Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Karlův běh České spořitelny - Karlův běh České spořitelny - sobota

Běžecké lyžování
DATUM :11.2.2017 MÍSTO :Boží Dar

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Mezičas #
1 3 detail závodníka SIKORA Jakub CZE 1984 Rossignol racing team 1. /  Muži 30 - 39 let 0:57:08.8 0:00:00.0 18:09.6 1
2 752 detail závodníka LEUPOLD Richard GER 1997 WSC Erzg. Oberwiesenthal 1. /  Muži 19 - 29 let 0:57:29.1 0:00:20.3 18:16.6 5
3 1 detail závodníka ŠRŮTEK David CZE 1980 Rossignol racing team 2. /  Muži 30 - 39 let 0:57:31.9 0:00:23.1 18:10.9 2
4 49 detail závodníka FABIŠOVSKÝ Ladislav CZE 1981 Sweep sport 3. /  Muži 30 - 39 let 0:57:51.6 0:00:42.8 18:21.9 7
5 753 detail závodníka REICHELT Arne GER 1996 WSC Erzg. Oberwiesenthal 2. /  Muži 19 - 29 let 0:58:07.1 0:00:58.3 18:25.4 11
6 754 detail závodníka FRITZSCH Nick GER 1999 WSC Erzg. Oberwiesenthal 1. /  Muži do 18 let 0:58:08.4 0:00:59.6 18:16.4 4
7 86 detail závodníka KŘÍŽ Jan CZE 1975 TJ RADON Vysoká Pec 1. /  Muži 40 - 49 let 0:58:21.3 0:01:12.5 18:25.4 10
8 154 detail závodníka MICHEL Schreier GER 1997 SV Stützengrün 3. /  Muži 19 - 29 let 0:59:16.1 0:02:07.3 18:26.4 13
9 790 detail závodníka HELDT Markus GER 1999 WSC Erzg. Oberwiesenthal 2. /  Muži do 18 let 0:59:33.6 0:02:24.8 18:25.1 9
10 12 detail závodníka PROVOD Ladislav CZE 1968 USK CS Plzeň 2. /  Muži 40 - 49 let 0:59:39.6 0:02:30.8 18:26.1 12
11 782 detail závodníka HÄNEL Lars GER 1985 WSC Erzg. Oberwiesenthal 4. /  Muži 30 - 39 let 0:59:42.3 0:02:33.5 18:14.6 3
12 787 detail závodníka DIETZE Anna-Maria CZE 1999 Pulsschlag Neuhausen e.V. 1. /  Ženy do 18 let 0:59:43.1 0:02:34.3 18:27.1 15
13 44 detail závodníka POLÁŠEK Jan Ferdinand CZE 1988 SPORTICUS team 4. /  Muži 19 - 29 let 1:00:15.1 0:03:06.3 18:19.6 6
14 5113 detail závodníka FRANZ Jan CZE 1991 LK Slovan 5. /  Muži 19 - 29 let 1:00:20.6 0:03:11.8 18:28.6 16
15 750 detail závodníka ERBENOVÁ Helena CZE 1979 ELEVEN team Příchovice 1. /  Ženy 30 - 39 let 1:00:22.8 0:03:14.0 18:36.4 22
16 205 detail závodníka MEYER Olaf CZE 1973 SC NORWEGER Annaberg 3. /  Muži 40 - 49 let 1:00:25.3 0:03:16.5 18:31.9 20
17 41 detail závodníka EBERL Filip CZE 1982 X-Team BaNo K. Vary 5. /  Muži 30 - 39 let 1:00:27.6 0:03:18.8 18:32.9 21
18 23 detail závodníka BRABEC Miroslav CZE 1967 BIKE BRDY 1. /  Muži 50 - 59 let 1:00:29.3 0:03:20.5 18:29.2 18
