Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ČP XCO MTB Kutná Hora

MTB
DATUM :14.5.2016 MÍSTO :Kutná Hora

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo # 5.kolo # 6.kolo # 7.kolo # 8.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo # 5.kolo # 6.kolo # 7.kolo # 8.kolo #
1 64 detail závodníka CINK Ondřej CZE 1990 Multivan Merida Biking Team 1. /  Muži Elita 1:37:48.4 0:00:00.0 11:52.0 [1] 1 11:50.8 [1] 1 12:15.2 [2] 1 12:17.7 [3] 1 12:07.2 [1] 1 12:17.8 [1] 1 12:27.4 [2] 1 12:40.3 [3] 1
2 1 detail závodníka ŠKARNITZL Jan CZE 1986 SRAM MITAS TREK 2. /  Muži Elita 1:38:24.3 0:00:35.9 11:55.0 [4] 4 12:23.6 [4] 3 12:12.0 [1] 3 12:12.1 [1] 2 12:15.1 [2] 2 12:28.2 [2] 2 12:32.3 [3] 2 12:26.0 [1] 2
3 2 detail závodníka NESVADBA Jan CZE 1991 EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 3. /  Muži Elita 1:39:11.6 0:01:23.2 11:52.3 [2] 2 12:02.4 [2] 2 12:35.3 [7] 2 12:29.3 [4] 3 12:27.4 [5] 3 12:31.7 [3] 3 12:37.7 [4] 3 12:35.5 [2] 3
4 5 detail závodníka NOVAK Jiri CZE 1985 Cst Superior Brentjens Mtb Racing Team 4. /  Muži Elita 1:39:46.4 0:01:58.0 12:30.3 [10] 10 12:26.5 [6] 8 12:17.4 [3] 7 12:17.4 [2] 7 12:21.6 [3] 5 12:33.1 [5] 5 12:26.4 [1] 4 12:53.7 [7] 4
5 79 detail závodníka GEHBAUER Alexander AUT 1990 RC Fitstore24 ARBÖ ASKÖ Klagenfurt 5. /  Muži Elita 1:40:20.0 0:02:31.6 12:08.0 [6] 6 12:24.8 [5] 5 12:22.9 [4] 4 12:34.5 [7] 4 12:22.8 [4] 4 12:33.0 [4] 4 12:51.5 [7] 5 13:02.5 [9] 5
6 8 detail závodníka VASTL Jan CZE 1995 BIANCHI COUNTERVAIL 1. /  Muži U23 1:41:22.7 0:03:34.3 12:18.0 [8] 8 12:15.1 [3] 6 12:26.5 [6] 5 12:30.8 [6] 5 12:34.2 [6] 6 12:58.2 [9] 6 13:11.5 [10] 6 13:08.4 [10] 6
7 4 detail závodníka PAPRSTKA Tomáš CZE 1992 EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 6. /  Muži Elita 1:42:00.9 0:04:12.5 11:55.7 [5] 5 12:38.1 [8] 7 12:26.2 [5] 6 12:30.7 [5] 6 13:05.0 [12] 7 13:20.9 [13] 7 13:03.3 [9] 7 13:01.0 [8] 7
8 84 detail závodníka KULHAVÝ Jaroslav CZE 1985 SPECIALIZED RACING XC 7. /  Muži Elita 1:42:21.6 0:04:33.2 11:54.5 [3] 3 12:32.7 [7] 4 13:19.0 [15] 8 13:01.7 [13] 10 13:15.3 [14] 10 12:48.6 [8] 11 12:44.3 [5] 8 12:45.5 [4] 8
9 6 detail závodníka PRŮDEK Matěj CZE 1997 NUTREND SPECIALIZED RACING 2. /  Muži U23 1:42:26.5 0:04:38.1 12:37.1 [11] 11 12:59.5 [15] 14 12:52.3 [10] 14 12:53.7 [10] 11 12:42.2 [9] 11 12:44.1 [7] 9 12:47.5 [6] 9 12:50.1 [5] 9
10 11 detail závodníka ULLOA Jose Gerardo MEX 1996 CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC 3. /  Muži U23 1:42:38.2 0:04:49.8 12:38.7 [12] 12 12:54.0 [14] 11 12:55.4 [13] 12 12:59.3 [12] 13 12:41.1 [7] 12 12:44.0 [6] 12 12:53.4 [8] 10 12:52.3 [6] 10
11 24 detail závodníka KANĚRA Michal CZE 1986 Nilfisk pro cycling 8. /  Muži Elita 1:43:19.1 0:05:30.7 12:27.1 [9] 9 12:41.6 [10] 10 12:45.6 [8] 10 12:46.6 [8] 8 13:00.2 [11] 8 13:00.5 [10] 8 13:12.7 [12] 11 13:24.8 [11] 11
