Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

50. ČEZ Jizerská 50 - Hervis Jizerská 25 + ČT Jizerská 10

Běžecké lyžování
DATUM :18.2.2017 MÍSTO :Bedřichov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 300 detail závodníka ROCAREK Jiri CZE 1983 Atlas Craft Team 1. /  M40 1:13:36.7 0:00:00.0
2 111 detail závodníka ŠVARC Martin CZE 1994 Ski Klub Jablonec 2. /  M40 1:17:11.1 0:03:34.4
3 325 detail závodníka ŠLECHTA Daniel CZE 1976 Fischer 1. /  M50 1:17:12.6 0:03:35.9
4 263 detail závodníka ESCHER Toni GER 1990 adidasXCSteam/SC Norweger 1896 3. /  M40 1:24:17.5 0:10:40.8
5 371 detail závodníka ŘEZÁB Martin CZE 1995 LO Sokol Stachy 4. /  M40 1:24:25.6 0:10:48.9
6 42 detail závodníka NETUŠIL Vladimír CZE 1982 --- 5. /  M40 1:24:28.7 0:10:52.0
7 55 detail závodníka OTTO Steffen GER 1959 Bertsdorfer SV 1. /  M60 1:24:44.4 0:11:07.7
8 186 detail závodníka ONDRÁŠEK Marek CZE 1974 TOM SPORT SHOP 2. /  M50 1:26:19.9 0:12:43.2
9 275 detail závodníka MORAVCOVA Klara CZE 1983 Ski Klub Jablonec 1. /  Z40 1:26:48.7 0:13:12.0
10 159 detail závodníka KNOPOVÁ Kamila CZE 1992 Rossignol Racing Team 2. /  Z40 1:30:10.6 0:16:33.9
11 342 detail závodníka KUČERA David CZE 1991 SK Čtyři Lišky 6. /  M40 1:30:23.9 0:16:47.2
12 850 detail závodníka DEGENHARDT Justus GER 2001 SSV Erfurt O2 1. /  M18 1:30:47.1 0:17:10.4
13 123 detail závodníka BARTŮNĚK Lukáš CZE 1997 --- 7. /  M40 1:30:52.6 0:17:15.9
14 49 detail závodníka ROLEČEK Jakub CZE 1989 --- 8. /  M40 1:31:00.9 0:17:24.2
15 334 detail závodníka CHRASTKOVA Martina CZE 1985 Team Xcalibur Lill Sport 3. /  Z40 1:31:05.9 0:17:29.2
16 117 detail závodníka JIRKŮV Jakub CZE 1987 Liberec 9. /  M40 1:31:29.4 0:17:52.7
17 167 detail závodníka DVOŘÁK Šimon CZE 1999 Skiklub Karča 2. /  M18 1:34:07.5 0:20:30.8
18 232 detail závodníka ŠIMŮNEK Jaromír CZE 1955 Skp Jablonec 1. /  M70 1:34:10.4 0:20:33.7
19 228 detail závodníka ZELENKOVÁ Šárka CZE 1987 Silvini Madshus Team 4. /  Z40 1:34:17.8 0:20:41.1
20 273 detail závodníka BARTKO Daniel SVK 1956 Ski Važec 2. /  M70 1:34:30.9 0:20:54.2
21 312 detail závodníka DVOŘÁK František CZE 1979 SKI Zoufalci 10. /  M40 1:35:51.8 0:22:15.1
22 971 detail závodníka HALLOVA Eva Hallova CZE 1982 --- 5. /  Z40 1:36:25.8 0:22:49.1
23 227 detail závodníka HEJNÁ Anna-Marie CZE 1999 Silvini Madshus Team 1. /  Z18 1:37:00.7 0:23:24.0
24 353 detail závodníka HAMANN Jens GER 1977 SV Bertsdorf 11. /  M40 1:37:15.3 0:23:38.6
25 284 detail závodníka FIŠNAR Jan CZE 1954 Atlas Craft Team 3. /  M70 1:37:48.5 0:24:11.8
26 38 detail závodníka KALOŠ Sebastian CZE 1999 Silvini Madshus Team 3. /  M18 1:38:09.7 0:24:33.0
27 23 detail závodníka TREPPE Konrad GER 1981 Vfa Endlos Dresden 12. /  M40 1:39:04.0 0:25:27.3
28 160 detail závodníka ERBEN Petr CZE 1969 Praha 3. /  M50 1:39:06.0 0:25:29.3
29 292 detail závodníka TUŠL Martin CZE 1968 Mercedes-Benz Atomic Salomon 4. /  M50 1:39:13.4 0:25:36.7
30 264 detail závodníka DANÍČEK Jakub CZE 2000 --- 4. /  M18 1:39:42.8 0:26:06.1
31 101 detail závodníka KÁLALOVÁ Tereza CZE 1986 Žižkovský tygři 6. /  Z40 1:39:46.4 0:26:09.7
