Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

50. ČEZ Jizerská 50 - Hervis Jizerská 25 + ČT Jizerská 10

Běžecké lyžování
DATUM :18.2.2017 MÍSTO :Bedřichov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 2331 detail závodníka MÜLLER Uwe GER 1980 ATSV Gebirge/Gelobtland 1. /  Muži 0:28:37.3 0:00:00.0
2 2289 detail závodníka GEBOUSKÝ Ondřej CZE 1997 TJ Dukla Liberec 2. /  Muži 0:29:18.0 0:00:40.7
3 2288 detail závodníka VALOUŠEK Tomáš CZE 1982 TJ Dukla Liberec 3. /  Muži 0:29:26.0 0:00:48.7
4 2437 detail závodníka BOŠTÍK Jiří CZE 1961 Cyklo-Ski Klub Polička 4. /  Muži 0:30:13.1 0:01:35.8
5 2333 detail závodníka SCHRAMM Olaf GER 1966 Atsv-gebirge 5. /  Muži 0:30:46.0 0:02:08.7
6 2096 detail závodníka ANTOŠ Tomáš CZE 1976 Quard servis Team 6. /  Muži 0:30:51.2 0:02:13.9
7 2039 detail závodníka BUCHTA Pavel CZE 1964 Nové Město na Moravě 7. /  Muži 0:31:10.9 0:02:33.6
8 2384 detail závodníka ROHÁČEK Michal CZE 1961 Silvini Madshus Team 8. /  Muži 0:31:18.3 0:02:41.0
9 2170 detail závodníka FORTELNÝ Libor CZE 1964 Atlas Craft Team 9. /  Muži 0:31:34.4 0:02:57.1
10 2423 detail závodníka SASKA Matěj CZE 2002 SKP Kornspitz 10. /  Muži 0:31:35.5 0:02:58.2
11 2361 detail závodníka MROVEC Dušan CZE 1969 Extreme sport club SELNIK 11. /  Muži 0:31:42.2 0:03:04.9
12 2087 detail závodníka URSÍNY Michal CZE 1978 Slevomat.cz 12. /  Muži 0:31:52.6 0:03:15.3
13 2095 detail závodníka OTRUSINA Jiří CZE 1982 XCSPORT.cz Nordic racing team 13. /  Muži 0:32:59.9 0:04:22.6
14 2263 detail závodníka ANTOŠ Lukáš CZE 2006 Quard servis Team 14. /  Muži 0:33:45.6 0:05:08.3
15 2023 detail závodníka NOVÁK Marek CZE 2003 REDFROG 15. /  Muži 0:33:49.5 0:05:12.2
16 2053 detail závodníka ROZSYPAL Vladislav CZE 1970 STS Chvojkovice Brod 16. /  Muži 0:34:22.6 0:05:45.3
17 2404 detail závodníka LISIČAN Petr CZE 1990 Redpoint Pearl Izumi Team 17. /  Muži 0:34:28.2 0:05:50.9
18 2351 detail závodníka MALEŇÁKOVÁ Daniela CZE 1994 --- 1. /  Ženy 0:35:35.6 0:06:58.3
19 2056 detail závodníka ROZSYPAL Jiří CZE 2002 Liberec 18. /  Muži 0:36:40.5 0:08:03.2
20 2330 detail závodníka HARASTOVA Lenka CZE 1986 HO Tesla Brno 2. /  Ženy 0:37:09.1 0:08:31.8
21 2376 detail závodníka KODÍČEK Marcel CZE 1986 --- 19. /  Muži 0:37:33.2 0:08:55.9
22 2287 detail závodníka TECLOVÁ Julie CZE 1998 TJ Dukla Liberec 3. /  Ženy 0:37:33.7 0:08:56.4