12 73 detail závodníka OLIVER Ben NZL 1996 North Canterbury Cycling 4. /  Muži U23 1:43:40.9 0:05:52.5 12:15.6 [7] 7 12:41.9 [11] 9 12:56.3 [14] 9 12:47.9 [9] 9 12:59.6 [10] 9 13:08.3 [12] 10 13:12.3 [11] 12 13:39.0 [14] 12
13 83 detail závodníka PLANTET Pierre Geoffroy FRA 1984 Equipe Vélo Oberland 9. /  Muži Elita 1:44:24.4 0:06:36.0 12:41.8 [13] 13 12:52.0 [13] 12 12:54.5 [11] 13 13:04.9 [14] 15 12:41.6 [8] 13 13:04.9 [11] 13 13:18.3 [14] 13 13:46.4 [17] 13
14 12 detail závodníka KOBES Lukáš CZE 1996 VELOSPORT DOMAŽLICE 5. /  Muži U23 1:45:01.7 0:07:13.3 12:45.4 [15] 15 12:48.9 [12] 13 12:54.7 [12] 15 12:56.6 [11] 12 13:08.5 [13] 14 13:24.0 [14] 14 13:23.2 [15] 14 13:40.4 [15] 14
15 87 detail závodníka VETSCH Enea SUI 1994 BMC - Fischer 6. /  Muži U23 1:45:34.3 0:07:45.9 12:58.2 [17] 17 12:38.9 [9] 15 12:50.6 [9] 11 13:05.3 [15] 14 13:21.0 [15] 15 13:38.1 [18] 15 13:33.9 [16] 15 13:28.3 [12] 15
16 78 detail závodníka RITZINGER Felix AUT 1996 Sportunion bikestore.cc-team 7. /  Muži U23 1:47:20.1 0:09:31.7 12:58.6 [18] 18 13:28.8 [21] 18 13:37.5 [22] 19 13:18.5 [16] 18 13:30.8 [18] 18 13:29.8 [15] 17 13:14.0 [13] 16 13:42.1 [16] 16
17 18 detail závodníka VOBECKÝ Zdenek CZE 1989 KH Tour Giant - Liv Cycling team 10. /  Muži Elita 1:47:39.7 0:09:51.3 12:46.1 [16] 16 13:13.1 [17] 17 13:20.5 [16] 16 13:25.9 [17] 16 13:31.9 [19] 16 13:42.2 [19] 16 13:50.5 [19] 17 13:49.5 [18] 17
18 28 detail závodníka KADLEC Jakub CZE 1997 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 8. /  Muži U23 1:47:52.2 0:10:03.8 13:00.5 [19] 19 13:41.4 [25] 21 13:24.1 [18] 20 13:34.1 [20] 20 13:24.0 [16] 19 13:33.6 [16] 18 13:36.9 [17] 18 13:37.6 [13] 18
19 22 detail závodníka BENEŠ Jan CZE 1990 MS BIKE ACADEMY RACING 11. /  Muži Elita 1:48:58.7 0:11:10.3 13:09.7 [22] 22 13:32.1 [22] 20 13:22.3 [17] 18 13:35.4 [21] 19 13:27.4 [17] 20 13:37.4 [17] 20 13:39.6 [18] 19 14:34.8 [19] 19
20 74 detail závodníka OLIVER Craig NZL 1995 North Canterbury Cycling 9. /  Muži U23 1:34:50.0 - 1 Lap(s) 12:44.3 [14] 14 13:12.4 [16] 16 13:24.7 [19] 17 13:31.0 [18] 17 13:48.0 [21] 17 14:01.3 [22] 19 14:08.3 [20] 20 --- ---
21 29 detail závodníka LUKEŠ Daniel CZE 1994 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 10. /  Muži U23 1:21:18.1 - 2 Lap(s) 13:23.9 [24] 24 13:23.8 [18] 22 13:25.8 [20] 21 13:31.2 [19] 21 13:46.1 [20] 21 13:47.3 [20] 21 --- --- --- ---
22 56 detail závodníka ŠÍREK Adrian CZE 1996 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 11. /  Muži U23 1:21:38.3 - 2 Lap(s) 13:08.9 [21] 21 13:25.1 [20] 19 13:39.7 [23] 22 13:35.7 [22] 22 13:49.1 [22] 22 13:59.8 [21] 22 --- --- --- ---
23 35 detail závodníka HAMAN Martin CZE 1984 Superior Riders 12. /  Muži Elita 1:22:27.9 - 2 Lap(s) 13:49.5 [27] 27 13:23.8 [18] 24 13:32.3 [21] 23 13:38.7 [23] 23 13:59.7 [24] 23 14:03.9 [23] 23 --- --- --- ---
24 37 detail závodníka KUBÍN Filip CZE 1995 GT OPPORTUNITY BRNO 12. /  Muži U23 1:23:42.5 - 2 Lap(s) 13:10.8 [23] 23 13:43.7 [26] 23 14:01.8 [26] 24 14:06.4 [25] 24 14:11.2 [25] 24 14:28.5 [24] 24 --- --- --- ---
