Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Karlův běh České spořitelny - Karlův běh České spořitelny - sobota

Běžecké lyžování
DATUM :11.2.2017 MÍSTO :Boží Dar

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 731 detail závodníka SIMBARTL Richard CZE 2009 Spartak Vrchlabí 1. /  Chlapci 8 let a mladší 0:02:54.7 0:00:00.0
2 341 detail závodníka KOLLÁR Lubor CZE 2009 LK Slovan K.Vary 2. /  Chlapci 8 let a mladší 0:02:55.3 0:00:00.6
3 272 detail závodníka RYBÁKOVÁ Lucie CZE 2009 --- 1. /  Dívky 8 let a mladší 0:03:12.5 0:00:17.8
4 247 detail závodníka ŠTĚRBA Lukáš CZE 2010 LK Slovan K.Vary 3. /  Chlapci 8 let a mladší 0:03:15.8 0:00:21.1
5 717 detail závodníka POSTRÁNSKÝ Adam CZE 2009 --- 4. /  Chlapci 8 let a mladší 0:03:16.5 0:00:21.8
6 251 detail závodníka MIŠEKOVÁ Lucie CZE 2010 TJ SOKOL SENOHRABY 2. /  Dívky 8 let a mladší 0:03:21.8 0:00:27.1
7 343 detail závodníka PEKÁRKOVÁ Týna CZE 2009 LK Slovan K.Vary 3. /  Dívky 8 let a mladší 0:03:24.8 0:00:30.1
8 233 detail závodníka DRAHORÁDOVÁ Ema CZE 2010 SK Boží dar 4. /  Dívky 8 let a mladší 0:03:26.5 0:00:31.8
9 342 detail závodníka NOVÁKOVÁ Julie CZE 2010 LK Slovan K.Vary 5. /  Dívky 8 let a mladší 0:03:28.5 0:00:33.8
10 282 detail závodníka MÜLLER Raphel GER 2010 --- 5. /  Chlapci 8 let a mladší 0:03:34.5 0:00:39.8
11 303 detail závodníka NEZKUSIL Adam CZE 2009 --- 6. /  Chlapci 8 let a mladší 0:03:34.8 0:00:40.1
12 279 detail závodníka KINDL Oliver CZE 2009 Iron Stars 7. /  Chlapci 8 let a mladší 0:03:47.5 0:00:52.8
13 304 detail závodníka CIPRYSOVA Magdalena CZE 2010 LK Slovan K.Vary 6. /  Dívky 8 let a mladší 0:03:47.8 0:00:53.1
14 290 detail závodníka KVAPIL Matěj CZE 2009 --- 8. /  Chlapci 8 let a mladší 0:03:58.5 0:01:03.8
15 745 detail závodníka JIRKOVSKÝ Lukáš CZE 2009 --- 9. /  Chlapci 8 let a mladší 0:04:02.5 0:01:07.8
16 5110 detail závodníka KORELLUS Lukáš CZE 2009 Triatlet Karlovy Vary 10. /  Chlapci 8 let a mladší 0:04:06.8 0:01:12.1
17 262 detail závodníka PRŮCHA Jan CZE 2009 BTT Libochovice 11. /  Chlapci 8 let a mladší 0:04:10.4 0:01:15.7
18 344 detail závodníka NOSÁL Tomáš CZE 2010 --- 12. /  Chlapci 8 let a mladší 0:04:13.3 0:01:18.6
19 255 detail závodníka FIVEBER Michal CZE 2009 --- 13. /  Chlapci 8 let a mladší 0:04:16.5 0:01:21.8
20 340 detail závodníka ŠMEJKAL Štěpán CZE 2009 LK Slovan K.Vary 14. /  Chlapci 8 let a mladší 0:04:21.8 0:01:27.1
21 5115 detail závodníka JEŽEK Mikuláš CZE 2011 --- 15. /  Chlapci 8 let a mladší 0:04:28.5 0:01:33.8