23 2142 detail závodníka SKÁCEL Dalibor CZE 1973 HO Ještěd 20. /  Muži 0:37:36.0 0:08:58.7
24 2035 detail závodníka UHLIG Insa GER 2003 Skiklub Dresden 4. /  Ženy 0:37:39.1 0:09:01.8
25 2042 detail závodníka ČEJKA Bořivoj CZE 1980 Chrudim 21. /  Muži 0:37:41.5 0:09:04.2
26 2285 detail závodníka KAREIS Martin CZE 1965 --- 22. /  Muži 0:37:46.8 0:09:09.5
27 2284 detail závodníka KAREISOVÁ Ludmila CZE 2002 Its tennis centre 5. /  Ženy 0:37:47.0 0:09:09.7
28 2141 detail závodníka SKÁCELOVÁ Marie CZE 1975 HO Ještěd 6. /  Ženy 0:38:21.7 0:09:44.4
29 2027 detail závodníka ŠTRYNCL Radim CZE 1974 Sk Free Time Activities 23. /  Muži 0:38:32.9 0:09:55.6
30 2425 detail závodníka SASKA Lukáš CZE 2007 --- 24. /  Muži 0:38:43.4 0:10:06.1
31 2276 detail závodníka VČALA Vilém CZE 2004 Nadace Leontinka 25. /  Muži 0:38:43.8 0:10:06.5
32 2209 detail závodníka MRÓZ Lukasz POL 1975 --- 26. /  Muži 0:38:56.9 0:10:19.6
33 2152 detail závodníka BLAŽEK Tomáš CZE 1981 --- 27. /  Muži 0:39:02.0 0:10:24.7
34 2182 detail závodníka MOC Vladimir CZE 1956 --- 28. /  Muži 0:39:37.7 0:11:00.4
35 2382 detail závodníka MÁSLO Aleš CZE 1977 Enervit Team 29. /  Muži 0:39:48.8 0:11:11.5
36 2286 detail závodníka KAREISOVÁ Jana CZE 2006 Cyklofit liberec 7. /  Ženy 0:39:51.8 0:11:14.5
37 2283 detail závodníka KAREISOVÁ Lucie CZE 1970 Dukla Liberec 8. /  Ženy 0:39:55.3 0:11:18.0
38 2022 detail závodníka ECKERT Thomas GER 1963 K.V.Rohnspitzler 30. /  Muži 0:40:07.1 0:11:29.8
39 2370 detail závodníka DĚDIČ Jaroslav CZE 1972 --- 31. /  Muži 0:40:07.5 0:11:30.2
40 2013 detail závodníka ZDERADIČKA Petr CZE 1974 BBBTeam 32. /  Muži 0:40:26.8 0:11:49.5
41 2388 detail závodníka ZUMMEROVÁ Radka CZE 1974 --- 9. /  Ženy 0:40:28.9 0:11:51.6
42 2227 detail závodníka STYRYLSKI Pawel POL 1967 --- 33. /  Muži 0:40:36.5 0:11:59.2
43 2412 detail závodníka VYSKOČIL Milan CZE 1952 SK Jihlava 34. /  Muži 0:40:50.4 0:12:13.1
44 2064 detail závodníka STRATIL Jakub CZE 1983 HecTeam 35. /  Muži 0:41:20.5 0:12:43.2
45 2045 detail závodníka GRUNDIG Hans GER 2003 Skizunft Dresden 36. /  Muži 0:41:20.9 0:12:43.6
46 2172 detail závodníka VOCHOMŮRKA Jiří CZE 1982 Pařezová chaloupka Liberec 37. /  Muži 0:41:23.4 0:12:46.1
47 2161 detail závodníka DOLEJŠ Miroslav CZE 1972 Gepardi Plzeň 38. /  Muži 0:41:57.5 0:13:20.2
48 2392 detail závodníka PONIKELSKÝ Jiří CZE 1969 ČT sport 39. /  Muži 0:42:09.8 0:13:32.5