19 156 detail závodníka FLADE Matthias GER 1979 SC Münchberg 6. /  Muži 30 - 39 let 1:00:29.8 0:03:21.0 18:51.4 28
20 121 detail závodníka RANDÁKOVÁ Helena CZE 1974 ČKS SKI Jilemnice 1. /  Ženy 40 - 49 let 1:01:33.8 0:04:25.0 19:06.4 32
21 2 detail závodníka HRUŠKA Jan CZE 1989 Kasper Swix Team Trutnov 6. /  Muži 19 - 29 let 1:01:41.3 0:04:32.5 18:31.6 19
22 57 detail závodníka HÝBL Jaroslav CZE 1993 Rossignol racing team 7. /  Muži 19 - 29 let 1:01:50.6 0:04:41.8 18:28.9 17
23 5 detail závodníka NOVOTNÝ Daniel CZE 1974 Cykloservis Mor. Krumlov 4. /  Muži 40 - 49 let 1:02:12.6 0:05:03.8 18:38.9 24
24 761 detail závodníka CERVINKA Maxim GER 2000 BERTSDORFER SV 3. /  Muži do 18 let 1:02:24.6 0:05:15.8 18:21.9 7
25 35 detail závodníka KNOPOVÁ Kamila CZE 1992 Rossignol racing team 1. /  Ženy 19 - 29 let 1:02:26.6 0:05:17.8 18:41.4 27
26 51 detail závodníka EBERL Tomáš CZE 1984 X-Team BaNo K. Vary 7. /  Muži 30 - 39 let 1:02:29.3 0:05:20.5 18:40.9 26
27 10 detail závodníka DROBNÍK Michal CZE 1987 Beermental team 8. /  Muži 30 - 39 let 1:03:00.6 0:05:51.8 18:26.9 14
28 789 detail závodníka DOPAUER Lisa GER 1997 VSC Klingenthal 2. /  Ženy 19 - 29 let 1:03:11.6 0:06:02.8 19:44.9 38
29 46 detail závodníka STROBEL Norbert GER 1972 SC NORWEGER Annaberg 5. /  Muži 40 - 49 let 1:03:13.3 0:06:04.5 19:07.4 33
30 759 detail závodníka KLEINER Sebastian GER 1986 SC NORWEGER Annaberg 9. /  Muži 30 - 39 let 1:03:15.3 0:06:06.5 18:39.6 25
31 15 detail závodníka MARHOUN Petr CZE 1981 VŠSK MFF UK 10. /  Muži 30 - 39 let 1:03:35.3 0:06:26.5 19:04.6 31
32 785 detail závodníka LÖSCHKE Jessica CZE 2000 Tsv Leuna 2. /  Ženy do 18 let 1:03:41.7 0:06:32.9 19:03.6 29
33 788 detail závodníka FRANKE Angelina GER 1999 WSC Erzg. Oberwiesenthal 3. /  Ženy do 18 let 1:03:41.8 0:06:33.0 19:03.6 29
34 766 detail závodníka FRANKE Enrico GER 1971 WSC Erzgebirge Oberwiesenthal 6. /  Muži 40 - 49 let 1:03:59.6 0:06:50.8 19:19.1 35
35 136 detail závodníka PAVLÍK Matouš CZE 1990 Erilens.cz 8. /  Muži 19 - 29 let 1:04:29.1 0:07:20.3 19:12.9 34
36 162 detail závodníka SEIDEL Bertram GER 1969 SC NORWEGER Annaberg 7. /  Muži 40 - 49 let 1:04:34.8 0:07:26.0 19:49.1 43
37 155 detail závodníka UNGER Sina GER 2000 Skiverein Stützengrün 4. /  Ženy do 18 let 1:04:35.3 0:07:26.5 19:47.1 42
38 18 detail závodníka POLÍVKA Petr CZE 1963 TREK - Geotest 2. /  Muži 50 - 59 let 1:05:11.1 0:08:02.3 19:31.9 36