22 261 detail závodníka KUČEROVA Aneta CZE 2009 OSTROV 7. /  Dívky 8 let a mladší 0:04:29.5 0:01:34.8
23 289 detail závodníka RITTER Jakub CZE 2010 --- 16. /  Chlapci 8 let a mladší 0:04:29.7 0:01:35.0
24 794 detail závodníka SMEJKALOVÁ Alžběta CZE 2009 --- 8. /  Dívky 8 let a mladší 0:04:49.4 0:01:54.7
25 274 detail závodníka ŠEDIVÝ Antonín CZE 2011 BK Junior Team 17. /  Chlapci 8 let a mladší 0:04:50.3 0:01:55.6
26 321 detail závodníka ŠPERLOVÁ Anička CZE 2010 LK Slovan K.Vary 9. /  Dívky 8 let a mladší 0:04:50.7 0:01:56.0
27 316 detail závodníka POLESNÁ Ágnes CZE 2009 --- 10. /  Dívky 8 let a mladší 0:04:51.2 0:01:56.5
28 264 detail závodníka POUL Lukáš CZE 2010 --- 18. /  Chlapci 8 let a mladší 0:04:54.7 0:02:00.0
29 280 detail závodníka MARÁŠKOVÁ Linda CZE 2009 --- 11. /  Dívky 8 let a mladší 0:05:00.2 0:02:05.5
30 335 detail závodníka NDUWIMANA Lisa CZE 2009 LK Slovan K.Vary 12. /  Dívky 8 let a mladší 0:05:06.7 0:02:12.0
31 795 detail závodníka SMEJKALOVÁ Eliška CZE 2011 --- 13. /  Dívky 8 let a mladší 0:05:40.7 0:02:46.0
32 334 detail závodníka BÁRTOVÁ Darina CZE 2010 LK Slovan K.Vary 14. /  Dívky 8 let a mladší 0:05:49.5 0:02:54.8
33 5011 detail závodníka KOZELLUS Jakub CZE 2011 --- 19. /  Chlapci 8 let a mladší 0:05:57.7 0:03:03.0
34 315 detail závodníka POLESNÝ Oliver CZE 2011 --- 20. /  Chlapci 8 let a mladší 0:06:00.5 0:03:05.8
35 268 detail závodníka KOLESÁROVÁ Anna CZE 2010 Usk Praha-plavání 15. /  Dívky 8 let a mladší 0:06:09.5 0:03:14.8
36 295 detail závodníka NÝDR Štěpán CZE 2012 --- 21. /  Chlapci 8 let a mladší 0:06:12.7 0:03:18.0
37 258 detail závodníka SMETANKOVÁ Amálie CZE 2010 Ski Team Jinočany 16. /  Dívky 8 let a mladší 0:06:53.5 0:03:58.8
38 721 detail závodníka ŠPERLOVÁ Kateřina CZE 2013 --- 17. /  Dívky 8 let a mladší 0:07:16.5 0:04:21.8
39 336 detail závodníka NDUWIMANA Ania CZE 2011 LK Slovan K.Vary 18. /  Dívky 8 let a mladší 0:07:19.7 0:04:25.0
40 345 detail závodníka NOSÁL Lukáš CZE 2012 --- 22. /  Chlapci 8 let a mladší 0:09:50.7 0:06:56.0
41 297 detail závodníka PRŮCHOVÁ Julie CZE 2011 --- 19. /  Dívky 8 let a mladší 0:09:59.2 0:07:04.5
42 253 detail závodníka MIŠEK Michal CZE 2013 SK Sokol Senohraby 23. /  Chlapci 8 let a mladší 0:12:30.2 0:09:35.5
--- 266 detail závodníka PILÁT Lukáš CZE 2012 TJ RADON Vysoká Pec . /  Chlapci 8 let a mladší DNS ---
--- 283 detail závodníka SEEMAN Richard GER 2009 --- . /  Chlapci 8 let a mladší DNS ---
--- 301 detail závodníka NUC Tomáš CZE 2009 --- . /  Chlapci 8 let a mladší DNS ---