Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 246 | CSIRIK Jiří | 1992 | Atletika Písek | 1. / Muži A | 0:18:11.4 | 0:00:00.0 | ||
2 | 133 | BLÁHA Jan | 1971 | AK Kroměříž | 1. / Muži B | 0:18:24.7 | 0:00:13.3 | ||
3 | 291 | HRON Jan | 1981 | ŠU-TŘI | 2. / Muži A | 0:18:41.5 | 0:00:30.1 | ||
4 | 282 | HABARA Jaromir | 1974 | JBP třiběžci | 2. / Muži B | 0:18:56.9 | 0:00:45.5 | ||
5 | 254 | SUCHÝ Pavel | 1977 | Achilles | 3. / Muži A | 0:19:06.2 | 0:00:54.8 | ||
6 | 226 | HOMMER Roman | 1965 | Děti Kleti | 1. / Muži C | 0:19:16.4 | 0:01:05.0 | ||
7 | 190 | FUKA Martin | 1978 | SK Čtyři Dvory | 4. / Muži A | 0:19:26.5 | 0:01:15.1 | ||
8 | 304 | KOPÁČEK Pavel | 1984 | Bežerovice | 5. / Muži A | 0:19:30.2 | 0:01:18.8 | ||
9 | 290 | CHLUP Tomáš | 1993 | BEACHWELL Pelhřimov | 6. / Muži A | 0:19:33.4 | 0:01:22.0 | ||
10 | 248 | PETROUN Jan | 1964 | SkI Velešín | 2. / Muži C | 0:19:37.5 | 0:01:26.1 | ||
11 | 293 | ČEJKA Jiří | 1971 | Včelná | 3. / Muži B | 0:19:41.2 | 0:01:29.8 | ||
12 | 267 | KLIMEŠ Petr | 1980 | SDH Třísov | 7. / Muži A | 0:19:51.5 | 0:01:40.1 | ||
13 | 296 | JIRÁK Lukáš | 1981 | ÉSL Humpolec | 8. / Muži A | 0:19:58.3 | 0:01:46.9 | ||
14 | 264 | PALIVEC David | 1984 | SPSVD Jistebnice | 9. / Muži A | 0:20:01.5 | 0:01:50.1 | ||
15 | 200 | FÜRBACH Martin | 1975 | Strakonice | 4. / Muži B | 0:20:03.4 | 0:01:52.0 | ||
16 | 284 | ŠUSTR Pavel | 1966 | LIGA 2000 TÁBOR | 3. / Muži C | 0:20:06.2 | 0:01:54.8 | ||
17 | 255 | ŘÍHA Miroslav | 1974 | Achilles | 5. / Muži B | 0:20:26.9 | 0:02:15.5 | ||
18 | 110 | ČERNÝ Michal | 1978 | ČEHÝ | 10. / Muži A | 0:20:28.4 | 0:02:17.0 | ||
19 | 218 | KOLÁŘ Martin | 1980 | Malida Optimum | 11. / Muži A | 0:20:30.2 | 0:02:18.8 | ||
20 | 272 | SOUČEK Milan | 1953 | Sokol Plavsko | 1. / Muži D | 0:20:41.7 | 0:02:30.3 | ||
21 | 242 | CHLUPOVÁ Tereza | 1991 | BIKESTORE.CZ | 1. / Ženy A | 0:20:42.2 | 0:02:30.8 | ||
22 | 251 | MALÍK Jakub | 1991 | RUN TEAM Borovany | 12. / Muži A | 0:20:47.2 | 0:02:35.8 | ||
23 | 155 | EHRLICH Pavel | 1969 | --- | 6. / Muži B | 0:20:56.2 | 0:02:44.8 | ||
24 | 124 | HRUŠKA Luděk | 1973 | RUN TEAM Borovany | 7. / Muži B | 0:21:10.2 | 0:02:58.8 | ||
25 | 287 | PRŮŠA Miroslav | 1987 | --- | 13. / Muži A | 0:21:34.7 | 0:03:23.3 | ||
26 | 107 | ARDAMICA David | 1976 | ARDY TEAM | 8. / Muži B | 0:21:39.4 | 0:03:28.0 | ||
27 | 266 | BUDIL Jan | 1983 | JB Statika | 14. / Muži A | 0:21:42.7 | 0:03:31.3 | ||
28 | 286 | HABARA Jan | 1972 | LOKO | 9. / Muži B | 0:21:48.9 | 0:03:37.5 | ||
29 | 275 | PLESKAČ Marek | 1983 | České Budějovice | 15. / Muži A | 0:21:51.8 | 0:03:40.4 | ||
30 | 234 | MENŠÍK Josef | 1982 | Estian Team | 16. / Muži A | 0:21:52.2 | 0:03:40.8 | ||
31 | 184 | HULÍK Pavel | 1985 | AL BUK | 17. / Muži A | 0:21:52.5 | 0:03:41.1 | ||
32 | 301 | HÁLA Vojtěch | 1984 | --- | 18. / Muži A | 0:21:57.4 | 0:03:46.0 | ||
33 | 262 | ŠIMEK Miroslav | 1966 | TC Dvořák ČB | 4. / Muži C | 0:21:57.5 | 0:03:46.1 | ||
34 | 265 | RECHTORIKOVÁ Linda | 1987 | SPSVD Jistebnice | 2. / Ženy A | 0:21:58.5 | 0:03:47.1 | ||
35 | 148 | MIKŠL Rostislav | 1972 | Estians | 10. / Muži B | 0:22:06.5 | 0:03:55.1 | ||
36 | 161 | PAULÁT Ondřej | 1979 | --- | 19. / Muži A | 0:22:07.8 | 0:03:56.4 | ||
37 | 142 | DIVIŠ Jiří | 1975 | CBC TEAM ČB | 11. / Muži B | 0:22:11.8 | 0:04:00.4 | ||
38 | 175 | PAVLÍČEK Martin | 1972 | --- | 12. / Muži B | 0:22:14.8 | 0:04:03.4 | ||
39 | 245 | KÖSZEGI Petr | 1978 | sk.Pleš | 20. / Muži A | 0:22:18.3 | 0:04:06.9 | ||
40 | 232 | STEJSKAL Pavel | 1974 | SK 4Dvory | 13. / Muži B | 0:22:18.3 | 0:04:06.9 | ||
41 | 173 | MACEK Tomáš | 1979 | --- | 21. / Muži A | 0:22:26.5 | 0:04:15.1 | ||
42 | 252 | ŠVEJNOHA Lukáš | 1989 | České Velenice | 22. / Muži A | 0:22:27.9 | 0:04:16.5 | ||
43 | 236 | ŠOLC Ladislav | 1954 | VŠTE ČB | 2. / Muži D | 0:22:32.3 | 0:04:20.9 | ||
44 | 195 | TUPÁ Eva | 1986 | --- | 3. / Ženy A | 0:22:35.3 | 0:04:23.9 | ||
45 | 230 | ROLNÍK Emil | 1981 | ŠROT TÝM KUNŽAK | 23. / Muži A | 0:22:36.5 | 0:04:25.1 | ||
46 | 237 | MIKOLÁŠEK Arnošt | 1965 | TC Dvořák Elite | 5. / Muži C | 0:22:37.3 | 0:04:25.9 | ||
47 | 295 | PINL Michal | 1968 | Jihočeský klub maratonců | 14. / Muži B | 0:22:38.8 | 0:04:27.4 | ||
48 | 191 | TOMAN Martin | 1971 | SK Babice | 15. / Muži B | 0:22:48.5 | 0:04:37.1 | ||
49 | 300 | HRDINA Jiří | 1988 | --- | 24. / Muži A | 0:22:50.3 | 0:04:38.9 | ||
50 | 229 | LEBEDOVÁ Olga | 1981 | Hůrka | 1. / Ženy B | 0:22:56.9 | 0:04:45.5 | ||
