Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 6.kolo | # | 7.kolo | # | 8.kolo | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 6.kolo | # | 7.kolo | # | 8.kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | ŠKARNITZL Jan | 1986 | SRAM MITAS TREK | 1. / Muži Elita | 1:37:06.1 | 0:00:00.0 | 11:55.4 [3] | 3 | 11:49.2 [1] | 2 | 12:08.5 [3] | 1 | 12:27.9 [6] | 3 | 0:12:02.1 [1] | 1 | 12:09.9 [1] | 1 | 12:12.5 [2] | 1 | 12:20.6 [1] | 1 | ||
2 | 74 | SCHEIRE Ruben | 1991 | Habitat Mountainbike Team | 2. / Muži Elita | 1:37:33.7 | 0:00:27.6 | 12:12.3 [8] | 8 | 11:57.2 [3] | 6 | 12:11.7 [4] | 4 | 12:15.2 [2] | 5 | 0:12:06.7 [3] | 5 | 12:15.4 [3] | 4 | 12:02.5 [1] | 2 | 12:32.7 [2] | 2 | ||
3 | 13 | NOVAK Jiri | 1985 | Cst Superior Brentjens Mtb Racing Team | 3. / Muži Elita | 1:37:44.5 | 0:00:38.4 | 12:02.0 [5] | 5 | 12:00.3 [4] | 4 | 11:56.3 [1] | 2 | 12:18.8 [4] | 1 | 0:12:05.9 [2] | 2 | 12:25.1 [4] | 2 | 12:14.9 [3] | 3 | 12:41.2 [4] | 3 | ||
4 | 71 | SAGAN Peter | 1990 | Tinkoff Team | 4. / Muži Elita | 1:38:16.0 | 0:01:09.9 | 11:49.9 [1] | 1 | 11:54.6 [2] | 1 | 12:45.9 [8] | 5 | 12:00.3 [1] | 4 | 0:12:10.7 [4] | 3 | 12:12.7 [2] | 3 | 12:22.8 [4] | 4 | 12:59.1 [5] | 4 | ||
5 | 3 | NESVADBA Jan | 1991 | EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN | 5. / Muži Elita | 1:38:56.4 | 0:01:50.3 | 11:55.1 [2] | 2 | 12:07.4 [6] | 5 | 11:56.3 [1] | 3 | 12:21.9 [5] | 2 | 0:12:20.9 [6] | 4 | 12:33.4 [7] | 5 | 12:39.8 [8] | 5 | 13:01.6 [7] | 5 | ||
6 | 5 | ULMAN Matouš | 1984 | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | 6. / Muži Elita | 1:39:25.9 | 0:02:19.8 | 12:00.8 [4] | 4 | 12:01.2 [5] | 3 | 13:16.2 [18] | 8 | 12:15.6 [3] | 7 | 0:12:16.6 [5] | 7 | 12:27.7 [5] | 6 | 12:27.3 [5] | 6 | 12:40.4 [3] | 6 | ||
7 | 7 | PRŮDEK Matěj | 1997 | NUTREND SPECIALIZED RACING | 1. / Muži U23 | 1:40:22.1 | 0:03:16.0 | 12:04.7 [7] | 7 | 12:19.4 [7] | 7 | 12:23.1 [5] | 6 | 12:32.6 [7] | 6 | 0:12:30.0 [7] | 6 | 12:28.9 [6] | 7 | 12:39.3 [7] | 7 | 13:24.1 [13] | 7 | ||
8 | 62 | BEEMER Frank | 1987 | Habitat Mountainbike Team | 7. / Muži Elita | 1:41:57.7 | 0:04:51.6 | 12:13.2 [10] | 10 | 12:35.9 [9] | 9 | 12:39.6 [6] | 9 | 12:42.7 [8] | 9 | 0:12:40.5 [8] | 8 | 12:45.0 [8] | 8 | 13:00.2 [9] | 8 | 13:20.6 [12] | 8 | ||
9 | 4 | PAPRSTKA Tomáš | 1992 | EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN | 8. / Muži Elita | 1:42:47.4 | 0:05:41.3 | 12:03.8 [6] | 6 | 12:20.7 [8] | 8 | 12:43.1 [7] | 7 | 12:46.1 [10] | 8 | 0:12:58.4 [10] | 9 | 13:14.3 [14] | 9 | 13:10.6 [13] | 9 | 13:30.4 [14] | 9 | ||
10 | 9 | RAJCHART Jan | 1996 | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | 2. / Muži U23 | 1:43:18.3 | 0:06:12.2 | 12:12.8 [9] | 9 | 12:44.0 [12] | 10 | 12:50.8 [10] | 10 | 12:48.2 [11] | 10 | 0:13:01.5 [12] | 10 | 13:13.0 [11] | 11 | 13:07.6 [11] | 10 | 13:20.4 [11] | 10 | ||
11 | 15 | KOBES Lukáš | 1996 | VELOSPORT DOMAŽLICE | 3. / Muži U23 | 1:43:40.6 | 0:06:34.5 | 12:17.2 [11] | 11 | 12:39.8 [11] | 11 | 12:50.9 [11] | 11 | 12:54.7 [12] | 11 | 0:12:57.5 [9] | 11 | 13:09.9 [9] | 10 | 13:18.7 [15] | 11 | 13:31.9 [15] | 11 | ||