39 223 detail závodníka ŠÍMA Jan CZE 1970 --- 8. /  Muži 40 - 49 let 1:05:18.5 0:08:09.7 19:44.4 37
40 32 detail závodníka PAVLÍK Tomáš CZE 1987 SK Rover Praha 11. /  Muži 30 - 39 let 1:05:24.5 0:08:15.7 19:55.4 45
41 763 detail závodníka KAMARYT Tomáš SVK 1988 LK Slovan Karlovy Vary 9. /  Muži 19 - 29 let 1:05:26.8 0:08:18.0 19:57.1 46
42 27 detail závodníka KOUCKÝ Roman CZE 1963 --- 3. /  Muži 50 - 59 let 1:05:42.1 0:08:33.3 19:49.6 44
43 120 detail závodníka DOMÍN Nikolas CZE 1988 VSK Humanita Praha 10. /  Muži 19 - 29 let 1:06:11.5 0:09:02.7 20:37.9 54
44 42 detail závodníka PETRŽELA Pavel CZE 1963 Kasper Swix Team 4. /  Muži 50 - 59 let 1:06:20.8 0:09:12.0 20:05.9 47
45 22 detail závodníka KOVÁŘ Miroslav CZE 1981 Klacky.cz / BEERMENTAL TEAM 12. /  Muži 30 - 39 let 1:06:41.3 0:09:32.5 19:46.6 41
46 16 detail závodníka HEJNÁ Anna-Marie CZE 1999 Silvini Madshus team 5. /  Ženy do 18 let 1:06:50.5 0:09:41.7 20:12.6 48
47 150 detail závodníka ŠILHAN Jiří CZE 1976 WiTTE bike team 9. /  Muži 40 - 49 let 1:07:01.5 0:09:52.7 20:37.9 53
48 17 detail závodníka KAUFMANN Gottfried GER 1965 WSC Erzgebirge Oberwiesenthal 5. /  Muži 50 - 59 let 1:07:03.8 0:09:55.0 21:07.9 59
49 5124 detail závodníka BREU Georg GER 1963 Solestar Racingteam TV Vohenstrauß 6. /  Muži 50 - 59 let 1:07:10.3 0:10:01.5 21:18.4 67
50 798 detail závodníka ŘEHOŘEK Tomáš CZE 1996 LK Slovan Karlovy Vary 11. /  Muži 19 - 29 let 1:07:11.3 0:10:02.5 19:45.9 40
51 733 detail závodníka MIKULA Miroslav CZE 1968 IRON STARS Beroun 10. /  Muži 40 - 49 let 1:07:16.8 0:10:08.0 21:07.9 60
52 786 detail závodníka HEKLOTZ Marie GER 1989 SG Holzhau 3. /  Ženy 19 - 29 let 1:07:23.3 0:10:14.5 19:45.4 39
53 137 detail závodníka OSLÍK Milan CZE 1977 Kanoistika Chomutov 11. /  Muži 40 - 49 let 1:07:25.5 0:10:16.7 20:14.1 49
54 21 detail závodníka MACL Přemysl CZE 2000 Kasper Swix Team 4. /  Muži do 18 let 1:07:38.5 0:10:29.7 20:14.1 49
55 799 detail závodníka SCHUBERT Michael GER 1980 SC-Norweger Annaberg 13. /  Muži 30 - 39 let 1:07:47.5 0:10:38.7 21:06.9 58
56 781 detail závodníka HÄNEL Lutz GER 1960 WSC Erzg. Oberwiesenthal 7. /  Muži 50 - 59 let 1:08:19.5 0:11:10.7 21:09.1 62
57 11 detail závodníka TEPLY Robin CZE 1967 Rob 8. /  Muži 50 - 59 let 1:08:27.6 0:11:18.8 21:09.4 63
58 19 detail závodníka ZIKMUNDOVÁ Anita CZE 2000 GLEDE Team 9. /  Muži 50 - 59 let 1:08:34.8 0:11:26.0 21:00.6 55
