Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Rampušák

MTB
DATUM :18.6.2016 MÍSTO :Štíty

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 101 detail závodníka BŘEZINA Petr CZE 1984 Cyklo Team Kolárna 1. /  Muži (1998 a st.) 1:20:37.7 0:00:00.0
2 56 detail závodníka BROKEŠ Rostislav CZE 1995 FORCE Team Jeseník 2. /  Muži (1998 a st.) 1:23:38.7 0:03:01.0
3 8 detail závodníka KOVÁŘ Martin CZE 2000 Bikesport Team Mohelnice 1. /  Junioři do 18 let (1999 a ml.) 1:26:37.9 0:06:00.2
4 45 detail závodníka PROCHÁZKA Petr CZE 1997 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 3. /  Muži (1998 a st.) 1:26:44.2 0:06:06.5
5 60 detail závodníka KRČ Tomáš CZE 1970 KTM Lanškroun 4. /  Muži (1998 a st.) 1:27:19.4 0:06:41.7
6 61 detail závodníka KRČ Tomáš CZE 2000 Credo Team 2. /  Junioři do 18 let (1999 a ml.) 1:27:50.6 0:07:12.9
7 11 detail závodníka NOVÁK Martin CZE 1983 Rudoltice 5. /  Muži (1998 a st.) 1:30:17.0 0:09:39.3
8 91 detail závodníka HŘIVŇACKÝ Marek CZE 1992 Quintbike 6. /  Muži (1998 a st.) 1:30:36.5 0:09:58.8
9 40 detail závodníka FIALA Radim CZE 1995 HEAD BIKE TJ OPAVA 7. /  Muži (1998 a st.) 1:30:41.5 0:10:03.8
10 70 detail závodníka ONDRÁŠEK Pavel CZE 1992 Atlas Craft team 8. /  Muži (1998 a st.) 1:31:15.3 0:10:37.6
11 46 detail závodníka STRYK Milan CZE 1985 --- 9. /  Muži (1998 a st.) 1:31:51.0 0:11:13.3
12 41 detail závodníka KŘIVOHLÁVEK David CZE 1989 --- 10. /  Muži (1998 a st.) 1:32:01.9 0:11:24.2
13 2 detail závodníka DROZD Tomáš CZE 1989 --- 11. /  Muži (1998 a st.) 1:32:39.5 0:12:01.8
14 105 detail závodníka KOHUT Lukáš CZE 1995 Bikecentrum Olomouc 12. /  Muži (1998 a st.) 1:33:10.6 0:12:32.9
15 90 detail závodníka HÁJEK Adam CZE 1993 Quintbike 13. /  Muži (1998 a st.) 1:34:04.6 0:13:26.9
16 42 detail závodníka MIKULA David CZE 1976 --- 14. /  Muži (1998 a st.) 1:34:09.6 0:13:31.9
17 86 detail závodníka NOVÁK Michael CZE 1992 --- 15. /  Muži (1998 a st.) 1:34:28.4 0:13:50.7
18 69 detail závodníka BALIHAR Jiří CZE 1994 Balini team 16. /  Muži (1998 a st.) 1:34:43.2 0:14:05.5
19 76 detail závodníka BEDNARSKÝ Václav CZE 2001 TNF Bike Team 3. /  Junioři do 18 let (1999 a ml.) 1:34:51.0 0:14:13.3
20 4 detail závodníka ŠVÉDA Roman CZE 1971 Tlustý gumy Králíky 17. /  Muži (1998 a st.) 1:36:06.2 0:15:28.5
21 103 detail závodníka JANŮ Milan CZE 1998 Zábřeh 18. /  Muži (1998 a st.) 1:36:39.4 0:16:01.7
22 92 detail závodníka NÁDVORNÍK Jiří CZE 1978 HSK cycling team 19. /  Muži (1998 a st.) 1:39:20.7 0:18:43.0
23 75 detail závodníka MERVART Martin CZE 1977 --- 20. /  Muži (1998 a st.) 1:39:32.0 0:18:54.3