51 | 299 | PILLAR Ladislav | 1952 | DTJ Lomnice Nad Lužnicí | 3. / Muži D | 0:23:04.5 | 0:04:53.1 | ||
52 | 197 | CHUDOBA David | 2000 | ZŠ a MŠ J.Š. Baara | 1. / Junioři | 0:23:06.7 | 0:04:55.3 | ||
53 | 117 | SIROVÁ Lucie | 1975 | Vivobarefoot CB | 2. / Ženy B | 0:23:09.2 | 0:04:57.8 | ||
54 | 273 | OBOŘIL Lukáš | 1981 | Č.Budějovice | 25. / Muži A | 0:23:09.8 | 0:04:58.4 | ||
55 | 221 | GAZDA Martin | 1968 | Relax běhny | 16. / Muži B | 0:23:12.7 | 0:05:01.3 | ||
56 | 131 | TANCER Adam | 2003 | RESOLUTION TEAM | 2. / Junioři | 0:23:13.7 | 0:05:02.3 | ||
57 | 138 | DOLEŽÁLEK Zdeněk | 1955 | LIGA 2000 TÁBOR | 4. / Muži D | 0:23:14.2 | 0:05:02.8 | ||
58 | 154 | HELEŠIC Jan | 1981 | Groz - Beckeři | 26. / Muži A | 0:23:16.3 | 0:05:04.9 | ||
59 | 174 | KOLLER Daniel | 1990 | SYSCAE | 27. / Muži A | 0:23:18.4 | 0:05:07.0 | ||
60 | 292 | BARTŮŠKOVÁ Jana | 1977 | Češňovice | 3. / Ženy B | 0:23:21.4 | 0:05:10.0 | ||
61 | 55 | ŠVEC Stanislav | 1958 | --- | 6. / Muži C | 0:23:28.8 | 0:05:17.4 | ||
62 | 227 | VROBEL Radim | 1987 | --- | 28. / Muži A | 0:23:31.5 | 0:05:20.1 | ||
63 | 118 | HOCHMAN Martin | 1979 | --- | 29. / Muži A | 0:23:45.3 | 0:05:33.9 | ||
64 | 277 | SVOBODA Václav | 1949 | JKM Č.BUDĚJOVICE | 5. / Muži D | 0:23:47.3 | 0:05:35.9 | ||
65 | 233 | BROTHÁNEK Antonín | 1972 | TC Dvořák České Budějovice | 17. / Muži B | 0:23:51.5 | 0:05:40.1 | ||
66 | 101 | ŘEHOUŠKOVÁ Markéta | 2002 | RESOLUTION TEAM | 1. / Juniorky | 0:23:55.5 | 0:05:44.1 | ||
67 | 298 | KOHOUT Luděk | 1965 | Nová Ves | 7. / Muži C | 0:23:57.8 | 0:05:46.4 | ||
68 | 253 | MLEZIVA Jaroslav | 1970 | RK Týn nad Vltavou | 18. / Muži B | 0:23:58.2 | 0:05:46.8 | ||
69 | 147 | VEJSADA Marek | 1972 | České Budějovice | 19. / Muži B | 0:24:04.6 | 0:05:53.2 | ||
70 | 281 | ZLOCHOVÁ Simonka | 1990 | Koval | 4. / Ženy A | 0:24:09.7 | 0:05:58.3 | ||
71 | 285 | KINCOVÁ Petra | 1974 | Triatlon Ladies Tábor | 4. / Ženy B | 0:24:10.5 | 0:05:59.1 | ||
72 | 120 | DUFEK Michael | 1976 | Dufek family | 20. / Muži B | 0:24:10.8 | 0:05:59.4 | ||
73 | 305 | VORÁČEK Karel | 1962 | Cyklo Velešín | 8. / Muži C | 0:24:12.5 | 0:06:01.1 | ||
74 | 158 | EMRLICH Tadeáš | 2004 | --- | 3. / Junioři | 0:24:25.9 | 0:06:14.5 | ||
75 | 297 | ŠEVECOVÁ Zuzana | 1987 | ÉSL Humpolec | 5. / Ženy A | 0:24:29.5 | 0:06:18.1 | ||