59 122 detail závodníka LEIBIGER Jens GER 1959 --- 10. /  Muži 50 - 59 let 1:08:45.5 0:11:36.7 21:21.6 69
60 146 detail závodníka KLÍMA Jan CZE 1982 LK Jasan Aš 14. /  Muži 30 - 39 let 1:08:54.3 0:11:45.5 20:20.0 51
61 138 detail závodníka VOLNÝ Jindra CZE 1982 cykloserver 15. /  Muži 30 - 39 let 1:09:00.8 0:11:52.0 21:58.4 80
62 226 detail závodníka KTETZSCHMAR Kai GER 1970 --- 12. /  Muži 40 - 49 let 1:09:03.3 0:11:54.5 21:08.9 61
63 95 detail závodníka ŠEBESTA Jakub CZE 1978 TJ RADON Vysoká Pec 16. /  Muži 30 - 39 let 1:09:09.5 0:12:00.7 21:13.6 65
64 37 detail závodníka WITKE Thomas GER 1965 --- 11. /  Muži 50 - 59 let 1:09:10.3 0:12:01.5 20:36.6 52
65 93 detail závodníka KRAEMER Andrei GER 1991 POST SV DRESDEN 12. /  Muži 19 - 29 let 1:09:11.5 0:12:02.7 21:54.6 77
66 75 detail závodníka KINDL Robert CZE 1972 Iron Stars 13. /  Muži 40 - 49 let 1:09:19.3 0:12:10.5 21:11.6 64
67 784 detail závodníka HÄNEL Germaid GER 1960 WSC Erzg. Oberwiesenthal 1. /  Ženy 50 - 59 let 1:09:21.8 0:12:13.0 21:16.9 66
68 715 detail závodníka POSTRÁNSKÝ Ondřej CZE 1975 MARIÁNSKÉ LÁZNĚ 14. /  Muži 40 - 49 let 1:09:22.5 0:12:13.7 21:53.2 76
69 39 detail závodníka DĚBNÁR Jan CZE 1972 WiTTE bike team 15. /  Muži 40 - 49 let 1:09:53.8 0:12:45.0 21:06.4 57
70 778 detail závodníka LANGER Jens GER 1964 --- 12. /  Muži 50 - 59 let 1:10:09.5 0:13:00.7 21:18.9 68
71 50 detail závodníka ALEKSEEV Alexander RUS 1956 --- 1. /  Muži 60 let a více 1:10:18.5 0:13:09.7 22:02.9 82
72 36 detail závodníka HNÁTKOVÁ Tereza CZE 1992 Žižkovský tygři 4. /  Ženy 19 - 29 let 1:10:30.4 0:13:21.6 21:48.1 74
73 213 detail závodníka STUDENT Martin CZE 1974 --- 16. /  Muži 40 - 49 let 1:10:57.8 0:13:49.0 22:11.0 89
74 762 detail závodníka NOSÁL Tomáš CZE 1981 Holany 17. /  Muži 30 - 39 let 1:10:58.4 0:13:49.6 22:10.6 88
75 64 detail závodníka ŽÁKOVEC Pavel CZE 1966 Sokol Kolinec 13. /  Muži 50 - 59 let 1:11:11.8 0:14:03.0 22:09.4 87
76 5126 detail závodníka RITZKA Stefan CZE 1975 --- 17. /  Muži 40 - 49 let 1:11:15.7 0:14:06.9 22:57.6 98
77 14 detail závodníka KLÍMA Martin CZE 1982 --- 18. /  Muži 30 - 39 let 1:11:22.2 0:14:13.4 21:57.9 79
78 133 detail závodníka NOVOTNÝ Matěj CZE 1988 SK Rover Praha 13. /  Muži 19 - 29 let 1:11:25.2 0:14:16.4 21:43.6 73
79 69 detail závodníka HRBEK Luděk CZE 1967 Kanoisrika Chomutov 14. /  Muži 50 - 59 let 1:11:29.7 0:14:20.9 22:07.4 85