24 35 detail závodníka KUDLÁČEK Martin CZE 1991 CykloTeam Kudláček 21. /  Muži (1998 a st.) 1:40:37.6 0:19:59.9
25 7 detail závodníka ČECH Jan CZE 2002 HEAD BIKE TJ OPAVA 4. /  Junioři do 18 let (1999 a ml.) 1:42:32.7 0:21:55.0
26 16 detail závodníka MUSÍLEK Tomáš CZE 1999 TŘI ŠNECI 5. /  Junioři do 18 let (1999 a ml.) 1:42:34.0 0:21:56.3
27 13 detail závodníka RIEDL Petr CZE 1966 Dukla Chromeč 22. /  Muži (1998 a st.) 1:42:41.4 0:22:03.7
28 100 detail závodníka MACHÁČ Josef CZE 2002 --- 6. /  Junioři do 18 let (1999 a ml.) 1:44:07.4 0:23:29.7
29 27 detail závodníka SMRČKA Jiří CZE 1972 --- 23. /  Muži (1998 a st.) 1:45:18.4 0:24:40.7
30 67 detail závodníka SVOBODA Marian CZE 2003 Unikovo MTB Team 7. /  Junioři do 18 let (1999 a ml.) 1:45:29.7 0:24:52.0
31 18 detail závodníka HLAVATÝ David CZE 1989 Zábřeh 24. /  Muži (1998 a st.) 1:45:33.4 0:24:55.7
32 96 detail závodníka CABALKA Jaroslav CZE 1989 Sk Žamberk Tessuti Sport 25. /  Muži (1998 a st.) 1:46:56.0 0:26:18.3
33 66 detail závodníka ZEMENE Jakub CZE 2003 --- 8. /  Junioři do 18 let (1999 a ml.) 1:47:20.4 0:26:42.7
34 82 detail závodníka VÁCLAVEK Jaroslav CZE 1970 --- 26. /  Muži (1998 a st.) 1:47:21.6 0:26:43.9
35 51 detail závodníka KAŠPAR Petr CZE 1975 Biketeam Zlaté Hory 27. /  Muži (1998 a st.) 1:49:35.4 0:28:57.7
36 15 detail závodníka ČAMEK Michal CZE 1995 Dukla Chromeč 28. /  Muži (1998 a st.) 1:50:02.4 0:29:24.7
37 50 detail závodníka GELNAR Jakub CZE 1995 Novatop Lapierre 29. /  Muži (1998 a st.) 1:50:58.2 0:30:20.5
38 26 detail závodníka MATĚJ Petr CZE 1976 TŘI ŠNECI 30. /  Muži (1998 a st.) 1:51:31.6 0:30:53.9
39 104 detail závodníka MACHÁČOVÁ Martina CZE 1997 Bikecentrum Olomouc 1. /  Ženy (1998 a st.) 1:51:36.8 0:30:59.1
40 89 detail závodníka HRŮZEK Filip CZE 2003 oknoplast 9. /  Junioři do 18 let (1999 a ml.) 1:52:25.3 0:31:47.6
41 37 detail závodníka PETRŮ Barbora CZE 1982 Baja Design Trutnov 2. /  Ženy (1998 a st.) 1:53:51.3 0:33:13.6
42 55 detail závodníka SMOLÍK Jiří CZE 1985 --- 31. /  Muži (1998 a st.) 1:53:51.5 0:33:13.8
43 98 detail závodníka PODEŠVA Miroslav CZE 1968 --- 32. /  Muži (1998 a st.) 1:54:47.0 0:34:09.3
44 10 detail závodníka HALTMAR František CZE 1968 Bikers Heraus 33. /  Muži (1998 a st.) 1:56:44.8 0:36:07.1
45 71 detail závodníka JÁNĚ Lukáš CZE 1995 --- 34. /  Muži (1998 a st.) 1:56:47.1 0:36:09.4
46 33 detail závodníka KOĎOUSEK Pavel CZE 1979 --- 35. /  Muži (1998 a st.) 1:57:11.0 0:36:33.3
47 78 detail závodníka ARABAŠ Miroslav CZE 1963 --- 36. /  Muži (1998 a st.) 1:57:31.7 0:36:54.0
48 77 detail závodníka MATĚJÍČEK Josef CZE 1964 --- 37. /  Muži (1998 a st.) 1:57:31.7 0:36:54.0
