Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ČP XCO MTB Kutná Hora

MTB
DATUM :14.5.2016 MÍSTO :Kutná Hora

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo #
1 601 detail závodníka JIROUŠ Samuel CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1. /  Kadeti 0:40:43.9 0:00:00.0 13:01.9 [1] 1 13:45.1 [1] 1 13:56.9 [2] 1
2 605 detail závodníka SCHIERL Jakub CZE 2000 EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 2. /  Kadeti 0:41:02.8 0:00:18.9 13:16.1 [2] 2 13:57.4 [2] 2 13:49.3 [1] 2
3 608 detail závodníka ŘÍMAN Jakub CZE 2000 SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 3. /  Kadeti 0:41:44.6 0:01:00.7 13:46.1 [7] 7 14:00.1 [3] 4 13:58.4 [3] 3
4 609 detail závodníka KUNÁŠEK Josef CZE 2000 KH Tour Giant - Liv Cycling team 4. /  Kadeti 0:42:02.5 0:01:18.6 13:16.4 [3] 3 14:29.0 [7] 3 14:17.1 [6] 4
5 603 detail závodníka BITTNER Daniel CZE 2000 AUTHOR TEAM STUPNO 5. /  Kadeti 0:42:03.6 0:01:19.7 13:38.4 [4] 4 14:08.5 [4] 5 14:16.7 [5] 5
6 611 detail závodníka JEŽEK Tomáš CZE 2001 IVAR CS - AUTHOR TEAM 6. /  Kadeti 0:42:30.2 0:01:46.3 13:44.7 [6] 6 14:22.7 [6] 6 14:22.8 [8] 6
7 610 detail závodníka KUČERA Jakub CZE 2001 CK MTB MARATON HLINSKO 7. /  Kadeti 0:42:35.6 0:01:51.7 13:53.2 [10] 10 14:32.7 [9] 8 14:09.7 [4] 7
8 606 detail závodníka STOČEK Bruno CZE 2001 BIKE 2000 8. /  Kadeti 0:42:43.4 0:01:59.5 13:47.6 [8] 8 14:21.2 [5] 7 14:34.6 [11] 8
9 618 detail závodníka MERIAČ Tomáš SVK 2000 CyS - Akadémia Petra Sagana 9. /  Kadeti 0:43:08.0 0:02:24.1 14:01.5 [11] 11 14:30.3 [8] 9 14:36.2 [12] 9
10 621 detail závodníka KOßACK Janik GER 2000 Schwalbe Team Sachsen 10. /  Kadeti 0:43:08.5 0:02:24.6 14:04.9 [12] 12 14:43.4 [11] 12 14:20.2 [7] 10
11 614 detail závodníka STLOUKAL Štěpán CZE 2000 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 11. /  Kadeti 0:43:25.6 0:02:41.7 13:49.6 [9] 9 14:55.5 [14] 10 14:40.5 [15] 11
12 602 detail závodníka HONSA František CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 12. /  Kadeti 0:43:26.0 0:02:42.1 13:42.2 [5] 5 15:04.3 [16] 11 14:39.5 [14] 12
13 613 detail závodníka ELČKNER Lukáš CZE 2001 Cyklo Bendl 13. /  Kadeti 0:43:47.0 0:03:03.1 14:10.3 [13] 13 14:38.5 [10] 13 14:58.2 [16] 13
14 617 detail závodníka HLADÍK Josef CZE 2001 IVAR CS - AUTHOR TEAM 14. /  Kadeti 0:43:50.7 0:03:06.8 14:18.8 [14] 14 14:55.6 [15] 14 14:36.3 [13] 14
15 607 detail závodníka DUDEK Tomáš CZE 2001 EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 15. /  Kadeti 0:43:50.9 0:03:07.0 14:28.7 [17] 17 14:49.4 [12] 16 14:32.8 [10] 15
16 627 detail závodníka BEDRNÍK Matěj CZE 2000 MS BIKE ACADEMY RACING 16. /  Kadeti 0:44:46.0 0:04:02.1 14:24.0 [15] 15 14:53.8 [13] 15 15:28.2 [21] 16
17 623 detail závodníka HÝBL Radim CZE 2000 VRV TEAM 17. /  Kadeti 0:44:54.0 0:04:10.1 14:28.5 [16] 16 15:18.3 [17] 17 15:07.2 [17] 17
18 619 detail závodníka ČERVENKA Marcel CZE 2000 HNÍZDIL TEAM 18. /  Kadeti 0:44:59.9 0:04:16.0 15:07.6 [23] 23 15:27.6 [18] 20 14:24.7 [9] 18
19 620 detail závodníka VONDRÁČEK Jaroslav CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 19. /  Kadeti 0:45:45.0 0:05:01.1 15:03.1 [21] 21 15:29.2 [19] 19 15:12.7 [18] 19