12 | 10 | ZAMROZNIAK Jakub | 1996 | Polish National Team | 4. / Muži U23 | 1:43:48.6 | 0:06:42.5 | 12:54.9 [15] | 15 | 13:00.3 [17] | 17 | 12:50.1 [9] | 15 | 12:43.3 [9] | 14 | 0:12:58.4 [10] | 12 | 13:13.3 [12] | 13 | 13:07.2 [10] | 12 | 13:01.1 [6] | 12 | ||
13 | 21 | BOGUSŁAWSKI Marceli | 1997 | KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM | 5. / Muži U23 | 1:44:03.3 | 0:06:57.2 | 12:24.9 [13] | 13 | 12:37.5 [10] | 12 | 13:09.0 [17] | 13 | 13:00.2 [13] | 12 | 0:13:15.5 [14] | 13 | 13:12.6 [10] | 12 | 13:08.1 [12] | 13 | 13:15.5 [9] | 13 | ||
14 | 11 | ULLOA Jose Gerardo | 1996 | CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC | 6. / Muži U23 | 1:45:00.5 | 0:07:54.4 | 12:17.4 [12] | 12 | 12:46.2 [13] | 13 | 12:55.5 [14] | 12 | 13:12.8 [14] | 13 | 0:13:58.4 [27] | 14 | 14:02.9 [23] | 15 | 12:32.8 [6] | 14 | 13:14.5 [8] | 14 | ||
15 | 75 | HEBISZ Rafal | 1982 | Kellys | 9. / Muži Elita | 1:46:01.8 | 0:08:55.7 | 13:01.1 [17] | 17 | 12:52.8 [14] | 15 | 13:00.2 [15] | 17 | 13:13.5 [15] | 16 | 0:13:24.8 [16] | 15 | 13:26.9 [16] | 14 | 13:23.3 [16] | 15 | 13:39.2 [17] | 15 | ||
16 | 26 | JEZIORSKI Maciej | 1992 | ROMET RACING TEAM | 10. / Muži Elita | 1:46:15.7 | 0:09:09.6 | 13:01.7 [18] | 18 | 12:54.0 [15] | 18 | 13:19.3 [21] | 18 | 13:33.1 [23] | 18 | 0:13:07.4 [13] | 17 | 13:19.0 [15] | 16 | 13:24.5 [17] | 16 | 13:36.7 [16] | 16 | ||
17 | 28 | MALÍK Michal | 1989 | LAWI Author Team | 11. / Muži Elita | 1:47:19.9 | 0:10:13.8 | 12:48.2 [14] | 14 | 13:01.6 [18] | 14 | 12:55.2 [13] | 14 | 13:22.2 [18] | 15 | 0:13:36.7 [21] | 16 | 14:06.4 [26] | 17 | 14:11.4 [26] | 18 | 13:18.2 [10] | 17 | ||
18 | 18 | VOBECKÝ Zdenek | 1989 | KH Tour Giant - Liv Cycling team | 12. / Muži Elita | 1:47:22.7 | 0:10:16.6 | 13:06.4 [19] | 19 | 13:12.7 [21] | 19 | 13:17.9 [19] | 19 | 13:30.8 [21] | 20 | 0:13:27.5 [17] | 20 | 13:36.0 [18] | 18 | 13:31.4 [18] | 17 | 13:40.0 [19] | 18 | ||
19 | 23 | BENEŠ Jan | 1990 | CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ | 13. / Muži Elita | 1:47:42.9 | 0:10:36.8 | 13:06.6 [20] | 20 | 13:20.1 [22] | 20 | 13:24.5 [23] | 21 | 13:46.0 [27] | 23 | 0:13:54.5 [26] | 24 | 13:14.0 [13] | 20 | 13:17.9 [14] | 19 | 13:39.3 [18] | 19 | ||
20 | 78 | LUKEŠ Daniel | 1994 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | 7. / Muži U23 | 1:48:33.7 | 0:11:27.6 | 13:27.0 [23] | 23 | 13:05.5 [20] | 22 | 13:05.0 [16] | 20 | 13:20.2 [17] | 19 | 0:13:35.7 [20] | 19 | 13:52.6 [20] | 19 | 14:01.7 [22] | 20 | 14:06.0 [21] | 20 | ||
21 | 33 | KADLEC Jakub | 1997 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 8. / Muži U23 | 1:48:47.7 | 0:11:41.6 | 13:08.8 [21] | 21 | 13:23.0 [24] | 21 | 13:33.1 [25] | 23 | 13:32.0 [22] | 22 | 0:13:34.2 [18] | 22 | 13:51.9 [19] | 24 | 13:43.0 [19] | 21 | 14:01.7 [20] | 21 | ||
22 | 58 | KOTRLA Michal | 1986 | planet bikes team | 14. / Muži Elita | 1:49:00.8 | 0:11:54.7 | 13:47.4 [30] | 30 | 13:27.7 [26] | 28 | 13:24.5 [23] | 24 | 13:23.0 [19] | 24 | 0:13:22.8 [15] | 23 | 13:31.7 [17] | 22 | 13:52.7 [20] | 23 | 14:11.0 [22] | 22 | ||