76 | 270 | BIZON Radek | 1973 | --- | 21. / Muži B | 0:24:33.5 | 0:06:22.1 | ||
77 | 141 | ČERVENÝ Petr | 1977 | Local Gym | 30. / Muži A | 0:24:47.3 | 0:06:35.9 | ||
78 | 238 | PROCHÁZKA Petr | 1967 | --- | 22. / Muži B | 0:24:49.7 | 0:06:38.3 | ||
79 | 243 | VOREL Jan | 1960 | Orlando Bananas | 9. / Muži C | 0:24:53.5 | 0:06:42.1 | ||
80 | 268 | HOUŠKOVÁ Šárka | 1991 | Spartan race training group České Budějovice | 6. / Ženy A | 0:24:55.2 | 0:06:43.8 | ||
81 | 302 | PECHOVÁ Jaroslava | 1982 | Fontána ČB | 7. / Ženy A | 0:24:57.7 | 0:06:46.3 | ||
82 | 303 | KADLEC Miroslav | 1976 | --- | 23. / Muži B | 0:24:57.8 | 0:06:46.4 | ||
83 | 223 | VORÁČEK Filip | 1977 | RC PHIL.BUD | 31. / Muži A | 0:24:59.8 | 0:06:48.4 | ||
84 | 144 | CSEJTEY Martin | 1975 | TJ Netolice | 24. / Muži B | 0:25:04.7 | 0:06:53.3 | ||
85 | 178 | HELLER Roman | 1967 | --- | 25. / Muži B | 0:25:09.5 | 0:06:58.1 | ||
86 | 274 | ADÁMKOVÁ Dana | 1980 | TT Tálín | 5. / Ženy B | 0:25:11.4 | 0:07:00.0 | ||
87 | 105 | MORONG Michal | 1981 | --- | 32. / Muži A | 0:25:14.5 | 0:07:03.1 | ||
88 | 307 | FOUSEK Petr | 1985 | --- | 33. / Muži A | 0:25:18.2 | 0:07:06.8 | ||
89 | 235 | NOVÁČKOVÁ Denisa | 1999 | Doudleby-Jihočeský běžecký pohár | 2. / Juniorky | 0:25:18.4 | 0:07:07.0 | ||
90 | 199 | VOJČ Pavel | 1980 | --- | 34. / Muži A | 0:25:18.5 | 0:07:07.1 | ||
91 | 172 | RŮŽIČKA Jakub | 1985 | --- | 35. / Muži A | 0:25:22.2 | 0:07:10.8 | ||
92 | 216 | VLČKOVÁ Kateřina | 1977 | BezvaÚči Zliv | 6. / Ženy B | 0:25:28.6 | 0:07:17.2 | ||
93 | 186 | JAKEŠ Radek | 1993 | Klub Sráčů | 36. / Muži A | 0:25:29.3 | 0:07:17.9 | ||
94 | 241 | ŘÍHOVÁ Markéta | 1991 | --- | 8. / Ženy A | 0:25:30.2 | 0:07:18.8 | ||
95 | 121 | MÍČEK Ondřej | 1980 | --- | 37. / Muži A | 0:25:33.6 | 0:07:22.2 | ||
96 | 103 | VÁCHOVÁ Edita | 1981 | --- | 7. / Ženy B | 0:25:36.6 | 0:07:25.2 | ||
97 | 192 | HAJNÝ Roman | 1968 | --- | 26. / Muži B | 0:25:41.3 | 0:07:29.9 | ||
98 | 217 | MENŠÍKOVÁ Lenka | 1973 | TC Dvořák České Budějovice | 8. / Ženy B | 0:25:45.6 | 0:07:34.2 | ||
99 | 109 | ČERNÁ Stáňa | 1977 | ČEHÝ | 9. / Ženy B | 0:25:48.9 | 0:07:37.5 | ||
100 | 146 | KARVÁNEK Jiří | 1954 | Xterra team | 6. / Muži D | 0:25:58.4 | 0:07:47.0 |