20 628 detail závodníka KRÝDA Miloslav CZE 2000 Cyklo Bendl 20. /  Kadeti 0:46:06.9 0:05:23.0 14:46.5 [20] 20 15:36.9 [21] 18 15:43.5 [22] 20
21 633 detail závodníka KULHÁNEK David CZE 2000 CK MTB MARATON HLINSKO 21. /  Kadeti 0:46:17.7 0:05:33.8 15:25.5 [24] 24 15:31.8 [20] 23 15:20.4 [19] 21
22 635 detail závodníka TROJAHN Robert GER 2001 Schwalbe Team Sachsen 22. /  Kadeti 0:46:39.6 0:05:55.7 15:30.5 [26] 26 15:47.0 [23] 24 15:22.1 [20] 22
23 615 detail závodníka MALÝ Jakub CZE 2001 VRV TEAM 23. /  Kadeti 0:46:42.4 0:05:58.5 14:38.7 [18] 18 16:16.5 [27] 22 15:47.2 [23] 23
24 626 detail závodníka VYTLAČIL Štěpán CZE 2001 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 24. /  Kadeti 0:46:42.9 0:05:59.0 15:06.7 [22] 22 15:39.7 [22] 21 15:56.5 [24] 24
25 624 detail závodníka HOMOLA Jakub CZE 2000 BIKE 2000 25. /  Kadeti 0:47:27.3 0:06:43.4 15:29.9 [25] 25 15:50.8 [24] 25 16:06.6 [27] 25
26 637 detail závodníka HUDEČEK Dalibor CZE 2000 TUFO CZ OTROKOVICE 26. /  Kadeti 0:47:58.9 0:07:15.0 15:50.2 [31] 31 16:10.8 [26] 28 15:57.9 [26] 26
27 634 detail závodníka LUDVÍK Jaroslav CZE 2000 CK MTB MARATON HLINSKO 27. /  Kadeti 0:48:10.3 0:07:26.4 15:42.4 [29] 29 15:56.2 [25] 27 16:31.7 [31] 27
28 612 detail závodníka PEŠŤÁK Martin CZE 2000 MS BIKE ACADEMY RACING 28. /  Kadeti 0:48:15.9 0:07:32.0 14:46.1 [19] 19 16:38.3 [30] 26 16:51.5 [38] 28
29 643 detail závodníka ŠMÍDA Michal CZE 2001 DRAHANSKÝ SPORT TEAM 29. /  Kadeti 0:49:04.2 0:08:20.3 15:38.2 [27] 27 16:44.0 [31] 29 16:42.0 [35] 29
30 630 detail závodníka MALÝ Matěj CZE 2000 VRV TEAM 30. /  Kadeti 0:49:10.5 0:08:26.6 15:42.9 [30] 30 16:52.1 [33] 31 16:35.5 [33] 30
31 631 detail závodníka WOHANKA Richard CZE 2001 KOLOSHOP TEAM.CZ o.s. 31. /  Kadeti 0:49:19.1 0:08:35.2 15:55.2 [32] 32 17:10.1 [35] 33 16:13.8 [28] 31
32 640 detail závodníka MAZÁNEK Matěj CZE 2000 MORAVEC Team 32. /  Kadeti 0:49:23.1 0:08:39.2 16:26.2 [38] 38 16:27.6 [28] 32 16:29.3 [29] 32
33 652 detail závodníka NAROVEC Jonáš CZE 2001 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 33. /  Kadeti 0:49:50.4 0:09:06.5 16:22.2 [37] 37 17:30.9 [40] 39 15:57.3 [25] 33
34 641 detail závodníka PONÍŽIL Karel CZE 2001 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 34. /  Kadeti 0:49:54.7 0:09:10.8 16:31.3 [40] 40 16:53.0 [34] 34 16:30.4 [30] 34
35 660 detail závodníka SVÍZELA Tomáš CZE 2000 MG Bike Team 35. /  Kadeti 0:50:08.6 0:09:24.7 16:17.3 [35] 35 17:12.9 [36] 36 16:38.4 [34] 35
36 647 detail závodníka VENCL Jakub CZE 2000 ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 36. /  Kadeti 0:50:27.7 0:09:43.8 16:40.1 [42] 42 16:47.4 [32] 35 17:00.2 [40] 36
37 642 detail závodníka HENDRYCH David CZE 2001 TEAM BIKE PERŠTEJN 37. /  Kadeti 0:50:29.2 0:09:45.3 16:18.4 [36] 36 17:22.0 [39] 37 16:48.8 [37] 37
38 663 detail závodníka HOŘÁK Radek CZE 2000 HAVEN TEAM 38. /  Kadeti 0:50:33.6 0:09:49.7 16:30.1 [39] 39 17:31.1 [42] 40 16:32.4 [32] 38