49 12 detail závodníka BENDA Jindřich CZE 1996 --- 38. /  Muži (1998 a st.) 1:57:34.4 0:36:56.7
50 63 detail závodníka JÁNĚ Vladimír CZE 1968 --- 39. /  Muži (1998 a st.) 1:57:53.4 0:37:15.7
51 19 detail závodníka ŠVÉDA Luděk CZE 1978 TŘI ŠNECI 40. /  Muži (1998 a st.) 1:57:54.6 0:37:16.9
52 3 detail závodníka SMETANA Jaroslav CZE 1964 TŘI ŠNECI 41. /  Muži (1998 a st.) 1:58:03.5 0:37:25.8
53 25 detail závodníka LEŠOVSKÝ Michal CZE 1992 Šumperk 42. /  Muži (1998 a st.) 1:58:28.5 0:37:50.8
54 84 detail závodníka VÁLEK Radim CZE 1983 Valenta Šanov 43. /  Muži (1998 a st.) 1:59:16.3 0:38:38.6
55 54 detail závodníka HLADIL Milan CZE 1987 --- 44. /  Muži (1998 a st.) 1:59:56.6 0:39:18.9
56 6 detail závodníka MRÁZEK Jan CZE 1981 Urvané pedál Jedlí 45. /  Muži (1998 a st.) 2:00:35.0 0:39:57.3
57 14 detail závodníka ČECH Antonín CZE 1986 ILMASTON 46. /  Muži (1998 a st.) 2:00:58.3 0:40:20.6
58 85 detail závodníka COUFAL Milan CZE 1972 Výtržník 47. /  Muži (1998 a st.) 2:02:05.7 0:41:28.0
59 93 detail závodníka SEDLÁČKOVÁ Kateřina CZE 1987 Bikerespect 3. /  Ženy (1998 a st.) 2:02:36.7 0:41:59.0
60 22 detail závodníka CHMELAŘ Jiří CZE 1966 --- 48. /  Muži (1998 a st.) 2:03:00.6 0:42:22.9
61 97 detail závodníka KŘÍŽ Martin CZE 1977 --- 49. /  Muži (1998 a st.) 2:03:18.4 0:42:40.7
62 49 detail závodníka CIMFL Jiří CZE 1987 Urvané pedál Jedlí 50. /  Muži (1998 a st.) 2:03:33.4 0:42:55.7
63 94 detail závodníka HEGER Miroslav CZE 1977 HC Červená Voda 51. /  Muži (1998 a st.) 2:03:36.3 0:42:58.6
64 47 detail závodníka KRŇÁVEK Pavel CZE 1974 Urvané pedál Jedlí 52. /  Muži (1998 a st.) 2:04:21.1 0:43:43.4
65 88 detail závodníka KUBÍNOVÁ Zuzana CZE 1986 --- 4. /  Ženy (1998 a st.) 2:05:09.1 0:44:31.4
66 87 detail závodníka KUBÍN Jiří CZE 1982 --- 53. /  Muži (1998 a st.) 2:05:09.2 0:44:31.5
67 29 detail závodníka TVRDÍK Pavel CZE 1964 SK KOVO LEDEČ 54. /  Muži (1998 a st.) 2:05:12.7 0:44:35.0
68 83 detail závodníka NAVRÁTIL Luděk CZE 1960 --- 55. /  Muži (1998 a st.) 2:07:34.4 0:46:56.7
69 79 detail závodníka AXMANN Ondřej CZE 1985 Urvané pedál Jedlí 56. /  Muži (1998 a st.) 2:07:59.9 0:47:22.2
70 68 detail závodníka MOŤKOVÁ Hana CZE 1999 --- 1. /  Juniorky do 18 let (1999 a ml.) 2:08:44.7 0:48:07.0
71 43 detail závodníka WITTNEROVÁ Bronislava CZE 1983 Olomouc 5. /  Ženy (1998 a st.) 2:09:43.3 0:49:05.6
72 102 detail závodníka POSPÍŠIL Ivan CZE 1978 616 MTB Crew 57. /  Muži (1998 a st.) 2:10:51.7 0:50:14.0
73 99 detail závodníka BUREŠ štěpán CZE 2003 Cyklo Morava 10. /  Junioři do 18 let (1999 a ml.) 2:12:18.7 0:51:41.0
74 48 detail závodníka APPL Tomáš CZE 1981 --- 58. /  Muži (1998 a st.) 2:12:56.4 0:52:18.7
