Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 355 | VALTER Attila | 1998 | Hungarian Youth National Team | 1. / Junioři | 1:01:05.7 | 0:00:00.0 | 12:02.7 [5] | 5 | 12:15.0 [3] | 1 | 12:13.8 [1] | 1 | 12:32.2 [2] | 1 | ||
2 | 309 | ŠIMŮNEK Adam | 1998 | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | 2. / Junioři | 1:01:28.9 | 0:00:23.2 | 12:02.5 [4] | 4 | 12:15.9 [4] | 4 | 12:25.7 [3] | 2 | 12:31.5 [1] | 2 | ||
3 | 303 | BÁRTEK David | 1998 | BIKE 2000 | 3. / Junioři | 1:01:35.6 | 0:00:29.9 | 12:04.1 [7] | 7 | 12:14.4 [1] | 5 | 12:22.1 [2] | 3 | 12:34.0 [3] | 3 | ||
4 | 302 | JELÍNEK Josef | 1998 | SRAM MITAS TREK | 4. / Junioři | 1:02:06.8 | 0:01:01.1 | 11:53.0 [2] | 2 | 12:25.0 [5] | 2 | 12:34.7 [4] | 4 | 12:52.8 [6] | 4 | ||
5 | 307 | ZEŤÁK Michael | 1998 | EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN | 5. / Junioři | 1:02:43.7 | 0:01:38.0 | 11:50.9 [1] | 1 | 12:27.3 [8] | 3 | 12:54.0 [7] | 5 | 12:58.5 [11] | 5 | ||
6 | 308 | ANDĚL Jan | 1999 | BIKE 2000 | 6. / Junioři | 1:02:59.7 | 0:01:54.0 | 12:03.8 [6] | 6 | 12:26.4 [7] | 8 | 12:53.6 [6] | 6 | 12:58.0 [9] | 6 | ||
7 | 315 | SIRŮČEK Václav | 1998 | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | 7. / Junioři | 1:03:43.6 | 0:02:37.9 | 11:53.3 [3] | 3 | 12:25.3 [6] | 6 | 12:59.0 [9] | 8 | 12:58.3 [10] | 7 | ||
8 | 354 | KOVÁCS Dániel | 1999 | Hungarian Youth National Team | 8. / Junioři | 1:03:53.1 | 0:02:47.4 | 12:29.0 [14] | 14 | 12:50.6 [13] | 12 | 12:40.9 [5] | 9 | 13:01.8 [13] | 8 | ||
9 | 352 | NIEBORAS Mateusz | 1999 | GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER | 9. / Junioři | 1:03:59.4 | 0:02:53.7 | 12:45.2 [18] | 18 | 12:37.1 [9] | 14 | 12:57.2 [8] | 10 | 12:50.4 [5] | 9 | ||
10 | 320 | ŠORF Pavel | 1999 | HAVEN TEAM | 10. / Junioři | 1:04:05.7 | 0:03:00.0 | 12:24.8 [13] | 13 | 12:44.4 [11] | 10 | 13:00.4 [10] | 11 | 12:53.2 [7] | 10 | ||
11 | 304 | BŘEZINA Jonáš | 1998 | MS BIKE ACADEMY RACING | 11. / Junioři | 1:04:17.1 | 0:03:11.4 | 12:18.6 [9] | 9 | 12:50.0 [12] | 9 | 13:18.2 [11] | 12 | 12:48.6 [4] | 11 | ||
12 | 306 | PRUDEK Dominik | 1998 | MORAVEC Team | 12. / Junioři | 1:04:50.4 | 0:03:44.7 | 12:04.3 [8] | 8 | 12:14.6 [2] | 7 | 13:30.6 [14] | 7 | 14:11.9 [28] | 12 | ||
13 | 310 | LIDMILA Martin | 1998 | CYKLO SKI-klub Polička | 13. / Junioři | 1:05:23.4 | 0:04:17.7 | 12:23.5 [12] | 12 | 12:57.0 [15] | 13 | 13:36.6 [21] | 14 | 13:12.4 [16] | 13 | ||
14 | 326 | VANÍČEK Šimon | 1999 | EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN | 14. / Junioři | 1:05:25.7 | 0:04:20.0 | 12:20.3 [10] | 10 | 12:59.0 [16] | 11 | 13:35.9 [20] | 13 | 13:14.9 [17] | 14 | ||