49 2394 detail závodníka DUCHOSLAV Roman CZE 1959 ČT sport 40. /  Muži 0:42:16.9 0:13:39.6
50 2367 detail závodníka ŠUSTA Jan CZE 2001 Česká olympijská nadace 41. /  Muži 0:42:25.8 0:13:48.5
51 2194 detail závodníka PLOCOVÁ Martina CZE 1966 --- 10. /  Ženy 0:42:38.7 0:14:01.4
52 2122 detail závodníka ŠEBESTÍK Daniel CZE 1998 --- 42. /  Muži 0:43:06.6 0:14:29.3
53 2073 detail závodníka KRAKOROVÁ Kristýna CZE 1986 --- 11. /  Ženy 0:43:16.9 0:14:39.6
54 2124 detail závodníka VEJTASA Simon CZE 1992 MěFS Brno 43. /  Muži 0:43:21.2 0:14:43.9
55 2426 detail závodníka HALAMA Tomáš CZE 2005 --- 44. /  Muži 0:43:45.0 0:15:07.7
56 2207 detail závodníka FRANEK Dalibor CZE 1998 --- 45. /  Muži 0:44:07.1 0:15:29.8
57 2085 detail závodníka PREČAN David CZE 1985 --- 46. /  Muži 0:44:08.7 0:15:31.4
58 2387 detail závodníka BIANCHIN Laura GER 2003 SV Einheit Braunsdorf 12. /  Ženy 0:44:11.9 0:15:34.6
59 2185 detail závodníka ČECH Ivo CZE 1962 --- 47. /  Muži 0:44:26.6 0:15:49.3
60 2218 detail závodníka OBERMAJER Matěj CZE 2007 SKIBI Akademie Valašské Meziří 48. /  Muži 0:44:28.7 0:15:51.4
61 2008 detail závodníka MELŠA Jaroslav CZE 1958 Dědkové 49. /  Muži 0:44:30.9 0:15:53.6
62 2343 detail závodníka NOVÁK Daniel CZE 1968 Pojišťovna VZP a.s. 50. /  Muži 0:44:35.8 0:15:58.5
63 2259 detail závodníka GURECKÝ Ondřej CZE 2001 Nadace Leontinka 51. /  Muži 0:44:55.5 0:16:18.2
64 2371 detail závodníka DĚDIČ David CZE 2004 --- 52. /  Muži 0:45:08.3 0:16:31.0
65 2121 detail závodníka PROCKO Milena POL 1972 Silvini Madshus Team 13. /  Ženy 0:45:10.0 0:16:32.7
66 2444 detail závodníka POLUHA Oskar CZE 2008 RF Blues Benátky 53. /  Muži 0:45:13.4 0:16:36.1
67 2443 detail závodníka POLUHA Luboš CZE 1975 RF Bikes 54. /  Muži 0:45:13.5 0:16:36.2
68 2459 detail závodníka ŠPŮR Josef CZE 1978 --- 55. /  Muži 0:45:23.3 0:16:46.0
69 2068 detail závodníka REGENT Jiří CZE 1973 --- 56. /  Muži 0:45:28.0 0:16:50.7
70 2224 detail závodníka RÝDL Rudolf CZE 1983 --- 57. /  Muži 0:45:39.8 0:17:02.5
71 2143 detail závodníka SKÁCELOVÁ Adéla CZE 2004 HO Jetěd 14. /  Ženy 0:45:43.6 0:17:06.3
72 2393 detail závodníka KONDRAČIN Josef CZE 1982 ČT sport 58. /  Muži 0:45:53.5 0:17:16.2
73 2054 detail závodníka JEŽKOVÁ Martina CZE 1985 Liberec 15. /  Ženy 0:45:57.2 0:17:19.9
74 2169 detail závodníka ADÁMEK Zdeněk CZE 1974 --- 59. /  Muži 0:46:09.4 0:17:32.1