75 24 detail závodníka MINÁŘ Petr CZE 1984 Urvané pedál Jedlí 59. /  Muži (1998 a st.) 2:17:17.1 0:56:39.4
76 52 detail závodníka FILKA Karel CZE 1987 Biketeam Zlaté Hory 60. /  Muži (1998 a st.) 2:20:24.9 0:59:47.2
77 80 detail závodníka KAŠPAR Jan CZE 1982 AHK Jedlí 61. /  Muži (1998 a st.) 2:24:16.2 1:03:38.5
78 28 detail závodníka TVRDÍK Tomáš CZE 1990 SK KOVO LEDEČ 62. /  Muži (1998 a st.) 2:24:59.7 1:04:22.0
79 62 detail závodníka FOŘT Radovan CZE 1965 --- 63. /  Muži (1998 a st.) 2:25:32.2 1:04:54.5
80 59 detail závodníka KNÁPEK Pavel CZE 1966 KC Horní Studénky 64. /  Muži (1998 a st.) 2:26:36.7 1:05:59.0
81 5 detail závodníka ŘÍČKA Jaroslav CZE 1968 --- 65. /  Muži (1998 a st.) 2:28:06.6 1:07:28.9
82 1 detail závodníka KAŠPAR Martin CZE 1976 TŘI ŠNECI 66. /  Muži (1998 a st.) 2:29:23.9 1:08:46.2
83 39 detail závodníka ŠTÝBNAR Martin CZE 1972 ALW Olomouc 67. /  Muži (1998 a st.) 2:29:58.7 1:09:21.0
84 9 detail závodníka NOVÁKOVÁ Šárka CZE 1983 Rudoltice 6. /  Ženy (1998 a st.) 2:32:19.7 1:11:42.0
85 64 detail závodníka STOLARÍK Jan CZE 2001 --- 11. /  Junioři do 18 let (1999 a ml.) 2:39:02.9 1:18:25.2
86 65 detail závodníka KOZÁK Jan CZE 2000 --- 12. /  Junioři do 18 let (1999 a ml.) 2:39:03.9 1:18:26.2
87 72 detail závodníka ŠPONAR Erik CZE 1988 Grulichbike 68. /  Muži (1998 a st.) 2:40:18.0 1:19:40.3
88 44 detail závodníka LANGER Jan CZE 1983 Urvané pedál Jedlí 69. /  Muži (1998 a st.) 2:43:12.8 1:22:35.1
89 17 detail závodníka SEDLÁČEK Václav CZE 1949 Sokol Sedliště 70. /  Muži (1998 a st.) 2:47:39.1 1:27:01.4
90 95 detail závodníka DUŠEK Lubomír CZE 1984 HC Červená Voda 71. /  Muži (1998 a st.) 2:48:21.8 1:27:44.1
91 74 detail závodníka GELNAR Ondřej CZE 2003 Geňa 13. /  Junioři do 18 let (1999 a ml.) 2:55:25.1 1:34:47.4
92 73 detail závodníka GELNAR Petr CZE 1969 Geňa 72. /  Muži (1998 a st.) 2:55:32.2 1:34:54.5
93 30 detail závodníka TVRDÍKOVÁ Lenka CZE 1989 SK KOVO LEDEČ 7. /  Ženy (1998 a st.) 2:59:34.7 1:38:57.0
94 57 detail závodníka BROKEŠ Rostislav CZE 1962 KC Horní Studénky 73. /  Muži (1998 a st.) 3:01:22.2 1:40:44.5
95 20 detail závodníka RÝZNAR Josef CZE 1952 KC Horní Studénky 74. /  Muži (1998 a st.) 3:01:22.3 1:40:44.6
96 58 detail závodníka JANÍČEK Zdeněk CZE 1955 KC Horní Studénky 75. /  Muži (1998 a st.) 3:01:22.3 1:40:44.6
--- 21 detail závodníka CHMELAŘ Ondřej CZE 1985 --- . /  Muži (1998 a st.) DNS ---
--- 23 detail závodníka KOUTNÝ Ladislav CZE 1982 ILMASTON . /  Muži (1998 a st.) DNS ---
--- 31 detail závodníka MACH Jiri CZE 1973 Vinohradské šlapky . /  Muži (1998 a st.) DNS ---
--- 32 detail závodníka VĚČEŘA Miroslav CZE 1983 ILMASTON . /  Muži (1998 a st.) DNS ---