Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ČP XCO MTB Kutná Hora

MTB
DATUM :14.5.2016 MÍSTO :Kutná Hora

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo # 5.kolo # 6.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo # 5.kolo # 6.kolo #
1 357 detail závodníka HOLEC Richard CZE 1999 NUTREND SPECIALIZED RACING 1. /  Junioři 1:21:31.0 0:00:00.0 12:59.3 [1] 1 13:24.2 [1] 1 13:44.9 [2] 1 0:13:51.9 [4] 1 0:13:34.5 [1] 1 13:56.2 [2] 1
2 302 detail závodníka SKÁLA Jaromír CZE 1998 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 2. /  Junioři 1:22:04.4 0:00:33.4 13:19.9 [6] 6 13:34.5 [2] 4 13:42.5 [1] 2 0:13:36.7 [1] 2 0:13:46.0 [2] 2 14:04.8 [3] 2
3 310 detail závodníka ZEŤÁK Michael CZE 1998 EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 3. /  Junioři 1:22:31.8 0:01:00.8 13:01.6 [3] 3 13:46.5 [3] 2 13:49.4 [4] 4 0:13:36.8 [2] 3 0:14:21.7 [7] 3 13:55.8 [1] 3
4 303 detail závodníka JELÍNEK Josef CZE 1998 SRAM MITAS TREK 4. /  Junioři 1:22:42.6 0:01:11.6 13:01.3 [2] 2 13:47.1 [4] 3 13:48.7 [3] 3 0:13:47.9 [3] 4 0:14:11.4 [6] 4 14:06.2 [4] 4
5 319 detail závodníka ŠIMŮNEK Adam CZE 1998 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 5. /  Junioři 1:23:28.1 0:01:57.1 13:14.4 [4] 4 14:01.3 [7] 6 13:58.3 [5] 5 0:13:55.0 [6] 5 0:14:06.9 [3] 5 14:12.2 [5] 5
6 306 detail závodníka PRUDEK Dominik CZE 1998 MORAVEC Team 6. /  Junioři 1:24:10.0 0:02:39.0 13:16.8 [5] 5 13:58.3 [6] 5 14:12.3 [8] 6 0:14:04.7 [7] 6 0:14:11.1 [5] 6 14:26.8 [7] 6
7 305 detail závodníka BŘEZINA Jonáš CZE 1998 MS BIKE ACADEMY RACING 7. /  Junioři 1:24:54.6 0:03:23.6 13:32.2 [7] 7 14:07.9 [9] 8 14:05.6 [6] 8 0:13:54.6 [5] 7 0:14:35.7 [8] 7 14:38.6 [8] 7
8 304 detail závodníka BÁRTEK David CZE 1998 BIKE 2000 8. /  Junioři 1:25:17.3 0:03:46.3 14:01.5 [14] 14 14:06.9 [8] 9 14:13.9 [9] 9 0:14:23.4 [8] 9 0:14:09.6 [4] 8 14:22.0 [6] 8
9 321 detail závodníka SIRŮČEK Václav CZE 1998 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 9. /  Junioři 1:26:14.4 0:04:43.4 13:38.3 [8] 8 13:58.1 [5] 7 14:09.1 [7] 7 0:14:41.1 [10] 8 0:14:44.7 [9] 9 15:03.1 [15] 9
10 314 detail závodníka HÁTLE Ondřej CZE 1999 EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 10. /  Junioři 1:27:11.4 0:05:40.3 13:53.5 [12] 12 14:20.3 [11] 10 14:33.8 [12] 10 0:14:38.4 [9] 10 0:14:49.8 [10] 10 14:55.5 [12] 10
11 313 detail závodníka LIDMILA Martin CZE 1998 CYKLO SKI-klub Polička 11. /  Junioři 1:27:48.1 0:06:17.0 14:05.9 [15] 15 14:33.9 [13] 11 14:22.3 [10] 11 0:14:47.0 [12] 11 0:15:02.7 [13] 11 14:56.2 [13] 11
12 327 detail závodníka SEDLÁČEK Vojtěch CZE 1999 CK Příbram 12. /  Junioři 1:28:29.6 0:06:58.6 14:32.0 [17] 17 14:12.8 [10] 14 14:29.4 [11] 12 0:14:54.3 [15] 12 0:15:13.6 [15] 12 15:07.5 [16] 12
13 330 detail závodníka ŠORF Pavel CZE 1999 HAVEN TEAM 13. /  Junioři 1:29:39.1 0:08:08.0 14:19.7 [16] 16 14:30.2 [12] 15 14:51.2 [16] 14 0:15:09.4 [17] 15 0:15:28.1 [19] 15 15:20.4 [18] 13
14 315 detail závodníka VOPAT Milan CZE 1999 CK LOKO Rakovník 14. /  Junioři 1:29:57.1 0:08:26.1 13:57.7 [13] 13 14:42.1 [14] 11 14:48.5 [15] 13 0:15:00.3 [16] 14 0:15:49.7 [23] 14 15:38.8 [20] 14
15 339 detail závodníka VANÍČEK Šimon CZE 1999 EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 15. /  Junioři 1:29:59.6 0:08:28.6 13:52.7 [11] 11 14:47.5 [15] 13 15:01.4 [18] 15 0:14:42.7 [11] 13 0:15:18.8 [16] 13 16:16.5 [24] 15
16 336 detail závodníka TLÁSKAL Hynek CZE 1999 Cyklo Bendl 16. /  Junioři 1:30:16.0 0:08:45.0 14:54.0 [23] 23 15:10.1 [17] 20 14:47.5 [14] 17 0:15:11.0 [18] 16 0:15:20.4 [17] 17 14:53.0 [10] 16
17 329 detail závodníka SÝKORA Karel CZE 1999 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 17. /  Junioři 1:30:20.2 0:08:49.2 14:38.2 [19] 19 15:16.8 [18] 19 14:57.5 [17] 18 0:15:12.3 [19] 17 0:15:21.8 [18] 19 14:53.6 [11] 17
18 333 detail závodníka STEHNO Filip CZE 1999 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 18. /  Junioři 1:31:08.9 0:09:37.9 14:49.2 [21] 21 15:51.0 [25] 24 15:01.5 [19] 20 0:14:47.0 [12] 19 0:14:57.4 [12] 18 15:42.8 [21] 18
19 331 detail závodníka SANCHES Federico MEX 1998 CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC 19. /  Junioři 1:31:12.2 0:09:41.2 14:49.9 [22] 22 15:17.2 [19] 21 16:29.0 [26] 23 0:14:47.5 [14] 22 0:15:03.2 [14] 20 14:45.4 [9] 19
20 307 detail závodníka ANDĚL Jan CZE 1999 BIKE 2000 20. /  Junioři 1:31:39.6 0:10:08.6 14:55.0 [24] 24 15:30.1 [21] 22 15:14.1 [20] 19 0:15:24.5 [20] 20 0:15:38.9 [21] 21 14:57.0 [14] 20
21 320 detail závodníka HLAVATÝ Jan CZE 1998 BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem 21. /  Junioři 1:31:52.2 0:10:21.2 13:51.0 [9] 9 16:02.5 [27] 17 14:47.1 [13] 16 0:15:27.5 [22] 18 0:14:57.3 [11] 16 16:46.8 [26] 21
22 338 detail závodníka SWÁROVSKÝ Michal CZE 1998 Alltraining.cz-Lawi 22. /  Junioři 1:33:13.2 0:11:42.2 14:47.7 [20] 20 15:42.1 [23] 23 15:35.6 [23] 22 0:15:27.7 [23] 23 0:16:24.8 [26] 23 15:15.3 [17] 22
23 323 detail závodníka FORMÁNEK Adam CZE 1999 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 23. /  Junioři 1:33:38.2 0:12:07.2 14:32.4 [18] 18 15:21.4 [20] 18 16:03.9 [24] 21 0:15:25.6 [21] 21 0:16:21.3 [25] 22 15:53.6 [22] 23
24 352 detail závodníka HRUBÝ Jakub CZE 1998 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 24. /  Junioři 1:34:08.9 0:12:37.9 15:37.7 [27] 27 15:31.0 [22] 25 15:31.0 [22] 24 0:15:41.0 [24] 24 0:15:46.0 [22] 24 16:02.2 [23] 24
25 334 detail závodníka DEHNE Moritz GER 1999 Schwalbe Team Sachsen 25. /  Junioři 1:35:55.5 0:14:24.5 13:52.2 [10] 10 15:04.1 [16] 16 19:56.0 [32] 27 0:15:59.9 [25] 27 0:15:34.5 [20] 26 15:28.8 [19] 25
26 341 detail závodníka MUSIL Filip CZE 1998 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 26. /  Junioři 1:35:59.6 0:14:28.5 15:22.6 [25] 25 15:48.1 [24] 26 15:29.5 [21] 25 0:16:08.8 [26] 25 0:16:27.7 [27] 25 16:42.8 [25] 26
27 355 detail závodníka CHVOSTEK Tomáš CZE 1999 CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 27. /  Junioři 1:38:22.2 0:16:51.2 15:39.9 [29] 29 15:57.1 [26] 27 16:16.1 [25] 26 0:16:15.7 [27] 26 0:16:48.5 [28] 27 17:24.9 [27] 27
28 358 detail závodníka PRADÁČ Michal CZE 1999 CK MTB MARATON HLINSKO 28. /  Junioři 1:22:14.1 - 1 Lap(s) 15:38.0 [28] 28 16:21.3 [28] 28 16:54.7 [28] 28 0:17:04.5 [29] 28 0:16:15.6 [24] 28 --- ---
29 353 detail závodníka ČEJKA Daniel CZE 1999 CK MTB MARATON HLINSKO 29. /  Junioři 1:23:25.9 - 1 Lap(s) 15:36.2 [26] 26 17:08.7 [31] 30 16:50.8 [27] 30 0:16:30.0 [28] 29 0:17:20.2 [29] 29 --- ---
30 343 detail závodníka ŠMÍDA Jan CZE 1999 DRAHANSKÝ SPORT TEAM 30. /  Junioři 1:24:26.9 - 1 Lap(s) 15:49.4 [30] 30 16:36.1 [29] 29 17:01.7 [29] 29 0:17:05.0 [30] 30 0:17:54.7 [30] 30 --- ---
31 342 detail závodníka MIŠOŇ Matěj CZE 1998 SOKOL VELTĚŽ 31. /  Junioři 1:08:02.5 - 2 Lap(s) 16:00.4 [31] 31 17:05.2 [30] 31 17:28.3 [30] 31 0:17:28.6 [31] 31 --- --- --- ---
32 349 detail závodníka VRBSKÝ Jiří CZE 1999 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 32. /  Junioři 1:11:50.9 - 2 Lap(s) 16:59.6 [32] 32 18:09.1 [32] 32 18:28.9 [31] 32 0:18:13.3 [32] 32 --- --- --- ---
--- 317 detail závodníka VOZNIČKA Vojtěch CZE 1999 SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA . /  Junioři DNF --- 14:38.4 [-] --- 30:09.2 [-] --- 45:25.3 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 332 detail závodníka ZONYGA Jan CZE 1999 VRV TEAM . /  Junioři DNF --- 14:48.3 [-] --- 30:09.9 [-] --- 45:57.8 [-] --- 1:02:13.0 [-] --- 1:18:26.0 [-] --- --- ---