25 43 detail závodníka ŠEVCŮ Tomáš CZE 1997 HSK cycling team 13. /  Muži U23 1:24:11.2 - 2 Lap(s) 13:54.3 [31] 31 13:39.6 [23] 27 13:48.2 [24] 25 13:51.8 [24] 25 14:19.6 [28] 25 14:37.7 [25] 25 --- --- --- ---
26 34 detail závodníka KUBELKA Petr CZE 1995 BMC CZ Racing team 14. /  Muži U23 1:09:54.6 - 3 Lap(s) 13:39.6 [26] 26 13:55.4 [27] 28 14:08.3 [27] 27 14:20.3 [29] 27 13:50.9 [23] 26 --- --- --- --- --- ---
27 59 detail závodníka KUBÍN Michael CZE 1993 BMC CZ Racing team 13. /  Muži Elita 1:09:59.5 - 3 Lap(s) 13:51.7 [29] 29 13:40.1 [24] 26 13:51.6 [25] 26 14:16.6 [28] 26 14:19.5 [27] 27 --- --- --- --- --- ---
28 66 detail závodníka ALBRECHT Anton GER 1997 Schwalbe Team Sachsen 15. /  Muži U23 1:11:15.3 - 3 Lap(s) 13:52.1 [30] 30 14:21.7 [29] 29 14:32.3 [31] 28 14:11.9 [26] 28 14:17.2 [26] 28 --- --- --- --- --- ---
29 53 detail závodníka MARTINEZ Amando MEX 1997 CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC 16. /  Muži U23 1:12:04.4 - 3 Lap(s) 13:54.8 [32] 32 14:41.3 [37] 31 14:20.8 [28] 30 14:40.1 [31] 29 14:27.3 [29] 29 --- --- --- --- --- ---
30 50 detail závodníka KRUMPHANZL Matyáš CZE 1997 Superior Riders 17. /  Muži U23 0:57:47.9 - 4 Lap(s) 14:12.6 [33] 33 14:31.5 [33] 34 14:47.6 [36] 35 14:16.1 [27] 30 --- --- --- --- --- --- --- ---
31 57 detail závodníka VÁGNER Marek CZE 1989 KRABCYCLES 14. /  Muži Elita 0:57:49.3 - 4 Lap(s) 14:16.1 [34] 34 14:21.9 [30] 33 14:28.1 [29] 32 14:43.1 [32] 31 --- --- --- --- --- --- --- ---
32 31 detail závodníka BOGAR Kryštof CZE 1994 SUPERIOR MTB TEAM 18. /  Muži U23 0:57:54.3 - 4 Lap(s) 13:01.1 [20] 20 14:30.3 [31] 25 15:28.3 [42] 31 14:54.5 [35] 32 --- --- --- --- --- --- --- ---
33 72 detail závodníka OŠŤÁDAL Jiří CZE 1993 GT OPPORTUNITY BRNO 15. /  Muži Elita 0:58:02.9 - 4 Lap(s) 14:18.4 [35] 35 14:31.2 [32] 35 14:43.2 [34] 36 14:30.0 [30] 33 --- --- --- --- --- --- --- ---
34 49 detail závodníka VEJDA Michal CZE 1994 PRESTIGE CYCLING TEAM 19. /  Muži U23 0:58:16.4 - 4 Lap(s) 14:41.2 [38] 38 14:16.3 [28] 36 14:28.5 [30] 33 14:50.4 [34] 34 --- --- --- --- --- --- --- ---
35 41 detail závodníka BULIS Roman CZE 1991 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 16. /  Muži Elita 0:58:30.5 - 4 Lap(s) 13:50.3 [28] 28 14:46.3 [39] 32 14:54.2 [37] 34 14:59.7 [36] 35 --- --- --- --- --- --- --- ---
36 65 detail závodníka NOVÁK Přemysl CZE 1996 PROFI SPORT CHEB 20. /  Muži U23 0:58:50.7 - 4 Lap(s) 14:43.6 [40] 40 14:41.3 [37] 40 14:42.5 [33] 39 14:43.2 [33] 36 --- --- --- --- --- --- --- ---
37 71 detail závodníka MORÁVEK Zdeněk CZE 1996 GT OPPORTUNITY BRNO 21. /  Muži U23 0:58:57.9 - 4 Lap(s) 14:41.7 [39] 39 14:31.5 [33] 38 14:43.6 [35] 37 15:01.0 [37] 37 --- --- --- --- --- --- --- ---
38 86 detail závodníka HEJTMÁNEK Marek CZE 1997 SPORTON ŠUMPERK 22. /  Muži U23 0:59:10.8 - 4 Lap(s) 14:25.9 [36] 36 14:37.4 [36] 37 15:02.4 [39] 38 15:05.0 [38] 38 --- --- --- --- --- --- --- ---
