Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 6.kolo | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 6.kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 401 | CZECZINKAROVÁ Jana | 1997 | SRAM MITAS TREK | 1. / Ženy U23 | 1:28:23.5 | 0:00:00.0 | 14:38.8 [3] | 3 | 14:40.7 [2] | 2 | 14:40.6 [1] | 1 | 14:45.0 [1] | 1 | 14:47.4 [1] | 1 | 14:50.9 [1] | 1 | ||
2 | 427 | MICHIELS Githa | 1983 | VERSLUYS TEAM | 1. / Ženy | 1:29:01.9 | 0:00:38.4 | 14:38.5 [2] | 2 | 14:40.6 [1] | 1 | 14:42.5 [2] | 2 | 14:54.2 [2] | 2 | 15:02.7 [2] | 2 | 15:03.4 [3] | 2 | ||
3 | 426 | CAMPUZANO Daniela | 1986 | DC TEAM | 2. / Ženy | 1:30:03.0 | 0:01:39.5 | 14:51.1 [5] | 5 | 14:55.0 [4] | 4 | 14:49.2 [3] | 3 | 15:12.4 [6] | 3 | 15:08.3 [3] | 3 | 15:07.0 [4] | 3 | ||
4 | 406 | HEIGL Nadja | 1996 | SU Bikestore.cc Team | 2. / Ženy U23 | 1:30:21.9 | 0:01:58.4 | 14:36.4 [1] | 1 | 15:15.9 [8] | 5 | 15:05.3 [6] | 5 | 15:06.1 [4] | 5 | 15:18.4 [5] | 5 | 14:59.8 [2] | 4 | ||
5 | 403 | ŠKARNITZLOVÁ Jitka | 1990 | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | 3. / Ženy | 1:30:44.0 | 0:02:20.5 | 14:39.5 [4] | 4 | 14:57.1 [5] | 3 | 15:22.8 [8] | 6 | 15:04.8 [3] | 6 | 15:11.2 [4] | 4 | 15:28.6 [7] | 5 | ||
6 | 402 | ŠTĚPÁNOVÁ Karla | 1991 | KONA CYCLING POINT | 4. / Ženy | 1:31:16.3 | 0:02:52.8 | 15:01.4 [6] | 6 | 15:04.2 [6] | 7 | 15:24.7 [9] | 7 | 15:14.9 [8] | 7 | 15:18.8 [6] | 7 | 15:12.3 [5] | 6 | ||
7 | 428 | GORYCKA Paula | 1990 | Airbike Prolog Jabłonna | 5. / Ženy | 1:31:49.7 | 0:03:26.2 | 15:06.6 [8] | 8 | 14:47.9 [3] | 6 | 14:55.7 [4] | 4 | 15:13.1 [7] | 4 | 15:40.5 [8] | 6 | 16:05.9 [10] | 7 | ||
8 | 408 | PRŮDKOVÁ Barbora | 1996 | NUTREND SPECIALIZED RACING | 3. / Ženy U23 | 1:32:06.8 | 0:03:43.3 | 15:01.6 [7] | 7 | 15:34.3 [9] | 8 | 15:04.4 [5] | 8 | 15:09.5 [5] | 8 | 15:42.1 [9] | 8 | 15:34.9 [8] | 8 | ||
9 | 407 | NĚMCOVÁ Tereza | 1987 | SUPERIOR MTB TEAM | 6. / Ženy | 1:33:37.9 | 0:05:14.4 | 16:08.5 [17] | 17 | 16:09.4 [16] | 17 | 15:16.1 [7] | 12 | 15:22.2 [9] | 10 | 15:19.5 [7] | 9 | 15:22.2 [6] | 9 | ||
10 | 409 | PODGÓRSKA Aleksandra | 1994 | Polish National Team | 4. / Ženy U23 | 1:34:36.0 | 0:06:12.5 | 15:20.7 [9] | 9 | 15:15.5 [7] | 9 | 15:49.8 [11] | 9 | 16:11.1 [11] | 9 | 16:01.9 [10] | 10 | 15:57.0 [9] | 10 | ||
11 | 412 | JEŽKOVÁ Hana | 1990 | GT OPPORTUNITY BRNO | 7. / Ženy | 1:35:48.1 | 0:07:24.6 | 15:28.5 [11] | 11 | 15:41.3 [11] | 11 | 15:54.0 [12] | 11 | 16:17.3 [13] | 12 | 16:06.5 [11] | 11 | 16:20.5 [12] | 11 | ||
12 | 413 | WOJTYŁA Gabriela | 1997 | Polish National Team | 5. / Ženy U23 | 1:36:40.5 | 0:08:17.0 | 15:48.8 [14] | 14 | 15:47.4 [12] | 12 | 16:28.0 [14] | 14 | 16:13.7 [12] | 14 | 16:13.0 [12] | 13 | 16:09.6 [11] | 12 | ||
13 | 410 | MALINKIEWICZ Rita | 1995 | Polish National Team | 6. / Ženy U23 | 1:37:18.3 | 0:08:54.8 | 15:45.9 [13] | 13 | 15:51.0 [13] | 13 | 16:12.4 [13] | 13 | 16:25.8 [15] | 13 | 16:25.0 [13] | 14 | 16:38.2 [13] | 13 | ||