23 | 80 | PARTHEYMÜLLER Toni | 1997 | RV Viktoria Wombach | 9. / Muži U23 | 1:49:39.5 | 0:12:33.4 | 13:32.5 [26] | 26 | 13:03.9 [19] | 23 | 13:19.5 [22] | 22 | 13:17.7 [16] | 21 | 0:13:34.3 [19] | 21 | 13:58.2 [22] | 21 | 14:00.6 [21] | 22 | 14:52.8 [24] | 23 | ||
24 | 77 | HAMAN Martin | 1984 | Superior Riders | 15. / Muži Elita | 1:50:20.5 | 0:13:14.4 | 14:02.6 [37] | 37 | 13:27.6 [25] | 30 | 13:18.1 [20] | 26 | 13:26.8 [20] | 25 | 0:13:41.9 [23] | 25 | 13:54.1 [21] | 25 | 14:14.7 [27] | 24 | 14:14.7 [23] | 24 | ||
25 | 16 | HELTA Filip | 1997 | Polish National Team | 10. / Muži U23 | 1:51:50.0 | 0:14:43.9 | 12:55.4 [16] | 16 | 12:58.8 [16] | 16 | 12:51.4 [12] | 16 | 13:41.7 [24] | 17 | 0:13:38.3 [22] | 18 | 14:55.0 [29] | 23 | 15:06.0 [29] | 25 | 15:43.4 [25] | 25 | ||
26 | 32 | KUBELKA Petr | 1995 | BMC CZ Racing team | 11. / Muži U23 | 1:37:06.2 | - 1 Lap(s) | 13:47.7 [31] | 31 | 13:41.5 [31] | 29 | 13:50.2 [28] | 31 | 13:43.2 [25] | 29 | 0:13:52.8 [25] | 27 | 14:06.2 [25] | 28 | 14:04.6 [23] | 26 | --- | --- | ||
27 | 84 | WERNER Markus | 1980 | BIEHLER - FACTORY BY KONSTRUCTIVE | 16. / Muži Elita | 1:37:06.4 | - 1 Lap(s) | 13:46.9 [29] | 29 | 13:50.3 [32] | 31 | 13:37.4 [26] | 28 | 13:47.6 [28] | 28 | 0:13:50.6 [24] | 26 | 14:08.2 [27] | 26 | 14:05.4 [24] | 27 | --- | --- | ||
28 | 34 | HEIGL Philipp | 1993 | SU Bikestore.cc Team | 17. / Muži Elita | 1:37:11.6 | - 1 Lap(s) | 13:31.7 [25] | 25 | 13:22.7 [23] | 24 | 13:50.4 [29] | 25 | 13:57.6 [29] | 26 | 0:14:13.3 [29] | 28 | 14:05.6 [24] | 27 | 14:10.3 [25] | 28 | --- | --- | ||
29 | 48 | ŠÍREK Adrian | 1996 | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | 12. / Muži U23 | 1:37:40.1 | - 1 Lap(s) | 13:25.5 [22] | 22 | 13:41.4 [30] | 25 | 14:07.9 [32] | 29 | 13:45.2 [26] | 27 | 0:14:03.9 [28] | 29 | 14:18.4 [28] | 29 | 14:17.8 [28] | 29 | --- | --- | ||
30 | 63 | ALBRECHT Anton | 1997 | SSV Mounty Altenberg | 13. / Muži U23 | 1:14:15.5 | - 3 Lap(s) | 14:02.2 [36] | 36 | 13:37.5 [29] | 32 | 13:53.2 [30] | 32 | 14:00.3 [30] | 30 | 0:18:42.3 [42] | 30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
31 | 54 | MARTINEZ Amando | 1997 | CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC | 14. / Muži U23 | 1:14:17.1 | - 3 Lap(s) | 13:37.4 [27] | 27 | 13:30.4 [27] | 26 | 13:41.8 [27] | 27 | 15:11.2 [43] | 32 | 0:18:16.3 [40] | 31 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
32 | 29 | ŁUKASIK Krzysztof | 1993 | WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI | 18. / Muži Elita | 1:14:18.5 | - 3 Lap(s) | 13:38.7 [28] | 28 | 13:36.2 [28] | 27 | 14:00.3 [31] | 30 | 14:37.8 [36] | 31 | 0:18:25.5 [41] | 32 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
33 | 68 | STARÝ Dominik | 1997 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 15. / Muži U23 | 1:14:20.1 | - 3 Lap(s) | 14:01.6 [35] | 35 | 14:00.3 [34] | 35 | 14:15.3 [33] | 35 | 14:17.7 [33] | 34 | 0:17:45.2 [39] | 33 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
