Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

RUGGED RACE STREET

Běh
DATUM :29.5.2016 MÍSTO :Myjava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
1 53 detail závodníka ŠKREPTAČ Martin 1997 Medzianky 1. /  Muži 0:10:05.9 0:00:00.0 0:10:05.9
2 86 detail závodníka ŠKOLÍK Robert 1973 Dolné Srnie 208 2. /  Muži 0:10:28.2 0:00:22.3 0:10:28.2
3 85 detail závodníka DOMINIK Ondrej 1977 Svätý Jur 3. /  Muži 0:10:34.7 0:00:28.8 0:10:34.7
4 44 detail závodníka DOBOŠ Andrej 1987 Sereď 4. /  Muži 0:10:49.8 0:00:43.9 0:10:49.8
5 78 detail závodníka ZELENKA Milan 1993 Holíč 5. /  Muži 0:11:04.6 0:00:58.7 0:11:04.6
6 100 detail závodníka JASTRÁB Martin 1990 Brezová pod Bradlom 6. /  Muži 0:11:09.4 0:01:03.5 0:11:09.4
7 95 detail závodníka SADLOŇ Peter 1977 Brezová pod Bradlom 7. /  Muži 0:11:26.7 0:01:20.8 0:11:26.7
8 28 detail závodníka GAŠO Milan Cibulka 1986 Myjava 8. /  Muži 0:11:27.6 0:01:21.7 0:11:27.6
9 105 detail závodníka ĎURIŠIN Erik 1996 Hanušovce nad Topľou 9. /  Muži 0:11:35.9 0:01:30.0 0:11:35.9
10 121 detail závodníka BOOR Stanislav 1997 Brestovec 10. /  Muži 0:11:43.7 0:01:37.8 0:11:43.7
11 84 detail závodníka DOMINIK Filip 1992 Poprad 11. /  Muži 0:11:49.4 0:01:43.5 0:11:49.4
12 124 detail závodníka CIBULKA Stanislav 1983 Myjava 12. /  Muži 0:11:58.6 0:01:52.7 0:11:58.6
13 89 detail závodníka GALO Michal 1987 PIEŠŤANY 13. /  Muži 0:12:03.9 0:01:58.0 0:12:03.9
14 122 detail závodníka WATZKA Erik 2000 Myjava 14. /  Muži 0:12:10.0 0:02:04.1 0:12:10.0
15 96 detail závodníka ZBOJAN Jakub 1995 Košice 15. /  Muži 0:12:19.9 0:02:14.0 0:12:19.9
16 20 detail závodníka MRAVEC Lukáš 1998 Banská Bystrica 16. /  Muži 0:12:28.3 0:02:22.4 0:12:28.3
17 57 detail závodníka BAJJANI Filip 2000 Stará Turá 17. /  Muži 0:12:35.6 0:02:29.7 0:12:35.6
18 46 detail závodníka KRANEC Ladislav 1982 trnava 18. /  Muži 0:13:06.7 0:03:00.8 0:13:06.7
19 1 detail závodníka DROTTNER Peter 1982 Šoporňa 19. /  Muži 0:13:15.5 0:03:09.6 0:13:15.5
20 65 detail závodníka SZALAI Roman 1981 Senec 20. /  Muži 0:13:28.4 0:03:22.5 0:13:28.4
21 22 detail závodníka BLAHO Ondrej 1986 trnava 21. /  Muži 0:13:41.4 0:03:35.5 0:13:41.4
22 106 detail závodníka MARUŠÁK Adrián 1999 Žilina 22. /  Muži 0:13:44.5 0:03:38.6 0:13:44.5
23 19 detail závodníka MRAVEC Jozef 1969 Banská Bystrica 23. /  Muži 0:13:44.7 0:03:38.8 0:13:44.7
24 120 detail závodníka OBERTA Brian 1997 Trenčín 24. /  Muži 0:13:52.0 0:03:46.1 0:13:52.0
25 115 detail závodníka KULÍŠEK Peter 1998 Myjava 25. /  Muži 0:14:00.3 0:03:54.4 0:14:00.3
26 117 detail závodníka NIKODÉM Cyril 1998 Myjava 26. /  Muži 0:14:05.0 0:03:59.1 0:14:05.0
27 9 detail závodníka VÁVRA Miroslav 1987 Nitra 27. /  Muži 0:14:13.4 0:04:07.5 0:14:13.4
28 104 detail závodníka ŠEDIVÝ Patrik 1976 Myjava 28. /  Muži 0:14:14.6 0:04:08.7 0:14:14.6
29 82 detail závodníka BENO Matej 1985 Stupava 29. /  Muži 0:14:16.0 0:04:10.1 0:14:16.0
30 16 detail závodníka ČEKAŇÁK Tomáš 1975 Bratislava 30. /  Muži 0:14:24.2 0:04:18.3 0:14:24.2
31 40 detail závodníka ČULÁK Peter 1968 Stará Turá 31. /  Muži 0:14:28.0 0:04:22.1 0:14:28.0
32 11 detail závodníka FIALA Filip 1990 BUDMERICE 32. /  Muži 0:14:32.2 0:04:26.3 0:14:32.2
33 24 detail závodníka URBÁN Norbert 1988 Želiezovce 33. /  Muži 0:14:42.5 0:04:36.6 0:14:42.5
34 116 detail závodníka KUBICA Ondrej 1993 Myjava 34. /  Muži 0:15:02.9 0:04:57.0 0:15:02.9
35 80 detail závodníka ZEMAN Tomáš 1990 Myjava 35. /  Muži 0:15:04.0 0:04:58.1 0:15:04.0
36 81 detail závodníka NEMEC Ondrej 1984 Myjava 36. /  Muži 0:15:14.7 0:05:08.8 0:15:14.7
37 108 detail závodníka ÚKROP Dominik 1999 Žilina 37. /  Muži 0:15:24.1 0:05:18.2 0:15:24.1
38 13 detail závodníka BÁNOVSKÝ Jaroslav 1983 Bratislava 38. /  Muži 0:15:29.5 0:05:23.6 0:15:29.5
39 27 detail závodníka FOLTÍN Ján 1981 Myjava 39. /  Muži 0:15:30.1 0:05:24.2 0:15:30.1
40 21 detail závodníka VRABEC Ľuboš 1991 Rišňovce 40. /  Muži 0:15:48.3 0:05:42.4 0:15:48.3
41 103 detail závodníka FÍDES Marek 2000 Lietavska Lúčka 41. /  Muži 0:15:52.7 0:05:46.8 0:15:52.7
42 14 detail závodníka FODOR Roman 1970 Bratislava 42. /  Muži 0:15:55.9 0:05:50.0 0:15:55.9
43 7 detail závodníka FÍDES Peter 1980 Lietavska Lúčka 43. /  Muži 0:15:57.1 0:05:51.2 0:15:57.1
44 64 detail závodníka SABO Peter 1977 Senec 44. /  Muži 0:16:00.8 0:05:54.9 0:16:00.8
45 3 detail závodníka ŠEJIRMAN Patrik 1991 Brezno 45. /  Muži 0:16:10.1 0:06:04.2 0:16:10.1
46 15 detail závodníka DOBROCKÝ Tomáš 1986 Bratislava Rovinka 46. /  Muži 0:16:11.3 0:06:05.4 0:16:11.3
47 8 detail závodníka SMYČKA Marián 1980 Myjava 47. /  Muži 0:16:14.5 0:06:08.6 0:16:14.5
48 4 detail závodníka ZDRAVECKÝ Erik 1986 Častkov 48. /  Muži 0:16:26.4 0:06:20.5 0:16:26.4
49 18 detail závodníka JURCZAZAK Ivan 1991 Dunajská Lužná 49. /  Muži 0:16:41.1 0:06:35.2 0:16:41.1
50 87 detail závodníka CHLEBÍK Michal 1987 Stará Turá 50. /  Muži 0:16:53.5 0:06:47.6 0:16:53.5
51 94 detail závodníka ZÁVODNÝ Slavomír 1979 Brezová pod Bradlom 51. /  Muži 0:17:06.7 0:07:00.8 0:17:06.7