14 | 425 | VESELÁ Lucie | 1985 | GT OPPORTUNITY BRNO | 8. / Ženy | 1:37:28.7 | 0:09:05.2 | 15:28.2 [10] | 10 | 15:40.2 [10] | 10 | 15:46.3 [10] | 10 | 16:19.1 [14] | 11 | 16:52.3 [16] | 12 | 17:22.6 [17] | 14 | ||
15 | 430 | SEITZ Aline | 1997 | Team Schmid Velosport | 7. / Ženy U23 | 1:38:21.6 | 0:09:58.1 | 15:38.3 [12] | 12 | 16:14.6 [17] | 14 | 16:29.1 [15] | 15 | 16:08.3 [10] | 15 | 16:32.8 [14] | 15 | 17:18.5 [16] | 15 | ||
16 | 424 | KOEVOET Marlo | 1996 | Gerotech Team | 8. / Ženy U23 | 1:40:02.5 | 0:11:39.0 | 15:56.4 [15] | 15 | 16:07.0 [14] | 15 | 16:55.8 [18] | 17 | 17:11.6 [16] | 16 | 16:50.1 [15] | 16 | 17:01.6 [14] | 16 | ||
17 | 420 | CIERLUK Karolina | 1995 | Mitutoyo AZS Wratislavia | 9. / Ženy U23 | 1:41:17.4 | 0:12:53.9 | 17:00.5 [20] | 20 | 16:20.0 [18] | 18 | 16:44.3 [17] | 18 | 17:12.6 [17] | 18 | 16:54.6 [17] | 17 | 17:05.4 [15] | 17 | ||
18 | 416 | BULISOVÁ Lenka | 1988 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 9. / Ženy | 1:26:38.6 | - 1 Lap(s) | 16:07.1 [16] | 16 | 16:08.6 [15] | 16 | 16:37.7 [16] | 16 | 17:51.0 [19] | 17 | 19:54.2 [21] | 18 | --- | --- | ||
19 | 433 | VIDLAK Veronika | 1989 | VIVA | 10. / Ženy | 1:26:41.4 | - 1 Lap(s) | 17:08.8 [21] | 21 | 16:57.8 [19] | 20 | 16:58.2 [19] | 19 | 17:25.2 [18] | 19 | 18:11.4 [19] | 19 | --- | --- | ||
20 | 423 | DRABIK Dagmara | 1992 | Goodman Sokół Zator | 11. / Ženy | 1:27:39.0 | - 1 Lap(s) | 17:00.1 [19] | 19 | 17:21.1 [21] | 21 | 17:26.8 [21] | 20 | 17:58.8 [20] | 20 | 17:52.1 [18] | 20 | --- | --- | ||
21 | 421 | VANÍČKOVÁ Elena | 1996 | EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN | 10. / Ženy U23 | 1:28:35.6 | - 1 Lap(s) | 16:30.3 [18] | 18 | 17:35.8 [22] | 19 | 17:56.5 [22] | 21 | 18:17.4 [21] | 21 | 18:15.5 [20] | 21 | --- | --- | ||
22 | 434 | URBANOVÁ Martina | 1987 | CK LOKO Rakovník | 12. / Ženy | 1:12:31.1 | - 2 Lap(s) | 17:09.2 [22] | 22 | 17:19.7 [20] | 22 | 18:02.2 [23] | 23 | 20:00.0 [22] | 22 | --- | --- | --- | --- | ||
23 | 432 | KUHN Mirjam | 1997 | Radon EBE Racing | 11. / Ženy U23 | 1:12:34.1 | - 2 Lap(s) | 17:16.8 [23] | 23 | 17:37.3 [23] | 23 | 17:22.7 [20] | 22 | 20:17.3 [23] | 23 | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 411 | SADŁECKA Magdalena | 1982 | Euro Bike Kaczmarek Team | . / Ženy | DNF | --- | 15:16.2 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 414 | KUNTOVÁ Vendula | 1993 | EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN | . / Ženy | DNF | --- | 16:02.7 [-] | --- | 32:15.4 [-] | --- | 48:09.1 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 429 | KUBÍNOVÁ Lucie | 1993 | GIANT cycling team | . / Ženy | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 431 | GEIGER Felicitas | 1997 | Haibike KMC Wombach | . / Ženy U23 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |