Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ČP XCO MTB Kutná Hora

MTB
DATUM :14.5.2016 MÍSTO :Kutná Hora

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky - | Do aktualizace výsledků zbývá :
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo #
1 701 detail závodníka ŠAFÁŘOVÁ Adéla CZE 1998 NUTREND SPECIALIZED RACING 1. /  Juniorky 1:02:20.1 0:00:00.0 14:43.2 [1] 1 15:28.0 [1] 1 16:00.9 [1] 1 16:08.0 [1] 1
2 726 detail závodníka PASTEINER Lisa AUT 1999 WSY-Payerbach 2. /  Juniorky 1:04:38.2 0:02:18.1 15:19.8 [2] 2 16:10.4 [2] 2 16:14.3 [2] 2 16:53.7 [3] 2
3 702 detail závodníka LUKEŠOVÁ Denisa CZE 1998 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 3. /  Juniorky 1:05:29.0 0:03:08.9 15:27.1 [3] 3 16:35.4 [4] 3 16:41.8 [3] 3 16:44.7 [2] 3
4 713 detail závodníka KRUPOVÁ Lucie CZE 1999 EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 4. /  Juniorky 1:06:41.8 0:04:21.7 16:15.2 [5] 5 16:25.6 [3] 4 16:59.8 [4] 4 17:01.2 [4] 4
5 712 detail závodníka DÖRING Maria GER 1998 Schwalbe Team Sachsen 5. /  Juniorky 1:08:32.6 0:06:12.5 16:17.2 [6] 6 17:01.8 [5] 5 17:32.8 [6] 5 17:40.8 [5] 5
6 704 detail závodníka KOZELSKÁ Petra CZE 1998 BIKE 2000 6. /  Juniorky 1:09:34.2 0:07:14.1 16:31.1 [7] 7 17:40.0 [9] 7 17:28.2 [5] 6 17:54.9 [7] 6
7 707 detail závodníka KNAPKOVÁ Denisa CZE 1998 Superior Brentjens MTB Team 7. /  Juniorky 1:09:52.9 0:07:32.8 16:42.8 [9] 9 17:37.0 [7] 8 17:35.1 [7] 7 17:58.0 [8] 7
8 703 detail závodníka TVARŮŽKOVÁ Tereza CZE 1998 VRV TEAM 8. /  Juniorky 1:10:12.4 0:07:52.3 16:14.2 [4] 4 17:34.7 [6] 6 18:32.2 [9] 8 17:51.3 [6] 8
9 708 detail závodníka RODRIGUEZ Monserrath MEX 1999 CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC 9. /  Juniorky 1:10:41.1 0:08:21.0 16:59.7 [10] 10 17:38.5 [8] 10 17:53.1 [8] 9 18:09.8 [9] 9
10 705 detail závodníka OLIVOVÁ Alexandra CZE 1998 BIKE 2000 10. /  Juniorky 1:12:31.7 0:10:11.6 16:31.3 [8] 8 18:00.2 [10] 9 18:49.1 [10] 10 19:11.1 [12] 10
11 711 detail závodníka PODSKALSKÁ Anna CZE 1999 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 11. /  Juniorky 1:14:37.7 0:12:17.6 17:22.4 [11] 11 18:32.6 [11] 11 19:54.0 [12] 11 18:48.7 [10] 11
12 720 detail závodníka ŠVRČKOVÁ Barbora SVK 1998 --- 12. /  Juniorky 1:15:57.2 0:13:37.1 18:29.2 [13] 13 18:50.0 [12] 12 19:29.4 [11] 12 19:08.5 [11] 12
13 725 detail závodníka NOVÁKOVÁ Anežka CZE 1999 PROFI SPORT CHEB 13. /  Juniorky 1:22:29.6 0:20:09.5 17:50.2 [12] 12 21:03.4 [14] 13 21:42.3 [13] 13 21:53.7 [13] 13
14 723 detail závodníka KŘÍŽOVÁ Veronika CZE 1999 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 14. /  Juniorky 1:02:52.4 - 1 Lap(s) 20:07.9 [14] 14 20:38.6 [13] 14 22:05.9 [14] 14 --- ---
--- 706 detail závodníka JOANNIDU Sofie CZE 1999 BIKE 2000 . /  Juniorky DNF --- 17:31.4 [-] --- 37:10.9 [-] --- --- --- --- ---
--- 710 detail závodníka UNGERMANOVÁ Elizabeth CZE 1999 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N . /  Juniorky DNF --- 17:34.9 [-] --- --- --- --- --- --- ---