52 97 detail závodníka KOŠČUŠKO Tomáš 1993 Bardejov 52. /  Muži 0:17:08.6 0:07:02.7 0:17:08.6
53 102 detail závodníka CHMELÁR Rastislav 1977 Topoľčany 53. /  Muži 0:17:43.9 0:07:38.0 0:17:43.9
54 30 detail závodníka KOLLÁR Maroš 1997 Nová Baňa 54. /  Muži 0:17:50.1 0:07:44.2 0:17:50.1
55 118 detail závodníka BURZA Patrik 1997 Myjava 55. /  Muži 0:18:20.3 0:08:14.4 0:18:20.3
56 56 detail závodníka NIŽNANSKÝ Marek 1985 Myjava 56. /  Muži 0:18:52.0 0:08:46.1 0:18:52.0
57 48 detail závodníka BALAŽOVIČ Marek 1974 Madunice 57. /  Muži 0:19:24.9 0:09:19.0 0:19:24.9
58 93 detail závodníka CHORVÁT Martin 1982 Břeclav 58. /  Muži 0:20:05.9 0:10:00.0 0:20:05.9
59 92 detail závodníka HLAVATÝ Petr 1986 Břeclav 59. /  Muži 0:20:06.2 0:10:00.3 0:20:06.2
60 119 detail závodníka OBERTA Róbert 1968 Trenčín 60. /  Muži 0:20:23.4 0:10:17.5 0:20:23.4
61 67 detail závodníka BOŠMANSKÝ David 1990 Malinovo 61. /  Muži 0:20:27.5 0:10:21.6 0:20:27.5
62 54 detail závodníka KRAJČOVIČ Marek 1985 trnava 62. /  Muži 0:20:43.1 0:10:37.2 0:20:43.1
63 51 detail závodníka BENKOVSKÝ Marcel 1988 Cífer 63. /  Muži 0:20:43.5 0:10:37.6 0:20:43.5
64 62 detail závodníka FARKAŠ Gabriel 1988 Senec 64. /  Muži 0:21:16.3 0:11:10.4 0:21:16.3
65 60 detail závodníka FEHER Julius 1975 Senec 65. /  Muži 0:21:47.0 0:11:41.1 0:21:47.0
66 31 detail závodníka MOZOLÁK Richard 1998 Myjava 66. /  Muži 0:22:16.5 0:12:10.6 0:22:16.5
67 23 detail závodníka BABÓŠ Martin 1987 trnava 67. /  Muži 0:24:31.4 0:14:25.5 0:24:31.4
68 79 detail závodníka BUDA Marián 1987 Želiezovce 68. /  Muži 0:24:33.3 0:14:27.4 0:24:33.3
69 111 detail závodníka LIŠKA Jaroslav 2000 Myjava 69. /  Muži 0:25:52.2 0:15:46.3 0:25:52.2
70 49 detail závodníka KRIŽAN Martin 1996 Madunice 70. /  Muži 0:26:15.9 0:16:10.0 0:26:15.9
71 5 detail závodníka ILLIŤ Marcel 1987 Častkov 71. /  Muži 0:26:48.7 0:16:42.8 0:26:48.7
72 109 detail závodníka SOBOTA Patrik 1987 Senec 72. /  Muži 0:26:53.8 0:16:47.9 0:26:53.8
73 71 detail závodníka MESZAROS Tibor 1983 Senec 73. /  Muži 0:28:24.6 0:18:18.7 0:28:24.6
74 68 detail závodníka SLAVIK Marek 1979 Senec 74. /  Muži 0:28:49.8 0:18:43.9 0:28:49.8
75 73 detail závodníka ŠRANKO Marek 1976 Senec 75. /  Muži 0:29:26.2 0:19:20.3 0:29:26.2
76 50 detail závodníka HEČKO Marián 1979 trnava 76. /  Muži 0:30:10.1 0:20:04.2 0:30:10.1
77 55 detail závodníka NIŽNANSKÝ Andrej 1993 Myjava 77. /  Muži 0:40:48.8 0:30:42.9 0:40:48.8