15 | 351 | DAWID Jona | 1998 | GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER | 15. / Junioři | 1:05:56.7 | 0:04:51.0 | 12:55.1 [20] | 20 | 13:16.4 [20] | 22 | 13:35.1 [19] | 18 | 13:00.4 [12] | 15 | ||
16 | 322 | FORMÁNEK Adam | 1999 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 16. / Junioři | 1:06:01.1 | 0:04:55.4 | 12:44.8 [17] | 17 | 12:56.3 [14] | 17 | 13:34.1 [16] | 16 | 13:05.5 [14] | 16 | ||
17 | 340 | MASZKIEWICZ Mateusz | 1998 | ARIBIKE PROLOG JABŁONNA | 17. / Junioři | 1:06:01.5 | 0:04:55.8 | 13:06.1 [26] | 26 | 13:03.9 [18] | 21 | 13:35.0 [18] | 17 | 13:05.6 [15] | 17 | ||
18 | 331 | SWÁROVSKÝ Michal | 1998 | Alltraining.cz-Lawi | 18. / Junioři | 1:06:14.6 | 0:05:08.9 | 13:02.6 [24] | 24 | 13:03.9 [18] | 20 | 13:28.2 [12] | 20 | 12:54.7 [8] | 18 | ||
19 | 333 | DEHNE Moritz | 1999 | Schwalbe Team Sachsen | 19. / Junioři | 1:06:15.4 | 0:05:09.7 | 12:44.5 [15] | 15 | 12:40.4 [10] | 15 | 13:32.1 [15] | 15 | 14:04.1 [27] | 19 | ||
20 | 311 | HÁTLE Ondřej | 1999 | EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN | 20. / Junioři | 1:06:52.3 | 0:05:46.6 | 12:44.6 [16] | 16 | 13:17.1 [21] | 19 | 13:34.5 [17] | 21 | 13:32.2 [18] | 20 | ||
21 | 313 | VOPAT Milan | 1999 | CK LOKO Rakovník | 21. / Junioři | 1:06:58.1 | 0:05:52.4 | 12:49.7 [19] | 19 | 13:00.5 [17] | 18 | 13:29.6 [13] | 19 | 13:42.0 [19] | 21 | ||
22 | 321 | HLAVATÝ Jan | 1998 | BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem | 22. / Junioři | 1:07:46.4 | 0:06:40.7 | 12:57.7 [21] | 21 | 13:29.2 [23] | 23 | 13:53.2 [23] | 22 | 14:01.7 [25] | 22 | ||
23 | 318 | ŠITNER Jaroslav | 1999 | GS cyklo team Jistebnice | 23. / Junioři | 1:08:31.3 | 0:07:25.6 | 12:20.7 [11] | 11 | 13:20.1 [22] | 16 | 14:02.3 [24] | 23 | 14:01.6 [24] | 23 | ||
24 | 336 | LUŇÁČEK Jakub | 1998 | UNIQA JIHLAVA | 24. / Junioři | 1:08:43.9 | 0:07:38.2 | 13:10.0 [27] | 27 | 13:29.5 [24] | 24 | 14:19.7 [26] | 24 | 13:48.2 [21] | 24 | ||
25 | 337 | MUSIL Filip | 1998 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 25. / Junioři | 1:08:47.0 | 0:07:41.3 | 13:37.8 [32] | 32 | 13:48.9 [25] | 28 | 13:50.9 [22] | 25 | 13:44.3 [20] | 25 | ||
26 | 327 | TLÁSKAL Hynek | 1999 | Cyklo Bendl | 26. / Junioři | 1:09:38.3 | 0:08:32.6 | 13:01.2 [22] | 22 | 13:52.0 [28] | 25 | 14:14.1 [25] | 26 | 14:22.9 [30] | 26 | ||
27 | 329 | SANCHES Federico | 1998 | CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC | 27. / Junioři | 1:10:07.7 | 0:09:02.0 | 13:03.9 [25] | 25 | 13:49.5 [27] | 26 | 14:33.2 [29] | 27 | 14:32.9 [31] | 27 | ||
28 | 339 | ZONYGA Jan | 1999 | VRV TEAM | 28. / Junioři | 1:10:16.3 | 0:09:10.6 | 13:19.3 [29] | 29 | 13:49.3 [26] | 27 | 15:18.6 [35] | 29 | 13:52.9 [22] | 28 | ||
29 | 328 | STEHNO Filip | 1999 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 29. / Junioři | 1:10:16.4 | 0:09:10.7 | 13:17.5 [28] | 28 | 14:28.7 [33] | 29 | 14:21.7 [27] | 28 | 13:53.5 [23] | 29 | ||
30 | 348 | PRADÁČ Michal | 1999 | CK MTB MARATON HLINSKO | 30. / Junioři | 1:10:31.8 | 0:09:26.1 | 14:01.6 [36] | 36 | 14:02.3 [29] | 31 | 14:26.0 [28] | 30 | 14:02.1 [26] | 30 | ||
31 | 350 | TARNAWSKI Kami | 1999 | KKW Superior Wałbrzych | 31. / Junioři | 1:11:53.9 | 0:10:48.2 | 13:57.6 [34] | 34 | 14:21.9 [30] | 33 | 14:41.5 [30] | 31 | 14:48.9 [33] | 31 | ||
32 | 356 | TITZE Gregor | 1998 | Schwalbe Team Sachsen | 32. / Junioři | 1:12:33.0 | 0:11:27.3 | 13:32.0 [31] | 31 | 14:21.9 [30] | 30 | 15:12.7 [33] | 33 | 14:44.9 [32] | 32 | ||
33 | 360 | GAŠPARÍK Branislav | 1998 | TOP SPORT TEAM | 33. / Junioři | 1:13:09.7 | 0:12:04.0 | 13:31.7 [30] | 30 | 15:23.6 [36] | 36 | 15:10.3 [32] | 35 | 14:15.5 [29] | 33 | ||
34 | 323 | SÝKORA Karel | 1999 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 34. / Junioři | 1:13:09.8 | 0:12:04.1 | 13:01.9 [23] | 23 | 15:14.5 [35] | 32 | 14:42.2 [31] | 32 | 15:27.3 [35] | 34 | ||
35 | 342 | BRABOREC Martin | 1999 | AUTHOR TEAM STUPNO | 35. / Junioři | 1:13:56.2 | 0:12:50.5 | 14:01.1 [35] | 35 | 14:26.5 [32] | 34 | 15:32.9 [36] | 34 | 15:05.9 [34] | 35 | ||
36 | 341 | ŠMÍDA Jan | 1999 | DRAHANSKÝ SPORT TEAM | 36. / Junioři | 1:15:15.1 | 0:14:09.4 | 13:57.4 [33] | 33 | 14:43.0 [34] | 35 | 15:18.4 [34] | 36 | 16:12.3 [36] | 36 | ||
37 | 358 | MICHALIK Dariusz | 1999 | KKW Superior Wałbrzych | 37. / Junioři | 1:03:30.6 | - 1 Lap(s) | 14:50.9 [37] | 37 | 16:18.2 [37] | 37 | 15:57.3 [37] | 37 | --- | --- | ||
38 | 346 | VRBSKÝ Jiří | 1999 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 38. / Junioři | 0:50:28.9 | - 2 Lap(s) | 16:20.0 [38] | 38 | 17:20.1 [38] | 38 | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 349 | HRUBÝ Jakub | 1998 | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | . / Junioři | DNF | --- | 14:00.8 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 353 | CHVOSTEK Tomáš | 1999 | CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ | . / Junioři | DNF | --- | 13:50.5 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 357 | ČEJKA Daniel | 1999 | CK MTB MARATON HLINSKO | . / Junioři | DNF | --- | 14:16.4 [-] | --- | 30:08.2 [-] | --- | --- | --- | --- | --- |