Český pohár XC MTB - Praha - ČP MINIME
DATUM : | 9.4.2016 | MÍSTO : | Praha |
---|
POŘADATEL : | Český svaz cyklistiky | WEBOVÉ STRÁNKY : | www.poharmtb.cz/cross-country/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1042 | HENDRYCH Vojta | 2006 | Bike Freaks Holice | 1. / Kluci 9-10 let | 0:06:52.0 | 0:00:00.0 | |
2 | 1059 | SVATUŠKA Jakub | 2006 | BIKECLINIC JUNIOR TEAM | 2. / Kluci 9-10 let | 0:07:01.2 | 0:00:09.2 | |
3 | 1048 | TUHÁČEK Pavel | 2006 | LYKO KLUB PRACHATICE | 3. / Kluci 9-10 let | 0:07:02.4 | 0:00:10.4 | |
4 | 1043 | BRADÁČ Adam | 2006 | DUKLA PRAHA | 4. / Kluci 9-10 let | 0:07:05.8 | 0:00:13.8 | |
5 | 1057 | PURNOCH Matyáš | 2006 | BIKECLINIC JUNIOR TEAM | 5. / Kluci 9-10 let | 0:07:13.0 | 0:00:21.0 | |
6 | 1045 | KULHA Jan | 2006 | TUFO CZ OTROKOVICE | 6. / Kluci 9-10 let | 0:07:21.6 | 0:00:29.6 | |
7 | 1046 | KERL Sebastian | 2007 | AUTHOR TEAM STUPNO | 7. / Kluci 9-10 let | 0:07:29.1 | 0:00:37.1 | |
8 | 1047 | MATULA Ondřej | 2006 | TUFO CZ OTROKOVICE | 8. / Kluci 9-10 let | 0:07:29.4 | 0:00:37.4 | |
9 | 1056 | SOUSTRUŽNÍK Jan | 2006 | MS BIKE ACADEMY RACING | 9. / Kluci 9-10 let | 0:07:35.0 | 0:00:43.0 | |
10 | 1058 | ZEMAN Petr | 2007 | BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV | 10. / Kluci 9-10 let | 0:07:43.8 | 0:00:51.8 | |
11 | 1050 | NĚMEC Jakub | 2007 | CK LOKO Rakovník | 11. / Kluci 9-10 let | 0:07:46.2 | 0:00:54.2 | |
11 | 1053 | NOVÁK Kryštof | 2006 | BikeFactory Strakonice | 11. / Kluci 9-10 let | 0:07:46.2 | 0:00:54.2 | |
13 | 1094 | BRABEC Šimon | 2007 | BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV | 13. / Kluci 9-10 let | 0:07:59.9 | 0:01:07.9 | |
14 | 1037 | ČERNÁ Karolína | 2006 | DUKLA PRAHA | 1. / Holky 9-10 let | 0:08:00.2 | 0:01:08.2 | |
15 | 1051 | ICHA Aleš | 2007 | CK LOKO Rakovník | 14. / Kluci 9-10 let | 0:08:05.7 | 0:01:13.7 | |
16 | 1084 | HYNEK Matěj | 2007 | SOKOL VELTĚŽ | 15. / Kluci 9-10 let | 0:08:08.0 | 0:01:16.0 | |
17 | 1038 | KROUPOVÁ Zuzana | 2006 | COPR Přeštice | 2. / Holky 9-10 let | 0:08:09.8 | 0:01:17.8 | |
18 | 1055 | HABR Christien | 2006 | BIKE CLINIC JUNIOR TEAM | 16. / Kluci 9-10 let | 0:08:10.5 | 0:01:18.5 | |
19 | 1041 | ROZSYPALOVÁ Adéla | 2006 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 3. / Holky 9-10 let | 0:08:18.6 | 0:01:26.6 | |
20 | 1040 | KOŠNÁŘOVÁ Markéta | 2007 | Ráj kol Kladno | 4. / Holky 9-10 let | 0:08:21.2 | 0:01:29.2 | |
21 | 1098 | VIKOVÁ Hanka | 2007 | BIKECLINIC JUNIOR TEAM | 5. / Holky 9-10 let | 0:08:24.2 | 0:01:32.2 | |
22 | 1063 | HORÁK Martin | 2007 | Junior Cycling Team Liberec | 17. / Kluci 9-10 let | 0:08:33.5 | 0:01:41.5 | |
23 | 1079 | PRCHAL Jaroslav | 2006 | Holešovští pokalíšci | 18. / Kluci 9-10 let | 0:08:34.5 | 0:01:42.5 | |
24 | 1052 | ŠTIBINGR Martin | 2006 | SP KOLO LOAP SPECIALIZED | 19. / Kluci 9-10 let | 0:08:56.0 | 0:02:04.0 | |
25 | 1096 | RYGL Vojta | 2007 | Bicikl kříž junior team | 20. / Kluci 9-10 let | 0:08:57.9 | 0:02:05.9 | |
26 | 1014 | ŠPAČEK Marek | 2006 | SOKOL VELTĚŽ | 21. / Kluci 9-10 let | 0:08:59.4 | 0:02:07.4 | |
27 | 1064 | RAJS Josef | 2007 | CK loko Rakovnik | 22. / Kluci 9-10 let | 0:09:04.4 | 0:02:12.4 | |
28 | 1044 | JANÍK David | 2006 | --- | 23. / Kluci 9-10 let | 0:09:07.9 | 0:02:15.9 | |
29 | 1076 | JEŘÁBEK Ondřej | 2006 | SP KOLO LOAP SPECIALIZED | 24. / Kluci 9-10 let | 0:09:08.3 | 0:02:16.3 | |
30 | 1060 | HOŠEK Jaroslav | 2006 | SOKOL VELTĚŽ | 25. / Kluci 9-10 let | 0:09:13.8 | 0:02:21.8 | |
31 | 1039 | KŘIKAVOVÁ Anděla | 2007 | BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV | 6. / Holky 9-10 let | 0:09:15.3 | 0:02:23.3 | |
32 | 1090 | KOTKOVÁ Eliška | 2006 | --- | 7. / Holky 9-10 let | 0:09:16.0 | 0:02:24.0 | |
33 | 1082 | MITÁŠ Robert | 2007 | BIKECLINIC JUNIOR TEAM | 26. / Kluci 9-10 let | 0:09:26.5 | 0:02:34.5 | |
34 | 1065 | TALA Erik | 2006 | MG Bike Team Přerov | 27. / Kluci 9-10 let | 0:09:45.1 | 0:02:53.1 | |
35 | 1081 | LETEV Radim | 2007 | MG Bike Team | 28. / Kluci 9-10 let | 0:09:55.6 | 0:03:03.6 | |
36 | 1083 | MIŇOVSKÝ Petr | 2007 | SOKOL VELTĚŽ | 29. / Kluci 9-10 let | 0:09:59.6 | 0:03:07.6 | |
37 | 1095 | KŘÍŽOVÁ Natalie | 2006 | Bicikl kříž junior team | 8. / Holky 9-10 let | 0:10:35.0 | 0:03:43.0 | |
--- | 1067 | CABEJŠEK Matěj | 2007 | BIKROSCLUB ŘEPY | . / Kluci 9-10 let | DNF | --- | |
--- | 1097 | KOZA Alfrd | 2007 | Bikros Řepy | . / Kluci 9-10 let | DNF | --- |