34 | 36 | VÁGNER Marek | 1989 | KRABCYCLES | 19. / Muži Elita | 1:14:21.7 | - 3 Lap(s) | 14:14.7 [38] | 38 | 14:28.7 [42] | 38 | 14:30.0 [38] | 39 | 14:14.7 [31] | 36 | 0:16:53.5 [37] | 34 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
35 | 50 | KRUMPHANZL Matyáš | 1997 | Superior Riders | 16. / Muži U23 | 1:14:23.0 | - 3 Lap(s) | 13:58.1 [34] | 34 | 13:58.2 [33] | 34 | 14:15.5 [34] | 33 | 14:42.9 [37] | 35 | 0:17:28.3 [38] | 35 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
36 | 40 | OŠŤÁDAL Jiří | 1993 | GT OPPORTUNITY BRNO | 20. / Muži Elita | 1:14:24.4 | - 3 Lap(s) | 14:26.2 [40] | 40 | 14:19.0 [36] | 39 | 14:23.4 [36] | 38 | 14:26.1 [35] | 37 | 0:16:49.7 [36] | 36 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
37 | 38 | KUBÍN Michael | 1993 | BMC CZ Racing team | 21. / Muži Elita | 1:14:26.4 | - 3 Lap(s) | 13:48.1 [32] | 32 | 14:28.2 [41] | 37 | 14:41.6 [42] | 36 | 14:53.4 [40] | 38 | 0:16:35.1 [35] | 37 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
38 | 51 | RUDOLPH Toni | 1990 | RSV Adler Arnstadt | 22. / Muži Elita | 1:14:28.1 | - 3 Lap(s) | 15:04.4 [51] | 51 | 14:33.2 [43] | 47 | 14:27.0 [37] | 43 | 14:25.7 [34] | 41 | 0:15:57.8 [32] | 38 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
39 | 64 | SCHURIG Edgar | 1996 | SSV Mounty Altenberg | 17. / Muži U23 | 1:14:29.3 | - 3 Lap(s) | 14:34.1 [43] | 43 | 14:22.0 [39] | 41 | 14:35.8 [40] | 41 | 15:00.3 [41] | 42 | 0:15:57.1 [31] | 39 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
40 | 35 | BULIS Roman | 1991 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 23. / Muži Elita | 1:14:30.5 | - 3 Lap(s) | 13:49.3 [33] | 33 | 14:16.2 [35] | 36 | 14:57.2 [43] | 37 | 15:07.7 [42] | 40 | 0:16:20.0 [33] | 40 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
41 | 39 | VRABEK Jan | 1993 | TEAM BIKE PERŠTEJN | 24. / Muži Elita | 1:14:32.0 | - 3 Lap(s) | 14:21.8 [39] | 39 | 14:23.7 [40] | 40 | 14:34.4 [39] | 40 | 14:47.6 [38] | 39 | 0:16:24.5 [34] | 41 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
42 | 49 | VEJDA Michal | 1994 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 18. / Muži U23 | 1:14:33.5 | - 3 Lap(s) | 14:48.7 [47] | 47 | 14:21.4 [38] | 42 | 14:40.8 [41] | 42 | 14:51.1 [39] | 43 | 0:15:51.5 [30] | 42 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
43 | 25 | KUBÍN Filip | 1995 | GT OPPORTUNITY BRNO | 19. / Muži U23 | 1:16:02.2 | - 3 Lap(s) | 13:31.6 [24] | 24 | 14:19.2 [37] | 33 | 14:22.0 [35] | 34 | 14:14.8 [32] | 33 | 0:19:34.6 [43] | 43 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
44 | 73 | BRŇÁK Jan | 1996 | GT KUR SPORT TEAM | 20. / Muži U23 | 1:01:05.1 | - 4 Lap(s) | 14:33.8 [42] | 42 | 14:37.2 [44] | 44 | 15:12.5 [45] | 44 | 16:41.6 [47] | 44 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
45 | 59 | NOVÁK Přemysl | 1996 | PROFI SPORT CHEB | 21. / Muži U23 | 1:01:07.4 | - 4 Lap(s) | 14:56.3 [50] | 50 | 14:43.9 [47] | 48 | 14:59.1 [44] | 47 | 16:28.1 [44] | 45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
