sebastian | 1993 | KTV Chemnitz | 13. / Männer 19-30 Jahre | 1:39:01.0 | 0:20:42.4 | ||
40 | diplom | 680 | TRÖßE Lutz | 1950 | SV TU Ilmenau | 1. / Männer über 65 Jahre | 1:39:06.6 | 0:20:48.0 | ||
41 | diplom | 919 | PÄßLER Marko | 1972 | Boy´s from the wood | 9. / Männer 41-50 Jahre | 1:39:55.2 | 0:21:36.6 | ||
42 | diplom | 932 | KORITZ Tim | 1999 | Skiklub dresden Niedersedlitz | 4. / Jugend männlich | 1:40:01.4 | 0:21:42.8 | ||
43 | diplom | 615 | GRILLE Günter | 1954 | Bockauer Skiverein | 3. / Männer 61-65 Jahre | 1:41:32.8 | 0:23:14.2 | ||
44 | diplom | 611 | ERDENKÄUFER Toni | 1959 | --- | 8. / Männer 51-60 Jahre | 1:42:27.0 | 0:24:08.4 | ||
45 | diplom | 617 | WEINHOLD Mathias | 1961 | --- | 9. / Männer 51-60 Jahre | 1:42:55.0 | 0:24:36.4 | ||
46 | diplom | 904 | MÜLLER Luise | 2000 | --- | 3. / Jugend weiblich | 1:42:56.0 | 0:24:37.4 | ||
47 | diplom | 612 | JAKOB Anja | 1975 | VSC Klingenthal | 1. / Frauen 41-50 Jahre | 1:42:59.6 | 0:24:41.0 | ||
48 | diplom | 625 | GRIMM Hendrik | 1974 | --- | 10. / Männer 41-50 Jahre | 1:43:23.2 | 0:25:04.6 | ||
49 | diplom | 613 | DORST Sascha | 1977 | Dorfchemnitzer SV | 5. / Männer 31-40 Jahre | 1:43:46.1 | 0:25:27.5 | ||
50 | diplom | 900 | KRAUß Andreas | 1961 | WSV 08 Lauscha | 10. / Männer 51-60 Jahre | 1:43:54.2 | 0:25:35.6 | ||
51 | diplom | 614 | BACH Christian | 1987 | Dorfchemnitzer SV | 14. / Männer 19-30 Jahre | 1:43:58.4 | 0:25:39.8 | ||
52 | diplom | 676 | HEIDRICH-MEISNER Ruth | 1996 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 1. / Frauen 19-30 Jahre | 1:44:02.1 | 0:25:43.5 | ||
53 | diplom | 683 | SPIEGEL Stefan | 1972 | Rhöner WSV | 11. / Männer 41-50 Jahre | 1:44:09.7 | 0:25:51.1 | ||
54 | diplom | 722 | DAUBNER Torsten | 1964 | LaC Erdgas Chemnitz | 11. / Männer 51-60 Jahre | 1:44:20.5 | 0:26:01.9 | ||
55 | diplom | 708 | REICHEL Bernd | 1949 | TSV 1872 Pobershau | 2. / Männer über 65 Jahre | 1:44:40.7 | 0:26:22.1 | ||
56 | diplom | 876 | SÄNGER Matthias | 1959 | SV Chemie Gotha | 12. / Männer 51-60 Jahre | 1:44:45.3 | 0:26:26.7 | ||
57 | diplom | 646 | UNGETHÜM Jörg | 1976 | Ski-Club Carlsfeld | 6. / Männer 31-40 Jahre | 1:44:47.9 | 0:26:29.3 | ||
58 | diplom | 923 | NORDHAUS Udo | 1951 | WSV - Grün weiss Füedrichsbrünn | 4. / Männer 61-65 Jahre | 1:44:57.9 | 0:26:39.3 | ||
59 | diplom | 623 | SCHWABE Roy | 1967 | TSG Bau Hammerbrücke | 12. / Männer 41-50 Jahre | 1:45:05.0 | 0:26:46.4 | ||