32 66 detail závodníka PETRUK Igor RUS 1964 bu-lizhnik 2. /  M60 1:40:03.9 0:26:27.2
33 359 detail závodníka SKARHOLEN Arne NOR 1956 --- 4. /  M70 1:40:06.1 0:26:29.4
34 322 detail závodníka REJMON Jan CZE 1984 Žižkovský tygři 13. /  M40 1:41:16.8 0:27:40.1
35 314 detail závodníka SOUČEK Šimon CZE 1999 Zo 226 5. /  M18 1:41:20.7 0:27:44.0
36 58 detail závodníka PRŮŠA Kryštof CZE 2001 Slovan Praha Zdravotník 6. /  M18 1:41:42.4 0:28:05.7
37 155 detail závodníka BLAHNA Petr CZE 1950 Olfincarskiteam 5. /  M70 1:41:57.4 0:28:20.7
38 65 detail závodníka KRÁKORA Petr CZE 1970 Kasper-Swix Trutnov 5. /  M50 1:42:01.0 0:28:24.3
39 253 detail závodníka KAUFMANN Johannes GER 1961 Vfl Reumtengr 3. /  M60 1:42:15.1 0:28:38.4
40 149 detail závodníka DVOŘÁK František CZE 1947 Cvikov 6. /  M70 1:43:15.3 0:29:38.6
41 340 detail závodníka BARTKO Vladimír SVK 1945 Sk Važec 1. /  M80 1:43:24.6 0:29:47.9
42 363 detail závodníka LUDVÍK Petr CZE 1972 TJ ČZU Rolníci 6. /  M50 1:43:58.3 0:30:21.6
43 80 detail závodníka JIRKOVÁ Zuzana CZE 1984 --- 7. /  Z40 1:43:58.4 0:30:21.7
44 156 detail závodníka MOTEJL Jiří CZE 1993 Zo 226 14. /  M40 1:44:02.3 0:30:25.6
45 1054 detail závodníka NAŇKA Tomáš CZE 1981 Royals 15. /  M40 1:44:04.0 0:30:27.3
46 255 detail závodníka TRAFINA Jan CZE 1964 AC Slovan Liberec 4. /  M60 1:44:54.8 0:31:18.1
47 68 detail závodníka MURČO Petr CZE 1964 Kasper-Swix Trutnov 5. /  M60 1:45:11.3 0:31:34.6
48 311 detail závodníka OBERMAJER Jan CZE 1979 Zlatýýý 16. /  M40 1:45:54.2 0:32:17.5
49 98 detail závodníka TRÁVNÍČEK Jaroslav CZE 1964 AK Drnovice 6. /  M60 1:46:29.3 0:32:52.6
50 276 detail závodníka FIŠNAR ST. Jiří CZE 1950 Atlas Craft Team 7. /  M70 1:46:33.1 0:32:56.4
51 344 detail závodníka UHMANNOVÁ Eliška CZE 1990 Atlas Craft Team 8. /  Z40 1:47:07.6 0:33:30.9
52 369 detail závodníka VOLL Birgit NOR 1971 --- 1. /  Z50 1:47:10.7 0:33:34.0
53 367 detail závodníka VESELÁ Iva CZE 1975 SOKOL SENOHRABY 2. /  Z50 1:47:41.1 0:34:04.4
54 116 detail závodníka ŠIMŠA Martin CZE 2003 PGP 7. /  M18 1:47:41.4 0:34:04.7
55 849 detail závodníka WALTHER Johanna GER 2001 SSV Erfurt O2 2. /  Z18 1:47:45.8 0:34:09.1
56 36 detail závodníka PETRUK Marina RUS 1964 bu-lizhnik 1. /  Z60 1:48:09.3 0:34:32.6
57 308 detail závodníka ZAJAC Michal GER 1976 Loisir Nordique Luxembourg 7. /  M50 1:48:25.1 0:34:48.4
58 223 detail závodníka POHANKA Karel CZE 1954 Čv 8. /  M70 1:48:52.9 0:35:16.2
59 163 detail závodníka SPILA Bernd GER 1999 Bertsdorfer SV 8. /  M18 1:49:07.0 0:35:30.3
60 127 detail závodníka HÁJKOVÁ Eliška CZE 1982 AC Čimelice 9. /  Z40 1:49:07.4 0:35:30.7
61 286 detail závodníka ŠINCL Jan CZE 1952 Pegas 9. /  M70 1:49:25.0 0:35:48.3
62 725 detail závodníka PETHS Jan CZE 1981 Team Oriflame 17. /  M40 1:49:34.5 0:35:57.8
63 710 detail závodníka KOLESNIKOV Igor RUS 2002 BU-Lyzhnik Ski Club 9. /  M18 1:49:38.0 0:36:01.3
64 146 detail závodníka KIELSTEIN Christian GER 1984 Skizunft Dresden 18. /  M40 1:49:45.7 0:36:09.0
65 360 detail závodníka SKARHOLEN Inger Lise NOR 1959 --- 2. /  Z60 1:50:00.3 0:36:23.6
66 317 detail závodníka MALIVÁNEK Roman CZE 1972 Kerberos team 8. /  M50 1:50:05.2 0:36:28.5