39 67 detail závodníka SCHURIG Edgar GER 1996 Schwalbe Team Sachsen 23. /  Muži U23 0:59:37.9 - 4 Lap(s) 14:49.9 [42] 42 14:33.5 [35] 39 15:00.9 [38] 40 15:13.5 [39] 39 --- --- --- --- --- --- --- ---
40 58 detail závodníka BŘEZINA Petr CZE 1984 CYKLO TEAM KOLARNA 17. /  Muži Elita 1:00:03.2 - 4 Lap(s) 14:40.1 [37] 37 14:59.2 [41] 41 15:03.4 [40] 41 15:20.5 [40] 40 --- --- --- --- --- --- --- ---
41 62 detail závodníka STARÝ Dominik CZE 1997 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 24. /  Muži U23 1:00:40.9 - 4 Lap(s) 14:45.8 [41] 41 15:02.2 [42] 42 15:31.6 [43] 42 15:21.2 [41] 41 --- --- --- --- --- --- --- ---
42 33 detail závodníka KOTRLA Michal CZE 1986 planet bikes team 18. /  Muži Elita 1:02:24.8 - 4 Lap(s) 13:28.9 [25] 25 14:47.6 [40] 30 14:40.2 [32] 29 19:28.0 [42] 42 --- --- --- --- --- --- --- ---
43 85 detail závodníka POKORNÝ Jiří CZE 1997 SALITH SUMTEX ŠUMPERK 25. /  Muži U23 0:45:59.2 - 5 Lap(s) 15:14.9 [44] 44 15:23.8 [43] 43 15:20.5 [41] 43 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
44 70 detail závodníka KOSINA Jakub CZE 1996 GT OPPORTUNITY BRNO 26. /  Muži U23 0:47:07.2 - 5 Lap(s) 15:07.3 [43] 43 15:56.2 [44] 44 16:03.7 [44] 44 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
45 54 detail závodníka RODRIGUEZ ACEVEDO Noe Alejandro MEX 1982 CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC 19. /  Muži Elita 0:36:35.3 - 6 Lap(s) 17:15.3 [45] 45 19:19.9 [45] 45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 7 detail závodníka RAJCHART Jan CZE 1996 ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE . /  Muži U23 DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 26 detail závodníka SCHUBERT Štěpán CZE 1996 EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN . /  Muži U23 DNF --- 13:01.1 [-] --- 26:01.1 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 38 detail závodníka HEIGL Philipp AUT 1993 SU Bikestore.cc Team . /  Muži Elita DNF --- 13:48.5 [-] --- 27:45.7 [-] --- 41:37.8 [-] --- 55:39.2 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 52 detail závodníka ROUHA Tomáš CZE 1981 KONA CYCLING POINT . /  Muži Elita DNF --- 15:05.7 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 68 detail závodníka LITSCHER Thomas SUI 1989 Multivan Merida Biking Team . /  Muži Elita DNF --- 11:38.1 [-] --- 24:15.8 [-] --- 37:17.2 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 69 detail závodníka SCHELB Julian GER 1992 Multivan Merida Biking Team . /  Muži Elita DNF --- 12:34.9 [-] --- 25:21.3 [-] --- 38:55.8 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 75 detail závodníka KABUSH Geoff CAN 1977 Scott/ 3 Rox Racing . /  Muži Elita DNF --- 16:14.4 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 80 detail závodníka ROHRBACH Nicola SUI 1986 goldwurst-power/ FELT . /  Muži Elita DNF --- 11:52.2 [-] --- 24:18.1 [-] --- 36:56.3 [-] --- 50:38.6 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---