60 | diplom | 839 | NAUMANN Henri | 1963 | DAV Plauen | 13. / Männer 51-60 Jahre | 1:45:18.4 | 0:26:59.8 | ||
61 | diplom | 689 | DVOŘÁK František | 1947 | --- | 3. / Männer über 65 Jahre | 1:45:26.2 | 0:27:07.6 | ||
62 | diplom | 810 | HEINRICH Liane | 1962 | VfA endLOS Dresden e. V. | 1. / Frauen 51-60 Jahre | 1:45:37.7 | 0:27:19.1 | ||
63 | diplom | 814 | KADNER Karin | 1974 | SV Grün Weiß Pirna | 2. / Frauen 41-50 Jahre | 1:45:38.5 | 0:27:19.9 | ||
64 | diplom | 835 | HEINE Arved | 1999 | ESV Lok RAW Cottbus Abt. Kanu | 5. / Jugend männlich | 1:45:49.2 | 0:27:30.6 | ||
65 | diplom | 768 | KASCHEL Oliver | 2000 | SV Grün Weiß Pirna | 6. / Jugend männlich | 1:45:51.5 | 0:27:32.9 | ||
66 | diplom | 813 | MÜLLER Anna | 1998 | SV Grün Weiß Pirna | 4. / Jugend weiblich | 1:45:53.7 | 0:27:35.1 | ||
67 | diplom | 857 | HUSTER Udo | 1960 | --- | 14. / Männer 51-60 Jahre | 1:46:39.9 | 0:28:21.3 | ||
68 | diplom | 881 | EHRIG Simeon | 1993 | ATSV Gebirge Gelobtland | 15. / Männer 19-30 Jahre | 1:46:44.2 | 0:28:25.6 | ||
69 | diplom | 792 | FISNAR Jiri | 1950 | Ski klub Šumperk | 4. / Männer über 65 Jahre | 1:46:58.1 | 0:28:39.5 | ||
70 | diplom | 624 | KUNZMANN Werner | 1951 | Ski-Club Carlsfeld | 5. / Männer 61-65 Jahre | 1:47:00.9 | 0:28:42.3 | ||
71 | diplom | 935 | BAIER Felix | 1991 | TSV Carlsgrün | 16. / Männer 19-30 Jahre | 1:47:16.7 | 0:28:58.1 | ||
72 | diplom | 757 | WEBER Felix | 1990 | FC Erzgebirge Aue Abt. Ski | 17. / Männer 19-30 Jahre | 1:47:20.2 | 0:29:01.6 | ||
73 | diplom | 678 | SCHÄDLICH Monica | 1994 | VSC Klingenthal | 2. / Frauen 19-30 Jahre | 1:47:21.4 | 0:29:02.8 | ||
74 | diplom | 608 | SEIDEL Roy | 1998 | ATSV Gebirge Gelobtland | 7. / Jugend männlich | 1:47:47.4 | 0:29:28.8 | ||
75 | diplom | 879 | KARL Hendrik | 1961 | RSV Chemnitz | 15. / Männer 51-60 Jahre | 1:47:49.1 | 0:29:30.5 | ||
76 | diplom | 766 | FUCHS Luca | 1999 | Skiverein Stützengrün e.V. | 8. / Jugend männlich | 1:47:52.9 | 0:29:34.3 | ||
77 | diplom | 809 | KLÖPPING Edgar | 1960 | --- | 16. / Männer 51-60 Jahre | 1:48:01.0 | 0:29:42.4 | ||
78 | diplom | 746 | LINGER Gerhard | 1952 | Eibenstock | 6. / Männer 61-65 Jahre | 1:48:04.6 | 0:29:46.0 | ||
79 | diplom | 681 | STELZNER Ulf-Peer | 1960 | FSV Rempesgrün | 17. / Männer 51-60 Jahre | 1:48:18.5 | 0:29:59.9 | ||