39 668 detail závodníka KOVÁŘ Martin CZE 2000 BIKESPORT TEAM MOHELNICE 39. /  Kadeti 0:50:59.2 0:10:15.3 16:47.6 [43] 43 17:18.0 [38] 43 16:53.6 [39] 39
40 639 detail závodníka BAUER Štěpán CZE 2000 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 40. /  Kadeti 0:50:59.3 0:10:15.4 16:10.3 [34] 34 17:31.4 [43] 38 17:17.6 [43] 40
41 665 detail závodníka VINICKÝ Karel CZE 2000 MORAVEC Team 41. /  Kadeti 0:51:06.1 0:10:22.2 16:33.4 [41] 41 17:30.9 [40] 42 17:01.8 [41] 41
42 649 detail závodníka VOLTR Martin CZE 2001 DUKLA PRAHA 42. /  Kadeti 0:51:07.2 0:10:23.3 16:49.6 [44] 44 17:12.9 [36] 41 17:04.7 [42] 42
43 651 detail závodníka MATĚJKA Tomáš CZE 2001 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 43. /  Kadeti 0:53:03.3 0:12:19.4 16:03.2 [33] 33 16:30.4 [29] 30 20:29.7 [50] 43
44 662 detail závodníka VINKLÁREK František CZE 2001 MG Bike Team 44. /  Kadeti 0:53:06.4 0:12:22.5 17:22.7 [46] 46 17:50.5 [45] 45 17:53.2 [44] 44
45 671 detail závodníka SKŘIČKA David CZE 2000 AUTHOR TEAM STUPNO 45. /  Kadeti 0:53:24.8 0:12:40.9 16:52.6 [45] 45 17:48.3 [44] 44 18:43.9 [45] 45
46 661 detail závodníka TVARÓG Martin CZE 2000 MG Bike Team 46. /  Kadeti 0:55:46.9 0:15:03.0 17:43.7 [47] 47 18:57.0 [46] 46 19:06.2 [46] 46
47 629 detail závodníka SANCHEZ OROZCO Braulio MEX 2001 CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC 47. /  Kadeti 0:56:37.0 0:15:53.1 15:41.8 [28] 28 24:11.2 [52] 52 16:44.0 [36] 47
48 664 detail závodníka SUCHÁNEK Vít CZE 2001 MORAVEC Team 48. /  Kadeti 0:56:46.7 0:16:02.8 18:07.6 [50] 50 19:22.4 [47] 47 19:16.7 [48] 48
49 658 detail závodníka CHRZ Petr CZE 2001 AUTHOR TEAM STUPNO 49. /  Kadeti 0:58:14.1 0:17:30.2 19:11.4 [51] 51 19:48.0 [49] 50 19:14.7 [47] 49
50 644 detail závodníka BURGET Matouš CZE 2001 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 50. /  Kadeti 0:58:55.4 0:18:11.5 19:17.6 [52] 52 19:27.2 [48] 49 20:10.6 [49] 50
51 648 detail závodníka JANOŠ Matyáš CZE 2001 DUKLA PRAHA 51. /  Kadeti 0:59:22.6 0:18:38.7 17:47.3 [48] 48 20:30.7 [50] 48 21:04.6 [51] 51
52 666 detail závodníka HULA Robert CZE 2000 TJ LOKOMOTIVA BEROUN 52. /  Kadeti 1:01:12.5 0:20:28.6 18:01.8 [49] 49 21:10.8 [51] 51 21:59.9 [52] 52
--- 604 detail závodníka NĚMEC Patrik CZE 2001 Jaroslav Kulhavy Cycling Team . /  Kadeti DNF --- 13:51.3 [-] --- 28:36.7 [-] --- --- ---
--- 654 detail závodníka VAČLENA Ondřej CZE 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM . /  Kadeti DNF --- 15:37.6 [-] --- --- --- --- ---
--- 655 detail závodníka MATĚJKA Ondřej CZE 2001 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ . /  Kadeti DNF --- --- --- --- --- --- ---
--- 656 detail závodníka ŠTYCH Jan CZE 2001 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ . /  Kadeti DNF --- 22:28.7 [-] --- --- --- --- ---
--- 667 detail závodníka KLAUS Matěj CZE 2001 Bicykl Kříž team Ústí n.L. . /  Kadeti DNF --- 17:37.8 [-] --- --- --- --- ---
--- 669 detail závodníka HORÁK Dominik CZE 2001 Cyklo Bendl . /  Kadeti DNF --- 17:15.7 [-] --- --- --- --- ---
--- 672 detail závodníka ŠNOBL Jan CZE 2000 CYKLO TEAM KOLARNA . /  Kadeti DNF --- --- --- --- --- --- ---