67 150 detail závodníka URBÁNEK Jiří CZE 1987 HO Slávie Liberec 19. /  M40 1:50:30.4 0:36:53.7
68 52 detail závodníka KAZDA Jan CZE 1967 --- 9. /  M50 1:50:35.0 0:36:58.3
69 51 detail závodníka KUBÍNOVÁ Eliška CZE 1997 Opavský Sportovní Klub 10. /  Z40 1:51:00.9 0:37:24.2
70 230 detail závodníka ŠERÝ Pavel CZE 1971 Canon 10. /  M50 1:51:07.9 0:37:31.2
71 203 detail závodníka BRUNCLÍK Ivo CZE 1958 TJ Slovan Špindlerův Mlýn 7. /  M60 1:51:27.4 0:37:50.7
72 345 detail závodníka LEŠINSKÝ Jiří CZE 1946 PJR Frenštát 2. /  M80 1:51:34.0 0:37:57.3
73 271 detail závodníka JUREČKA Dušan CZE 1969 Plzeň 11. /  M50 1:51:36.7 0:38:00.0
74 107 detail závodníka WAGNER Felix GER 1998 Sebnitzer Rv 1897 E.v. 20. /  M40 1:51:38.7 0:38:02.0
75 274 detail závodníka KACÍŘOVÁ Svatoslava CZE 1981 ČEPS, a.s. 11. /  Z40 1:51:47.7 0:38:11.0
76 215 detail závodníka BEHÚŇ Tomáš CZE 1996 Monarda MB 21. /  M40 1:51:56.5 0:38:19.8
77 309 detail závodníka KARBANOVÁ Vendula CZE 1983 SPORTICUS team 12. /  Z40 1:52:26.2 0:38:49.5
78 837 detail závodníka KNOPOVÁ Markéta CZE 1990 Marcedes Benz Salomon team 13. /  Z40 1:52:42.7 0:39:06.0
79 280 detail závodníka MARTINEC Jan CZE 1951 Sokol Benešov U Semil 10. /  M70 1:52:54.0 0:39:17.3
80 222 detail závodníka DIVIŠ Martin CZE 1963 United Becheries 8. /  M60 1:53:10.1 0:39:33.4
81 87 detail závodníka FEKETE František SVK 1968 Nbs 12. /  M50 1:53:13.8 0:39:37.1
82 152 detail závodníka LENC Jaroslav CZE 1979 --- 22. /  M40 1:53:47.1 0:40:10.4
83 916 detail závodníka ŠKVOR Adam CZE 2002 OK Kamenice 10. /  M18 1:55:13.3 0:41:36.6
84 313 detail závodníka BRAUN Petr CZE 1977 Famous Fathers Turnov 23. /  M40 1:55:48.0 0:42:11.3
85 59 detail závodníka SCHLECHTER Petr CZE 1944 TJ Zdraví 3. /  M80 1:56:36.1 0:42:59.4
86 241 detail závodníka GRIMM Hendrik GER 1974 Skiclub Saxonia Dres 13. /  M50 1:56:43.6 0:43:06.9
87 76 detail závodníka GRUNDIG Peter GER 2001 Skizunft Dresden 11. /  M18 1:57:15.4 0:43:38.7
88 162 detail závodníka JYLHÄ Kari FIN 1953 Silvini Madshus Team 11. /  M70 1:57:58.6 0:44:21.9
89 1040 detail závodníka ŠRAUT Bohumil CZE 1975 --- 14. /  M50 1:58:00.8 0:44:24.1
90 174 detail závodníka PROCHÁZKOVÁ Michaela CZE 1995 SK Slavia Praha 14. /  Z40 1:58:05.8 0:44:29.1
91 1055 detail závodníka LES Martin CZE 1979 Kos Slavia Plzen 24. /  M40 1:58:08.2 0:44:31.5
92 225 detail závodníka MOSIG Ute GER 1971 Sebnitz 3. /  Z50 1:58:10.1 0:44:33.4
93 191 detail závodníka BECHYNĚ Luděk CZE 1966 Ski Klub Otice 9. /  M60 1:58:16.1 0:44:39.4
94 320 detail závodníka TESAŘ Marek CZE 1976 Raul 15. /  M50 1:58:52.5 0:45:15.8
95 175 detail závodníka FEODOROW Corinna GER 1999 Bertsdorfer SV 3. /  Z18 1:58:56.4 0:45:19.7
96 161 detail závodníka MAŠTALÍŘOVÁ Kristýna CZE 1992 --- 15. /  Z40 1:58:58.0 0:45:21.3
97 261 detail závodníka BERGSENG Lars Ove NOR 1964 PWT Travel 10. /  M60 1:59:23.9 0:45:47.2
98 105 detail závodníka MYSLIVCOVÁ Martina CZE 1992 --- 16. /  Z40 1:59:30.5 0:45:53.8
99 358 detail závodníka KJOSNES Roar NOR 1955 --- 12. /  M70 1:59:38.5 0:46:01.8
100 279 detail závodníka JAŠKOVÁ Romana CZE 1990 Atletika Zábřeh 17. /  Z40 1:59:55.2 0:46:18.5