75 2461 detail závodníka ŠPŮR Josef CZE 2000 --- 60. /  Muži 0:46:09.8 0:17:32.5
76 2269 detail závodníka SUCHOMELOVÁ Lucie CZE 2000 --- 16. /  Ženy 0:46:10.4 0:17:33.1
77 2336 detail závodníka GUMENNÝ Michal CZE 1966 --- 61. /  Muži 0:46:12.8 0:17:35.5
78 2339 detail závodníka PILÁT Tomáš CZE 1975 Sauna Čerťák 62. /  Muži 0:46:17.4 0:17:40.1
79 2340 detail závodníka VORÁČKOVÁ Petra CZE 1979 Sauna Čerťák 17. /  Ženy 0:46:17.7 0:17:40.4
80 2395 detail závodníka MATOUŠEK Jiří CZE 1984 ČT sport 63. /  Muži 0:46:31.6 0:17:54.3
81 2237 detail závodníka LEGNER Tomáš CZE 1989 --- 64. /  Muži 0:46:55.8 0:18:18.5
82 2280 detail závodníka LINHART Tomáš CZE 2001 Nadace Leontinka 65. /  Muži 0:46:57.8 0:18:20.5
83 2184 detail závodníka BIANCHIN Monika GER 1949 Tsv'92 E.v. 18. /  Ženy 0:46:58.9 0:18:21.6
84 2112 detail závodníka BURIANOVÁ Barbora CZE 1999 --- 19. /  Ženy 0:47:00.0 0:18:22.7
85 2381 detail závodníka BÁREK Karel CZE 1973 Hervis 66. /  Muži 0:47:01.1 0:18:23.8
86 2326 detail závodníka SUCHÁ Lenka CZE 1972 --- 20. /  Ženy 0:47:02.9 0:18:25.6
87 2158 detail závodníka DOLEJŠOVÁ Štěpánka CZE 2003 Gepardi Plzeň 21. /  Ženy 0:47:03.5 0:18:26.2
88 2166 detail závodníka GUT Robert CZE 1961 --- 67. /  Muži 0:47:04.6 0:18:27.3
89 2107 detail závodníka MROŻEK Ewa POL 1973 Hydrostacja.pl 22. /  Ženy 0:47:05.6 0:18:28.3
90 2010 detail závodníka KOUTNÝ Petr CZE 1968 Hortim 68. /  Muži 0:47:06.3 0:18:29.0
91 2210 detail závodníka HUDLER Ladislav CZE 1971 --- 69. /  Muži 0:47:21.0 0:18:43.7
92 2159 detail závodníka DOLEJŠOVÁ Anna CZE 2001 Gepardi Plzeň 23. /  Ženy 0:47:30.3 0:18:53.0
93 2307 detail závodníka SITARČÍK Marek CZE 2005 --- 70. /  Muži 0:47:38.7 0:19:01.4
94 2380 detail závodníka POLÁČEK Marek CZE 1973 --- 71. /  Muži 0:47:38.9 0:19:01.6
95 2272 detail závodníka SÁBLÍK Lukáš CZE 1987 KC Kooperativa SG 72. /  Muži 0:47:41.4 0:19:04.1
96 2282 detail závodníka VONDRÁČEK Luboš CZE 2001 Nadace Leontinka 73. /  Muži 0:47:49.1 0:19:11.8
97 2206 detail závodníka MIROVSKÝ Tomáš CZE 2002 Sokol Kolovraty 74. /  Muži 0:47:54.6 0:19:17.3
98 2219 detail závodníka OBERMAJER Jaroslav CZE 1970 SKIBI Valašské Meziříčí 75. /  Muži 0:48:07.5 0:19:30.2
99 2046 detail závodníka GRUNDIG Franz GER 2007 Skizunft Dresden 76. /  Muži 0:48:31.5 0:19:54.2
100 2033 detail závodníka HAMERNIK Daniel CZE 2000 AC Buk 77. /  Muži 0:48:37.7 0:20:00.4