80 227 detail závodníka KRETZSCHMAR Doreen GER 1970 --- 2. /  Ženy 40 - 49 let 1:11:44.4 0:14:35.6 21:41.6 72
81 147 detail závodníka TESAŘ Daniel CZE 1982 --- 19. /  Muži 30 - 39 let 1:11:59.3 0:14:50.5 22:02.9 82
82 70 detail závodníka LUKEŠ Vratislav CZE 1984 TJ Prazdroj Plzeň 20. /  Muži 30 - 39 let 1:12:05.5 0:14:56.7 21:39.1 70
83 89 detail závodníka SANTO Pavel CZE 1962 --- 15. /  Muži 50 - 59 let 1:12:10.5 0:15:01.7 22:49.1 94
84 34 detail závodníka JEŽEK Tomáš CZE 1973 USK Praha kanoistika 18. /  Muži 40 - 49 let 1:12:13.2 0:15:04.4 21:57.4 78
85 56 detail závodníka HAAS Jan CZE 1984 Kasper Swix Team Trutnov 21. /  Muži 30 - 39 let 1:12:16.3 0:15:07.5 22:37.4 92
86 713 detail závodníka KUNEŠ Petr CZE 1973 --- 19. /  Muži 40 - 49 let 1:12:31.3 0:15:22.5 21:41.1 71
87 79 detail závodníka ČELMÁK Petr CZE 1972 Chomutov 20. /  Muži 40 - 49 let 1:12:47.5 0:15:38.7 22:31.9 91
88 5125 detail závodníka WOLF Franz CZE 1968 --- 21. /  Muži 40 - 49 let 1:12:50.2 0:15:41.4 22:59.6 100
89 123 detail závodníka CHLUMSKÝ Petr CZE 1985 HH Smíchov 22. /  Muži 30 - 39 let 1:12:52.7 0:15:43.9 22:06.1 84
90 160 detail závodníka TOKÁR Pavol SVK 1981 ŠUŠKY-HRUŠKY 23. /  Muži 30 - 39 let 1:12:57.3 0:15:48.5 23:05.9 102
91 47 detail závodníka ŠÁRA Pavel CZE 1974 Lokomotiva Braník 22. /  Muži 40 - 49 let 1:12:58.2 0:15:49.4 22:58.6 99
92 724 detail závodníka ČIHÁK Pavel CZE 1972 Pepsicola Praha 23. /  Muži 40 - 49 let 1:13:10.7 0:16:01.9 21:53.1 75
93 73 detail závodníka ZOLD Stefan CZE 1962 --- 16. /  Muži 50 - 59 let 1:13:38.7 0:16:29.9 23:40.1 114
94 82 detail závodníka NOVOTNÝ Jan CZE 1999 VK NERATOVICE 5. /  Muži do 18 let 1:13:48.7 0:16:39.9 23:30.6 109
95 24 detail závodníka ZIKMUNDOVÁ Anita CZE 2000 GLEDE Team 6. /  Ženy do 18 let 1:14:05.1 0:16:56.3 22:08.7 86
96 6 detail závodníka BURIÁNEK Tomáš CZE 1989 Žižkovský tygři 14. /  Muži 19 - 29 let 1:14:09.2 0:17:00.4 18:36.6 23
97 219 detail závodníka ŠPLÍCHAL Milan CZE 1967 --- 17. /  Muži 50 - 59 let 1:14:41.1 0:17:32.3 21:59.9 81
98 748 detail závodníka KILCHNER Jeus CZE 1969 --- 24. /  Muži 40 - 49 let 1:14:42.7 0:17:33.9 21:05.4 56
99 60 detail závodníka ETRYCH Tomáš CZE 1973 TJ ZENTIVA 25. /  Muži 40 - 49 let 1:14:44.1 0:17:35.3 22:56.1 97
100 225 detail závodníka ZATLOUKAL Vít CZE 1970 Pupkani KV 26. /  Muži 40 - 49 let 1:14:45.2 0:17:36.4 22:45.6 93