80 | diplom | 706 | CLAUSS Alexandra | 1996 | Einsiedler Skiverein | 3. / Frauen 19-30 Jahre | 1:48:31.2 | 0:30:12.6 | ||
81 | diplom | 742 | NORITSCH Bob | 1986 | Team nordicx.com | 18. / Männer 19-30 Jahre | 1:48:39.7 | 0:30:21.1 | ||
82 | diplom | 712 | REUSCHEL Franz | 1985 | LTL 1990 | 7. / Männer 31-40 Jahre | 1:48:49.1 | 0:30:30.5 | ||
83 | diplom | 622 | HAUSDORF Andreas | 1961 | Rennsteiglaufverein/Saalfeld | 18. / Männer 51-60 Jahre | 1:48:53.3 | 0:30:34.7 | ||
84 | diplom | 700 | MORGENSTERN Sabine | 1961 | ATSV Gebirge Gelobtland | 2. / Frauen 51-60 Jahre | 1:48:58.4 | 0:30:39.8 | ||
85 | diplom | 903 | WILD Stefanie | 1999 | Sportinferaut | 5. / Jugend weiblich | 1:49:19.6 | 0:31:01.0 | ||
86 | diplom | 845 | HEINICKE Matthias | 1946 | VSC Klingenthal | 5. / Männer über 65 Jahre | 1:49:48.4 | 0:31:29.8 | ||
87 | diplom | 867 | KÄMMLER Robert | 1989 | SV Tanne Thalheim | 19. / Männer 19-30 Jahre | 1:49:50.0 | 0:31:31.4 | ||
88 | diplom | 674 | LANG Christian | 1966 | TSV-Roßhaupten | 13. / Männer 41-50 Jahre | 1:49:59.5 | 0:31:40.9 | ||
89 | diplom | 666 | THIELE Reiko | 1972 | ATSV Gebirge/ Gelobtland | 14. / Männer 41-50 Jahre | 1:50:12.0 | 0:31:53.4 | ||
90 | diplom | 752 | BINDER Torsten | 1972 | --- | 15. / Männer 41-50 Jahre | 1:50:18.8 | 0:32:00.2 | ||
91 | diplom | 896 | FORNER Torsten | 1966 | TLV - TREUEN | 16. / Männer 41-50 Jahre | 1:50:29.1 | 0:32:10.5 | ||
92 | diplom | 642 | MITTENDORF Sven | 1965 | SG Einheit Berliner Bär | 19. / Männer 51-60 Jahre | 1:50:38.6 | 0:32:20.0 | ||
93 | diplom | 909 | LANGER Karsten | 1962 | --- | 20. / Männer 51-60 Jahre | 1:51:00.1 | 0:32:41.5 | ||
94 | diplom | 934 | FOLTANYI Mario | 1973 | VfB Schöneck | 17. / Männer 41-50 Jahre | 1:51:06.4 | 0:32:47.8 | ||
95 | diplom | 870 | PAMMLER Michael | 1982 | --- | 8. / Männer 31-40 Jahre | 1:51:07.7 | 0:32:49.1 | ||
96 | diplom | 811 | HELBIG Joachim | 1955 | --- | 7. / Männer 61-65 Jahre | 1:51:18.0 | 0:32:59.4 | ||
97 | diplom | 658 | METZGER Horst | 1946 | TSG Bau Hammerbrücke | 6. / Männer über 65 Jahre | 1:51:42.3 | 0:33:23.7 | ||
98 | diplom | 707 | REICHEL Gunter | 1952 | TSV 1872 Pobershag | 8. / Männer 61-65 Jahre | 1:51:43.3 | 0:33:24.7 | ||
99 | diplom | 812 | SEIDEL Andre | 1970 | ATSV Gebirge Gelobtland | 18. / Männer 41-50 Jahre | 1:51:53.4 | 0:33:34.8 | ||
100 | diplom | 887 | FORNER Ulf | 1969 | TV 1840 Falkenstein | 19. / Männer 41-50 Jahre | 1:52:13.3 | 0:33:54.7 |