46 | 81 | CÍSAŘ Vojtěch | 1994 | Superior Brentjens MTB Team | 22. / Muži U23 | 1:01:10.0 | - 4 Lap(s) | 14:29.4 [41] | 41 | 14:41.0 [45] | 43 | 15:13.7 [46] | 45 | 16:45.9 [48] | 46 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
47 | 53 | ROUHA Tomáš | 1981 | KONA CYCLING POINT | 25. / Muži Elita | 1:01:12.3 | - 4 Lap(s) | 14:34.9 [44] | 44 | 14:46.0 [49] | 45 | 15:14.8 [48] | 46 | 16:36.6 [46] | 47 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
48 | 82 | PIHULAK Lukasz | 1990 | --- | 26. / Muži Elita | 1:01:15.5 | - 4 Lap(s) | 14:43.6 [45] | 45 | 14:43.5 [46] | 46 | 15:13.7 [46] | 48 | 16:34.7 [45] | 48 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
49 | 69 | ŠTĚPANÍK Jiří | 1997 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 23. / Muži U23 | 0:46:28.2 | - 5 Lap(s) | 14:54.8 [49] | 49 | 14:45.5 [48] | 49 | 16:47.9 [51] | 49 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
50 | 65 | ZIMMERMANN Paul | 1997 | SSV Mounty Altenberg | 24. / Muži U23 | 0:46:30.2 | - 5 Lap(s) | 14:45.8 [46] | 46 | 15:19.7 [51] | 51 | 16:24.7 [49] | 50 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
51 | 79 | DESKA Adam | 1996 | Euro Bike Kaczmarek Electric Team | 25. / Muži U23 | 0:46:33.2 | - 5 Lap(s) | 14:50.2 [48] | 48 | 15:10.4 [50] | 50 | 16:32.6 [50] | 51 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
52 | 67 | MAREK Josef | 1995 | VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM | 26. / Muži U23 | 0:49:54.2 | - 5 Lap(s) | 15:57.3 [52] | 52 | 16:38.6 [52] | 52 | 17:18.3 [52] | 52 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
53 | 76 | NOVÝ Pavel | 1993 | --- | 27. / Muži Elita | 0:53:41.3 | - 5 Lap(s) | 16:19.5 [53] | 53 | 16:46.8 [53] | 53 | 20:35.0 [53] | 53 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 19 | SCHUBERT Štěpán | 1996 | EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN | . / Muži U23 | DNF | --- | 12:53.9 [-] | --- | 26:32.1 [-] | --- | 39:31.4 [-] | --- | 52:57.4 [-] | --- | 1:07:13.5 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 30 | ŠULC Jakub | 1996 | MS BIKE ACADEMY RACING | . / Muži U23 | DNF | --- | 13:14.9 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 31 | KACZMARCZYK Patryk | 1991 | Mitutoyo AZS Wratislavia | . / Muži Elita | DNF | --- | 13:08.3 [-] | --- | 28:02.2 [-] | --- | 44:47.6 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 52 | ŠŇUPÁREK Václav | 1995 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM | . / Muži U23 | DNF | --- | 15:06.1 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 55 | RODRIGUEZ ACEVEDO Noe Alejandro | 1982 | CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC | . / Muži Elita | DNF | --- | 17:26.4 [-] | --- | 36:24.5 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 72 | TEJCHMAN Přemek | 1988 | --- | . / Muži Elita | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 42 | DOLEŽAL Václav | 1996 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | . / Muži U23 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 43 | JÍLEK Zdeněk | 1996 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | . / Muži U23 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |